Wisła Płock wystąpiła w następującym składzie:

LODZIŃSKI OSKAR, WOJTCZAK JAKUB, TOMCZAK BARTŁOMIEJ, WIĘCKOWSKI MARCIN, JASIENIECKI DOMINIK, KOŁOWROCKI JAKUB, PRZYBYSZEWSKI KONRAD , WYDRZYŃSKI ERYK, OLCZAK MICHAŁ, NOWIERSKI IWO, GRZEGOROWSKI TYMOTEUSZ, BARCIŃSKI KRZYSZTOF, ŁĄTKA JAKUB, LODZIŃSKI FILIP, BRZEZIŃSKI ANGELO, BRZEZIŃSKI NIKOLAS, NOWAKOWSKI KACPER, MARCINKOWSKI KACPER, KOWALSKI MACIEJ.

Wyniki:
Wisła Płock - Włókniarz Toruń 6:2 (Nikolas Brzeziński 3, Konrad Przybyszewski 2, Filip Lodziński - Maciej Murawski 2)
Wisła Płock - Unia Warszawa 0:0
Wisła Płock - Jaguar Gdańsk 1:0 (Nikolas Brzeziński)
Wisła Płock - Salos Szczecin 0:0
Wisła Płock - MUKS CWZS Bydgoszcz 1:1 ( Konrad Przybyszewski - Antoni Federowicz)
Wisła Płock - Mały Jeziorak Iława 3:0 (Krzysztof Barciński, Dominik Jasieniecki, Tymoteusz Grzegorowski)
Wisła Płock - Skonto Ryga 2:0 (Tymoteusz Grzegorowski, Marcin Więckowski)
Wisła Płock - Obolon Kijów 2:1 (Tymoteusz Grzegorowski, Jakub Łątka - Maksym Eremenko)Tabele:


Grupa A
1. Wisła Płock 8 18 15-4
2. Jaguar Gdańsk 8 16 7-5
3. Skonto Ryga 8 15 9-6
4. MUKS CWZS Bydgoszcz 8 14 9-3
5. Salos Szczecin 8 12 10-3
6. Unia Warszawa 8 11 5-4
7. Mały Jeziorak Iława 8 8 6-11
8. Obolon Kijów 8 3 2-14
9. Włókniarz Toruń 8 0 3-16

Grupa B
1. AKS SMS Łódź 7 21 35-2
2. Lokomotiv Kijów 7 16 10-2
3. Elana Toruń 7 12 7-9
4. Koziołek Poznań 7 11 18-7
5. MOSP Białystok 7 8 9-11
6. Lider Włocławek 7 7 11-12
7. Lechia Tomaszów 7 4 4-18
8. Górnik Kłodawa 7 0 0-33

Półfinały:

Wisła Płock - Lokomotiv Kijów 2:1 (Nikolas Brzeziński, Iwo Nowierski - Nazari Korbunov)
AKS SMS Łódź - Jaguar Gdańsk 1:0 
o III MIEJSCE 3-4: Lokomotiv Kijów - Jaguar Gdańsk 1:1, karne 2:0
o I MIEJSCE: Wisła Płock - AKS SMS Łódź 0:1 (0:0)Jan Gralewski (30, głową)
Ostateczna kolejność
1. AKS SMS Łódź
2. Wisła Płock
3. Lokomotiv Kijów
4. Jaguar Gdańsk
5. Skonto Ryga
6. Elana Toruń
7. MUKS CWZS Bydgoszcz
8. Koziołek Poznań
9. Salos Szczecin
10. MOSP Białystok
11. Unia Warszawa
12. Lider Włocławek
13. Lechia Tomaszów
14. Mały Jeziorak Iława
15. Górnik Kłodawa
16. Obolon Kijów
17. Włókniarz Toruń


Indywidualne wyróżnienia:
Najskuteczniejszy strzelec - Mateusz Malmur 11 goli (AKS SMS Łódź)
Najlepszy bramkarz - Kamil Kocik (AKS SMS Łódź)
MVP turnieju - Nikolas Brzeziński (Wisła Płock)

Serdeczne gratulacje, dla wszystkich uczestników! 

Partnerzy
Patroni medialni

.