fot. Krzysztof KwasiborskiW V kolejce I Ligi Wojewódzkiej C1 Trampkarz Grupy 1, dnia 08.09.2018 młodzi piłkarze podejmowali ekipę z Warszawy. Mecz zakończył się niestety porażką zespołu SSM Wisła Płock. W 34' minucie po raz pierwszy musieliśmy wyciągać piłkę z siatki, pierwsza połowa zakonczyła się takim wynikem, a chłopcy z nadzieją wyszli na drugą połowę. Niestety podyktowany w 55' minucie rzut karny, który goście zamienili na bramkę nieco przybił naszych piłkarzy, przez co Escola po niespełna 10ciu minutach strzeliła trzecią bramkę. 
 
WISŁA PŁOCK – ESCOLA WARSZAWA II 0-3 (0-1)
0-1 34’
0-2 55’ karny
0-3 65’
 
Skład - Wojtczak – Jasieniecki , Więckowski, Kołowrocki, Lodziński Filip – Olczak, Nowierski – Wydrzyński, Iżewski, Szczurowski – Grzegorowski 
Na zmiany wchodzili : Bieńkowski, Przybyszewski , Siemiński, Marcinkowski, Barciński, Łątka, Rutkowski.
 
 
Dobrą grą i wysoką wygraną kolejny raz wyróżnili się podopieczni Roberta Gucwy z rocznika 2003, którzy w meczu V kolejki I Ligi Wojewódzkiej B2, gr.1 pewnie pokonali 3:0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki, a 4 dni wcześniej w zaległym spotkaniu z II kolejki pokonali 5:0 Unię Boryszew. W meczu ze Świtem zadebiutował w naszym zespole Dawid Majewski, który w 80' minucie wpisał się na listę strzelców. Jego bramkę możecie zobaczyć na naszym funpage'u na Facebooku. 
 

V Kolejka I Liga Wojewódzka B2 gr. 1
Świt Nowy Dwór Maz. 0:3 Wisła Płock

Skład: Zapytowski, Wiśniewski K, Wiśniewski A, Kaca, Szczepanik, Kępczyński, Trenkner, Wiącek, Symonowicz, Winiarkiewicz, Pawełkiewicz. 

Zawodnicy rezerwowi: Włosiński, Stefański, Burzyński, Majewski, Budzisz, Paruszewski, Wiśniewski K. 

Bramki:
22' Szymon Winiarkiewicz
75' Wiktor Kaca
80' Dawid Majewski 

 

Partnerzy
Patroni medialni

.