Mecz od początku nie układał się po myśli naszej drużyny. Dwie stracone bramki pod koniec pierwszej połowy zdecydowanie załamały morale Naszych zawodników. Na początku drugiej połowy spotkania chcąc odrobić wynik, popełniliśmy kilka błędów co wykorzystał przeciwnik strzelając kolejne bramki. Mieliśmy również swoje okazję w tym meczu, ale zabrakło zimnej krwi w polu karnym przeciwnika i ostatecznie przegrywamy z Deltą 5:0.

Delta Warszawa – SSM Wisła Płock 5:0 (2:0)
Bramki: 
1:0 42' Delta
2:0 43' Delta
3:0 54' Delta
4:0 57' Delta
5:0 61' Delta
Skład: Lodziński O. – Łątka (69' Ramel), Więckowski, Nowierski, Tomczak (57' Kalinowski) – Smulski, Olczak (45' Lodziński F.) – Rutkowski (45' Dybiec), Szczurowski (57' Brzeziński), Iwiński (69' Bielecki) – Grzegorowski (57' Pawełkiewicz)

Partnerzy
Patroni medialni

.