Ubiegły tydzień zakończył się dla młodych Nafciarzy pozytywnym bilansem spotkań, 6 zwycięstw, remisu i jednej przegranej.


Pierwsze spotkanie odbyło się już w środę (24 kwietnia) o godzinie 14:00, gdzie podopieczni trenera Tomasza Włoczewskiego podjęli drużynę Orła Goleszyn. Spotkanie zakończyło się wynikiem 9:0
dla zawodników SSM Wisły Płock.


W piątek (26 kwietnia) o godzinie 14:00, drużyna z rocznika 2005 powitała na stadionie przy ulicy Łukasiewicza 34 drużynę UKS Varsovię. Drużyna gości była bez szans, o czym świadczy wynik spotkania 5:0 dla zawodników z Płocka.

Sobotnie (27 kwietnia) spotkania rozpoczęła o godzinie 11:00 drużyna SSM II Wisła Płock. Zmierzyła się ona z drużyną Soccer Słupno. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem młodych Nafciarzy 5:0.
Godzinę później, podopieczni trenera Piotra Górnickiego rozegrali mecz przeciwko drużynie MKS Znicz Pruszków. To spotkanie zakończyło się przegraną piłkarzy z Płocka wynikiem 0:2.

W międzyczasie druga część podopiecznych trenera Tomasza Włoczewskiego zameldowała się w Staroźrebach, by rozegrać mecz z miejscowa drużyną - Świtem Staroźreby. Wiślacy starali się zdobyć przewagę nad drużyną gospodarzy, lecz spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Niedzielne (28 kwietnia) spotkania rozpoczęli o godzinie 11 podopieczni trenera Rajmunda Koperka.
Zmierzyli się oni z drużyną MKS Znicz Pruszków. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla zawodników SSM Wisły Płock.
O godzinie 13:30 podopieczni trenera Grzegorza Wenerskiego spotkali się na boisku z drużyną RKP 1926 Broń Radom. Zawodnicy z Płocka pokazali wysoki poziom, pokonując drużynę gości 5:1.
Ostatnim spotkaniem tego dnia był mecz o godzinie 16:00 między drużyną SSM Wisła Płock a drużyną Escola II Varsovia. Ostatecznie zwyciężyli piłkarze z Płocka wynikiem 3:2.

 
Partnerzy
Patroni medialni

.