HARMONOGRAM ROZGRYWEK
Sobota, 19.01.2019r.
                                                  
    GRUPA A                                                                                           BOISKO/WYNIK
9:00  LEVI STRAUSS – ORLEN PRODUKCJA                                             A 2:0
9:00  ROLMAR – POCZTA POLSKA                                                             B 0:1
9:18  ORLEN EKO – ORLEN SERWIS                                                          A 2:1
9:18  STELMARK  – HYDROKRAKING                                                         B 1:3
9:36 LEVI STRAUSS – ROLMAR                                                                  A 0:4
9:36 ORLEN PRODUKCJA – POCZTA POLSKA                                          B 0:0
9:54 ORLEN EKO – STELMARK                                                                   A 1:2
9:54 ORLEN SERWIS – HYDROKRAKING                                                   B 4:8
10:12 LEVIS STRAUSS – POCZTA POLSKA                                                 A 3:1
10:12 ORLEN PRODUKCJA – ROLMAR                                                        B 1:2
10:30 ORLEN EKO – HYDROKRAKING                                                         A 0:3
10:30 ORLEN SERWIS  – STELMARK                                                           B 2:3
10:48 LEVI STRAUSS – ORLEN EKO                                                             A 4:1
10:48 ORLEN PRODUKCJA – ORLEN SERWIS                                            B 4:0
11:06 ROLMAR  – STELMARK                                                                        A 3:1
11:06 POCZTA POLSKA – HYDROKRAKING                                                B 2:6
11:24 LEVI STRAUSS – ORLEN SERWIS                                                      A 3:3
11:24 ROLMAR – HYDROKRAKING                                                               B 0:0
11:42 ORLEN PRODUKCJA – ORLEN EKO                                                    A 7:2
11:42 POCZTA POLSKA  – STELMARK                                                          B 3:1
12:00 LEVI STRAUSS – STELMARK                                                              A 2:6
12:00 ORLEN PRODUKCJA – HYDROKRAKING                                           B  3:0
12:18 POCZTA POLSKA – ORLEN SERWIS                                                   A 1:0
12:18 ROLMAR – ORLEN EKO                                                                        B 1:1
12:36 LEVI STRAUSS – HYDROKRAKING                                                      A 0:0
12:36 ORLEN PRODUKCJA – STELMARK                                                      B 3:1 
12:54 ROLMAR – ORLEN SERWIS                                                                  A 6:1
12:54 POCZTA POLSKA – ORLEN EKO                                                         B 2:0
                                                 
                                                
 
 
 
 GRUPA B                                                                                   BOISKO/WYNIK
14:00 PROMOTECH – PRECIZO                                                   A  0:6
14:00 ORLEN KOLTRANS – CNH                                                  B 1:5
14:18 PERN – KM PŁOCK                                                              A  3:0
14:18 SŁAWPOL – DHL                                                                   B 0:4
14:36 PROMOTECH – ORLEN KOLTRANS                                   A 1:1
14:36 PRECIZO – CNH                                                                   B 2:0
14:54 PERN – SŁAWPOL                                                                A 1:1
14:54 KM PŁOCK  – DHL                                                                B 1:2
15:12 PROMOTECH – CNH                                                            A 1:4
15:12 PRECIZO – ORLEN KOLTRANS                                           B 5:0
15:30 PERN – DHL                                                                          A 2:2
15:30 KM PŁOCK – SŁAWPOL                                                        B 4:1
15:48 PROMOTECH – PERN                                                          A 2:4
15:48 PRECIZO – KM PŁOCK                                                         B 5:5
16:06 ORLEN KOLTRANS – SŁAWPOL                                          A 5:3
16:06 CNH – DHL                                                                             B 2:0
16:24 PROMOTECH – KM PŁOCK                                                  A 0:0
16:24 ORLEN KOLTRANS – DHL                                                     B 4:4
16:42 PRECIZO – PERN                                                                   A 3:3
16:42 CNH – SŁAWPOL                                                                    B 7:2
17:00 PROMOTECH – SŁAWPOL                                                     A 1:1
17:00 PRECIZO – DHL                                                                      B 1:3
17:18 CNH – KM PŁOCK                                                                   A 6:0
17:18 ORLEN KOLTRANS – PERN                                                   B 1:4
17:36 PROMOTECH – DHL                                                               A 1:3
17:36 PRECIZO – SŁAWPOL                                                            B 9:2
17:54 ORLEN KOLTRANS – KM PŁOCK                                          A  2:3 
17:54 CNH - PERN                                                                            B 4:4

Harmonogram gier - niedziela 20.01
11:00 5A-8B LEVI STRAUSS - SŁAWPOL 3:1
11:00 5B-8A KM PŁOCK  - ORLEN SERWIS 5:2
11:18 6A-7B STELMARK - PROMOTECH 1:0
11:18 6B-7A ORLEN KOLTRANS - ORLEN EKO 3:0
13:00 1A-4B ROLMAR - PERN 5:0
13:00 1B-4A CNH - POCZTA POLSKA 4:1
13:18 2A-3B HYDROKRAKING - PRECIZO 4:1
13:18 2B-3A DHL - ORLEN PRODUKCJA 1:0 
 
1 miejsce - CNH
2 miejsce - Hydrokraking
3 miejsce - DHL
4 miejsce - RolMar
 
najlepszy zawodnik - Mariusz Pesta (Hydrokraking)
najlepszy bramkarz - Kasjan Siwak (CNH)
najlepszy strzelec - Damian Domeradzki (Precizo)
Partnerzy
Patroni medialni

.