I POŁOWA:

6'- Mielczarski włącza się do akcji ofensywnej, "klepka" z Krajewskim S. II, dośrodkowanie z lewej strony do Januszczaka, ten do Ziemaka, który uderza lewą nogą, jednak zbyt lekko, żeby zaskoczyć bramkarza Gospodarzy.
13'- Dobra akcja środkiem, kilka podań wymienionych bez przyjęcia, Krajewski S. I uderza zza pola karnego, piłka odbija się od jednego z zawodników z Warszawy- rzut rożny.
15'- Po naszej stracie w środkowej strefie szybkie zagranie prostopadłe za lnie naszej obrony, zamieszanie pod naszą bramką, piłka mija kurka, ale Konwerski wybija na rzut rożny.
25'- Prostopadła piłka Gospodarzy ponownie sprawia nam wiele trudności, napastnik Varsovii zwleka z oddaniem strzału w dogodnej sytuacji i Konwerski blokuje uderzenie w ostatniej chwili.
28'- Rzut wolny dla nas z około 25m, Szostak uderza, brakowało niewiele- w słupek.
44'- Szostak umiejętnie się zastawia w polu karnym przeciwnika, mija sprytnie dwóch zawodników niestety zabrakło wykończenia, bramkarz Varsovii wychodzi zwycięsko z tego pojedynku.

II POŁOWA:

55'- Akcja Gospodarzy lewą stroną, dobre dośrodkowanie w pole karne, a tam napastnik Varsovi w ekwilibrystyczny sposób uderza piłkę, Kurek kapitalnie interweniuje w dodatku chwyta piłkę w powietrzu, wszyscy zgromadzeni na boisku pod wrażeniem tej interwencji.
63'- 0:1!!!-  Kurek daleko wybija piłkę na lewą stronę, Ziemak ją przechwytuje, wpada w pole karne i jest faulowany. RZUT KARNY!!! Krajewski S. I pewnie uderza lewą nogą w prawy róg bramki.
64'-70' - Burza z gradobiciem nad stolicą, a my dalej gramy.
71'- 0:2!!!- Zieliński B. przechwytuje piłkę w środkowej strefie, zagrywa do Ziemaka, podanie prostopadłe za linię obrony Gospodarzy, na które zdecydowanie ruszył Zieliński, w sytuacji sam na sam zachowuje spokój i uderza obok wychodzącego bramkarza.
73'- Akcja Varsovii lewą stroną, dośrodkowanie wzdłuż bramki wślizgiem blokuje Konwerski, jednak niefortunnie piłka uderza w jego rękę i mamy RZUT KARNY dla Gospodarzy. KUREK kapitalnie broni "jedenastkę"!!!
85'- druga żółta kartka i czerwona dla prawego obrońcy Varsovii po dwóch faulach, jednym na Ziemaku, a 10 minut później w tym samym miejscu na Szostaku.
88'- Krupiński uderza głową minimalnie niecelnie.
90'- Mroczkowski fatalnie pudłuje w dogodnej sytuacji znajdując się ok 5m od bramki. 

SKŁAD: KUREK- KUCHARSKI, WAĆKOWSKI, KONWERSKI Dominik, MIELCZARSKI- KRAJWESKI S. I, KRAJEWSKI S. II, PERLAK, ZIEMAK, SZOSTAK- JANUSZCZAK

REZERWOWI: ZIELIŃSKI P., ZIELIŃSKIB.(55'- Krajewski S. II), KRUPIŃSKI(82'- Januszczak), MILEWSKI(90'- Szostak), MROCZKOWSKI(88'-Ziemak) 

Bramki:
63' - Krajewski S. I  (rz.k.- po faulu na Ziemaku)
72'- Zieliński B. (Ziemak)

Partnerzy
Patroni medialni

.