16/10/2019

Od początku meczu staraliśmy się narzucić swój styl gry i przejmować kontrolę nad spotkaniem. Byliśmy bardzo zmotywowani aby uzyskać korzystny wynik w tym meczu. Mimo przewagi nie potrafiliśmy w pierwszej połowie strzelić bramki, a na dodatek po indywidualnym błędzie naszego obrońcy w 44 minucie meczu tracimy bramkę do szatni.

Po przerwie chcieliśmy jak najszybciej odwrócić losy meczu. Tutaj trzeba wyróżnić zdecydowanie na plus Dawida Majewskiego, który swoimi akcjami rozruszał grę naszego zespołu. W 52 minucie po kolejnym rajdzie Majewskiego piłka wpada do siatki rywali. Drużyna bardzo pozytywnie zareagowała na odrobienie strat i starała się wyjść na prowadzenie.

Na kolejnego gola musieliśmy poczekać do 77 minuty meczu. Po raz kolejny w roli głównej wystąpił najlepszy zawodnik tego meczu - Majewski, który po podaniu od Kostrzewskiego umieścił piłkę w siatce. Korzystny rezultat udało nam się utrzymać do końca spotkania. Wynik mógł być wyższy jednak w 90 minucie meczu Kuba Burzyński nie wykorzystał rzutu karnego.

LKS Mazur Karczew - SSM Wisła Płock 1:2
Skład: Kaszyński - Szczepanik, Kaca (Wiśniewski Adam), Burzyński, Wiśniewski Kacper - Symonowicz (Rutkowski Konrad) Wiśniewski Kuba, Kępczyński, Wiącek (Topczewski), Winiarkiewicz (Kostrzewski) - Majewski (Paruszewski)

Partnerzy
Patroni medialni

.