Sobota 11.01
Grupa A
10:00 Poczta Polska - KM Płock 2:0
10:00 Precizo - Orlen Produkcja 2:3
10:20 Sławpol - Oren Koltrans 0:4
10:20 CNH - KM Płock 2:5
10:40 Poczta Polska - Orlen Koltrans 4:1
10:40 Precizo - Sławpol 8:1
11:00 CNH - Orlen Produkcja 2:3
11:00 KM Płock - Orlen Koltrans 2:2
11:20 Poczta Polska - Precizo 1:5
11:20 CNH - Orlen Koltrans 5:1
11:40 Orlen Produkcja - Sławpol 6:2
11:40 KM Płock - Precizo 1:3
12:00 CNH - Sławpol 2:1
12:00 Orlen Koltrans - Precizo 1:2 
12:20 Orlen Produkcja - Poczta Polska 6:0
12:20 CNH - Precizo 2:1
12:40 Sławpol - Poczta Polska 3:4
12:40 Orlen Produkcja - KM Płock 2:0
13:00 CNH - Poczta Polska 6:0
13:00 Sławpol - KM Płock 0:6
13:20 Orlen Koltrans - Orlen Produkcja 0:7

Grupa B
14:00 Anwil Team - Orlen Serwis 0:4
14:00 Stel-Mark - DHL 2:1
14:20 Promotech - Levi Strauss 0:0
14:20 Hydrokraking - Orlen Serwis 4:1
14:40 Anwil Team - Levi Strauss 0:1
14:40 Stel-Mark - Promotech 8:0
15:00 Hydrokraking - DHL 6:1
15:00 Orlen Serwis - Levi Strauss 2:0
15:20 Anwil Team - Stel-Mark 2:2
15:20 Hydrokraking - Levi Strauss 1:0
15:40 DHL - Promotech 0:2
15:40 Orlen Serwis - Stel-Mark 1:4
16:00 Hydrokraking - Promotech 3:0
16:00 Levi Strauss - Stel-Mark 1:4
16:20 DHL - Anwil Team 0:1
16:20 Hydrokraking - Stel-Mark 9:1
16:40 Promotech - Anwil Team 0:4
16:40 DHL - Orlen Serwis 1:0
17:00 Hydrokraking - Anwil Team 3:0
17:00 Promotech - Orlen Serwis 3:1
17:20 Levi Strauss - DHL 2:4

Niedziela 12.01 - faza pucharowa 

GRUPA II (o miejsca 1-7)                                 
 
11:00 6A – 7B trójmecz o miejsca 4-7 Orlen Koltrans - Sławpol 2:4 Orlen Koltrans - Orlen Serwis 2:3                                                      
11:00 6B – 7A trójmecz o miejsca 4-7  Orlen Serwis  - Sławpol 4:2                                                       
11:20 drużyna z IV miejsca ze słabszym bilansem – 5B  I mecz o miejsca 1-3 Promotech - DHL 3:0 v.o           
11:20 mecz o miejsce 6                               
11:40 5A – 5B II mecz o miejsca 1-3    KM Płock - DHL 3:0 v.o                                     
11:40 mecz o miejsce 4                                                                    
12:00 drużyna z IV miejsca ze słabszym bilansem – 5A III mecz o miejsca 1-3             

Promotech - KM Płock 5:3 i 0:2, rzuty karne 4:3

 
GRUPA I (o miejsca 1-7)
 
12:30 drużyna z IV miejsca z lepszym bilansem – 3B I mecz o miejsca 5-7   Poczta Polska - Anwil Team 1:2  
12:30 1A-2B I półfinał o miejsca 1-4          Orlen Produkcja - Stel-Mark 7:1                         
12:50 1B-2A II półfinał o miejsca 1-4      Hydrokraking -CNH 3:1              
12:50  3A – 3B II mecz o miejsca 5-7             Precizo -  Anwil Team 1:5                                         
13:10  mecz o miejsce 3        Stel-Mark - CNH   3:2                                                    
13:10 drużyna z IV miejsca z lepszym bilansem – 3A III mecz o miejsca 5-7 Poczta Polska - Precizo   3:3
13:30 mecz o miejsce 1    Orlen Produkcja - Hydrokraking  1:1 k.2:3                                   


 

Partnerzy
Patroni medialni

.