I POŁOWA:

12'- Błąd Gradeckiego, wyłapuje dośrodkowanie z rzutu rożnego i próbując szybko rozpocząć szybki atak rzuca piłkę prosto w jednego zawodników z Warszawy, na szczęście napastnik nie trafia w dogodnej sytuacji do bramki.
19'- Płaskie dośrodkowanie z rzutu wolnego z boku pola karnego, napastnik Polonii przyjmuję piłkę tyłem do bramki, odwraca się i uderza, Gradecki ratuje zespół popisując się refleksem.
26'- 1:0!!! Faul na Mielczarskim ok 20m od bramki, Tomaszewski uderza bezpośrednio z rzutu wolnego i zdobywa ładnej urody bramkę po SFG.
27'- 2:0!!! Przechwyt Tomaszewskiego w środkowej strefie boiska, szybkie, prostopadłe podanie między stoperów Polonii i Ziemak w sytuacji "sam na sam" podwyższa wynik.
36'- Ziemak świetnie wyskakuje za plecy obrońców i w dogodnej sytuacji lobuje bramkarza Gości, piłka jednak mija słupek z jego zewnętrznej strony.
39' - 3:0!!! Osmański po przechwycie zagrywa prostopadłe podanie do wychodzącego w tempo Ziemaka, który ponownie w sytuacji "sam na sam" nie daje szans bramkarzowi z Warszawy
45' - Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w dobrej sytuacji na podwyższenie rezultatu znalazł się Mazurowski, jednak jego uderzenie głową nie znalazło drogi do bramki.

II POŁOWA:

47'- Szostka po dobrej zespołowej akcji lewą stroną znalazł się w dogodnej sytuacji, uderza jednak nieprecyzyjnie, prosto w bramkarza.
49'- 4:0!!! Gałązka przechwycił piłkę, mija 3 zawodników ze stolicy, na deser "kładzie" bramkarza
 i "na raty" uderza do pustej już bramki.    
52' - Po akcji lewą stronę Szostak podaje do Osmańskiego ustawionego na wprost bramki na ok 14m, Oli marnuje dogodną akcje uderzając prosto w bramkarza.
59'- Perlak uderza lewą noga z ok 16m niecelnie, wcześniej mijając 2 rywali.
63'- Żółta kartka dala prawego obrońcy Polonii Warszawa, niezadowolony z decyzji arbitra agresywnie go atakuje i uderza głową w jego ramię. Bezpośrednia czerwona kartka!
67'- Kontratak po przechwycie Perlaka. Piłka trafia do Januszczaka, ten bez przyjęcia do Zielińskiego, który z powrotem z "pierwszej" zagrywa z powrotem do Januszczaka, niestety kolejna zmarnowana okazja do podwyższenia rezultatu.
71- Krajewski S.I uderza bezpośrednio z rzutu wolnego- świetna interwencja bramkarza Gości.
72'- 5:0!!! Krótko rozegrany SFG, Zieliński dośrodkowuje na bliższy słupek, na który zbiega Januszczak i uderza głową, pierwszy strzał instynktownie broni bramkarz, przy dobitce nie ma już szans.
75'- Kapitalne podanie Perlaka do wybiegającego za plecy obrońców Januszczaka, który wygrywa pozycję z obrońcą z Warszawy i... nadal 5:0.
85'- Świetny odbiór Konwerskiego pod naszą bramką, sam rozpoczyna kontratak, wbiega na połowę przeciwnika i zagrywa do Januszczaka, Januszczak piętą świetnie oddaje piłkę do Konwerskiego, który piekielnie mocno uderza pod poprzeczkę, bramkarz interweniuje i mamy tylko rzut rożny. 

SKŁAD: GRADECKI- KUCHARSKI, WAĆKOWSKI, KONWERSKI, MIELCZARSKI- MAZUROWSKI, KRAJEWSKI S.II, TOMASZEWSKI M., OSMAŃSKI, SZOSTAK- ZIEMAK

REZERWOWI: ZIELIŃSKI P., GAŁĄZKA(46'-KRAJEWSKI S.II), PERLAK(46'- TOMASZEWSKI M.), KRAJEWSKI S.I(46'-MAZUROWSKI), ZIELIŃSKI B.(60'- SZOSTAK), MILEWSKI(60'- MIELCZARSKI)

BRAMKI:
26'- Tomaszewski M. (rzut wolny- po faulu na Mielczarskim)
27'- Ziemak (Tomaszewski M.)
39'- Ziemak (Osmański)
49'- Gałązka
72'- Januszczak (Zieliński B.) 

Partnerzy
Patroni medialni

.