Na początku miesiąca, młodzi Nafciarze rozegrali sześć spotkań które zakończyły się bilansem trzech zwycięstw, remisu oraz dwóch przegranych.


1 maja (środa) o godzinie 13:00 zostało rozegrane pierwsze spotkanie, w którym to podopieczni trenera Grzegorza Wenerskiego zmierzyli się na wyjeździe z drużyną SEMP Ursynów. Drużyna gospodarzy była doskonale przygotowana do spotkania z młodymi Nafciarzami, o czym świadczy wynik 5:0 dla drużyny gospodarzy.


W sobotę (4 maja), piłkarze z rocznika 2005 zameldowali się o godzinie 11:00 w Siedlcach, by zagrać mecz z tamtejszą drużyną - MKP Pogoń Siedlce. Zacięcie i determinacja zawodników obydwu drużyn doprowadziła do jednobramkowego remisu.
O godzinie 12:00 zawodnicy trenera Piotra Górnickiego powitali na stadionie Wisły drużynę ŁKS 1926 Łomża. Piłkarze młodzieżowej Wisły Płock rozgromili drużynę przeciwną. Mecz zakończył się wynikiem 6:1.

Niedzielne spotkania rozpoczęły o godzinie 11:00 drużyny z rocznika 2004 i 2007.
Drużyna trenera Krzysztofa Kwasiborskiego zmierzyła się na wyjeździe z drużyną APN Olimp Ciechanów. Zgranie drużyny rocznika 2004 było niemalże perfekcyjne, o czym świadczy wynik 1:8.

W tym samym czasie podopieczni trenera Tomasza Włoczewskiego podejmowała drużynę Start II Proboszczewice. Bardzo silna defensywa drużyny gości sprawiła, że przez pierwszą część spotkania, nie padła ani jedna bramka. Dopiero w drugiej połowie meczu, piłkarze SSM Wisły Płock zaczęli rozbijać obronę drużyny gości i do końca spotkania udało im się strzelić dwie bramki.

O godzinie 14:00 drużyna z rocznika 2003 rozegrała na wyjeździe spotkanie z drużyną MKS Ząbkovia Ząbki. Drużyna Ząbkovii okazała się być zbyt silnym przeciwnikiem dla drużyny SSM Wisły Płock. Wynik spotkania 5:1.

 
Partnerzy
Patroni medialni

.