Piłkarze SSM Wisła Płock rocznika 2007 rozegrali kolejny mecz ligowy w I lidze Okregowej kategorii Młodzik D2.
Tym razem zagrali mecz wyjazdowy z drużyną Sparty Mochowo i odnieśli pewne zwycięstwo 7:1. Co ciekawe, wszystkie bramki tego spotkania padły już w pierwszej połowie, co na pewno przyniosło wiele emocji kibicom zgromadzonym na stadionie, ale i ławkom trenerskim obydwu zespołów. Pełna dominacja w pierwszej połowie spotkania pozwoliła trenerom SSM na drobne "testy" różnych wariantów gry. Pomimo, że nie padła w niej ani jedna bramka, druga połowa wyglądała naprawdę ciekawie.  
Wyrózniającym się zawodnikiem naszego zespołu byli Adam Tylicki, który poza zdobyciem trzech pieknych bramek dołożył 2 asysty. Warto wspomnieć, że to nie jedyny hat-trick tego spotkania, ponieważ o taką samą ilość strzelonych bramek pokusił się Jakub Sawicki. Słowa uznania należą się też Oliwierowi Przyblińskiemy, który na swoim koncie odnotował dwie asysyty. 

 
BRAMKI:
1:0 7'   Tylicki as. Izbicki 
2:0 19' Przybyliński as. Tylicki 
3:0 20' Sawicki as. Przybylinski
4:0 22' Tylicki  as. Przybiliński 
5:0 33' Sawicki  as. Tylicki 
6:0 39' Tylicki as. Piotrowski
7:1 44' Sawicki

SKŁAD:
Kraska - Borowski M.,  Przybiliński, Tylicki, Durczyk, Chrobot, Piotrowski, Sawicki, Nowak, Zemło, Izbicki

SSM Wisła Płock 2003 pokonała na wyjeździe 5:1 drugi zespół w tabeli I Ligi Wojewódzkiej - Ostrołęcką Akademię Piłki Nożnej. Podopieczni trenera Roberta Gucwy umocnili się tym samym na fotelu lidera. Pomimo jednego spotkania mniej posiadają 5-cio punktową przewagę nad zespołem z Ostołęki. Mecz z APN rozpoczął się od ataków gospodarzy, którzy już w 13-tej minucie spotkania zdobyli bramkę. Kilka mobilizacyjnych okrzyków i drobne korekty w ustawieniu pozwoliły jednak na szybką odpowiedź i w 25-tej minucie spotkania za sprawą Gabysia Wiącka znowu był remis. Wiącek 4 minuty przed przerwą zdobył kolejną bramkę i do szatni zawodnicy zeszli przy stanie spotkania 1:2 dla SSM. W drugiej połowie nasi zawodnicy strzelili jeszcze 3 bramki i do domu wracaliśmy z trzema punktami oraz pięknym wynikiem 1:5.   

Skład: Włosiński, Szczepanik, Wiśniewski Kacper, Kaca, Burzyński, Wiśniewski Kuba, Paruszewski, Wiącek, Majewski, Winiarkiewicz, Pawełkiewicz.

Zawodnicy rezerwowi: Zapytowski, Wiśniewski Adam, Symonowicz, Kinicki, Trenkner, Budzisz, Rutkowski.

Bramki:
0:1 Przeciwnik (13')
1:1 Wiącek, as. Wiśniewski Kacper (25')
2:1 Wiącek, as. Symonowicz (41')
3:1 Winiarkiewicz, as. Majewski (52')
4:1 Majewski - rz.k. (59')
5:1 Trenkner, as. Wiącek (80')

Partnerzy
Patroni medialni

.