Na turnieju w Mariampolu na Litwie zawodnicy SSM Wisła Płock 2005 zajęli 6 miejsce. W turnieju udział brało 12 zespołów z Polski, Litwy, Łotwy i Rosji.
Młodzi wiślacy w grupie rywalizowali z trzema drużynami: SM Tauras, FK Żalgiris, SDJUSSOR.

W pierwszym spotkaniu SSM Wisła Płock zmierzyła się z SM Tauras. Zawodnicy z Płocka wygrali ten mecz 3-1. Bramki zdobyli: 2 x Wojciech Jakubik, 1x Bartłomiej Grzegórski

W drugim meczu młodzi wiślacy zmierzyli się z rosyjską drużyną SDJUSSOR, pomimo jednobramkowej przewagi rywali oraz grze w osłabieniu
(ze względu na czerwoną kartkę którą otrzymał Jakub Radwański), nasza drużyna zremisowała 1:1.

Trzeci mecz o wyjście z grupy drużyna SSM Wisła Płock zremisowała z FK Żalgiris. Pomimo dwóch strzelonych bramek, sędzia postanowił nie uznać jednej z nich. Mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W fazie grupowej SSM Wisła Płock zajęła 2 miejsce, przez co musiała toczyć pojedynki o miejsca 5-8.

W meczu kwalifikacyjnym do meczu o 5 miejsce młodzi zawodnicy SSM Wisła Płock zwyciężają z łotewską drużyną JFK Daugava wynikiem 4:1.
Bramki w tym meczu zdobyli: x 2 Adrian Tomala, x 1 Jakub Brzeziński, x 1 Piotr Koper.

W meczu o 5 miejsce przegrywamy z drużyną SEMP Warszawa po rzutach karnych, gdyż w regulaminowym czasie gry mieliśmy wynik remisowy.

Skład drużyny SSM Wisła Płock 2005:
Filip Kraska, Jakub Radwański, Krzysztof Dynus, Miłosz Korpowski, Adam Kotarski, Adam Staniszewski, Bartłomiej Ciesielski, Filip Krupiński, Artur Szymański, Maksymilian Koprucki, Filip Bieniek, Jakub Brzeziński, Wojciech Jakubik, Piotr Koper, Bartłomiej Grzegórski, Dawid Kamiński, Szymon Antczak, Adrian Tomala, Igor Strzeszewski.

Partnerzy
Patroni medialni

.