W najbliższą sobotę 18 listopada odbędzie się pierwszy z turniejów SSM Wisła Cup o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. Zawody tradycyjnie odbędą się na boiskach krytych halą pneumatyczną przy Łukasiewicza 34. W najbliższy weekend do zmagań staną młodzi piłkarze z rocznika 2007, a w grudniu będziemy jeszcze gościć młodych adeptów z roczników 2008 i 2009. Już w nowym roku do walki staną chłopcy urodzeni w latach 2005 i 2006.

W sobotnim turnieju wystąpi 12 drużyn z różnych rejonów Polski. Oprócz dwóch wiślackich zespołów zagrają Gwiazda Bydgoszcz, UKS Mały Jeziorak Iława, Górnik Łęczyca, FCBEscola Varsovia, Broń Radom, Zwar Warszawa, Olimpia Zambrów, AP Sochaczew, Juventus Academy Toruń oraz RTS Odra Kędzierzyn-Koźle.

Zapowiada nam się małe piłkarskie święto skierowane dla młodych następców Lewandowskiego, Szczęsnego czy Piszczka. Być może któregoś z zawodników biorących udział w turnieju będziemy mieli okazję kiedyś podziwiać na ekranach telewizorów. Turnieje te stoją zawsze na wysokim poziomie, dostarczają wielu emocji, są gwarancją pięknych bramek oraz radości młodych piłkarzy. Drużyny zostaną podzielone na dwie grupy sześciozespołowe. Po zakończeniu fazy grupowej odbędzie się faza pucharowa, która wyłoni zwycięzcę turnieju. Początek sobotnich zawodów zaplanowano na godzinę 9:00, zakończenie około godziny 16:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia boisk pod balonem w tym dniu i wspierania młodych zawodników - powiedział Damian Kijek organizator turnieju.

Partnerzy
Patroni medialni

.