I POŁOWA:

9'- napastnik gości wykorzystuje nieporozumienie w szeregach naszej defensywy i wyprzedza naszych zawodników, dotyka piłki głową, Dominik Konwerski próbując ratować sytuację zahacza przeciwnika wysoko uniesioną nogą- karny! Fantastyczna interwencja Zielińskiego, który pewnie łapię piłkę po strzale z jedenastu metrów.

17'- 0:1!-  dośrodkowanie Bieńkowskiego z rzutu wolnego, Machnicki źle przyjmuje piłkę, Dominik Konwerski dopada do piłki i z ok. 10m uderza pod porzeczkę .

41'- dobra akcja Bieńkowskiego na lewej stronie, dośrodkowanie i karny! Obrońca Gospodarzy blokuje piłkę ręką. Pech Waćkowskiego, który niewykorzystuje rzutu karnego, piłka po jego strzale trafia w słupek.

 

II POŁOWA:

50' - dobra akcja naszej drużyny, piłka ze środka ląduje na lewej stronie u Bieńkowskiego, który wpada w pole karne i uderza, bramkarz UKS-u odbija strzał.

55' - Krupiński wpada w pole karne i z ostrego kąta próbuje zaskoczyć bramkarza jednak ten ponownie odbija piłkę.

56' - po bardzo dobrym zagraniu Kucharskiego Wienconek urywa się na prawym skrzydle i podaje piłkę do wbiegającego Damiana Konwerskiego, który bez chwili zawahania uderza piłkę po koźle, niestety minimalnie niecelnie.

60'- Krupiński dostaje dobre prostopadłe podanie, w pełnym biegu przyjmuję piłkę głową i ma doskonałą sytuację na podwyższenie rezultatu, jednak bramkarz ponownie wychodzi zwycięsko z tego pojedynku, szanse na dobitkę ma jeszcze Bieńkowski, niestety uderza niecelnie

74'- 1:1!- Gospodarze wyrównują po rzucie karnym, który ponownie spowodował Dominik Konwerski, wślizgiem próbując zablokować dośrodkowanie zahacza zawodnika z Bródna. Zieliński był bliski obrony karnego, piłka po jego nodze jednak wpada do bramki.

80'- bardzo groźnie po rzucie rożnym głową uderza zawodnik Gospodarzy, niecelnie.

86'- Krupiński w dobrej sytuacji decyduje się na strzał z ok 16m, uderza jednak niecelnie.

 

SKŁAD:

ZIELIŃSKI- KUCHARSKI, WAĆKOWSKI, MROCZKOWSKI, KONWERSKI DOMINIK- MAZUROWSKI, KRAJEWSKI, OSMAŃSKI, BIEŃKOWSKI, WIENCONEK- MACHNICKI

REZERWOWI: LEMAŃSKI, KRUPIŃSKI(46'-OSMAŃSKI), KONWERSKI DAMIAN(46'-MACHNICKI), PACHULSKI(73'-BIEŃSKOWSKI), WYSOCKI(87'- WIENCONEK), ZALEWSKI  

Partnerzy
Patroni medialni

.