Zespół z rocznika 2008 wziął udział w turnieju halowym w Bełchatowie. W zawodach wzięło udział 12 zespołów podzielonych na dwie grupy. W rozgrywkach grupowych młodzi chłopcy wygrywają wszystkie mecze i z pierwszego miejsca awansują do ćwierćfinału, tam czekała na nich drużyna z Włókniarza Zelów, pierwsze minuty były dość nerwowe ale w końcowym rozrachunku wygrywamy 4:1

. W półfinale ponownie trafiamy na drużynę APN Piotrków Trybalski z którą rywalizowalismy w grupie, po 15 minutach padł wynik remisowy i ostatecznie rzuty karne miały wyłonić zwycięzcę. Super postawa naszego bramkarza  Adama Więtczaka, który broni dwa karne i daje nam awans do finału.

W finale trafiamy na drużynę RAP Radomsko. Finał ułożył się fantastycznie, już na początku spotkania Michał Krynicki popisuje się pięknym uderzeniem i wychodzimy na jedno bramkowe prowadzenie. Kilka minut później ten sam zawodnik podwyższa z rzutu karnego na 2:0. Kilka minut przed końcem tracimy bramkę ale po końcowym gwizdku to my możemy cieszyć się ze zwycięstwa.

Głosem organizatorów najlepszym zawodnikiem turnieju został Michał Krynicki. 

Partnerzy
Patroni medialni

.