W minionym tygodniu zostało rozegranych osiem z dziewięciu spotkań. Mecz między drużyną SSM z rocznika 2006 a Mazowią Słubice został przełożony na środę (22 maja).

Piłkarze SSM Wisły Płock zakończyli zeszłotygodniowe spotkania z bilansem 5 zwycięstw, 1 remisu i 2 przegranych.


Ligowe spotkania rozpoczęła drużyna z rocznika 2005. 15 maja (środa), o godzinie 14:00, podopieczni trenera Łukasza Majewskiego zagrali mecz przeciwko Legii Warszawa S.A.. Młodzi Nafciarze odnieśli zwycięstwo z wynikiem 4:0.

W piątek (17 maja) rozegrane zostały 2 mecze. O godzinie 18:00 piłkarze trenera Rajmunda Koperka zmierzyła się z drużyną UKS Varsovia. Niestety drużyna z Płocka nie dała rady podołać wyzwaniu. Wynik meczu 6:0.
Godzinę później, drużyna rocznika 2004 podjęła drużynę - Mławiankę Mława. Pomimo starań drużyny gości, młodzi Nafciarze wygrali z przewagą dwóch bramek. Wynik meczu 3:1.

W sobotę (18 maja), zawodnicy z rocznika 2007 rozegrali dwa spotkania.
O godzinie 10:00, drużyna biorąca udział w 1 Lidze Okręgowej D2 Młodzik zjawiła się w Maszewie by zmierzyć się z miejscową drużyną - Amatorem Maszewo. Drużyna gospodarzy nie miała szans z piłkarzami z Płocka. Młodzi Wiślacy nie dali gospodarzom zdobyć ani jednej bramki, mecz zakończył się wynikiem 12:0.

O godzinie 11:00, drużyna biorąca udział w 1 Lidze Okręgowej D1 Młodzik podejmowała drużynę Wisła Główina Sobowo. Fenomenalna gra drużyny SSM II Wisły Płock zapewniła jej zwycięstwo z wynikiem 11:3.

W niedzielę (19 maja), piłkarze SSM Wisły Płock rozegrali 3 spotkania.
O godzinie 14:00 zostały jednocześnie rozegrane 2 spotkania, jednym z meczów był mecz między Wisłą Płock S.A. a drużyną ŁKS Łódź. Podopieczni trenera Piotra Górnickiego nie ustępowali drużynie gości. Mecz zakończył się remisem 2:2.
W tym samym czasie, drużyna z rocznika 2005 zameldowała się w Warszawie, by zmierzyć się tam z drużyną KS Drukarz Warszawa. Płocczanie pokazali klasę, zwyciężając z 3 punktową przewagą. Wynik spotkania 1:4.
O godzinie 17:00, podopieczni trenera Grzegorza Wenerskiego zmierzyli się na wyjeździe z drużyną MUKS Kosa Konstancin. Pomimo wyrównanej gry, zawodnicy Wisły stracili jedną bramkę. Wynik meczu 1:0.

 
Partnerzy
Patroni medialni

.