Dwudniowy turniej zorganizowany przez SSM Wisła Płock przyniósł młodym piłkarzom wiele radości. Mocne drużyny i świetne doświadczenie okraszone zostały wspólnym oglądaniem ekstraklasowego meczu Wisły Płock z Górnikiem Zabrze. Młodzież kibicująca Wiśle z pewnością nie na taki przebieg zdarzeń liczyła, jednak widowisko sportowe z pewnością zachwyciło wszystkich. 

Walka między zespołami była bardzo zacięta, każdy mecz grany był ze 100 procentowym zaangażowaniem. Urodzeni w 2009 roku piłkarze pokazali, że każdy z nich ciężko pracuje, aby w przyszłości zostać zauważonym przez trenerów zawodowych klubów. Finał pomiędzy AP Żyrardów a Wilgą Garwolin zakończył się wynikiem 1:0 dla Żyrardowa i to ten zespół zgarnął Puchar do swojego miasta. 

SSM Wisła Płock w tym turnieju wystawiła dwa składy. Pierwszy z nich zajął trzecie miejsce wygrywając w swoim ostatnim meczu 2:0 z MKS Korsze, drugi skład zajął miejsce 13, tuż nad UKS SMS Łódź, Juventus Academy Toruń i Jutrzenką Bychlew. Zawodnik SSM I Wisły Płock - Tomasz Dąbrowski - został najlepszym strzelcem turnieju. 

Poniżej pełna klasyfikacja końcowa turnieju:

1.AP Żyrardów
2.Wilga Garwolin
3.SSM Wisła I Płock
4.MKS Korsze
5.Galacticos Ostrowiec Św.
6.APN Piotrków
7.Gwiazda Bydgoszcz
8.Chrobry Gniezno
9.MKS Błękitni Gąbin
10.FA Warszawa
11.KS Wisełka Nitro-Chem Bydgoszcz
12.FA Piaseczno
13.SSM Wisła II Płock
14.UKS SMS Łódź
15.Juventus Academy Toruń
16.Jutrzenka Bychlew

Poza nagoradami grupowymi przyznane zostały także nagorody indywidualne w trzech kategoriach:
 
Najlepszy zawodnik - Maurycy Mrożek - AP Żyrardów
Najlepszy bramkarz - Wiktor Grzegorczyk - Wilga Garwolin
Najlepszy strzelec - Tomasz Dąbrowski - SSM Wisła I Płock 
 
Dziękujemy za udział wszystkim zawodnikom, trenerom i kibicom, mamy nadzieję, że jeszcze spotkamy się na sportowym szlaku! 
Serdeczne gratulacje dla zwycięzców oraz dla Damiana Kijka, który odpowiadał za organizację tego turnieju.
Partnerzy
Patroni medialni

.