Napastnik drużyny Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock do lat siedemnastu, Szymon Leśniewski, znalazł się w kadrze pierwszej drużyny Wisły Płock na słowackie tournée! Warto dodać, że to nie jedyny nasz przedstawiciel, który uda się na krótki obóz.

Szymon Leśniewski to obecnie trzeci najlepszy strzelec Centralnej Ligi Juniorów do lat siedemnastu. Po piętnastu kolejkach ma bowiem na koncie aż trzynaście bramek. Tak dobra dyspozycja zaowocowała nie tylko regularnymi treningami z drugą drużyną Wisły Płock, ale także swego rodzaju powołaniem do pierwszego zespołu. Napastnik znalazł się na liście dwudziestu ośmiu osób, które udadzą się na słowackie tournée. Gratulacje!

Warto dodać, że oprócz niego, w autokarze znalazło się miejsce również dla czterech naszych wychowanków. Są nimi Oskar Lodziński (2004 r.), Wojciech Mazurowski (1998 r.), Aleksander Pawlak (2001 r.), a także Patryk Leszczyński (2002 r.). Pierwszy jest bramkarzem drugiej drużyny, drugi wrócił do Płocka latem po kilku rundach na centralnym poziomie, trzeci ma już za sobą sporo meczów w PKO Bank Polski Ekstraklasie, a ostatni po pobycie w Olimpii Grudziądz także wrócił do domu.

Powodzenia, panowie!

Pełna informacja: TUTAJ

Partnerzy

Sponsorzy i Partner

  | 

Patroni medialni