Drużyna z rocznika 2007 biorąca udział w Pierwszej Lidze Okręgowej D2 Młodzik, jako pierwsza rozpoczęła weekendowe potyczki.Nasi młodzi Wiślacy przez pierwszą połowę utrzymywała jednopunktową przewagę, ale to dopiero w drugiej połowie udało im się upewnić swoją przewagę, zdobywając kolejne bramki.
Ostatecznie nasi zawodnicy z rocznika 2007 pokonała drużynę Stoczniowiec Płock z wynikiem 8:0.Bramki w tym meczu zdobyli:Bartosz Borowski - 2 bramki; Jakub Szewczyk - 3 bramki; Po jednej bramce także zdobyli: Adrian Ziemkiewicz, Jakub Lejman oraz Jakub Sawicki.
W samo południe swój mecz rozpoczęła drużyna rocznika 2000, która występuje w grupie A Ligi Makroregionalnej. Na bocznym boisku przy ulicy Łukasiewicza 34.Mecz z drużyną przeciwną, Stomilem Olsztyn zakończył się jednobramkowym remisem. Gola w rzucie karnym strzelił Filip Potrawiak.

Kolejny pojedynek stoczyła drużyna rocznika 2005, która bierze udział w Ekstralidze C2, drużyną przeciwną w ich przypadku była drużyna Legii Warszawa.
W pierwszej połowie drużyna z Warszawy zdobyła bramkę w 24-tej minucie, jednakże przed zakończeniem połowy, młodzi Wiślacy wyrównali wynik.W drugiej połowie młodzi zawodnicy SSM Wisły Płock zaczęli grać agresywniej.Pod koniec meczu jednopunktową przewagę naszej drużyny wywalczył Bartosz Grzegórski.

Swój debiut w I Lidze Wojewódzkiej C1 zaliczyli piłkarze z rocznika 2004, W pierwszej połowie spotkania młodzi piłkarze Wisły Płock prowadzili z wynikiem 2:0, gdzie po rozpoczęciu drugiej części spotkania, drużyna przeciwna - Amator Maszewo szybko wyrównała wynik. Z czasem młodzi Nafciarze zaczęli zdobywać kolejne punkty, doprowadzając do końcowego wyniku 8:2 dla drużyny z Płocka.
Bramki na konto drużyny Wisły Płock zdobyli: Nikolas Brzeziński, Jakub Łątka, Filip Lodziński, Patryk Olejniczak, Michał Olczak, Iwo Nowierski, Tymoteusz Grzegorowski i Miłosz Iżewski.

Drużyna z rocznika 2002 biorąca udział w Ekstralidze B1 jako ostatnia rozegrała weekendowe potyczki, podejmując drużynę Znicza Pruszków. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Bramki w tym meczu zdobyli: Kacper Kiewel i Hubert Matusiak.

Partnerzy
Patroni medialni

.