Przedświąteczne spotkania zakończyły się bilansem trzech zwycięstw, remisu i jednej przegranej. Jak poszło naszym młodym Nafciarzom?


Pierwsze spotkanie odbyło się w środę (17 kwietnia) o godzinie 19:00 między drużyną SSM Wisły Płock z rocznika 2003 a drużyną Escola Varsovia. Obie drużyny dawały z siebie wszystko, ostatecznie doprowadzając do jedno bramkowego remisu.

W czwartek o godzinie 11:00 podopieczni trenera Grzegorza Wenerskiego zmierzyli się z drużyną MKS Piaseczno. Piłkarze z drużyny gości nie byli przygotowani na starcie z zawodnikami SSM Wisły Płock. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:1.
Godzinę później, zawodnicy trenera Piotra Górnickiego zameldowali się w Łodzi, by rozegrać mecz z miejscowym klubem UKS SMS Łódź. Pomimo rewelacyjnej gry piłkarzy z Płocka, nie udało im się zdobyć jakichkolwiek bramek. Mecz zakończył się wynikiem 4:0 dla drużyny gospodarzy.
O godzinie 17:00 podopieczni trenera Krzysztofa Kwasiborskiego rozegrali spotkanie z klubem ŁKS Łochów. Determinacja piłkarzy SSM Wisły Płock z rocznika 2004 zapewniła im zwycięstwo. Wynik meczu 2:6.
Ostatnie spotkanie przed świętami rozegrała o godzinie 20:30 drużyna SSM Wisła Płock z rocznika 2005 i rozegrała ona mecz z drużyną MKS Znicz Pruszków. Obie drużyny grały na wysokim poziomie. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 0:2 dla drużyny z Płocka.

 
Partnerzy
Patroni medialni

.