Lista dzieci zakwalifikowanych do udziału w I turnusie "Wakacji z ORLENEM" (roczniki 2009, 2010, 2011)
17 - 22.07.2017 r.
  wg kolejności alfabetycznej
L.p. Nazwisko Imię Rok urodzenia
1 Adamczyk Jakub 2010
2 Augustyniak Szymon 2009
3 Augustyniak Tomasz 2009
4 Baranowski Konrad 2010
5 Bednarska Anna 2010
6 Bednarski Adam 2011
7 Bień Bartosz 2010
8 Borowski Gabriel 2010
9 Burczak Bartosz 2010
10 Cegliński Oliwier 2010
11 Cegliński Ksawery 2010
12 Cyparski Marcel 2010
13 Damaziak Jakub 2011
14 Damaziak Adam 2009
15 Domżalski Michał 2009
16 Gałka Andrzej 2011
17 Gapiński Gabriel 2011
18 Garlej Michał 2010
19 Gmurczyk Bartosz 2011
20 Gondowicz Jakub 2010
21 Grzegorek Piotr 2009
22 Guzanek Jakub 2010
23 Jankowski Kacper 2010
24 Jaroszewski Mateusz 2010
25 Kalinowski Kacper 2010
26 Kempczyński Aleksander 2009
27 Klekowicka Julia 2009
28 Kowalski Antoni 2010
29 Kozłowski Karol 2010
30 Krajewska Maja 2010
31 Królikowski Patryk 2009
32 Krukowski Maciej 2010
33 Krynicki Aleksander 2010
34 Krzemiński Kamil 2011
35 Kwasiborski Jan 2009
36 Lewandowski Igor 2010
37 Lewandowski Wojciech 2010
38 Łąkowski Szymon 2011
39 Maliszewski Mikołaj 2009
40 Markowski Tobiasz 2010
41 Matuski Mateusz 2009
42 Mazurkiewicz Oliwia 2010
43 Michalski Piotr 2011
44 Milke Benedykt 2009
45 Morawski Tymoteusz 2009
46 Mroczkowski Dawid 2009
47 Myśliński Piotr 2011
48 Nasielski Olaf 2011
49 Natkowska Karolina 2010
50 Natkowski Kacper 2011
51 Niździński Szymon 2009
52 Olkucki Gabriel 2009
53 Olszewski Wiktor 2009
54 Ostrowski Bartosz 2011
55 Owsik Jan 2010
56 Pabian Bartosz 2009
57 Paliwoda Bartosz 2011
58 Paradowski Karol 2010
59 Pardowski Jakub 2011
60 Perczyński Jakub 2009
61 Pietras Kamil 2009
62 Płachecki Sebastian 2011
63 Portalska Agnieszka 2009
64 Próchyński Kacper 2010
65 Przybyszewski Olaf 2011
66 Pytelewski Maciej 2011
67 Rakowski Marcel 2011
68 Rogalski Tomasz 2009
69 Rosiak Marcel 2011
70 Rudziński Oliwier 2011
71 Sarnowski Bratłomiej 2011
72 Seżalski Piotr 2011
73 Sowiński Dawid 2009
74 Stańczak Marcel 2010
75 Stawicki Filip 2009
76 Stolarska Zuzanna 2011
77 Suchodolski Szymon 2011
78 Szmeja Filip 2009
79 Szmiga Mateusz 2009
80 Szostakiewicz Kacper 2011
81 Szpakowski Adam 2009
82 Szwęch Jakub 2009
83 Szychułda Igor 2011
84 Śmigrocki Wiktor 2010
85 Śmigrocki Kacper 2010
86 Świtkiewicz Karol 2010
87 Terebus Szymon 2011
88 Terelak Emilia 2011
89 Topczewski Mateusz 2009
90 Turowski Oskar 2009
91 Wiśniewski Krzysztof 2010
92 Wochnowicz Adam 2010
93 Wółkiewicz Filip 2010
94 Wróbel Oliwier 2009
95 Wypych Krystian 2011
96 Zaleski Adam 2009
97 Zarębowski Jan 2009
98 Zawadzki Kacper 2010
99 Zdziarski Adam 2010
100 Zygmunt Piotr 2010
Lista dzieci zakwalifikowanych do udziału w II turnusie "Wakacji z ORLENEM"                              (roczniki 2006, 2007, 2008)
24 - 29.07.2017 r.
  wg kolejności alfabetycznej  
L.p. Nazwisko Imię Rok urodzenia  
1 Antośkiewicz Szymon 2008  
2 Berliński Jędrzej 2008  
3 Bieńkowski Alan 2008  
4 Bieńkowski Oskar 2008  
5 Błaszczak Wiktor 2006  
6 Borychowski Kacper 2007  
7 Budnicki Jakub 2006  
8 Chyczewski Aleksander 2008  
9 Czachowski Łukasz 2007  
10 Daniszewski Daniel 2007  
11 Dąbrosz Piotr 2006  
12 Drąg Antonina Julia 2007  
13 Dula Jakub 2006  
14 Dużyński Julian 2006  
15 Fuksiński Szymon 2006  
16 Gapiński Sebastian 2008  
17 Garlej Adam 2007  
18 Gołębiewski Hubert 2008  
19 Grzybowska Maja 2008  
20 Hutnik Wiktor 2007  
21 Jankowski Mikołaj 2007  
22 Janowski Szymon 2008  
23 Jąderko Dominik 2008  
24 Kajak Szymon 2006  
25 Kalinowski Łukasz 2008  
26 Kamiński Kajetan 2007  
27 Kędzierski Mateusz 2008  
28 Kiełbasa Nikodem 2008  
29 Kijek Jakub 2008  
30 Kolankiewicz Dawid 2007  
31 Kołowrocki Norbert 2006  
32 Konieczny Patryk 2008  
33 Kowalski Kacper 2007  
34 Kozanecki Marcel 2006  
35 Kozłowski Adam 2006  
36 Krac Filip 2008  
37 Krac Wiktor 2008  
38 Krusiewicz Maciej 2007  
39 Krynicki Michał 2008  
40 Kurowski Miłosz 2008  
41 Kuświk Aleksander 2008  
42 Kuźniarek Gracjan 2007  
43 Kwasiborski Albert 2006  
44 Kwiatkowski Szymon 2008  
45 Lewandowska Olga 2006  
46 Lewandowski Dawid 2008  
47 Lewicki Jakub 2007  
48 Lubiński Filip 2007  
49 Łatka Filip 2008  
50 Łazarz Dominik 2006  
51 Łopatowski Maciej 2008  
52 Maciejewski Jakub 2008  
53 Majewski Michał 2008  
54 Matyszewski Jan 2007  
55 Mikołajczyk Jarosław Adam 2008  
56 Możdzyński Jakub 2006  
57 Mroczek Wiktor 2006  
58 Murawska Zuzanna 2008  
59 Natkowski Krzysztof 2007  
60 Nowacki Arkadiusz 2006  
61 Pankowski Wiktor 2007  
62 Pawlata Mateusz 2007  
63 Pełka Filip 2006  
64 Perkowski Mateusz 2008  
65 Perzyński Kamil 2008  
66 Piechocińska Martyna 2006  
67 Piórkowski Bartosz 2007  
68 Piórkowski Damian 2006  
69 Przybyliński Jakub 2008  
70 Rajca Dawid 2008  
71 Rogalski Wiktor 2007  
72 Rosuł Franek 2007  
73 Rutkowski Szymon 2006  
74 Rzepkowski Filip 2006  
75 Serwach Jakub 2006  
76 Sikorski Igor 2006  
77 Składanowski Maciej 2008  
78 Sobociński Mateusz 2007  
79 Sobolewski Jakub 2006  
80 Sołdański Maciej 2007  
81 Strusiński Jan 2008  
82 Sworska Lena 2007  
83 Szczepański Dawid 2008  
84 Szcześniak Oliwier 2008  
85 Walkowiak Wiktor 2006  
86 Wejbert Wiktor 2006  
87 Więtczak Adam 2008  
88 Wilk Wiktor 2007  
89 Wiśniewski Piotr 2008  
90 Wiśniewski Jakub 2007  
91 Wochowski Adam 2008  
92 Wochowski Jakub 2008  
93 Woiński Piotr 2008  
94 Wołowiec Kuba 2006  
95 Wróblewski Jan 2007  
96 Wyczałkowski Marcel 2006  
97 Wypych Seweryn 2008  
98 Wysocki Wiktor 2006  
99 Zawadzki Jakub 2008  
100 Ziemlewicz Mateusz 2006  

 

Partnerzy
Patroni medialni

.