W Mistrzostwach Mazowsza U-12, organizowanych w Ząbkach, udział wzięło 16 drużyn z całego województwa podzielonych na 4 grupy. Nasze zawodniczki zajęły ostatecznie 3. miejsce.


Aż sześć zawodniczek Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock zostało powołanych na zaplanowaną na 14 maja konsultację szkoleniową kadry U-13 dziewcząt. Wśród nich znalazły się Julia Dzięgielewska, Zuzanna Lewandowska, Amelia Malinowska, Roksana Rutkowska, Natalia Sowa oraz Zuzanna Tomczyk. Warto podkreślić, ze piłkarski naszej Akademii znalazły uznanie w oczach Trenera Kamila Rakowskiego i znalazły się na 34-osobowej liście wezwanych na zgrupowanie w Ząbkach. Gratulacje!


Majowy weekend był naprawdę udany dla drużyn Wisła Płock S.A. oraz zespołów SSM Wisła Płock. Ważne zwycięstwa w Fortuna 1. Lidze, IV lidze czy Centralnej Lidze Juniorów U-17 to jednak nie wszystko, co w ostatnim czasie działo się na boiskach z udziałem ekip z naszej Akademii.


Przedstawiamy harmonogram meczów drużyn Wisła Płock S.A. oraz zespołów Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock w majowy weekend, podczas którego przy Ł34 będzie działo się naprawdę sporo. W piątek drużyna do lat 17 podejmie Koronę Kielce, w sobotę drugi zespół powalczy z Hutnikiem Warszawa, a w niedzielę Nafciarze zmierzą się z Motorem Lublin. A na tym przecież nie koniec.


Lena Chyżyńska, Magdalena Nowak, Julia Skierska oraz Maria Różańska wzięły udział w konsultacji szkoleniowej kadry Mazowsza dziewcząt U-13, która we wtorek 30 kwietnia odbyła sie na obiektach Legii Warszawa przy ul. Łazienkowskiej 3. Trener Kamil Rakowski na 31-osobowej powołanych na konsultację szkoleniową umieścił cztery zawodniczki Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. Gratulacje!

 


Przedstawiamy wyniki meczów drugiego zespołu i drużyny kobiet Wisły Płock S.A. oraz zespołów Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z terminu 26-28 kwietnia.


Przedstawiamy wyniki meczów drużyn Wisła Płock S.A. oraz zespołów Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z weekendu 20-21 kwietnia. 


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock informuje o warunkach i terminach wpłat oraz miejscu organizacji letnich obozów sportowych dla zawodników z roczników 2008 - 2011. 


Przedstawiamy harmonogram meczów drużyn Wisła Płock S.A. oraz zespołów Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock w terminie 20-21 kwietnia.


Trzech zawodników SSM Wisła Płock Rafał Wróblewski, Tymon Piński i Filip Skosogorienko wzięło udział w konsultacji szkoleniowej reprezentacji Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej chłopców z rocznika 2012.


Po jednym remisie, zwycięstwie i porażce w drużynach seniorskich, czy wygrane zespołów do lat siedemnastu i szesnastu - między innymi tak wyglądają wyniki klubu i akademii z ostatniego weekendu.


Przedstawiamy harmonogram meczów drużyn Wisła Płock S.A. oraz zespołów Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock w terminie 13-14 kwietnia. 


Borys Bezdziek i Gabriel Magdziak wzięli udział w konsultacji szkoleniowej kadry Mazowsza chłopców z rocznika 2011, która w czwartek 11 kwietnia o godzinie 10:00 odbyła sie na obiektach Legii Warszawa przy ul. Łazienkowskiej 3.


Zwycięstwo jedynki, remis dwójki, porażka kobiet oraz straty punktów w CLJ i zwycięstwa pozostałych drużyn SSM - tak wyglądają wyniki klubu i Akademii z weekendu 6-7 kwietnia 2024.


Przedstawiamy harmonogram meczów drużyn Wisła Płock S.A. oraz zespołów Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock w terminie 6-7 kwietnia. Warto odnotować, że drugi zespół Nafciarzy podejmie Ursus Warszawa, a poza tym u siebie zagra aż 5 drużyn SSM, w tym trzy z Polonią Warszawa. 


Zapraszamy na treningi otwarte dla chłopców urodzonych w 2019 roku, które prowadzone będą  przez trenera Trepkę i Trafalskiego.


Zapraszamy do zapoznania się z wynikami wielkanocnych gier Wisły II Płock oraz drużyn młodzieżowych SSM Wisła Płock z terminu 26-30 marca.Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock ogłasza nabory do grup dziewcząt z roczników 2010-2011 oraz 2012-2013. Lubisz grać w piłkę nożną i chciałabyś sprawdzić swoje umiejętności? Być może czekamy właśnie na Ciebie!


Trochę inaczej niż zazwyczaj z uwagi na przypadające w najbliższy weekend Święta Wielkanocne drużyny SSM Wisła Płock swoje mecze rozegrają w trakcie trwania bieżącego tygodnia. Jedynie drugi zespół Nafciarzy i drużyna do lat 19 zagrają w sobotę 30 marca, odpowiednio w Markach i Radomiu.


Za nami pierwszy wiosenny mecz drużyny kobiet, ciężkie spotkania zespołów z CLJ oraz inauguracje rundy w wykonaniu drużyn SSM Wisła Płock 2012 i młodszych.


Przedstawiamy harmonogram meczów drużyn Wisła Płock S.A. oraz zespołów Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock w terminie 23-24 marca. W najbliższy weekend wydarzeniem nr 1 będzie start rundy wiosennej w wykonaniu drużyny kobiet, lecz na ORLEN Stadionie warto będzie również obejrzeć pojedynek CLJ U-17 z Wisłą Kraków czy inne drużyny młodzieżowe wracające do gry po zimowej przerwie.


Drużyna dziewcząt wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju organizowanym przez Futbolgang na obiektach Wisły Płock. W turnieju udział wzięło dwanaście drużyn dziewczęcych z rocznika 2011 i młodsze. Nasze zawodniczki zakończyły zmagania na czwartym miejscu. Gratulujemy!


Gabriel Magdziak i Borys Bezdziek zostali powołani na kadrę Mazowsza rocznika 2011.


Od 2018 roku, m.in. dzięki staraniom trenerów Marcina Mofiny i Artura Gołębiewskiego, klubem partnerskim naszej Akademii jest Football Education Academy Gostynin, która regularnie dostarcza swoich wychowanków do Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock, gdzie mogą kontynuować piłkarską edukację.


Lena Mrowińska znalazła się wśród powołanych na konsultację szkoleniową MZPN U-15.


Drużyna dziewcząt SSM Wisła Płock wzięła w ostatnim czasie udział w Mistrzostwach Mazowsza U-15 oraz U-13 w futsalu, organizowanych przez MZPN, które odbyły się w Wyszkowie i w Ząbkach.


Mazowiecki Związek Piłki Nożnej powołał na mecz towarzyski dwóch Nafciarzy


Bartosz Bień powołany na mecz towarzyski kadry MZPN U-14


Michał Pietrasiak, Tymon Piński oraz Rafał Wróblewski w kadrze meczu kontrolnego


W miniony weekend starsza drużyna dziewcząt SSM Wisły Płock udała się do Olsztyna na Ogólnopolski Turniej halowy Stomilanki Cup. Nasza drużyna startowała w tym dniu w dwóch kategoriach 2008 i młodsze oraz 2011 i młodsze. 


Oliwier Baliczak znalazł się na liście powołanych na konsultację szkoleniową rocznika 2013 przez MZPN 


Gabriel Magdziak i Dawid Frątczak znaleźli się wśród powołanych na konsultację szkoleniową do kadry Mazowsza rocznika 2011. Życzymy powodzenia!


Dwa powołania na kadrę MZPN U-15 dziewcząt


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock dzięki kontynuacji rozpoczętej w 2015 r. współpracy z Fundacją Studencką Młodzi-Młodym uzyskało możliwość pozyskiwania 1,5% podatku. Dlatego zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o przekazywanie 1,5% podatku na realizację naszych działań statutowych. Pozyskane w ten sposób środki zostaną w całości przeznaczone na zakup sprzętu sportowego dla młodych zawodników naszego Stowarzyszenia.


Bartosz Bień,  Igor Klujew, Adam Śmiechowski i Tomasz Wojciechowski zostali powołani przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową MZPN U-14.


01/02/2024

Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock informuje o warunkach i terminach wpłat oraz miejscu organizacji zimowych obozów sportowych dla zawodników z roczników 2007 - 2010. 


Drużyna dziewcząt SSM Wisła Płock wzięła niedawno udział w dwóch turniejach w Bydgoszczy oraz Wilnie. 


Trzy Nafciarki powołane na kadrę U-15


Nowym dyrektorem Akademii Wisły Płock został Mateusz Lewandowski, czyli dotychczasowy wicedyrektor ds. metodologii i trener główny rocznika 2009.


Chcesz dołączyć do Wisły Płock? Jeśli tak, to czekamy właśnie na Ciebie!

Już niebawem Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock przeprowadzi nabory uzupełniające do drużyn z roczników 2017 - 2019. Zainteresowanych zaprezentowaniem swoich umiejętności prosimy o wysyłanie zgłoszeń e-mailowo lub o kontakt telefoniczny bezpośrednio z trenerem Maciejem Trepka.

Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku 5 lutego 2024 i serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do dołączenia do Akademii Wisły Płock!


Drużyny dziewcząt SSM Wisła Płock w miniony wekkend wzięły udział w dwóch turniejach halowych. Zawodniczki z rocznika 2011 zagrały w turnieju Delta Cup, a starsze z 2010 udały się do Drobina na Pegaz Cup. Młodsze z nich rozegrały 5 spotkań i z bilansem 4 zwycięstw oraz 1 remisu zajęły 1. miejsce w zawodach.


W dniach 13-14.01.2024r. na boiskach krytych halą pneumatyczną odbywa się kolejna edycja Turnieju Firm i Zakładów Pracy. W rozwinięciu newsa prezentujemy wyniki na żywo z rozgrywek. 


Artur Grala powołany przez przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową kadry Mazowsza chłopców z rocznika 2013.


Sebastian Kapela zaproszony na konsultację szkoleniową kadry Mazowsza chłopców z rocznika 2013.


Tymon Piński powołany przez przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową kadry Mazowsza chłopców z rocznika 2012.


Miło nam poinformować, że wśród wyróżnionych złotą gwiazdką znów znalazło się Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock! 


Borys Bezdziek, Dawid Frątczak i Gabriel Magdziak zostali powołani przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową kadry Mazowsza chłopców z rocznika 2011.


W dniach 16-17 grudnia na boiskach pod "balonem" odbył się ogólnopolski turniej dla rocznika 2014 SSM Wisła Płock Cup, w którym udział wzięły dwie drużyny z naszej Akademii.


W turnieju ,,SSM Wisła Płock Cup'' dla rocznika 2014 bierze udział 16 zespołów. W rozwinięciu newsa publikujemy wyniki na bieżąco z trwających rozgrywek...


Adam Śmiechowski, Igor Klujew i Bartosz Bień zostali powołani przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową kadry Mazowsza chłopców z rocznika 2010.


W turnieju ,,SSM Wisła Płock Cup'' dla rocznika 2013 bierze udział 16 zespołów. W rozwinięciu newsa publikujemy wyniki na bieżąco z trwających rozgrywek...


Oskar Klat to kolejny zawodnik Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock, który zasłużył na tytuł Mazovia Młodzieżowca Miesiąca. Przed meczem Wisły Płock z Podbeskidziem Bielsko-Biała bramkarz z rocznika 2007 odebrał nagrody z rąk dyrektora sportowego Dariusza Sztylki oraz wicedyrektora akademii Mateusza Lewandowskiego.


Nikola Kitombo, Adrianna Magierska, Amelia Malinowska, Lilia Nowatorska, Natalia Sowa, Lena Tomaszewska oraz Kaja Wiśniewska zostały powołane przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na Turniej Diamenty Mazowsza.

Tym razem Trener Reprezentacji Mazowsza Dziewcząt do lat 15 Maciej Anglart zadecydował. że na 81-osobowej liście powołanych umieści nazwiska aż siedmiu zawodniczek Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock, którzy wezmą udział w Turnieju Diamenty Mazowsza zaplanowanym na wtorek 5 grudnia. Gratulacje i powodzenia!


W miniony weekend zawodniczki SSM Wisła Płock wzięły udział w turniejach: Jezioranki Cup w Iławie oraz Róża Cup w Kutnie.


Adrianna Magierska, Amelia Malinowska oraz Lilia Nowatorska zostały powołane przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na turniej eliminacyjny kadry naborowej dziewcząt do Turnieju Diamenty Mazowsza.


26 listopada SSM Wisła Płock 2014 wzięła udział w ogólnopolskim turnieju Pro Future Cup w Nowym Dworze Mazowieckim, w którym ostatecznie zajęła drugie miejsce.


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji Turnieju piłki nożnej firm i zakładów pracy. Zapisy wystartowały.


Nikola Kitombo i Lena Tomaszewska zostały powołane przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na turniej eliminacyjny kadry naborowej dziewcząt do Turnieju Diamenty Mazowsza.


W minioną sobotę 18 listopada obie drużyny SSM Wisła Płock występujące w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów wygrały swoje domowe mecze w stosunku 2:1. Zespół z rocznika 2009 w ostatnim meczu rundy pokonał Escolę Varsovię Warszawa i tym samym w CLJ U-15 zimują jako wicelider, natomiast ich dwa lata starsi koledzy ograli Motor Lubin, dzięki czemu awansowali na 10. miejsce w tabeli.


W sobotę 18 listopada zawodniczki SSM Wisła Płock wzięły udział w Turnieju dziewcząt 2009 i mlodsze w Pułtusku. Nasza drużyna miała możliwość wystawienia w tym dniu dwóch drużyn. Wisla 1 dziewczyny 2010 oraz Wisła 2 dziewczyny 2011 i 2012.


Wraz z akademiami z całej Polski tworzymy wyjątkową społeczność #PZUFutbolPlus. Sponsorem projektu i naszej akademii jest #PZU #DobraDrużynaPZU. Naszych podopiecznych dopinguje Bartosz Ignacik, czyli #Turbokozak, który jest ambasadorem projektu.


20/11/2023

Ogólnopolski projekt #PZUFutbolPlus, który współtworzymy  z akademiami z całej Polski, został nagrodzony przez UEFA Foundation for Children. Spełniamy piłkarskie marzenia!

#PZU #DobraDrużynaPZU
Łączy nas piłka
Piłka dla wszystkich


Przedstawiamy harmonogram meczów zespołów Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock w weekend 18-19 listopada. W rundzie jesiennej w grze pozostały jedynie ekipy z Centralnej Ligi Juniorów, które podejmą u siebie Escolę Varsovia Warszawa i Motor Lublin. 


Adam Śmiechowski, Igor Klujew i Bartosz Bień zostali powołani przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową kadry Mazowsza chłopców z rocznika 2010.


Drużyna dziewcząt SSM Wisła Płock (rocznik 2011 i młodsze) wzięła udział w ogólnopolskim turnieju Aleks Cup w Ciechocinku, w którym nasze zawodniczki zajęły bardzo dobre 2. miejsce, wygrywając 4 mecze i ulegając jedynie najlepszej drużynie turnieju Szóstkom Inowrocław.


Przedstawiamy wyniki meczów zespołów Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock w weekend 11-12 listopada.


Tomek Dąbrowski to kolejny zawodnik Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock, który zasłużył na tytuł Mazovia Młodzieżowca Miesiąca. Przed meczem Wisły Płock z Odrą Opole pomocnik z rocznika 2009 odebrał nagrody z rąk prezesa naszego klubu Piotra Sadczuka oraz wicedyrektora akademii Mateusza Lewandowskiego.


Przedstawiamy harmonogram meczów zespołów Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock w weekend 11-12 listopada.


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock już drugi rok z rzędu uczestniczy w Projekcie PZU Futbol Plus. W ramach tego projektu, we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Płocku, dzieci z różnymi dysfunkcjami uczestniczą w treningach piłki nożnej, prowadzonych przez trenera klasy UEFA A Marcina Liga. 


Oliwier Baliczak z drużyny SSM Wisła Płock 2013 znaleźli się na 31-osobowej liście powołanych na konsultację szkoleniową Reprezentacji Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej chłopców rocznika 2013.


Przedstawiamy wyniki meczów zespołów Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z weekendu 4-5 listopada.


Natalia Sowa i Kaja Wiśniewska z drużyny SSM Wisła Płock znalazły się na 52-osobowej liście powołanych przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na turniej eliminacyjny kadry naborowej dziewcząt do Turnieju Diamenty Mazowsza.


Przedstawiamy harmonogram meczów drużyn Wisła Płock S.A. oraz zespołów Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock w weekend 4-5 listopada.


W miniony weekend drużyna SSM Wisła Płock 2013 wzięła udział w turnieju Stocznowiec Cup. W rozgrywkach zaprezentowało się 12 drużyn między innymi z Sokołowa Podlaskiego, Łęczycy, Brodnicy, Piotrkowa Trybunalskiego oraz zespoły z okręgu płockiego.


Przedstawiamy harmonogram meczów zespołów Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock w weekend 28-29 października. 


Michał Jarząb to kolejny zawodnik Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock, który zasłużył na tytuł Mazovia Młodzieżowca Miesiąca. Przed meczem Wisły Płock z Chrobrym Głogów bramkarz z rocznika 2009 odebrał nagrody z rąk prezesa naszego klubu Piotra Sadczuka oraz wicedyrektora akademii Mateusza Lewandowskiego.


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock informuje, że decyzją Komisji stypendialnej, zgodnie z Regulaminem stypendialnym Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock na sezon rozgrywkowy 2023/2024, stypendium sportowe w okresie 01.10.2023 r. – 30.06.2024 r. otrzymała grupa 24 zawodników z roczników 2005/2006 - 2013.


Przedstawiamy harmonogram meczów zespołów Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock w weekend 28-29 października. 


Oliwier Baliczak, Arkadiusz Dąbrowski, Arkadiusz Kłosowski, Artur Grala, Adam Kiełbasa oraz Sebastian Kapela z drużyny SSM Wisła Płock 2013 znaleźli się na 32-osobowej liście powołanych przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową kadry Mazowsza U-11.


Przedstawiamy wyniki meczów zespołów Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z weekendu 21-22 października.


Przedstawiamy harmonogram meczów zespołów Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock w weekend 21-22 października. Grupy młodzieżowe w większości czekają spotkania poza Płockiem i jedynie ekipa z CLJ U-15 podejmie na własnym boisku Igloopol Dębica.

 


Lena Chyżyńska, Adrianna Magierska, Zuzanna Ners, Nadia Antośkiewicz, Monika Gryciuk, Amelia Koswelska, Natasza Kuciapska, Lena Mrowińska oraz Maria Żołnowska z zespołu dziewcząt SSM Wisła Płock znalazło się na liście powołanych przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na Turniej kadry U-13. 


Adrian Piechota, Rafał Wróblewski, Filip Skosogarienko, Aleksander Berliński, Michał Pietrasiak, Franciszek Dąbrowski oraz Dominik Kamiński z drużyny SSM Wisła Płock 2012 zostali powołani na konsultację szkoleniową reprezentacji Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej do lat 12. Gratulacje!


W ostatni weekend rocznik 2015 wziął udział w bardzo mocno obsadzonym turnieju 4F FUEL Varsovia Cup. 


Przedstawiamy wyniki meczów zespołów Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z weekendu 14-15 października.


Przedstawiamy harmonogram zespołów Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock w weekend 14-15 października.


12/10/2023

Rozpoczynamy nowy projekt doszkalający naszych zawodników – Program treningów indywidualnych Wisła PRO


Przedstawiamy wyniki meczów zespołów Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z weekendu 6-8 października.


Borys Bezdziek został powołany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na makroregionalne zgrupowanie szkoleniowe kadry Mazowsza chłopców rocznika 2011.


Pracujący w Akademii Wisły Płock trener Dominik Ciarkowski został powołany przez PZPN na trenera analityka podczas makroregionalnego zgrupowania kadr wojewewódzkich w Siedlcach. Gratulacje!


Nadia Antośkiewicz, Lena Chyżyńska oraz Monika Gryciuk z SSM Wisły Płock zostały powołane na konsultację kadry Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej do lat 15 oraz Turniej Eliminacyjny do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Gratulacje!


Adam Śmiechowski został powołany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową Kadry Mazowsza chłopców rocznik 2010.


Przedstawiamy harmonogram meczów zespołów Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock w weekend 6-8 października.


Przedstawiamy wyniki meczów zespołów młodzieżowych Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z ostatniego weekendu 29 września - 1 października.


W czwartek 5 października 2023 roku na obiektach Stołecznego Centrum Sportu „Aktywna Warszawa” odbędzie się Mazowiecki Finał Turnieju Gry 1×1, w którym udział weźmie trzech przedstawicieli SSM Wisła Płock!


Nadia Antosiewicz i Monika Gryciuk z SSM Wisły Płock zostały powołane na konsultację kadry Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej do lat 15. Gratulacje!


Przedstawiamy harmonogram meczów zespołów Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock w weekend 29 września - 1 października.


Adam Śmiechowski został powołany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na mecz eliminacji o Puchar imienia Kazimierza Górskiego rocznika 2010 z Łódzkim Związkiem Piłki Nożnej.


Trzy przedstawicielki SSM Wisły Płock zostało powołane na konsultację kadry Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej do lat 13. Gratulacje!


Borys Bezdziek i Marcel Stellak zostali powołanni przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej do Kadry Mazowsza 2011 na mecz z Łódzkim Związkiem Piłki Nożnej.


Sebastian Gapiński to kolejny zawodnik Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock, który zasłużył na tytuł Mazovia Młodzieżowca Miesiąca. Przed meczem Wisły Płock z GKS Tychy zawodnik z rocznika 200 odebrał nagrody z rąk prezesa Piotra Sadczuka, dyrektora ds. szkolenia młodzieży Bartłomieja Kondrackiego oraz legendy naszego klubu Sławomira Peszko.


Przedstawiamy wyniki meczów zespołów młodzieżowych Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z ostatniego weekendu (23-24 września 2023).


Przedstawiamy harmonogram meczów Nafciarzy na najbliższe dni.


W dniach 16-17 września odbyła się I edycja Turnieju o Orła Pułku 4 Piechoty Księstwa Warszawskiego o podłożu historycznym i patriotycznym organizowanym przez Stowarzyszenie FutbolGang.


Sześć przedstawicielek SSM Wisły Płock zostało powołane na konsultację kadry Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej do lat 13. Gratulacje!


Przedstawiamy harmonogram meczów Nafciarzy na najbliższe dni.


Nadia Antośkiewicz została powołana przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację Kadry Mazowsza dziewcząt do lat piętnastu. Gratulacje!


Po przerwie na kanał WisłaPłockTV wraca Centralna Liga Juniorów do lat piętnastu. Drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2009 w piątej kolejce zmierzy się z AKS SMS Łódź. Początek w sobotę 16 września o godzinie 13:30. Sponsorem transmisji jest Galeria MAZOVIA.


Dziewczęta SSM Wisła Płock rozegrały ostatnio swój pierwszy ligowy mecz, natomiast młodsze koleżanki wzięły udział w turnieju Sparta Cup.


W weekend drużyna SSM Wisła Płock 2013 wzięła udział w turnieju piłkarskim. Na stadionie miejskim w Łomży 12 zespołów z rocznika 2013 rozegrało łącznie 60 spotkań w formule każdy z każdym, w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Łomża.


Bartosz Bień, Igor Klujew i Adam Śmiechowski zostali powołani przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację Kadry Mazowsza z rocznika 2010. Gratulacje!


Przedstawiamy wyniki meczów Nafciarzy z ostatnich dni.


Przedstawiamy harmonogram meczów Nafciarzy na najbliższe dni.


Przedstawiamy wyniki meczów Nafciarzy z ostatnich dni.


Przedstawiamy harmonogram meczów Nafciarzy na najbliższe dni.


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock rozpoczyna rekrutację do Piłkarskiego Przedszkola na sezon 2023/2024. Jeżeli Twoje dziecko chce rozpocząć przygodę z piłką nożną dobrze się przy tym bawiąc - zapraszamy do nas!


Profesjonalny kontrakt z Wisłą Płock podpisał nasz wychowanek Bartosz Borowski. Młody napastnik związał się z umową do 30 czerwca 2025 roku. Gratulacje!


W miniony weekend od 25 do 27 sierpnia odbyła się VI edycja Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Wisła Płock Youth Cup.


Przedstawiamy wyniki meczów Nafciarzy z ostatnich dni.


Przedstawiamy harmonogram meczów Nafciarzy na najbliższe dni.


Swoje pierwsze profesjonalne kontrakty podpisali Rafał Rajkowski, Bartłomiej Luśniewski i Kacper Malinowski. Cała trójka parafowała umowy do 30 czerwca 2024 roku. Gratulacje!


Swoje pierwsze profesjonalne kontrakty podpisali z Wisłą Płock Miłosz Korpowski (do 30 czerwca 2025 roku) oraz Marcin Słojkowski (do 30 czerwca 2024 roku). Gratulacje!


W najbliższy weekend 25 - 27 sierpnia odbędzie się długo wyczekiwana VI edycja Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Wisła Płock Youth Cup. Rywalizacja dotyczy kategorii U-10, U-11, U-12 oraz U-13.


W obecnym sezonie ze względu na bardzo duże zainteresowanie piłką nożną dziewczęcą nasza akademia będzie miała dwie drużyny: młodszą, składającą się z zawodniczek 2012 - 2014, oraz starszą, w której trenują zawodniczki 2010 i młodsze.


Z Wisłą Płock na dłużej związało się trzech zawodników drugiego zespołu - Grzegorz Wawrzyński, Kacper Błaszkiewicz i Jakub Wiśniewski. Rocznymi profesjonalnymi kontraktami zostali więc wyróżnieni absolwenci Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. Gratulacje!


Przedstawiamy wyniki meczów drużyn Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock w trakcie ostatniego weekendu.


Powoli na dobre do gry wracają drużyny młodzieżowe. W najbliższym czasie zagramy między innymi ze Zniczem Pruszków, czy Sandecją Nowy Sącz.


Zuzanna Ners została powołana przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową kadry U-13 dziewcząt. Gratulacje!


Po krótkiej przerwie wracają rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów do lat siedemnastu. Przypominamy, że od sezonu 2023/2024 będą to rozgrywki przeznaczone dla zawodników z rocznika 2007 lub młodszych. W pierwszej kolejce zmierzymy się ze Stalą Rzeszów. Transmisja, której sponsorem jest Galeria MAZOVIA, na kanale WisłaPłockTV.


Wszystko zaczęło się od bólu szyi małego Tymka. Niestety diagnoza okazała się bardzo poważna i dziś wielki kibic piłki nożnej dzielnie walczy z bardzo rzadkim nowotworem. W związku z tym do zbiórki włączyła się Wisła Płock i od wczoraj można licytować meczową koszulkę Fabiana Hiszpańskiego, a także kolację właśnie z nim, Łukaszem Sekulskim i Krzysztofem Janusem!


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock zaprasza wszystkie chętne dzieci z rocznika 2018 na otwarte treningi na naszych obiektach. Chcesz, żeby Twoja pociecha zaczęła uprawiać sport i grać w piłkę? Zapraszamy!


We wczorajszej grze kontrolnej z Mławianką Mława nieoficjalny debiut w pierwszej drużynie Wisły Płock zaliczył Bartosz Borowski. Napastnik na ostatnie dziesięć minut spotkania zmienił naszego innego wychowanka, czyli Adriana Szczutowskiego. Gratulacje!


Na boiskach Wisły Płock odbędą się nabory do grup dziewcząt Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z roczników 2010 - 2011 oraz 2012 - 2014. Lubisz grać w piłkę nożną i chciałabyś sprawdzić swoje umiejętności? Być może czekamy właśnie na Ciebie!


Wraz z chęcią dalszego rozwoju skautingu młodzieżowego Wisły Płock, ogłasza otwarty nabór do tego działu! Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: arkadiusz.stelmach@wisla-plock.pl. Jeśli chcesz być częścią klubu Fortuna 1. Ligi, być może czeka właśnie na Ciebie!


Swój pierwszy profesjonalny kontrakt z Wisłą Płock podpisał Filip Kraska. Siedemnastoletni bramkarz związał się umową do 30 czerwca 2025 roku.


Swój pierwszy profesjonalny kontrakt podpisał piętnastoletni Mateusz Leśniewski. Wychowanek związał się z klubem umową ważną do 30 czerwca 2025 roku.


Adam Śmiechowski zajął z Kadrą Mazowsza trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski Kadr Wojewódzkich U-13 o Puchar imienia Kazimierza Górskiego!


W sobotę 24 czerwca drużyna SSM Wisła Płock dziewcząt udała się na kolejny, tym razem już ostatni, turniej w tym sezonie. Zawody odbyły się na orliku w Mochowie.


Z okazji pięćdziesięciolecia istnienia klubu Unia Iłów dwie drużyny SSM Wisła Płock wzięły udział w turnieju piłkarskim roczników 2012 i 2013. Nasze zespoły utworzyli zawodnicy z grup 2012 B oraz 2013.


W dniu 25 czerwca na obiekcie KS Stoczniowiec Płock odbył się Memoriał piłkarski imienia Zdzisława Grausberga. W turnieju wzięło udział dwanaście drużyn z rocznika 2013.


W pierwszej połowie lipca w Korei Południowej odbędą się kolejne Międzynarodowe Igrzyska Szkolne. Wśród reprezentantów Płocka nie mogło zabraknąć ośmiu młodych piłkarzy naszej akademii, których poprowadzi trener Emil Pniewski. Powodzenia!


Adam Śmiechowski został powołany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na Turniej Finałowy Kadr Wojewódzkich o Puchar Kazimierza Górskiego U-13!


W dniu 17 czerwca 2023 roku w związku z zakończeniem sezonu 2022/2023 odbył się piknik dla zawodników akademii i ich rodziców. Dziękujemy naszym sponsorom: PKN ORLEN i Galerii MAZOVIA!


Bardzo intensywny weekend zaliczyły nasze młode zawodniczki SSM Wisła Płock, występując w turnieju w Drobinie. Po turnieju udały się do Iłowa na mecz pokazowy z okazji 50-lecia Unii Iłów.


Marcel Stellak został powołany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej do Kadry Mazowsza 2011 na mecz z Podlaskim Związkiem Piłki Nożnej.


W ciągu ostatnich dni młodzi Nafciarze zakończyli wiosenne granie. Czas na odpoczynek i widzimy się w meczach o stawkę w nowym sezonie.


Igor Chyra i Gabriel Magdziak zostali powołani przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na warsztaty szkoleniowe w ramach projektu "Bramkarski Talent". 


W ciągu ostatnich dni młodzi Nafciarze zdołali wysoko pokonać Radomiak Radom, czy też zwyciężyć na trudnym terenie z Józefovią Józefów.


W dniach od 26 do 28 maja drużyna SSM Wisła Płock 2014 wzięła udział w turnieju międzynarodowym BVB 09 PANATTONI CUP 2023, odbywającym się miejscowości Goczałkowice-Zdrój. Turniej zorganizowany został przez Akademię BVB im. Łukasza Piszczka.


W dniach od 2 do 4 czerwca w gminie Kadzidło odbyła się wielka sportowa impreza. Children's Day to seria bardzo silnie obsadzonych turniejów piłkarskich organizowanych przez Kurpiowską Akademię Sportową.


Szanowni Państwo,

zachęcamy do zapoznania sie z Regulaminem uczestnictwa SSM Wisła Płock, który będzie obowiązujązywał w sezonie rozgrywkowym 2023/2024.

 Regulamin uczestnictwa w sezonie 2023/2024


W ciągu ostatnich kilku dni młodzi Nafciarze rozegrali kolejne mecze. Warto na pewno wyróżnić wysokie zwycięstwo drużyny do lat szesnastu z STF Champion.


W miniony weekend 3 czerwca 2023 roku drużyna SSM Wisła Płock dziewcząt wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju "6 CUP" w Inowrocławiu. W tym dniu do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn dziewczęcych w roczniku 2010 i młodsze.


15 czerwca na boiskach bocznych Stadionu Wisły Płock odbędą się nabory uzupełniające do drużyn Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z roczników 2013-2018. Chcesz do nas dołączyć? Jeśli tak, czekamy właśnie na Ciebie!


W najbliższy weekend czekają nas między innymi mecze z GKS Bełchatów czy Jagiellonią Białystok, a także turnieje młodszych roczników.


W sobotę 3 czerwca o godzinie 14:00 rozpocznie się mecz ostatniej, czternastej kolejki Centralnej Ligi Juniorów do lat piętnastu. Drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2008 podejmie Jagiellonię Białystok. Sponsorem transmisji na WisłaPłockTV jest Galeria MAZOVIA.


Jan Szpakowski i Adam Śmiechowski zostali powołani przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na mecz Pucharu imienia Kazimierza Górskiego ze Świętokrzyskim Związkiem Piłki Nożnej.


Nadia Antośkiewicz została powołana przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na turniej, który odbędzie się w Warszawie.


W bieżącym sezonie 2022/2023 drużyna SSM Wisła Płock z rocznika 2014 brała udział w wielu eventach sportowych. Przedstawiamy pokrótce najważniejsze z nich.


Gabriel Magdziak, Jan Zadrożny, Miłosz Sielski, Andrzej Gałka i Szymon Rudowski zostali powołani na konsultację szkoleniową Kadry Mazowsza rocznika 2011.


Zuzanna Ners została powołana przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na turniej, który odbędzie się w Warszawie.


Drużyna dziewcząt SSM Wisła Płock w ciągu ostatnich dwóch tygodni rozegrały dwa turnieje oraz dwie gry towarzyskie.


W ciągu ostatnich kilku dni młodzi Nafciarze rozegrali kolejne mecze. Tym razem mowa między innymi o arcyważnym spotkaniu z Widzewem Łódź, czy udanym zakończeniu sezonu Centralnej Ligi Juniorów do lat siedemnastu.


W najbliższy weekend czeka nas przede wszystkim bardzo ważny mecz drużyny do lat dziewiętnastu z Widzewem Łódź.


Jan Szpakowski i Adam Śmiechowski zostali powołani przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na mecz Pucharu imienia Kazimierza Górskiego z Lubelskim Związkiem Piłki Nożnej.


Oskar Biliński to kolejny zawodnik Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock, który zasłużył na tytuł Mazovia Młodzieżowca Miesiąca. Przed meczem Wisły Płock z Rakowem Częstochowa zawodnik z rocznika 2009 odebrał nagrody z rąk prezesa klubu Tomasza Marca oraz naszego kibica z Japonii Hiroakiego Hokury.


Borys Bezdziek, Igor Chyra, Maciej Guzmański, Marcel Stellak i Dawid Frątczak zostali powołani na konsultację szkoleniową Kadry Mazowsza rocznika 2011.


Za nami kolejna porcja meczów młodzieżowych drużyn Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. Tym razem warto odnotować nie tylko kolejne zwycięstwo drużyny do lat U-19, ale także wysokie wygrane zespołów U-18, czy U-15.


W najbliższy weekend czekają nas między innymi pojedynki ze Zniczem Pruszków, Koroną Kielce, czy Legią Warszawa.


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock informuje o warunkach i terminach wpłat oraz miejscu organizacji letnich obozów sportowych dla zawodników z roczników 2005 - 2010.


Wiosenny okres to doskonały czas na organizację wydarzeń sportowych skierowanych do dzieci i młodzieży. W poniedziałek 22 maja na Stadionie im. Kazimierza Górskiego, Fundacja Ekstraklasy we współpracy z Wisła Płock zorganizują wydarzenie z cyklu Akademie Klasy Ekstra. Jest to projekt zakładający organizację rozgrywek piłkarskich dla dzieci ze wsparciem każdego z klubów Ekstraklasy. Głównym punktem wydarzenia jest turniej piłkarski zawodników U11, a dla nieco młodszych piłkarzy U9 organizowany jest turniej Funino.


W miniony weekend drużyna dziewcząt SSM Wisła Płock zaliczyła grę kontrolną oraz kolejny mecz w ramach ligi KS Focus.


Za nami kolejna porcja meczów młodzieżowych drużyn Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. Nafciarzom udało się uzyskać kilka pozytywnych wyników, jak choćby wysokie zwycięstwo w Lidze Makroregionalnej U-19.


W najbliższy weekend czekają nas między innymi pojedynki z Escolą Varsovia, UKS SMS Łódź, czy Zniczem Pruszków.


Drużyna dziewcząt SSM Wisła Płock rozpoczęła rozgrywki w lidze U-11, rywalizując z drużynami złożonymi z chłopców.


W sobotę zawodnicy SSM Wisła Płock 2013 uczestniczyli w turnieju Encanto Cup, który odbył się w Toruniu.


W miniony weekend młodzi zawodnicy SSM Wisła Płock odnieśli kolejne ważne zwycięstwo w Lidze Makroregionalnej U-19. Warto także podkreślić wysoką wygraną zespołu do lat szesnastu.


Drużyna SSM Wisła Płock 2013 wzięła udział w międzynarodowym turnieju U-10 Pro-Turnieje Super Cup, który odbył się w Licheniu Starym.


W najbliższy weekend czekają nas między innymi pojedynki ze Stomilem Olsztyn, czy dwukrotnie Legią Warszawa.


W miniony weekend nasza drużyna wybrała się do Iłowa, aby rozegrać grę kontrolną z drużyną Unii. Dziewczęta rozegrały trzy razy po trzydzieści minut w ustawieniu dziewięć na dziewięć w kategorii młodzik.


W miniony weekend młodzi zawodnicy SSM Wisła Płock rozegrali kilka dobrych spotkań, z czego dwie najstarsze kategorie zwyciężyły w dokładnie takim samym stosunku bramkowym 8:1.


W najbliższy weekend czekają nas między innymi ciekawe domowe spotkania z ŁKS Łomża, UKS Varsovia, czy Delta Warszawa.


W miniony weekend drużyna dziewcząt SSM Wisła Płock nie tylko wspólnie wybrała się na mecz PKO Bank Polski Ekstraklasy, ale rozegrała też kolejne spotkania w ramach Ligi KS Focus.


W miniony weekend kolejne ważne zwycięstwo odniosła między innymi drużyna do lat dziewiętnastu, która wciąż nie odpuszcza w walce o Centralną Ligę Juniorów.


Jan Szpakowski i Adam Śmiechowski zostali powołani przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na mecz Pucharu imienia Kazimierza Górskiego z Łódzkim Związkiem Piłki Nożnej.


W najbliższym czasie młodych Nafciarzy czekają spotkania między innymi ze Stalą Rzeszów czy Escola Varsovia.


Bramkarze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock przeszli badania w Instytucie Sportu w Warszawie. Miały na celu sprawdzenie u nich wszelkich cech motorycznych oraz tego, jakie są ich rokowania w wieku mniej więcej osiemnastu, dziewiętnastu lat.


W sobotę nasza drużyna udała się na mecz towarzyski do Proboszczewic, aby rozegrać grę kontrolną z drużyną Startu. Dziewczęta rozegrały trzy razy trzydzieści minut w trudnych warunkach, ale nie przeszkodziło to rozegrać dobrego meczu. W niedzielę nasza drużyna rozegrała kolejny turniej organizowany przez KS Focus Płock. Nasze dziewczęta rozegrały cztery mecze z drużynami: Stoczniowiec Płock I, Stoczniowiec Płock II, KS Focus Płock oraz drużyną SSM Wisła Płock chłopców.


Zawodnicy SSM Wisła Płock 2013 wzięli udział w Turnieju Prime Dreams Cup 2023 w Jadwisinie koło Serocka.​


Dziękujemy za wsparcie naszej akademii przez kolejnego partnera, czyli firmę Majestik. Umowa jest podpisana na okres od 15 lutego do 30 czerwca 2023 roku. 


Jan Szpakowski został powołany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową Kadry Mazowsza z rocznika 2010. Powodzenia!


W miniony weekend młodzi Nafciarze rozegrali kolejne mecze w swoich rozgrywkach. Za nami między innymi niezwykle emocjonujące starcie w Lidze Makroregionalnej do lat dziewiętnastu, w którym nasz zespół pokonał GKS Bełchatów 4:3.


W najbliższym czasie młodych Nafciarzy czekają spotkania między innymi z GKS Bełchatów, Motorem Lublin, czy Jagiellonią Białystok.


Nadia Antośkiewicz, Zuzanna Ners, Julia Skierska oraz Martyna Wolfigiel zostały powołane przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na turniej, który odbędzie się w Warszawie.


Semen Holovko to kolejny zawodnik Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock, który zasłużył na tytuł Mazovia Młodzieżowca Miesiąca. Przed meczem Wisły Płock z Zagłębiem Lubin zawodnik z rocznika 2005 odebrał nagrody z rąk prezesa klubu Tomasza Marca oraz przedstawiciela Galerii Damiana Falkowskiego.


W ramach współpracy Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej oraz Kliniki Rehabilitacji CMKP SPSK imienia profesora Adama Grucy w Otwocku przygotowano projekt badawczy dla zawodników kategorii Juniora Młodszego B2 (U-16) Ekstraligi województwa mazowieckiego. Do udziału w projekcie zaproszono również zawodników SSM Wisła Płock 2007.


W weekend 1 - 2 kwietnia zespół z rocznika 2011 uczestniczył w turnieju Żuri Coppa Talenti w Olsztynie. W turnieju wzięło udział wiele czołowych akademii z całego kraju.


W poprzedni weekend nasza drużyna dziewcząt rozegrała dwie gry kontrolne oraz turniej.


Tuż przed Wielkanocą drużyny Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock zdążyły jeszcze rozegrać kilka wartościowych meczów. Jak sobie poradzili młodzi Nafciarze?


Wesołych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka, mokrego Śmigusa Dyngusa, dużo zdrowia oraz wielu wspaniałych sportowych emocji składają zarząd, piłkarze, sztab szkoleniowy i wszyscy pracownicy Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock!


W najbliższym czasie młodych Nafciarzy czekają spotkania między innymi z Widzewem Łódź, Legią Warszawa, czy Deltą Słupno.


Nasz wieloletni zawodnik, Oskar Tomczyk, zdobył swoją pierwszą bramkę w seniorskim futbolu! Siedemnastoletni napastnik ustalił dziś wynik spotkania eWinner 2. Ligi pomiędzy Lechem II Poznań a Garbarnią Kraków na 3:0!


Na naszym profilu na Facebooku opublikowaliśmy pełną sesję zdjęciową wszystkich drużyn Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock! Przy okazji zachęcamy oczywiście do śledzenia naszego konta na tym portalu społecznościowym.


Bartłomiej Luśniewski to kolejny zawodnik Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock, który zasłużył na tytuł Mazovia Młodzieżowca Miesiąca. Przed meczem Wisły Płock z Radomiakiem Radom zawodnik z rocznika 2006 odegrał nagrody z rąk prezesa klubu Tomasza Marca oraz przedstawiciela Galerii Damiana Falkowskiego.


Co przyniósł miniony weekend drużynom SSM Wisła Płock? Między innymi grad goli i zwycięstwo ze Zniczem Pruszków, a także wygrane przeciwko Polonii Warszawa, czy Widzewowi Łódź.


W najbliższy weekend młodych Nafciarzy czekają spotkania między innymi ze Zniczem Pruszków, Polonią Warszawa, czy Widzewem Łódź.


Zawodniczki SSM Wisła Płock rozegrały podczas dwóch ostatnich weekendów grę kontrolną oraz wzięły udział w lidze organizowanej przez KS Focus Płock.


O współpracy ze Sponsorem firmą PKN ORLEN opowiedział Dariusz Grodkiewicz, prezes Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. W rozmowie poruszone zostąły między innymi tematy początków współpracy, dotychczasowych działań Akademii Wisły Płock, wykonanych dzięki wsparciu Koncernu czy też planów na przyszłość.


W minioną niedzielę 26 marca grupa zawodników i zawodniczek, trenujących na co dzień w Stowarzyszeniu Sportu Młodzieżowego Wisła Płock, miała okazję uczestniczyć w treningu przedmeczowym reprezentacji Polski w piłce nożnej przed meczem z Albanią, który dzień później odbył się na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie. 

Po zakończonych zajęciach młodzi adepci futbolu mieli okazję wykonania pamiątkowych zdjęć z zawodnikami oraz zebrania autografów. Bez wątpienia taki wyjazd pozostanie na długo w pamięci naszych podopiecznym i będzie jeszcze większym bodźcem do dalszego rozwoju.

Wielkie podziękowania kierujemy w stronę PKN Orlen za pomoc w organizacji wyjazdu.


Co przyniósł miniony weekend drużynom SSM Wisła Płock? Między innymi remis z Olimpią Elbląg, dwa pojedynki z Escolą Varsovia, ale i wysokie zwycięstwa z Hutnikiem Kraków czy Zniczem Pruszków.


23 marca Marcin Więckowski zanotował nieoficjalny debiut w pierwszej drużynie Wisły Płock. W grze kontrolnej z Pogonią Siedlce nasz wychowanek rozegrał całą drugą połowę, która trwała sześćdziesiąt minut.


Drużyna SSM Wisła Płock z rocznika 2013 rozegrała w stolicy trójmecz z udziałem warszawskich zespołów: Ursusa oraz gospodarzy Barca Academy. Każdy zespół wystawił po dwie drużyny.


W najbliższy weekend młodych Nafciarzy czekają spotkania między innymi z Escolą Varsovia, a także Hutnikiem Kraków (transmisja na WisłaPłockTV) i UKS SMS Łódź w Centralnej Lidze Juniorów.


W ramach dwudziestej pierwszej kolejki grupy pierwszej Centralnej Ligi Juniorów do lat siedemnastu podejmiemy Hutnik Kraków. Początek w sobotę 25 marca o godzinie 16:00 na bocznym boisku B2. Transmisja, której sponsorem jest Galeria Mazovia, na kanale YouTube WisłaPłockTV.


W ostatnim czasie drużyna SSM Wisła Płock U-8 wzięła udział w dwóch turniejach piłkarskich w Toruniu oraz Kręczkach koło Warszawy.


Karol Antczak, Oskar Biliński, Kacper Górczyński, Mikołaj Krauze, Nikodem Rogowski, Julian Różycki oraz Karol Staszewski zostali powołani przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową Kadry Mazowsza z rocznika 2009. Powodzenia!


Julia Skierska, Martyna Wolfigiel i Hanna Zgorzelska zostały powołane przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację kadry naborowej dziewcząt. Powodzenia!


Jan Szpakowski i Adam Śmiechowski zostali powołani przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową Kadry Mazowsza z rocznika 2010. Powodzenia!


W miniony weekend drużyny SSM Wisła Płock na dobre wróciły już do gry. Na wyróżnienie zasługują zespoły do lat dziewiętnastu, szesnastu i piętnastu, które wysoko pokonały ekipy Stomilu Olsztyn, Radomiaka Radom oraz Polonii Warszawa.


W najbliższy weekend już na dobre wracamy do gry! Tym razem czeka nas ważny mecz w Lidze Makroregionalnej U-19 ze Stomilem Olsztyn, mecze Centralnej Ligi Juniorów z Polonią Warszawa, czy pojedynek z Legią Warszawa w Ekstralidze.


Drużyna SSM Wisła Płock U-10 rozegrała w sobotę czwórmecz z udziałem: Varsovii Warszawa, Marcovii Marki oraz dwóch zespołów Nafciarzy.


W rywalizacji w kategorii U-10 nasza drużyna rozegrała turniej, w którym brały udział najlepsze akademie w Polsce.


Nasze zawodniczki wzięły udział w dwóch ogólnopolskich turniejach zorganizowanych typowo dla drużyn złożonych tylko z dziewcząt.


Drużyny Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock powoli wybudzają się z zimowego snu i sukcesywnie wznawiają swoje rozgrywki. Jak na razie swoje mecze rozgrywają już zespoły do lat dziewiętnastu (Liga Makroregionalna), siedemnastu i piętnastu (Centralna Liga Juniorów).


W ostatnich dniach grupa trenerów Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock odbyła staż w MŠK Žilina. Kadra ma za sobą wartościowe spotkania z koordynatorami i trenerami grup młodzieżowych oraz sztabem szkoleniowym drugiego zespołu słowackiego klubu. Dodatkowo drużyny U-14, U-13 oraz U-12 rozegrały gry kontrolne z przeciwnikami reprezentującymi kilka klubów zza południowej granicy.


Tym razem młodsze zawodniczki SSM Wisła Płock uczestniczyły w dwóch turniejach halowych w Bielsku oraz Radzanowie z cyklu Polonia Cup.


Michał Krynicki, Szymon Wadas i Adam Śmiechowski to kolejni zawodnicy Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock, którzy zasłużyli na tytuł Mazovia Młodzieżowców Miesiąca. Przed meczem Wisły Płock z Pogonią Szczecin zawodnicy z roczników 2008, 2007 i 2010 odebrali nagrody z rąk prezesa klubu Tomasza Marca oraz przedstawiciela Galerii Damiana Falkowskiego.


Zawodniczki drużyny dziewcząt SSM Wisła Płock, Nadia Antośkiewicz i Zuzanna Ners, zostały powołane przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową kadry naborowej! Gratulacje!


Zawodniczki SSM Wisły Płock w miniony weekend uczestniczyły w dwóch bardzo ważnych wydarzeniach - Meczu Charytatywnym w ORLEN Arenie oraz Mistrzostwach Mazowsza MZPN dziewcząt 2010 i młodszych w Ostrołęce.


Igor Klujew został powołany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową Kadry Mazowsza z rocznika 2010. Powodzenia!


Z przyjemnością informujemy, że nasz wychowanek, Wojciech Mazurowski, zostanie zgłoszony przez Wisłę Płock do rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy!


Jeden z trenerów bramkarzy naszej akademii, Jacek Skrzyński, przebywał w ostatnich dniach na zgrupowaniu Zimowej Akademii Młodych Orłów, skierowanym do chłopców z rocznika 2010.


Już w najbliższy weekend odbędzie się kolejny Turniej z cyklu SSM Wisła Płock Cup. Tym razem wystąpią chłopcy z rocznika 2014 i młodsi. Do rywalizacji przystąpi 16 drużyn. W sobotę na boiskach krytych halą pnemuatyczną odbędą się rozgrywki grupowe. Na niedzielę zaplanowano fazę finałową.

W rozwinięciu newsa prezentujemy na bieżąco wyniki na żywo z Turnieju. 


W niedzielę dwie nasze wiślackie drużyny: 2012 oraz 2012 B wzięły udział w Turnieju Zimowym w Kręczkach k. Ożarowa Mazowieckiego. Indywidualne wyróżnienia przypadły dla Michała Pietrasiaka, czyli najlepszego bramkarza, oraz Filipa Skosogarienko, który został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.


Zawodniczka drużyny dziewcząt SSM Wisła Płock, Zuzanna Ners, została powołana przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową kadry naborowej! Gratulacje!


W sztabach szkoleniowych Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock doszło do kilku istotnych zmian. W treści prezentujemy aktualną obsadę trenerską naszej akademii.


W ciągu ostatnich kilku dni Marek Brzozowski, Paweł Śpiegowski, Piotr Górnicki oraz Jacek Skrzyński ze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock odbyli wartościowe staże za naszą zachodnią granicą we współpracy z 2MK Sports. Szkoleniowcy mogli zgłębić wiedzę dzięki wizytom w takich klubach jak Bayer 04 Leverkusen, Fortuna Düsseldorf 1895 oraz FC Gelsenkirchen-Schalke 04. Wszystko zostało zwieńczone grami kontrolnymi drużyn Centralnych Lig Juniorów do lat piętnastu i siedemnastu.


Aż dwunastu zawodników Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock U-14 zostało powołanych przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową Kadry Mazowsza z rocznika 2009.


Absolwent Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock, Artur Szymański, podpisał profesjonalny kontrakt z Wisłą Płock!


W dniu 3 lutego 2023 roku o godz. 17.00 w Orlen Arenie w Płocku  płocki WOPR wraz z MZGM TBS Sp. z. o. oraz wieloma innymi partnerami organizuje mecz Charytatywny dla Weroniki  - Reprezentacja Artystów Polskich vs Drużyna Weroniki. Wydarzenie wspiera Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisły Płock, a w spotkaniu wezmą udział między innymi Damian Kijek i Mateusz Lewandowski.


Chłopcy z rocznika 2015 wzięli udział w mocno obsadzonym turnieju Pro Future Cup. Dwa dni rywalizacji, ponad sto pięćdziesiąt minut spędzonych na boisku - tak w skrócie można opisać ostatni weekend młodych Nafciarzy.


PZPN zakończył rekrutację szkółek do czwartego cyklu Programu Certyfikacji. Miło nam poinformować, że wśród wyróżnionych złotą gwiazdką znów znalazło się Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock!


3 lutego na boisku pod balonem Stadionu im. Kazimierza Górskiego odbędą się nabory uzupełniające do drużyn Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z roczników 2012 - 2017. Chcesz dołączyć do klubu ekstraklasy? Jeśli tak, czekamy właśnie na Ciebie!


Kolejne turnieje rozegrała drużyna dziewcząt Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. Nasze zawodniczki z rocznika 2010 i młodszych wystąpiły w turniejach Pegaz Cup oraz Delta Cup, zajmując kolejno czwarte i piąte miejsce.


Rozpoczęła się kolejna edycja Turnieju Firm i Zakładów Pracy. W rozwinięciu newsa prezentujemy wyniki na żywo z pierwszego i drugiego dnia rozgrywek.


Bartosz Bień, Jan Szpakowski i Adam Śmiechowski zostali powołani przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową Kadry Mazowsza z rocznika 2010. Powodzenia!


W najbliższy weekend na boiskach krytych halą pneumatyczną odbędzie się kolejna edycja Turnieju Firm i Zakładów Pracy. W rozwinięciu wiadomości prezentujemy podział drużyn na grupy oraz harmonogram rozgrywek. 


8 stycznia drużyna dziewcząt SSM Wisła Płock wzięła udział w turnieju Sparta Cup. Tym razem wystąpiły młodsze zawodniczki naszego zespołu z rocznika 2011/2012.


Wczorajszym popołudniem do zajęć wrócił drugi zespół Nafciarzy. Miło nam poinformować, że na pierwszym treningu pojawiło się aż sześciu zawodników SSM Wisła Płock!


24/12/2022

Radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku życzą Wam wszystkie osoby związane ze Stowarzyszeniem Sportu Młodzieżowego Wisła Płock!


Zakończyła się pierwsza edycja Programu PZU Futbol Plus, w ramach którego dzieci z różnymi ograniczeniami rozwojowymi mają możliwość trenowania piłki nożnej.


Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Fizycznej Sportowy Płock, które współpracuje na co dzień z SSM Wisła Płock, organizując dla zawodników Akademii zajęcia ogólnorozwojowe z elementami sportów walki, postanowiło przekazać prezenty świąteczne w postaci 3 par butów piłkarskich dla dzieci trenujących w SSM.


W dniach 10-11 grudnia 2022r. na boiskach krytych halą pneumatyczną odbędzie się Ogólnopolski Turniej ''SSM Wisła Płock Cup'' dla rocznika 2012. W rozwnięciu newsa będą pojawiały się na bieżąco wyniki z Turnieju. 

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Gminy - Miasto Płock.


W dniu 4 grudnia 2022 roku drużyna dziewcząt SSM Wisły Płock wzięła udział w turnieju Iłów Cup. W rywalizacji kategorii Orlik U-11 wzięło udział osiem drużyn. Dla dziewcząt był to pierwszy oficjalny turniej na hali, na którym mogły rywalizować z innymi drużynami z płockiego okręgu i nie tylko.


Jakie zmiany przeszła przez ostatnie pół roku akademia Wisły Płock i czy można być zadowolonym z osiągniętych wyników? Dlaczego jedne drużyny muszą „pracować na inne” i w czym pomógł akademii kontakt z trenerem Staňo? Czym są fundamenty gry i dlaczego zima jest kluczowym okresem dla naszych zespołów?


W dniach od trzeciego do czwartego grudnia na obiektach Wisły Płock pod balonem odbył się Ogólnopolski Turniej SSM Wisła Płock Cup. W rywalizacji rocznika 2013 wzięło udział szesnaście drużyn.


Bartosz Bień, Jan Szpakowski i Adam Śmiechowski zostali powołani przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową Kadry Mazowsza z rocznika 2010. Powodzenia!


W sobotnie popołudnie odbyło się szkolenie skierowane do trenerów akademii Wisły Płock oraz jej klubów partnerskich. Spotkanie zorganizowano przy współpracy z Przemysławem Mamczakiem z platformy EkstraTrener. Głównym prelegentem był Tomasz Wilczewski, który przybliżył wszystkim zebranym tematykę Imopeksis.


W dniach 3-4 grudnia 2022r. na boiskach krytych halą pneumatyczną odbędzie się Ogólnopolski Turniej ''SSM Wisła Płock Cup'' dla rocznika 2013. W rozwnięciu newsa będą pojawiały się na bieżąco wyniki z Turnieju. 


Chciałbyś rozpocząć karierę trenerską? To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie! SSM Wisła Płock ogłasza możliwość rozpoczęcia stażu jako trener przygotowania motorycznego lub trener bramkarzy!


Pierwotnie drużyna SSM Wisła Płock U-17 rundę Centralnej Ligi Juniorów miała zakończyć w niedzielę, jednak spotkanie zostało przełożone i Jagiellonię Białystok podejmiemy w piątek 2 grudnia o godzinie 14:00. Transmisja, której sponsorem jest Galeria MAZOVIA, na kanale WisłaPłockTV na YouTube.


Zawodniczki drużyny dziewcząt SSM Wisła Płock, czyli Nadia Antośkiewicz, Maja Chęcińska, Zuzanna Ners, Julia Skierska, Martyna Wolfigiel i Hanna Zgorzelska, zostały powołane przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na Turniej Diamenty Mazowsza!


Po przerwie Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock powraca z organizacją cieszącego się dużą popularnością Turnieju Piłki Nożnej Firm i Zakładów Pracy!


W dniu dzisiejszym na boiskach krytych halą pneumatyczną odbywa się pierwszy z Turniejów SSM Wisła Płock Cup. Dzisiejsze rozgrywki przeznaczone są dla rocznika 2011. W rozwinięciu newsa prezentujemy wyniki na żywo. 


Drużyna SSM Wisła Płock do lat jedenastu wzięła udział w Turnieju Mikołajkowym o Puchar Prezesa Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.


Zawodnicy SSM Wisła Płock, Michał Pietrasiak i Tymon Piński, zostali powołani przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową Kadry Mazowsza z rocznika 2012!


Napastnik drużyny Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock do lat siedemnastu, Szymon Leśniewski, znalazł się w kadrze pierwszej drużyny Wisły Płock na słowackie tournée! Warto dodać, że to nie jedyny nasz przedstawiciel, który uda się na krótki obóz.


Aż jedenastu zawodników SSM Wisła Płock zostało powołanych przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową kadry Mazowsza U-12!


Bartosz Bień, Igor Klujew, Szymon Rybacki, Adam Śmiechowski i Jan Szpakowski zostali powołani przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową Kadry Mazowsza z rocznika 2010!


Zawodniczki drużyny dziewcząt SSM Wisła Płock, czyli Nadia Antośkiewicz, Zuzanna Ners i Martyna Wolfigiel, zostały powołane przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową kadry naborowej! Gratulacje!


Miło nam poinformować, że począwszy od września SSM Wisła Płock dołączyło do projektu PZU Futbol Plus. Ogólnopolski projekt PZU Futbol Plus ma na celu stwarzanie warunków ułatwiających dostęp do sportu, a w szczególności do udziału w treningach i turniejach piłki nożnej, dzieciom i młodzieży z różnymi niepełnosprawnościami.


W piątek 11 listopada zespół SSM Wisła Płock U-12 uczestniczył w turnieju Niepodległa Cup w Łodzi. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Zachary Żulewski.


W miniony weekend kolejne spotkania w swoich ligach rozegrały drużyny SSM Wisła Płock. Odniosły kilka okazałych zwycięstw, które zwieńczyły dobrą jesień w ich wykonaniu.


W sobotę o godzinie 12:00 SSM Wisła Płock podejmie na swoim terenie Koronę Kielce. Spotkanie odbędzie się w ramach czternastej kolejki Centralnej Ligi Juniorów do lat siedemnastu. Transmisja, której sponsorem jest Galeria MAZOVIA, na kanale WisłaPłockTV na YouTube.


Gostyniński producent konstrukcji fotowoltaicznych Energy5 rozpoczął współpracę sponsorską z Wisłą Płock, mającą na celu wsparcie klubowej Akademii. Umowa została zawarta na sezon 2022/2023.


W miniony weekend dziewczynki z SSM Wisła Płock wzięła udział w ostatnim turnieju orlikowym U11 chłopców z rocznika 2012, organizowanym przez POZPN, który odbył się na stadionie Stoczniowca Płock.


Kolejne spotkania w swoich ligach rozegrały drużyny SSM Wisła Płock. Warto odnotować przede wszystkim zapewnienie sobie utrzymania w Centralnej Lidze Juniorów do lat piętnastu, a także awans do Ekstraligi do lat szesnastu.


Aż dziesięciu zawodników SSM Wisła Płock zostało powołanych przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową kadry Mazowsza U-12! Wyróżnieni zostali: Borys Bezdziek, Maciej Guzmański, Marcel Stellak, Miłosz Sielski, Ivan Shulzenko, Andrzej Gałka, Szymon Rudowski, Jan Zadrożny, Igor Chyra i Gabriel Magdziak. Gratulacje!


Już w najbliższy weekend kolejne spotkania w swoich ligach rozegrają drużyny SSM Wisła Płock. Oprócz meczów w Centralnych Ligach Juniorów z Podlasiem Biała Podlasia i MKS Polonia Warszawa, Nafciarze zmierzą się też z Drukarzem Warszawa czy Bronią Radom.


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock informuje o warunkach i terminach wpłat oraz miejscu organizacji zimowych obozów sportowych dla zawodników z roczników 2004 - 2009. 


Kolejne spotkania w swoich ligach rozegrały drużyny SSM Wisła Płock i młodym Nafciarzom udało się odnieść kilka ważnych zwycięstw.


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock informuje, że decyzją Komisji stypendialnej, zgodnie z Regulaminem stypendialnym Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock na sezon rozgrywkowy 2022/2023, stypendium sportowe w okresie 01.10.2022 r. – 30.06.2023 r. otrzymała grupa 23 zawodników z roczników 2005-2011.


Już w najbliższy weekend kolejne spotkania w swoich ligach rozegrają drużyny SSM Wisła Płock. Oprócz meczów w Centralnych Ligach Juniorów z Legią Warszawa i Lechią Tomaszów Mazowiecki, Nafciarze zmierzą się także między innymi z Bronią Radom, czy Mławianką Mława.


Na obiektach Wisły Płock miała miejsce sesja studyjna dla uczestników kursu trenerskiego UEFA B. Jest on organizowany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej, a zarządza nim  wiceprezes do spraw sportowych MZPN, czyli Artur Kolator.


W sobotę o 12:00 SSM Wisła Płock podejmie Lechię Tomaszów Mazowiecki w ramach 11. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-15. Transmisja, której sponsorem jest Galeria Mazovia, na kanale WisłaPłockTV na YouTube.


W miniony weekend kolejne spotkania w swoich ligach rozegrały drużyny SSM Wisła Płock. Młodzi Nafciarze zdołali między innymi pokonać Znicz Pruszków, AGAPE Białołęka, czy AKS SMS Łódź.


Już w najbliższy weekend kolejne spotkania w swoich ligach rozegrają drużyny SSM Wisła Płock. Oprócz meczów w Centralnych Ligach Juniorów z Wisłą Kraków i AKS SMS Łódż, Nafciarze zmierzą się także ze Zniczem Pruszków, Escolą Varsovia, czy Polonią Warszawa.


Zawodnik SSM Wisła Płock, Adam Śmiechowski, został powołany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na kolejny mecz w ramach Turnieju o Puchar PZPN im. Kazimierza Górskiego. Gratulacje!


W minioną sobotę chłopcy z drużyny Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock rocznika 2015 wzięli udział w turnieju Progress Cup, który odbył się w Kleszczowie. 


Na wizycie studyjnej zjawili się we wtorek w Płocku trenerzy KS Piłkarz Golub-Dobrzyń. Szkolenie to efekt nawiązanej współpracy między tym klubem, a naszą akademią.


W miniony weekend dziewczynki z SSM Wisła Płock wzięła udział w swoim trzecim turnieju orlikowym U11 chłopców z rocznika 2012, organizowanym przez POZPN, który tym razem odbył się w Maszewie.


W dniach 15-16 października zespół SSM Wisła Płock z rocznika 2007 wziął udział w bardzo mocno obsadzonym turnieju DEYNA CUP U16. Oprócz naszego zespołu w tej renomowanej imprezie wzięły udział jedne z najlepszych akademii w Polsce: Śląsk Wrocław, Lechia Gdańsk, Raków Częstochowa, Widzew Łódź, Escola Varsovia, Varsovia Warszawa oraz goście z Czech - Hradec Kralove. Były to dwa dni zmagań piłkarskich na najwyższym poziomie sportowym i organizacyjnym.


Zawodnik SSM Wisła Płock, Mateusz Leśniewski, został powołany na konsultację szkoleniową reprezentacji Polski do lat piętnastu. Gratulacje!


Kolejne spotkania w swoich ligach rozegrały drużyny SSM Wisła Płock. Ważne zwycięstwa wyszarpały zespoły do lat osiemnastu i siedemnastu. W obu przypadkach Nafciarze odwrócili losy meczów i wyciągnęli wyniki na 3:2!


Zawodnik SSM Wisła Płock, Adam Śmiechowski, ponownie został powołany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na mecz w ramach Turnieju o Puchar PZPN im. Kazimierza Górskiego. Gratulacje!


Już w ten weekend kolejne spotkania w swoich ligach rozegrają drużyny SSM Wisła Płock. Oprócz meczów w Centralnych Ligach Juniorów ze Stalą Rzeszów i Varsovią Warszawa, Nafciarze zmierzą się także z Ząbkovią Ząbki, czy Deltą Warszawa.


Zawodniczka SSM Wisła Płock, Maja Chęcińska, została powołana przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową dla dziewcząt z roczników 2009 - 2011 do kadry naborowej. To pierwsza sytuacja, gdy w ten sposób wyróżniono piłkarkę naszego klubu. Gratulacje!


W miniony weekend kolejne mecze w swoich ligach rozegrały drużyny SSM Wisła Płock. W Centralnej Lidze Juniorów tym razem nie zdobyliśmy punktów, ale warto za to odnotować przekonujące zwycięstwo zespołu do lat szesnastu z Ursusem Warszawa.


Zawodnik SSM Wisła Płock, Kacper Kuczyński, został powołany na zgrupowanie Future PRO U-15 (2008 r.), gdzie dołączy do Bartosza Rolnika. Gratulacje!


Już w najbliższy weekend kolejne mecze w swoich ligach rozegrają drużyny SSM Wisła Płock. Oprócz spotkań w Centralnych Ligach Juniorów z Motorem Lublin i Jagiellonią Białystok, młodzi Nafciarze zmierzą się między innymi z Ursusem Warszawa.


W ostatnią niedzielę chłopcy z rocznika 2015 udali się na turniej organizowany przez Warszawskie Granie oraz gospodarza obiektu Legionovię Legionowo. W turnieju wzięło udział 15 zespołów, w tym m. in.: Legia Warszawa, Varsovia Warszawa, AP Bronowice Lublin, Legionovia Legionowo, Łódzka Akademia Futbolu, Marcovia Marki, Orlęta Czosnów, Białe Orły Warszawa, Dąb Wieliszew oraz Hutnik Warszawa.


W miniony weekend dziewczynki z SSM Wisła Płock wzięła udział w kolejnym turnieju orlikowym u11 chłopców z rocznika 2012, organizowanego przez POZPN, który tym razem był rozgrywany w Gąbinie.


Zawodnik SSM Wisła Płock, Bartosz Rolnik, został powołany na zgrupowanie Future PRO U-15 (2008 r.), które odbędzie się w Siedlcach. Gratulacje!


W miniony weekend kolejne mecze w swoich ligach rozegrały drużyny SSM Wisła Płock. Pewne zwycięstwo z Unią Warszawa odniosła drużyna do lat osiemnastu, z kolei młodsi koledzy wygrali w Centralnej Lidze Juniorów z AKS SMS Łódź.


Już w najbliższy weekend kolejne mecze w swoich ligach rozegrają drużyny SSM Wisła Płock. Oprócz meczów w Centralnych Ligach Juniorów z AKS SMS Łódź i ŁKS Łódź czekają nas jeszcze ciekawe pojedynki z KS Delta Warszawa, czy Escolą Varsovia.


24-25 września to kolejny turniejowy weekend naszych drużyn. Tym razem chłopcy z rocznika 2012 udali się do Lichenia na międzynarodowy cykl Pro-Turnieje Super CUP.


W miniony weekend młodzi Nafciarze znowu dostarczyli wiernym kibicom sporo emocji. Tym razem pewne zwycięstwa odniosły zespoły do lat dziewiętnastu, osiemnastu i siedemnastu, z kolei aż dziesięć goli padło w spotkaniu drużyny U-16.


Już w najbliższy weekend kolejne mecze w swoich ligach rozegrają drużyny SSM Wisła Płock. Oprócz spotkań w Centralnych Ligach Juniorów z Widzewem Łódź i Legią Warszawa czekają nas jeszcze ciekawe pojedynki z MKS Znicz Pruszków, czy UKS Talent Warszawa.


W ostatni weekend drużyna SSM Wisła Płock 2011, prowadzona prze duet trenerski Artur Gołębiewski - Michał Pakulski, wystąpiła w silnie obsadzonym, międzynarodowym PRO-Turniej Super CUP na boiskach w Licheniu, gdzie rozegrała 11 spotkań i mierzyła się między innymi z Jagiellonią Białystok, Legią Warszawa, Norwich City czy PSV Eindhoven.


W miniony weekend dziewczynki z SSM Wisła Płock wzięła udział w turnieju orlikowym u11 chłopców z rocznika 2012, organizowanego przez POZPN. Dla drużyny trenerów Grodkiewicza i Kaczorowskiego był to oficjalny debiut w rozgrywkach. 


Zawodnicy SSM Wisła Płock, Adam Śmiechowski i Robert Zbytniewski, zostali powołani przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na mecz w ramach Turnieju o Puchar PZPN im. Kazimierza Górskiego. Gratulacje!


W miniony weekend na zwycięską ścieżkę wróciła drużyna SSM Wisła Płock do lat dziewiętnastu, pokonując wysoko Polonię Warszawa. Poza tym ważne komplety punktów zanotowały na wyjeździe zespoły U-17 oraz U-16, wygrywając z Hutnikiem Kraków i Mazurem Radzymin.


Już w najbliższy weekend kolejne mecze w swoich ligach rozegrają drużyny SSM Wisła Płock. Ich rywale to między innymi dwukrotnie Polonia Warszawa, a także Drukarz Warszawa, czy Broń Radom.


Zawodnik SSM Wisła Płock, Adam Śmiechowski, został powołany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową o charakterze meczów towarzyskich z Podlaskim ZPN i Warmińsko-Mazurskim ZPN rocznika 2010. Gratulacje!


W miniony weekend kolejne mecze rozegrały drużyny Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. Prawdziwe strzelaniny urządziły zespoły do lat osiemnastu i siedemnastu. W obu tych spotkaniach padło łącznie dwadzieścia pięć bramek!


Młode piłkarki SSM Wisła Płock z roczników 2010-2012 miały ostatnio intensywny czas. 14 sierpnia rywalizowały w turnieju w Proboszczewicach, gdzie rywalizowały wyłącznie z chłopcami, natomiast 28 sierpnia wzięły udział w evencie zorganizowanym przez naszego sponsora Galerię Mazovia.

- Nasza dziewczęca grupa rośnie w siłę, ponieważ w nowym sezonie nasze szeregi zasiliły kolejne adeptki, które chcą rozpocząć swoją piłkarską przygodę - powiedział trener Rafał Kaczorowski.


Już w najbliższy weekend kolejne mecze w swoich ligach rozegrają drużyny SSM Wisła Płock. Ich rywale to między innymi Ursus Warszawa, Polonia Warszawa, czy Lechia Tomaszów Mazowiecki.


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock składa serdeczne podziękowania Wszystkim podmiotom, bez których organizacja V edycji Międzynarodowego Turnieju ''Wisła Płock Youth Cup 2022'' byłaby niemożliwa.

W tym roku Turniej współtworzyli z nami:

Urząd Marszałkowski #Mazowszepomaga #programywsparcia #solidarnośćmazowiecka
Gmina Miasto Płock
Galeria Mazovia
PG Sport
WASKOP
PreZero
ZOO Płock
Wisła Płock
MOSiR Płock "Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie"
Komunikacja MIejska Płock


6 września w ORLEN Arenie odbyły się warsztaty z dietetykiem Adrianem Jakubowskim dla zawodników SSM Wisła Płock z roczników 2004-2009. W spotkaniu uczestniczyło ponad 120 młodych adeptów futbolu.


W niedzielę 4 września w godzinach porannych drużyna SSM Wisła Płock 2015, prowadzona przez trenerów Tomasza Trafalskiego i Marcina Łęckiego, udała się do Siedlec na turniej finałowy Mistrzowskie Skrzaty Mazowsza. 


Aleksander Gołoś to kolejny zawodnik SSM Wisła Płock, który zasłużył na tytuł Mazovia Młodzieżowiec Miesiąca za swoją postawę w sierpniu 2022 roku. Obrońca drużyny z rocznika 2006 przed meczem Wisły Płock z Górnikiem Zabrze odebrał nagrody z rąk prezesa klubu Tomasza Marca oraz przedstawiciela Galerii Damiana Falkowskiego.


W miniony weekend kolejne mecze rozegrały drużyny Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. Wielkie emocje dostarczyły nam oba zespoły występujące w Centralnej Lidze Juniorów, ale warto także odnotować następne zwycięstwo ekipy do lat dziewiętnastu.


W miniony weekend od 26 do 28 sierpnia odbyła się V edycja Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Wisła Płock Youth Cup. 

W rywalizacji wzięło udział łącznie blisko sześćdziesiąt drużyn z Polski, Litwy, Łotwy oraz Ukrainy. Wisła Płock Youth Cup to bowiem jeden z największych turniejów piłki nożnej dla dzieci w regionie. Rywalizacja obejmowała cztery kategorie wiekowe: do lat dziesięciu, jedenastu, dwunastu, a także trzynastu. Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock wystawiło po dwie drużyny do każdego z roczników.


Wyniki na żywo dostępne na naszym profilu facebookowym pod nazwą ''Wisła Płock Youth Cup''. 


W najbliższy weekend 26 - 28 sierpnia odbędzie się długo wyczekiwana V edycja Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Wisła Płock Youth Cup. Rywalizacja dotyczy kategorii U-10, U-11, U-12 oraz U-13.


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock rozpoczyna rekrutację do Piłkarskiego Przedszkola na sezon 2022/2023. Jeżeli Twoje dziecko chce rozpocząć przygodę z piłką nożną dobrze się przy tym bawiąc - zapraszamy do nas!


Cztery drużyny z pionu 2004-2009 wróciły do gry w weekend 21-22 sierpnia 2022. Oprócz tego drugie spotkanie na swoim koncie mają juz zawodnicy drużyny z Centralnej Ligi Juniorów U-17, którzy na wyjeździe musieli uznać wyższość Jagiellonii Białystok. Ich młodsi koledzy z rocznika 2008 dla odmiany poradzili sobie lepiej z tymi rywalami, wygrywając u siebie 2:1 na inaugurację CLJ U-15.


W 1. kolejce Centralnej Ligi Juniorów U-15 (grupa A) SSM Wisła Płock 2008 pokonała Jagiellonię Białystok 2:1 (1:0). Bramki dla Nafciarzy zdobyli Kacper Kuczyński i Mateusz Jurzyk.


Już w następny weekend 26-28 sierpnia 2022 roku odbędzie się V edycja Międzynarodowego Turniej piłki nożnej Wisła Płock Youth Cup. W tym roku rywalizacja odbywać się będzie w czterech kategoriach wiekowych: U10, U11, U12 oraz U13. 


Trener bramkarzy Akademii Wisły Płock Jacek Skrzyński dołączył do sztabu reprezentacji Polski U-16 (rocznik 2007). To kolejny przedstawiciel Nafciarzy, który codzienną pracę przy Łukasiewicza 34 będzie łączył z obowiązkami na rzecz kadry narodowej. Wcześniej w ten sam sposób, docenieni zostali przedstawiciele pierwszej drużyny Wisły Płock trener analityk Norbert Onuoha (reprezentacja Polski kobiet) i trener przygotowania motorycznego Mateusz Oszust (reprezentacja Polski U-21).


Szanowni Państwo, informujemy, iż opłaty za szkolenie w sezonie 2022/2023 na dzień 01.08.2022 r. wynoszą:

- opłata stała w wysokości 160 zł/miesiąc – opłata podstawowa dla dzieci roczników 2016 - 2018, zakwalifikowanych do treningów w Przedszkolu Piłkarskim,
- opłata stała w wysokości 150 zł/miesiąc – opłata podstawowa dla roczników 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010;
- opłata stała w wysokości 100 zł/miesiąc – opłata podstawowa dla roczników 2009, 2008;
- roczniki 2007, 2006, 2005, 2004 - zwolnione są z opłaty podstawowej,
- grupa dziewcząt (roczniki 2010 – 2013) - z uwagi na proces budowania zespołu zwolniona z opłaty podstawowej.


W 1. kolejce Centralnej Ligi Juniorów U-17 (grupa I) SSM Wisła Płock 2006 zremisowała z Escolą Varsovią Warszawa 2:2 (1:1). Bramki dla naszego zespołu zdobywali Szymon Leśniewski i Bartosz Borowski.


Przyznawane za czerwiec 2022 roku wyróżnienie Mazovia Młodzieżowiec Miesiąca trafiło do Kacpra Kuczyńskiego. Zawodnik SSM Wisła Płock z rocznika 2008 odebrał nagrody z rąk prezesa klubu Tomasza Marca oraz przedstawiciela Galerii Damiana Falkowskiego.


We wtorek 2 sierpnia o godzinie 15:30 treningi wznawia grupa dziewcząt SSM Wisła Płock. Przypominamy, że cały czas prowadzimy nabór kandydatek do drużyny dziewcząt z roczników 2010-2012. 


Wisła Płock U-17 zwyciężyła w trzeciej edycji memoriału Płock - Miasto Bohater 1920, którego organizatorem było stowarzyszenie sportowe FutbolGang. Młodzi Nafciarze pokonali w finale Pelikan Łowicz 2:0. Bramki zdobyli Szymon Leśniewski i Bartosz Borowski.


Po pewnie wygranych barażowych dwumeczach z MOSP Białystok (5:0) i Stomilem Olsztyn (6:0) młodzi zawodnicy SSM Wisła Płock U-17 i SSM Wisła Płock U-15 w nadchodzących rozgrywkach występować będą w Centralnej Ligi Juniorów. Starsi swoje zmagania rozpoczną w weekend 13-14 sierpnia, natomiast młodsi wystartują tydzień później.


Szanowni Państwo,

informujemy, że zakończenie II turnusu półkolonii piłkarskich „Wakacje z ORLENEM” oraz odbiór dzieci w dniu 8 lipca 2022 r. (piątek) odbędzie się o godz. 15.30 w hali widowiskowo – sportowej ORLEN ARENA (wejście K2 – K3) naprzeciwko Stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku.

Do zobaczenia!


Przedstawiamy harmonogram tygodnia zajęć półkolonii piłkarskich organizowanych w ramach projektu „Wakacje z ORLENEM”. Plik z pełną rozpiską można pobrać TUTAJ.

Представляємо розклад занять на тиждень,денного футбольного табору організованого в рамках проекту „Канікули з ORLEN”. Файл з повним списком можна завантажити ТУТ.


Szanowni Państwo,

Osoby przeprowadzające lub odbierające dzieci z półkolonii "Wakacje z ORLENEM" bardzo prosimy o zostawianie samochodów na parkingu przy ORLEN Arenie.25/06/2022

W drugim meczu barażu o udział w Centralnej Lidze Juniorów do lat piętnastu drużyna SSM Wisła Płock 2008 ponownie pokonała Stomil Olsztyn 3:0 i przypieczętowała swój awans do prestiżowych rozgrywek! Bramki zdobyli dziś Michał Krynicki, Adam Brejnak i Daniel Żółtowski.


Drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2008 pokonała w pierwszym meczu barażu o udział w Centralnej Lidze Juniorów do lat piętnastu Stomil Olsztyn aż 3:0!

Pełna relacja na stronie internetowej Wisły Płock: TUTAJ


Drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2005 pokonała w pierwszym meczu barażu o udział w Centralnej Lidze Juniorów do lat siedemnastu MOSP Białystok 2:0!

Pełna relacja na stronie internetowej Wisły Płock: TUTAJ


Drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2008 w pierwszym spotkaniu barażu o udział w Centralnej Lidze Juniorów do lat piętnastu podejmie u siebie Stomil Olsztyn. Początek spotkania został zaplanowany na 22 czerwca, na godzinę 16:00. Zapraszamy na boczne boisko przy ulicy Łukasiewicza 34! Transmisja, której sponsorem jest Galeria MAZOVIA, na kanale WisłaPłockTV pod tym linkiem.


Drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2005 w pierwszym spotkaniu barażu o udział w Centralnej Lidze Juniorów do lat siedemnastu podejmie u siebie MOSP Białystok. Początek spotkania został zaplanowany na 22 czerwca, na godzinę 18:30. Transmisja, której sponsorem jest Galeria MAZOVIA, na kanale WisłaPłockTV pod tym linkiem.


Młodzi piłkarze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock rozegrali ostatnie praktycznie spotkania w swoich ligach. Jak poszło im tym razem?


Młodzi piłkarze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock rozegrają wkrótce swoje ostatnie spotkania w rundzie. Tym razem ich rywale to między Delta Warszawa (2004), Radomiak Radom (2005), czy Znicz Pruszków (2008).


Przyznawane za maj 2022 roku wyróżnienie Mazovia Młodzieżowiec Miesiąca trafiło do Marcina Więckowskiego. Kapitan SSM Wisła Płock U-18 odebrał nagrody z rąk prezesa klubu Tomasza Marca oraz przedstawiciela Galerii Damiana Falkowskiego.


23 czerwca na boiskach Stadionu im. Kazimierza Górskiego odbędą się nabory uzupełniające do drużyn Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z roczników 2012-2017. Chcesz dołączyć do klubu ekstraklasy? Jeśli tak, czekamy właśnie na Ciebie!


Zawodnik SSM Wisła Płock, Mateusz Leśniewski, został powołany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na Turniej Finałowy Kadr Wojewódzkich rocznika 2008. Sebastian Nowak znalazł się na liście rezerwowej. Gratulacje!


W związku z bardzo dużym zainteresowaniem półkoloniami „Wakacje z ORLENEM” została utworzona lista rezerwowa. W przypadku rezygnacji z udziału w zajęciach półkolonii „Wakacje z ORLENEM” bardzo prosimy o niezwłoczne zgłoszenie tego pod numerem telefonu: 722 250 648 lub mailowo na adres: dorota.wunderlich@wisla.plock.pl, by mogły z tego miejsca skorzystać kolejne osoby z listy rezerwowej.


Młodzi piłkarze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock rozegrali kolejne spotkania w swoich ligach. Warto odnotować przede wszystkim zwycięstwa drużyn U-18 i U-15 ze Zniczem Pruszków, kolejną wygraną Nafciarzy z rocznika 2005, a także bardzo ważny triumf nad Legią Warszawa w C2 "Ekstralidze".


Zawodnik SSM Wisła Płock, Tomasz Wojciechowski, został powołany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową chłopców z rocznika 2010.


Drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2004 w trzynastej kolejce rundy rewanżowej swoich rozgrywek podejmie u siebie MKS Znicz Pruszków. Początek spotkania został zaplanowany na 11 czerwca, na godzinę 11:00. Transmisja, której sponsorem jest Galeria MAZOVIA, na kanale YouTube WisłaPłockTV pod tym linkiem.


W związku z brakiem informacji w Regulaminie bezpłatnych półkolonii piłkarskich organizowanych w ramach projektu „Wakacje z ORLENEM” dla dzieci urodzonych w latach 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 przez Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock oraz wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, informujemy, iż w projekcie „Wakacje z ORLENEM” wziąć udział mogą wszystkie dzieci - nie tylko te zamieszkałe w Płocku, zgodnie z kryteriami zamieszczonymi w ww. Regulaminie.

Młodzi piłkarze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock rozegrają wkrótce swoje kolejne spotkania. Tym razem ich rywale to między KS Legionovia (2005), SEMP Ursynów (2006), Legia Warszawa (2008), czy też dwukrotnie Znicz Pruszków (2004, 2007). Spotkanie drużyny U-18 będzie transmitowane na WisłaPłockTV.


Odpowiadając na rosnącą popularność piłki nożnej wśród dziewcząt serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach piłki nożnej organizowanych przez SSM Wisła Płock.


W niedzielę 5 czerwca na boisku B4 Stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku odbyła się organizowana przez Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock przy wsparciu PKN ORLEN impreza integracyjna dla zawodników naszej Akademii i ich rodziców. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia. 

GALERIA ZDJĘĆ (KLIKNIJ TUTAJ)


W terminie od 3 do 5 czerwca 2022 roku drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2010 udała się na VIII edycję bardzo ciekawie obsadzonego turnieju piłki nożnej chłopców, czyli Ostróda Cup.


Młodzi piłkarze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock rozegrali kolejne spotkania w swoich ligach. Warto odnotować przede wszystkim zwycięstwo drużyny U-17 nad Unią Warszawa. Dzięki temu rezultatowi Nafciarze na dwie kolejki przed końcem rundy zapewnili sobie grę w barażach o udział w Centralnej Lidze Juniorów!


Młodzi piłkarze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock rozegrają wkrótce swoje kolejne spotkania. Tym razem ich rywale to między dwukrotnie MUKS Unia Warszawa (2004, 2005), MUKS Kosa Konstancin (2006), czy Radomiak SA (2007).


PKN ORLEN i Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock zapraszają dzieci z Płocka na bezpłatne półkolonie piłkarskie „Wakacje z ORLENEM”. W zajęciach będą mogli brać udział zarówno chłopcy jak i dziewczęta.

Незабаром канікули - запрошуємо до участі у безкоштовних літніх таборах для наймолодших «Канікули з ORLEN», які відбуватимуться на спортивних об’єктах Wisła Płock S.A., по вулиці Łukasiewicza, 34.


1 czerwca obchodzimy Dzień Dziecka! Z tej okazji życzymy wszystkim dużo zdrowia, uśmiechu i jak najwięcej radosnych chwil - również z piłką przy nodze!

Młodzi piłkarze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock rozegrali kolejne spotkania w swoich ligach. Tym razem Nafciarze zdołali pokonać Ząbkovię Ząbki (2004) czy UKS Varsovia (2005).


V edycja Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Wisła Płock Youth Cup odbędzie się w dniach 26-28 sierpnia. Tegoroczne rozgrywki będą toczone w czterech kategoriach wiekowych, a w zmaganiach udział weźmie ponad 60 drużyn!


Młodzi piłkarze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock rozegrają wkrótce swoje kolejne spotkania. Tym razem ich rywale to między Ząbkovia Ząbki (2004), Znicz Pruszków (2006), czy Pogoń Siedlce (2008).


Zawodnik SSM Wisła Płock Tomasz Wojciechowski został powołany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na mecze towarzyski z kadrą Łódzkiego Związku Piłki Nożnej!


6 czerwca na boisku B2 Stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku odbędzie się test mecz do drużyn SSM Wisła Płock 2007-2008 oraz do klasy sportowej (I klasa LO) w ZST w Płocku. Chcesz trenować profesjonalnie w bardzo dobrych warunkach i przywdziewać koszulkę Dumy Mazowsza? Jeśli tak, czekamy właśnie na Ciebie!


Zawodnicy SSM Wisła Płock Mateusz Leśniewski i Sebastian Nowak zostali powołani przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na mecz mistrzowski z kadrą Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej!


Przyznawane za kwiecień 2022 roku wyróżnienie Mazovia Młodzieżowiec Miesiąca trafiło do Artura Szymańskiego. Zawodnik SSM Wisła Płock U-17 przed meczem ze Stalą Mielec odebrał nagrody z rąk prezesa klubu Tomasza Marca oraz przedstawiciela Galerii Damiana Falkowskiego.


Młodzi piłkarze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock rozegrali kolejne spotkania w swoich ligach. Tym razem Nafciarze zdołali pokonać Escolę Varsovia (2004), RKP 1926 Broń Radom (2005), czy STF Champion (2007).


Młodzi piłkarze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock rozegrają wkrótce swoje kolejne spotkania. Tym razem ich rywale to między MKS Polonia Warszawa (2008), czy też dwukrotnie Escola Varsovia (2004, 2006).


Zawodnik SSM Wisła Płock Tomasz Wojciechowski został powołany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na mecze towarzyskie z kadrami Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej i Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.


Cztery zespoły SSM Wisła Płock wzięły udział w turnieju eliminacyjnym Sokoliki Cup, który w miniony weekend odbył się na Stadionie im. Kazimierza Górskiego. Dwa z nich z rocznika 2012 wywalczyły awans do finału rozgrywek, który 12 czerwca odbędzie się w Warszawie, a dwa kolejne z rocznika 2013 zebrały bezcenne doświadczenie w grze ze starszymi zawodnikami.


W miniony weekend młodzi piłkarze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock rozegrali kolejne spotkania w swoich ligach. Na słowa uznania zasługują przede wszystkim zawodnicy z rocznika 2005, którzy w kilka dni wygrali dwa mecze, zdobywając ponad dwadzieścia bramek! A jak poradziły sobie pozostałe drużyny?


Młodzi piłkarze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock rozegrają wkrótce swoje kolejne spotkania. Tym razem ich rywale to między innymi Escola Varsovia, czy też Stoczniowiec Płock. Przypominamy o planowanej transmisji meczu rocznika 2008!


Drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2008 w dziewiątej kolejce rundy rewanżowej swoich rozgrywek podejmie u siebie Escolę Varsovia. Początek spotkania został zaplanowany na 14 maja, na godzinę 13:30. Transmisja, której sponsorem jest Galeria MAZOVIA, na kanale YouTube WisłaPłockTV pod tym linkiem.


W piątek 20 maja na obiektach KS Stoczniowiec Płock odbędzie się VI edycja projektu Akademie Klasy Ekstra, organizowanego przez Fundację Ekstraklasy oraz Ministerstwo Sportu. Tego dnia przy ul. Kolejowej 3 odbędą się turnieje piłki nożnej dla chłopców i dziewcząt urodzonych po 1 stycznia 2011 roku oraz turniej Funino dla dzieci z roczników 2012-2013.


W miniony weekend młodzi piłkarze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock znów nie odnieśli żadnej ligowej porażki! Złożyły się na to zwycięstwa z SEMP Ursynów (2004, 2008), Zniczem Pruszków (2005), czy remis z Legią Warszawa (2006). A jak poradziły sobie pozostałe roczniki?


Młodzi piłkarze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock rozegrają wkrótce swoje kolejne spotkania. Tym razem ich rywale to między innymi MKS Znicz Pruszków czy Legia Warszawa, a w roczniku 2009 będziemy mieli małe derby ze Stoczniowcem Płock.


Zawodnik SSM Wisła Płock Mateusz Leśniewski został powołany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na mecz mistrzowski kadry Mazowsza 2008, który odbędzie się 10 maja w Książenicach.


W miniony weekend młodzi piłkarze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock pokonali między innymi u siebie Deltę Warszawa (2004), Radomiak Radom (2005), czy MOSiR Mińsk Mazowiecki (2006). A jak poradziły sobie pozostałe roczniki?


Młodzi piłkarze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock rozegrają wkrótce swoje kolejne spotkania. Tym razem ich rywale to między innymi KS Delta Warszawa, Radomiak SA, czy MKS Znicz Pruszków.


W miniony weekend młodzi piłkarze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock pokonali między innymi na wyjeździe Legionovię Legionowo (2005) oraz odnieśli bardzo cenne zwycięstwo z Legią Warszawa (2008). A jak poradziły sobie pozostałe roczniki?


Młodzi piłkarze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock rozegrają wkrótce swoje kolejne spotkania. Tym razem ich rywale to między innymi Legia Warszawa, czy dwukrotnie MKS Znicz Pruszków.


Zawodnik SSM Wisła Płock Sebastian Nowak został powołany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na mecz mistrzowski kadry Mazowsza 2008, który odbędzie się 27 kwietnia w Lublinie.


Młodzi zawodnicy Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock przed Świętami Wielkanocnymi zdołali między innymi dwukrotnie pokonać Unię Warszawa w rozgrywkach roczników 2004 oraz 2005. A jak spisały się pozostałe drużyny?


Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych, wielu niezapomnianych emocji sportowych składają zarząd, zawodnicy, treenrzy oraz wszyscy pracownicy SSM Wisła Płock.


Zawodnik SSM Wisła Płock Tomasz Wojciechowski został powołany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową kadry Mazowsza 2010 w formie meczu sparingowego, który odbędzie się 20 kwietnia w Warszawie.


W dniach 24-26 czerwca odbędzie się V edycja Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Wisła Płock Youth Cup. Tegoroczne rozgrywki będą toczone w czterech kategoriach wiekowych. Czekamy na Wasze zgłoszenia!


Młodzi piłkarze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock rozegrają wkrótce swoje kolejne spotkania. Tym razem ich rywale to między innymi Radomiak S.A., czy dwukrotnie MUKS Unia Warszawa. Na kanale WisłaPłockTV na YouTube została zaplanowana transmisja meczu drużyny U-17. Sponsorem jest Galeria Mazovia.


Podopieczni trenerów Jarka Berlińskiego i Kamila Cistowskiego mają za sobą bardzo intensywny okres wypełniony sparingami, turniejami i treningami. Młodzi Nafciarze w ostatnim czasie wzięli udział w kilku renomowanych turniejach kategorii U10, zdobywając kolejne doświadczenia, a także rozegrali kilka sparingów z ciekawymi przeciwnikami.


Drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2005 w piątej kolejce rundy rewanżowej swoich rozgrywek podejmie u siebie Unię Warszawa. Początek spotkania został zaplanowany na 14 kwietnia, na godzinę 14:30. Transmisja, której sponsorem jest Galeria MAZOVIA, na kanale YouTube WisłaPłockTV pod tym linkiem.


Aleksander Pawlak zaliczył w miniony piątek swój pierwszy występ w tym sezonie PKO Bank Polski Ekstraklasy. 20-latek w meczu z liderem tabeli Pogonią Szczecin (2:1) przebywał na boisku 70 minut.


Młodzi zawodnicy Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock w miniony weekend zdołali odnieść między innymi dwa wyraźne zwycięstwa z UKS-em Varsovia (U-17) oraz SEMP-em Ursynów (U-15). A jak spisały się pozostałe roczniki?


W ten weekend młodzi piłkarze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock rozegrają swoje kolejne spotkania. Tym razem ich rywale to między innymi Ząbkovia Ząbki, UKS Varsovia, MKS Znicz Pruszków, czy KS SEMP Pogoń Siedlce.


Przyznawane za marzec 2022 roku wyróżnienie Mazovia Młodzieżowiec Miesiąca trafiło do Karola Staszewskiego. Zawodnik SSM Wisła Płock U-13 przed meczem z Górnikiem Zabrze odebrał nagrody z rąk prezesa klubu Tomasza Marca oraz przedstawiciela Galerii Mazovia Damiana Falkowskiego.


W dniach 2-3 kwietnia drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2010 wzięła udział w ciekawie obsadzonym turnieju Livingroom Żuri Coppa Talenti 2022 w Olsztynie.


Zgodnie z komunikatem Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej w dniach 1-4 kwietnia nie odbędą się żadne mecze od rozgrywek Junior A2 do Żaków F2. Oznacza to, że w najbliższy weekend w akcji nie zobaczymy zawodników grup młodzieżowych Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock (roczniki 2004-2012), których mecze były zaplanowane na świeżym powietrzu.


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock informuje o warunkach i terminach wpłat oraz miejscu organizacji letnich obozów sportowych dla zawodników z roczników 2004-2010. Koszt udziału wynosi 1.390 zł za osobę.


Aż sześć bramek i podział punktów - oto efekty transmitowanego w miniony weekend meczu SSM Wisła Płock 2006 z Deltą Warszawa. Zobaczcie wszystkie trafienia z tego spotkania! Na listę strzelców po naszej stronie wpisali się Kacper Tomaszewski, Bartek Luśniewski oraz Szymon Leśniewski.


Młodzi zawodnicy Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock w miniony weekend zdołali odnieść między innymi dwa ważne zwycięstwa na wyjeździe przeciwko STF Champion (2005) i Escoli Varsovia (2008). W transmitowanym meczu rocznika 2006 z Deltą Warszawa padł remis 3:3.


W dniach 26-27 marca na boiskach krytych halą pneumatyczną odbywa się kolejny z cyklu Turniejów - SSM Wisła Płock Cup. Tym razem do rywalizacji przystąpiło 16 drużyn z rocznika 2013. W rozwinięciu newsa prezentujemy wyniki na żywo z trwających rozgrywek.


Oskar Biliński i Jeremi Grzywna z drużyny SSM Wisła Płock 2009 zostali powołani przez Mazowiecki ZPN na konsultację szkoleniową Kadry U-13. Gratulacje!


W ten weekend młodzi piłkarze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock rozegrają swoje kolejne spotkania. Tym razem ich rywale to między innymi STF Champion, Escola Varsovia, czy Delta Warszawa. Z tego ostatniego meczu jest zaplanowana transmisja na kanale WisłaPłockTV na YouTube.


PKN ORLEN wzmacnia zaangażowanie w piłkarski rozwój dzieci i młodzieży z Akademii Wisły Płock. Jednocześnie w ten sposób wspiera najmłodszych ukraińskich sportowców, którzy wraz ze swoimi rodzinami przebywają obecnie w Płocku. Będą oni mogli kontynuować przygodę z piłką nożną pod opieką płockich trenerów.

Koncern nawiązał bezpośrednią współpracę z Akademią Wisły Płock, czyli Stowarzyszeniem Sportu Młodzieżowego płockiego klubu. Zrzesza ono łącznie 450 dzieci z Płocka i regionu. Wsparcie dla najmłodszych zawodników będzie uzupełnieniem umowy z klubem. Dzięki pomocy Koncernu z zajęć prowadzonych w ramach Akademii będą mogły skorzystać także dzieci z Ukrainy.


Mateusz Leśniewski i Sebastian Nowak z drużyny SSM Wisła Płock 2008 znów zostali powołani przez Mazowiecki ZPN na konsultację szkoleniową Kadry U-14. Gratulacje!


Drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2006 w drugiej kolejce rundy rewanżowej swoich rozgrywek podejmie u siebie Deltę Warszawa. Początek spotkania został zaplanowany na 26 marca, na godzinę 13:30. Transmisja, której sponsorem jest Galeria MAZOVIA, na naszym kanale WisłaPłockTV na YouTube pod tym linkiem.


Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock w miniony weekend wznowiło swoje rozgrywki ligowe po zimowej przerwie. Młodzi Nafciarze tym razem pokonali między innymi SEMP Ursynów, MKS Znicz Pruszków czy też Stoczniowiec Płock w małych derbach.


W ten weekend młodzi piłkarze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock rozpoczną rundę wiosenną w swoich rozgrywkach. Tym razem ich rywale to między innymi dwukrotnie SEMP Ursynów, Legia Warszawa i Znicz Pruszków, a czekają nas jeszcze derby ze Stoczniowcem Płock.


Jakie cele stawiamy przed poszczególnymi drużynami Akademii? Dlaczego do grup młodzieżowych sprowadza się zawodników z zewnątrz? Przerzucać młodych zawodników do drugiego zespołu, czy zostawiać ich w akademii? Na te pytania przed rundą wiosenną sezonu 2021/22 odpowiada dyrektor ds. szkolenia Wisły Płock Marek Brzozowski.


Karol Antczak, Jeremi Grzywna, Kacper Pustola i Karol Staszewski zostali powołani przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na dzisiejszą konsultację szkoleniową dla zawodników z rocznika 2009.


Wychowanek Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock, Patryk Leszczyński, awansował do półfinału Fortuna Pucharu Polski! Jego Olimpia Grudziądz wyeliminowała po rzutach karnych Wisłę Kraków.


Zawodnik SSM Wisła Płock Tomasz Wojciechowski został powołany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową kadry Mazowsza 2010 w formie meczu sparingowego, który odbędzie się w Białymstoku 8 marca.


Urodzeni w 2009 roku Jeremi Grzywna i Oskar Biliński zostali powołani przez​ Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację w charakterze meczu sparingowego dla zawodników z tego samego rocznika.


Dwaj zawodnicy SSM Wisła Płock, Mateusz Leśniewski i Sebastian Nowak, zostali powołani przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na grę kontrolną kadry Mazowsza 2008, która odbędzie się 8 marca w Warszawie.


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock wyraża gotowość do organizacji zajęć sportowych dla przebywających w naszym mieście dzieci z Ukrainy i w tym temacie pozostaje w kontakcie z Urzędem Miasta Płocka. Gdy tylko uda się dopiąć wszystkie sprawy do końca niezwłocznie o tym poinformujemy.


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock poszukuje trenerów grup młodzieżowych. Nabór dotyczy potencjalnych opiekunów dla zawodników roczników 2009 - 2016. Być może czekamy właśnie na Ciebie?


Trzech zawodników Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock zostało powołanych przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultacje szkoleniowe kadr Mazowsza. Do reprezentacji rocznika 2008 zostali zaproszeni Mateusz Leśniewski i Sebastian Nowak, a rocznika 2010 Tomasz Wojciechowski.


Ostatnim, piątym zawodnikiem Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock, który pojechał z drugim zespołem Wisły Płock na obóz przygotowawczy do Rybnika, jest Szymon Leśniewski. Jeden z dwóch najmłodszych uczestników zgrupowania trafił do nas rok temu z Błękitnych Gąbin, a wcześniej szkolił się w Football Academy Gostynin.


Krzysztof Bazarnik pojawił się w Płocku latem, kiedy przyszedł do nas z Akademii Piłkarskiej Reissa. Po dobrej rundzie w drużynie z rocznika 2004 także został zaproszony na obóz przygotowawczy drugiego zespołu Wisły Płock. Jak ocenia swoje dotychczasowe pół roku w naszym klubie?


Kolejnym zawodnikiem Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock, który udał się z drugim zespołem Wisły Płock na obóz do Rybnika, jest Rafał Rajkowski. Co młody obrońca miał do powiedzenia na ten temat?


Na obóz przygotowawczy do Rybnika z drugą drużyną Wisły Płock udało się aż trzech obrońców ze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisły Płock. W obu sparingach zagrał Marcin Więckowski. Co sam zainteresowany powiedział na ten temat?


Przed kilkoma dniami informowaliśmy, że na obóz drugiego zespołu Wisły Płock w Rybniku zostało zaproszonych pięciu zawodników Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisły Płock. Każdy z nich został poproszony o kilka słów na ten temat. Na pierwszy ogień idzie Filip Kraska.


Z przyjemnością możemy pochwalić się, że w kadrze drugiego zespołu Wisły Płock na obóz w Rybniku znalazło się pięciu naszych piłkarzy, czyli Filip Kraska, Krzysztof Bazarnik, Marcin Więckowski, Rafał Rajkowski i Szymon Leśniewski!


Pomimo że to dopiero początek roku 2022 - za młodymi Nafciarzami sporo grania. W ciągu dwóch tygodni drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock 2012 wzięła udział w dwóch piłkarskich weekendach, gdyż gościliśmy na Festiwalach Piłkarskich roczników 2012 organizowanych przez Barca Academy Warszawa oraz Wilczki Warszawa.


Wraz z pierwszą drużyną Wisły Płock na obóz do tureckiego Belek udał się Oskar Lodziński. Nasz wychowanek jesień spędził na wypożyczeniu w Starcie Proboszczewice.


22 stycznia na boisku pod balonem Stadionu im. Kazimierza Górskiego odbędą się nabory uzupełniające do drużyn Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z roczników 2009-2016. Chcesz dołączyć do klubu ekstraklasy? Jeśli tak, czekamy właśnie na Ciebie!

 


W sobotę 8 stycznia zawodnicy rocznika 2009 rozegrali pierwszy mecz kontrolny w nowym roku w systemie 3x30 minut. Do Płocka przyjechała drużyna Juventusu Academy Toruń i był to występ stojący na dobrym piłkarskim poziomie z obu stron. 


Spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych, szczęśliwego Nowego Roku, wielu niezapomnianych piłkarskich emocji oraz dużo, dużo zdrowia życzy zarząd, trenerzy oraz wszyscy pracownicy Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. 


Informujemy, że mieszczące się w ORLEN Arenie (Pl. Celebry Papieskiej 1) biuro Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock w dniach 20 grudnia 2021 - 2 stycznia 2022 roku będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.


Zawodnik SSM Wisła Płock Tomasz Wojciechowski został powołany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową kadry Mazowsza 2010 w formie meczu sparingowego, która 17 grudnia odbędzie się w Warszawie.


Kolejny grudniowy weekend upłynął pod znakiem rywalizacji sportowej dla zawodników Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock 2012. W dniach 11 i 12 grudnia Nafciarze wzięli udział w turnieju Football Park w Radomsku. Dwa dni turniejowe zakończyliśmy na podium, zajmując 1. i 3. miejsce w klasyfikacji końcowej!


Dwaj zawodnicy SSM Wisła Płock: Mateusz Leśniewski i Sebastian Nowak zostali powołani przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową kadry Mazowsza 2008, która 21 grudnia odbędzie się w Warszawie.


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock informuje, że zakończyło zadanie realizowane w ramach Programu Klub 2021.


Przyznawane za listopad wyróżnienie Mazovia Młodzieżowiec Miesiąca trafiło do Mateusza Bojdzińskiego. Napastnik SSM Wisła Płock U-17 przed meczem z Legią Warszawa odebrał nagrody z rąk prezesa Tomasza Marca oraz przedstawiciela Galerii Mazovia Damiana Falkowskiego.


W dniach 4-5 stycznia 2022 roku odbędzie się organizowane przez Wisłę Płock szkolenie dla trenerów "Trendy szkoleniowe w czołowych akademiach w Niemczech", którego prelegentami będą fachowcy pracujący na co dzień w klubach 1. i 2. Bundesligi. 


Bramkarz SSM Wisła Płock Adam Śmiechowski został powołany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową kadry Mazowsza 2010, która 8 grudnia odbędzie się w Warszawie.


W dniach 3-5 grudnia drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2009 brała udział w silnie obsadzonym turnieju Profbud CUP w Krośnie.


W ostatnią niedzielę drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2015 wybrała się na turniej "Skra Cup" do świetnej hali sportowej w Częstochowie. 


Zawodnicy z grupy 2013/14 na codzień rywalizują w Lidze Żaka U9 organizowanej przez Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej. W lidze, która rozgrywana jest w formie turniejowej bez klasyfikacji, występują dwie drużyny grupy białej. W okresie od września do listopada rozegraliśmy sześć turniejów. Chłopcy mają okazję mierzyć się z zespołami z okręgu płockiego.


W październiku i listopadzie drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2013 miała okazję zagrać na kilku turniejach. Swoje wyjazdy rozpoczeliśmy od podróży do Warszawy. 23 października rozegraliśmy Polonijny Turniej Flagi, w którym mieliśmy możliwość rywalizować m.in z Jagiellonią Białystok, Legią Warszawa, Varsovią, Beniaminkiem Krosno, Wigrami Suwałki czy STF Champion. W silnie obsadzonym turnieju w stawce 12 zespołów zajęliśmy ostatecznie 6. miejsce.


W ostatnią niedzielę podopieczni trenerów Tomasza Trafalskiego i Marcina Łęckiego z rocznika 2015 wzięli udział w turnieju Irzyk Cup, w którym zmierzyli się z takimi drużynami jak: AP TALENT Białystok UKS Białe Orły Warszawa, Orlęta Czosnów, Ursus Warszawa, Futgol Warszawa, AP Eskadra czy UKS Wilanowskie Wilki.


Po raz kolejny nasz zespół SSM Wisła Płock 2012, prowadzony przez trenerów Jarosława Berlińskiego i Tomasza Śmiechowskiego, świetnie wypadł na turnieju im. Rotmistrza Pileckiego, który w minioną niedzielę został rozegrany na obiekcie Białołęckiego Ośrodka Sportu w Warszawie. Młodzi Nafciarze" stanęli na podium zajmując bardzo wysokie 3. miejsce.


Dwaj zawodnicy SSM Wisła Płock: Tomasz Wojciechowski i Robert Zbytniewski zostali powołani przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową kadry Mazowsza 2010, która 1 grudnia odbędzie się w Warszawie.


Drużyna SSM Wisła Płock 2007 w miniony weekend przebywała na turnieju w Uniejowie. Wzięło w nim udział łącznie dziesięć zespołów, a młodzi Nafciarze zajęli trzecie miejsce. - Jesteśmy zadowoleni z tego, jak zaprezentowaliśmy się na tym turnieju jako zespół — podsumował dwudniowe rozgrywki trener Kowalski.


Drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2009 wzięła udział w turnieju Copalnia Talentów w Krakowie. Ponadto rozegrała także sparing z Wisłą Kraków U-13. - Zdajemy sobie sprawę, że musimy popracować nad skutecznością zespołu. Wówczas zachowamy odpowiedni balans między formacjami w grze — powiedział trener Artur Cegiełka.


W dniach 19-21 listopada drużyna Stowarzyszrnia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2008 brała udział w turnieju Elite Youth Cup w Uniejowie. Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Mateusz Reszczyński, a zawodnikiem SSM Wisła Płock 2008 kapitan Mateusz Leśniewski.


Na naszym obiekcie odbywa się pierwszy z serii Turniejów o Puchar Prezesa SSM Wisła Płock. W zawodach bierze udział 16 zespołów z rocznika 2012. W rozwinięciu newsa prezentujemy wyniki na żywo z Turnieju.


13 listopada drugi zespół Wisły Płock spokojnie wygrał u siebie z Drukarzem Warszawa 4:1. W spotkaniu 16. kolejki forBET IV ligi hat-trickiem popisał się Gabriel Wiącek!


Na koniec rundy jesiennej młodzi Nafciarze z rocznika 2004 rozgromili Radomiak Radom aż 8:1, ale mieliśmy też na przykład bardzo emocjonujący mecz z Pogonią Siedlce. A jak poradziły sobie pozostałe drużyny?


Młodzi piłkarze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock rozegrają ostatnie mecze tej rundy w swoich ligach. Tym razem ich rywale to między innymi Radomiak SA, Escola Varsovia, czy KS SEMP Pogoń Siedlce.


W końcówce rundy młodzi Nafciarze uporali się między innymi z UKS Białe Orły, STF Champion, czy Bronią Radom. A jak poradziły sobie pozostałe drużyny?


W miniony weekend swoją drugą bramkę w tym sezonie dla Olimpii Grudziądz zdobył Patryk Leszczyński. I trzeba przyznać, że było to trafienie wyjątkowej urody. Brawo!


Trzej zawodnicy SSM Wisła Płock: Kacper Kuczyński, Mateusz Leśniewski oraz Sebastian Nowak zostali powołani przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultację szkoleniową kadry Mazowsza 2008, która 10 listopada odbędzie się w Warszawie.


27 listopada w godzinach 10:00-13:00 na bocznym boisku B2 ze sztuczną nawierzchnią Stadionu im. Kazimierza Górskiego odbędą się nabory uzupełniające do drużyn Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z roczników 2005-2006. Chcesz dołączyć do klubu ekstraklasy? Jeśli tak, czekamy właśnie na Ciebie!


Przyznawane za październik wyróżnienie Mazovia Młodzieżowiec Miesiąca trafiło do Mateusza Leśniewskiego. Obrońca SSM Wisła Płock U-14 odebrał w siedzibie klubu nagrody z rąk prezesa Tomasza Marca, dyrektora do spraw szkolenia młodzieży Marka Brzozowskiego oraz przedstawiciela Galerii Mazovia Damiana Falkowskiego.


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock informuje, że decyzją Komisji stypendialnej, zgodnie z Regulaminem stypendialnym Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock na sezon rozgrywkowy 2021/2022, stypendium sportowe w okresie 01.10.2021 r. – 30.06.2022 r. otrzymała grupa zawodników z roczników 2004-2011.


W związku z organizacją zimowych obozów sportowych dla naszych zawodników informujemy, że istnieje możliwość płatności drugiej lub trzeciej raty za pomocą bonu turystycznego. W tym celu należy do dnia 30 listopada 2021 r. na adres mailowy dorota.wunderlich@wisla.plock.pl przesłać informację zawierającą:


W sobotę 30 października drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2010 wzięła udział w rozgrywanym przy ul. Kolejowej turnieju "Piłka w grze ze Stoczniowcem", współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.


- Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek zdobywamy mistrzostwo Ekstraligi U-18! Gratulacje dla zawodników i wszystkich osób, które się do tego przyczyniły! - nie krył radości trener Robert Gucwa po zwycięstwie rocznika 2004 nad Deltą Warszawa. A jak poradziły sobie pozostałe drużyny?


Młodzi piłkarze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock rozegrają kolejne mecze w swoich ligach. Tym razem ich rywale to między innymi dwukrotnie Escola Varsovia czy Sparta Płock.


Minionego weekendu drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock 2011 uczestniczyła w SBG Cup w Jarocinie. W turnieju, jak co roku, wzięło udział kilka akademii klubów PKO Bank Polski Ekstraklasy.


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock informuje o warunkach i terminach wpłat oraz miejscu organizacji obozów zimowych dla zawodników z roczników 2004-2009. Koszt udziału wynosi 1.340 zł za osobę.


- To było jedno z naszych najlepszych spotkań rozegranych w tej rundzie. Dobra, ofensywna gra naszej drużyny przełożyła się na zwycięstwo — powiedział trener Paweł Kowalski po meczu SSM Wisła Płock 2007 z SEMP-em Ursynów. A jak poradziły sobie pozostałe roczniki?


Młodzi piłkarze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock rozegrają kolejne mecze w swoich ligach. Tym razem ich rywale to między innymi Legia Warszawa, Radomiak Radom i Stoczniowiec Płock.


Młodzi piłkarze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock rozegrali kolejne mecze w swoich ligach. Tym razem udało im się przekonująco wygrać między innymi z Legionovią Legionowo czy FEA Gostynin.


Miło nam poinformować, że firma KTI Poland zdecydowała się na zakup sprzętu sportowego dla drużyny SSM Wisła Płock 2013/14.


16 października 2021 roku drużyna SSM Wisła Płock 2009 wzięła udział w Stoczniowiec Cup. W turnieju brało udział pięć zespołów, a Nafciarze zajęli drugie miejsce.


Młodzi piłkarze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock rozegrają kolejne mecze w swoich ligach. Tym razem ich rywale to między innymi Legia Warszawa, Radomiak Radom i Stoczniowiec Płock.


Przyznawane za wrzesień wyróżnienie Mazovia Młodzieżowiec Miesiąca trafiło do Szymona Leśniewskiego. Napastnik SSM Wisła Płock U-16 odebrał w siedzibie klubu nagrody z rąk prezesa Tomasza Marca, dyrektora do spraw szkolenia młodzieży Marka Brzozowskiego oraz przedstawiciela Galerii Mazovia Damiana Falkowskiego.


- Czasem zdarzają się takie mecze, gdzie wszystko masz po swojej stronie, a nie możesz tego udokumentować zdobyciem gola. Tak było tym razem — powiedział trener Robert Gucwa po meczu SSM Wisła Płock 2004 z Escolą Varsovia. A jak poradziły sobie pozostałe roczniki?


Drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2004 rozgrywa znakomity sezon. Jak na razie młodzi Nafciarze nie ponieśli ani jednej ligowej porażki. Na drodze do kontynuowania świetnej passy stanie im w sobotę Escola Varsovia.


W weekend 2-3 października drużyna SSM Wisła Płock 2011 została podzielona na dwie grupy, które wzięły udział w turniejach Matplast Cup oraz Piłka w grze ze Stoczniowcem, organizowanym przez FutbolGang.


Wychowanek Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock Adam Radwański zdobył swoją drugą bramkę na boiskach PKO Bank Polski Ekstraklasy! 23-letni ofensywny pomocnik Bruk-Bet Termaliki Nieciecza wpisał się na listę strzelców w 46. minucie meczu 10. kolejki z Radomiakiem Radom (1:1).


- Bardzo nas cieszą trzy punkty, ponieważ drużyna z Ząbek w naszym odczuciu to jedna z lepszych drużyn w Ekstralidze U-18 — przyznał trener Robert Gucwa po wygranej swojego zespołu. A jak poradziły sobie pozostałe roczniki?


W 10. kolejce forBET IV ligi mazowieckiej Stoczniowiec Płock rozgromił Sokół Serock 6:1, a bramki dla swojego zespołu zdobyli między innymi nasi dwaj wychowankowie — Oliwer Osmański i Kamil Dąbrowski.


Młodzi piłkarze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock rozegrają kolejne mecze w swoich ligach. Tym razem ich rywale to między innymi Ząbkovia Ząbki, Znicz Pruszków, czy FEA Gostynin i Łąck.


W półfinale Pucharu Polski MZPN drugi zespół Wisły Płock pokonał Unię Iłów 7:1. Aż sześć goli jest autorstwa naszych absolwentów!


Za drużyną SSM Wisła Płock 2012 bardzo ciekawy weekend. Najpierw zajęli drugie miejsce na Festiwalu „Śladami Orłów Górskiego”, a następnie udanie zainaugurowali ligę U-11.


- Z naszego punktu widzenia to bardziej stracone dwa punkty, niż jeden zdobyty — przyznał trener Robert Gucwa po remisie jego podopiecznych z Radomiakiem Radom. A jak w miniony weekend poradziły sobie pozostałe roczniki?


Młodzi piłkarze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock rozegrają w weekend kolejne mecze w swoich ligach. Tym razem ich rywale to między innymi Escola Varsovia, Radomiak SA, czy Pogoń Siedlce.


Wczorajszego wieczora w ramach 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski szansę gry otrzymał nasz wychowanek — Marceli Zapytowski. Jego Korona Kielce pokonała u siebie Wisłę Płock 4:3 i awansowała do kolejnej fazy rozgrywek.


20 września 2021 roku doszło do zmian w kadrze szkoleniowej SSM Wisła Płock. Tego dnia pracę w Stowarzyszeniu oficjalnie rozpoczął trener Mateusz Sikorski.

Mateusz Sikorski (licencja UEFA A) posiada bogate doświadczenie szkoleniowe oraz liczne kursy. Do niedawna trenował młodych adeptów futbolu w UKS Unia Boryszew, a na swoim koncie ma także staże m.in. w: Jagiellonii Białystok, Lechii Gdańsk, akademii Arki Gdynia, KGHM Zagłębiu Lubin czy Benfice Lizbona.


- Ważne zwycięstwo naszego zespołu na trudnym terenie. Pokazaliśmy wolę walki i charakter — przyznał trener Paweł Kowalski po zwycięstwie swojego zespołu nad STF Champion. A jak poradziły sobie pozostałe roczniki?


Drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock 2011 zajęła trzecie miejsce w bardzo ciekawie obsadzonym turnieju Escola Varsovia Cup z okazji dziesięciolecia tego klubu!


W meczu 8. kolejki forBET IV ligi drugi zespół Wisły Płock wygrał z Narwią Ostrołęka aż 8:0. Cztery bramki zdobył Patryk Szczepański, a jedną dołożył Gabriel Wiącek! Dla Stoczniowca trafił za to Kamil Dąbrowski.


Dwa turnieje w sobotę 18 września oraz liga POZPN — tak wyglądał weekend zawodników SSM Wisła Płock 2013.


W minioną środę, 15 września, zawodnicy SSM Wisła Płock z roczników 2010, 2011 i 2012 rozegrali gry kontrolne z rówieśnikami reprezentującymi GKS Bełchatów.


Młodzi piłkarze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock rozegrają w weekend kolejne mecze w swoich ligach. Tym razem ich rywale to między innymi dwukrotnie STF Champion, UKS Białe Orły, MUKS Kosa Konstancin, czy RKP 1926 Broń Radom.


W ramach 1/4 finału Pucharu Polski MZPN drugi zespół Wisły Płock rozgromił wczoraj na wyjeździe Skrę Drobin 16:1. Aż cztery bramki zdobył Patryk Szczepański, a po jednej dołożyli Szymon Winiarkiewicz i Miłosz Iżewski.


W 7. kolejce forBET IV ligi mazowieckiej Wisła II Płock rozgromiła na wyjeździe KS CK Troszyn aż 7:1. Dubletem popisał się nasz wychowanek Szymon Winiarkiewicz, a jedną bramkę dołożył jeszcze Patryk Szczepański.


- Wszyscy otrzymują dużą liczbę minut na boisku i odwdzięczają się za to w najlepszy z możliwych sposobów. Nie było inaczej w tym meczu. Duże brawa dla całej drużyny! — podsumował trener Robert Gucwa po kolejnym zwycięstwie swojego zespołu. A jak poradziły sobie pozostałe roczniki?


Młodzi piłkarze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock rozpoczną 8 września kolejne mecze w swoich ligach. Najciekawiej zapowiadają się sprawdziany z Legią Warszawa, Escolą Varsovia, a także derby ze Stoczniowcem Płock.


W niedzielę 5 września drużyna SSM Wisła Płock 2011 rozegrała szereg gier kontrolnych z drużynami najlepszych akademii w kraju. Z zaproszenia Akademii Piłkarskiej "Jedenastka" do Kątów Wrocławskich przyjechały zespoły Legii Warszawa, Zagłębia Lubin, Cracovii, Górnika Zabrze, Warty Poznań, Odry Opole, Mlada Boleslav, a także Orzeł Ząbkowice Śląskie oraz miejscowy zespół reprezentacja Gim. Kąty Wrocławskie.


Po wakacyjnej przerwie SSM Wisła Płock rusza ponownie z projektem treningów indywidualnych dla zawodników z roczników 2009-2014 zrzeszonych w Akademii Wisły Płock. Zajęcia indywidualne będą odbywać się w dni powszednie na boiskach typu orlik "pod balonem". Szczegółowy harmonogram zostanie przygotowany po zamknięciu listy zgłoszeniowej. Zajęcia poprowadzą: trener Jarek Berliński (uprawnienia UEFA A) oraz trener Tomasz Trafalski (uprawnienia UEFA A).


Bardzo udanie zakończyła się w miniony weekend wizyta zawodników SSM Wisła Płock 2012 na Litwie. W dniach 3-6 września młodzi Nafciarze wzięli udział w turnieju rocznika 2012 w Wilnie, nieoficjalnie nazywanym mistrzostwami Litwy. 


W 6. kolejce forBET IV ligi mazowieckiej Wisła II Płock pokonała na własnym stadionie Świt Staroźreby 3:0. Z rzutu karnego trafił Patryk Szczepański, a wynik meczu ustalił na sam koniec Adam Kępczyński.


Kilka wysokich wygranych odniosły w ostatnich dniach drużyny Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. Na pewno można tutaj wyróżnić zwycięstwa z Unią Warszawa, Zniczem Pruszków, czy Ząbkovią Ząbki.


Aż 26 zawodników Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock zostało powołanych na poniedziałkowe zajęcia w ramach projektu TOP Grupa, skierowane do zawodników z roczników 2005-2008.


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock poszukuje trenerów grup młodzieżowych. Nabór dotyczy potencjalnych opiekunów dla roczników 2009 - 2016. Być może czekamy właśnie na Ciebie?


W 5. kolejce forBET IV ligi mazowieckiej swoją trzecią bramkę w tym sezonie ligowym zdobył Kamil Dąbrowski. Pomocnik jest obecnie wypożyczony z Wisły Płock do Stoczniowca Płock, a tym razem pokonał bramkarza Unii Warszawa.


Młodzi zawodnicy Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock szykują się do kolejnych serii spotkań swoich rozgrywek. Nasi zawodnicy zmierzą się między innymi z Radomiakiem Radom oraz z drużynami Znicza Pruszków.


Sezon gier na dobre rozpoczął już rocznik 2014 Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. Jak młodzi piłkarze radzili sobie w sierpniu?


Niedawno informowaliśmy o tym, że Adrian Szczutowski został wypożyczony z Wisły Płock do Stali Mielec. Tymczasem wysoki napastnik już dwa dni później oficjalnie zadebiutował w rozgrywkach PKO Bank Polski Ekstraklasy!


W miniony weekend swoje kolejne spotkania rozegrało kilku naszych absolwentów. Bramki dla swoich zespołów na zdobyli tym razem Patryk Szczepański i Kamil Dąbrowski! Obaj występują obecnie odpowiednio w Wiśle II Płock oraz Stoczniowcu Płock na poziomie forBET IV ligi mazowieckiej.


Topowe akademie piłkarskie z całej Polski zawitały w ubiegły weekend do Łodzi na obiekty AKS SMS Łódź. Lech Poznań, Legia Warszawa, Barca Academy, Jagiellonia Białystok i kilka innych klubów, a wśród nich SSM Wisła Płock 2012 wzięły udział w turnieju rocznika 2012 pod patronatem Karola Świderskiego - Reprezentanta Polski, wychowanka Rawii Rawicz i AKS SMS Łódź.


W pierwszy weekend sierpnia młodzi Nafciarze wystąpili w turnieju organizowanym przez LZS Start Proboszczewice. - Podzieleni na dwie drużyny rywalizowaliśmy z zespołami z okręgu płockiego. Podczas zawodów okazaliśmy się bezkonkurencyjni i zajęliśmy dwa pierwsze miejsca. Warto odnotować również, że nasi zawodnicy otrzymali wyróżnienia indywidualne. Najlepszym strzelcem całego turnieju został Krystian Machowski, natomiast najlepszym bramkarzem Julek Rutkowski. Gratulujemy gospodarzom świetnej organizacji, która stała na bardzo wysokim poziomie - powiedział trener Maciej Trepka.


Sobotnie popołudnie pod znakiem festiwalu gier w Gąbinie. Podopieczni Trenera Trafalskiego z SSM Wisła Płock 2015 rozegrali gry kontrolne z drużynami: Błękitni Gąbin, Sparta Płock i CSP Rybno. Na 7 boiskach rozgrywało swoje mecze blisko 50 zawodników.


W sobotę 28 sierpnia drużyna SSM Wisła Płock z rocznika 2011 gościła przy Łukasiewicza zespół Pelikana Łowicz. Mecz był rozgrywany na dwóch boiskach równocześnie, aby jak największa liczba zawodników rywalizowała w możliwie dużym wymiarze czasowym.


W minionym tygodniu młodzi piłkarze SSM Wisła Płock odnieśli komplet 11 zwycięstw, w każdym ze spotkań zdobywając przynajmniej 4 bramki.


Młodzi zawodnicy Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock szykują się już do kolejnych pojedynków w swoich rozgrywkach. Naszymi rywalami będą teraz między innymi takie kluby, jak KS Legionovia Legionowo, MKP Pogoń Siedlce, RKP 1926 Broń Radom.


W ramach 1/8 finału Pucharu Polski MZPN Wisła II Płock pokonała wczoraj na wyjeździe Huragan Bodzanów aż 8:1. Łącznie trzy bramki zdobyli absolwenci Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock — dwie Miłosz Iżewski oraz jedną Adam Iwiński.


Adrian Szczutowski podpisał z Wisłą Płock nową umowę, która będzie obowiązywała do 30 czerwca 2024 roku. Najbliższy sezon spędzi jednak na wypożyczeniu w Stali Mielec, która występuje na poziomie PKO BP Ekstraklasy.


W dniach 21-22 sierpnia drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock zagrała w turnieju "Football Cup Łomża o Puchar Rodziców Kibiców rocznik 2009". W rozgrywkach wzięło udział łącznie 12 klubów.


W minioną sobotę zawodnicy Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2012 rozegrali gry kontrolne na własnych obiektach. Grupa niebieska podejmowała równieśników z GKS Bełchatów, a grupa biała zmierzyła się z zespołem Kujawiaka Kowal.


W niedzielę 22 sierpnia zespół Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2011 uczestniczył w świetnie zorganizowanym turnieju CUIAVIA CUP.

Do Inowrocławia zawitało 15 zespołów, w tym m.in. Barca Academy, KKS Kalisz, Polonia Śr. Wlkp. Gol Brodnica, MUKS Zawisza Bydgoszcz czy Akademia Piłkarska Reissa, a nasi młodzi zawodnicy zajęli trzecie miejsce.


W miniony weekend młodzi piłkarze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock rozegrali kolejne spotkania w swoich rozgrywkach. Na uwagę zasługuje na pewno wyjazdowe zwycięstwo rocznika 2004 z Escolą Varsovia, pokonanie UKS-u Varsovia oraz bardzo wysoka wygrana drużyny 2010 z FEA Gostynin.


W sobotę 21 sierpnia swoje kolejne mecze w forBET IV lidze mazowieckiej rozegrali między innymi Gabriel Wiącek, Kamil Dąbrowski oraz Szymon Rutkowski, którzy występują w barwach Wisły II Płock i Stoczniowca Płock. Każdy z nich miał teraz bezpośredni udział w bramkach zdobytych przez ich zespoły.


Wczoraj swoją pierwszą oficjalną ligową bramkę w barwach Olimpii Grudziądz zdobył Patryk Leszczyński! Warto dodać, że jest to też premierowe trafienie tego wychowanka Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock na szczeblu centralnym polskich rozgrywek.


W nadchodzący weekend drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock zagra w turnieju „Football Cup Łomża o Puchar Rodziców Kibiców rocznik 2009”. W rozgrywkach weźmie udział łącznie dwanaście klubów.

 


W najbliższym czasie zostaną rozegrane kolejne spotkania drużyn Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. Ciekawie zapowiadają się pojedynki roczników 2004 i 2006, których rywalami będą odpowiednio Escola Varsovia oraz Legia Warszawa.


Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami przed rozpoczęciem sezonu 2021/2022 kadrę szkoleniową Akademii Wisły Płock wzmocnili nowi specjaliści, wśród których są: fizjoterapeuta, trener przygotowania motorycznego o specjalności lekkoatletyka, psycholog sportu, koordynator pionu bramkarzy, analityk oraz trenerzy grup młodzieżowych. 


Szanowni Państwo przypominamy, że zgodnie z Regulaminem Uczestnictwa SSM Wisła Płock obowiązującym w sezonie 2021/2022 opłaty stałe wynoszą:

- 160 zł/miesiąc – opłata podstawowa dla dzieci zakwalifikowanych do treningów w Przedszkolu Piłkarskim,
- 150 zł/miesiąc – opłata podstawowa dla zawodników roczników 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009;
- 100 zł/miesiąc – opłata podstawowa dla zawodników roczników 2008, 2007;
- zawodnicy roczników 2006, 2005, 2004 zwolnieni są z opłaty podstawowej;
- grupa dziewcząt (roczniki 2009 – 2012) w okresie 01.08.2021 r. – 31.12.2021 r. zwolniona z opłaty podstawowej.


W ostatnich dniach swoje wzmagania wznowiły już niektóre drużyny Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. Bez zarzutu spisały się roczniki 2005 i 2008, które wygrały swoje spotkania z takimi drużynami jak Drukarz Warszawa i UKS Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk.


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock rozpoczyna rekrutację do Piłkarskiego Przedszkola na sezon 2021/2022. Jeżeli Twoje dziecko chce rozpocząć przygodę z piłką nożną dobrze się przy tym bawiąc - zapraszamy do nas!

W sezonie 2021/2022 zajęcia skierowane są do dzieci urodzonych w latach 2015, 2016 i 2017. W okresie letnim treningi odbywają się na orlikach, natomiast w zimę przeniesiemy się do hali sportowej. Nad wszystkim czuwać będą wykwalifikowani trenerzy, posiadający doświadczenie w pracy z młodymi adeptami futbolu.


W dniach 14-15 sierpnia podopieczni trenerów Tomasza Włoczewskiego i Artura Cegiełki z rocznika 2009 brali udział w międzynarodowym turnieju w Pułtusku.

Intensywny weekend miała drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock 2009, która w piątek wybrała się na turniej z okazji 100-lecia istnienia Klubu Sportowego z Pułtuska. Z okazji okrągłej rocznicy władze samorządowe we współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami zorganizowali bezpłatny turniej piłkarski o charakterze międzynarodowym. 


W dniach 14-15 sierpnia drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2011 uczestniczyła w silnie obsadzonym turnieju AP KGHM Zagłębie Cup w Lubinie. Poza nami z zaproszenia skorzystały między innymi: Pogoń Szczecin, Korona Kielce, Chrobry Głogów, Cracovia Kraków, KKS Kalisz, Slavia Praga, AS Trencin czy bardzo mocny w tym roczniku GOL Brodnica.


Podopieczni Trenerów Jarka Berlińskiego i Marcina Mikołąjczyka wznowili zajęcia treningowe po wakacyjnej przerwie. W minioną sobotę "młodzi Nafciarze z rocznika 2012 rozegrali na wyjeździe grę kontrolną z rówieśnikami z Kujawiakiem Kowal.


14 sierpnia zostały rozegrane Szranki Piłkarskie o Miecz Krzywoustego. Drużyna SSM Wisła Płock zajęła 2. miejsce po tym, jak w wielkim finale uległa Pegazowi Drobin 0:1.


W najbliższych dniach swoje zmagania będą powoli wznawiały drużyny ze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. Na dobry początek mamy trzy wyjazdowe spotkania, które zostaną rozegrane przeciwko Drukarzowi Warszawa, Radomiakowi SA oraz UKS Młodym Orłom Nadnarwianki Pułtusk.


Bartłomiej Gradecki rozegrał wczoraj z Radomiakiem Radom swój drugi mecz w tym sezonie PKO BP Ekstraklasy. Wychowankowi Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock udało się zachować czyste konto!


Bartłomiej Gradecki zanotował swój drugi występ w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy. Absolwent Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock stanął między słupkami w wyjazdowym spotkaniu z Lechią Gdańsk.


Jeden z wychowanków Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock, Wojciech Mazurowski, zanotował swój debiut na poziomie Fortuna 1. Ligi w meczu GKS 1962 Jastrzębie — Puszcza Niepołomice. W barwach gospodarzy rozegrał niespełna godzinę.


Aleksander Pawlak zaliczył w minioną niedzielę swój debiut w Fortuna 1. Lidze. Skrzydłowy rozegrał całą pierwszą połowę w barwach Stomilu Olsztyn, który podejmował u siebie Chrobry Głogów.


Wychowanek Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock Adam Radwański zdobył swoją pierwszą bramkę na boiskach PKO Bank Polski Ekstraklasy! 23-letni ofensywny pomocnik Bruk-Bet Termaliki Nieciecza wpisał się na listę strzelców w 28. minucie meczu 2. kolejki z Wisłą Kraków (2:2). 


W piątek 20 sierpnia rozpocznie się piąta edycja Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Wisła Płock Youth Cup 2021, na który zaprasza Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. Warto zatem przyjść na Łukasiewicza 34 i dopingiem wspomóc młodych adeptów futbolu. Poza tym wciąż są jeszcze wolne miejsca na zgłoszenia!


Wychowanek Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock Adam Radwański zanotował asystę przy pierwszym golu w rozgrywkach PKO Bank Polski Ekstraklasy w sezonie 2021/2022. 23-letni ofensywny pomocnik w meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stal Mielec (1:1) miał udział przy trafieniu z 41. minuty Ernesta Terpiłowskiego. 


22 lipca zakończył się dwudniowy II Memoriał Piłkarski  „Płock — Miasto Bohater 1920”. W wielkim finale drużyna SSM Wisła Płock I wygrała z Jaguarem Gdańsk 1:0!


Szanowni Państwo, informujemy, że zakończenie II turnusu półkolonii piłkarskich „Wakacje z ORLENEM 2021” oraz odbiór dzieci w dniu 16 lipca 2021 r. (piątek) odbędzie się w hali – widowiskowo sportowej ORLEN ARENA (wejście K2 – K3) naprzeciwko Stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku.
Do zobaczenia!


Komunikat! Szanowni Państwo w związku z załamaniem pogody w dniu 12 lipca (poniedziałek) odbiór dzieci uczestniczących w projekcie "Wakacje z ORLENEM 2021" odbędzie się w Orlen Arenie wejście K2-K3.


W 2021 roku już po raz piąty Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock we współpracy z PKN ORLEN S.A. zaprosiło do wzięcia udziału w półkoloniach "Wakacje z ORLENEM". W dniach 5-9 lipca na obiektach sportowych klubu Wisła Płock setce dziewczynek oraz chłopców z roczników 2013, 2014 i 2015 zapewniona została moc atrakcji, dzięki którym w kreatywny sposób mogły spędzić wolny czas.


Szanowni Państwo, informujemy, że zakończenie I turnusu półkolonii piłkarskich „Wakacje z PKN ORLEN 2021” oraz odbiór dzieci w dniu 9 lipca 2021 r. odbędzie się w hali – widowiskowo sportowej ORLEN ARENA (wejście K2 – K3) naprzeciwko Stadion im. Kazimierza Górskiego w Płocku. Do zobaczenia!


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock poszukuje pracownika administracyjnego w wymiarze 0,75 etatu. 

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zamkniętej kopercie do dnia 23 lipca 2021r. w sekretariacie SSM Wisła Płock ul. Plac Celebry Papieskiej 1 (Budynek hali widowiskowo – sportowej ORLEN Arena przy wejściu K4) z dopiskiem „Nabór na stanowisko: Pracownik administracyjny”  lub mailowo na adres dariusz.grodkiewicz@wisla-plock.pl 


Zapraszamy do przeczytania rozmowy z dyrektorem ds. szkolenia młodzieży w Wiśle Płock Markiem Brzozowskim, w której podsumowujemy wyniki sportowe drużyn Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock, zmiany organizacyjne, jakie nastąpiły w Akademii oraz zapowiadamy plany na przyszły sezon.

Całość dostępna TUTAJ


Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem półkolonii Wakacje z ORLENEM 2021.

Harmonogram - kliknij i pobierz


30/06/2021

Z głębokim żalem informujemy, że w dniu 28 czerwca br. na wieczną wartę odszedł śp. Tadeusz Śmiechowski.

Pan Tadzio był wielkim fanem, przyjacielem i oddanym współpracownikiem, który miał wkład w rozwój naszego Stowarzyszenia.

Łącząc się w bólu z Bliskimi składamy wyrazy współczucia Naszemu Przyjacielowi, Koledze Tomaszowi Śmiechowskiemu i jego rodzinie.


Msza pogrzebowa odbędzie się odbędzie się w dniu 2 lipca 2021 r. o godzinie 13:00 w kościele św. Benedykta w Płocku-Radziwiu (ul. Krakówka).


Jak co tydzień zapraszamy na zapoznanie się z naszym podsumowaniem wyników drużyn Stowarzyszenia.


Udaną wiosnę mają za sobą podopieczni trenerów Emila Pniewskiego i Konrada Bagińskiego. Zespół rocznika 2008 pewnie zwyciężył w rozgrywkach I ligi okręgowej D1 i awansował do Ekstraligi U14.


Szanowni Państwo,

w związku z dużym zainteresowaniem półkoloniami „Wakacje z ORLENEM” została utworzona lista rezerwowa. W przypadku rezygnacji z udziału w zajęciach półkolonii „Wakacje z ORLENEM” bardzo prosimy o niezwłoczne zgłoszenie tego pod numerem telefonu: 722 250 648 lub mailowo na adres: dorota.wunderlich@wisla.plock.pl

Półkolonie piłkarskie „Wakacje z ORLENEM” cieszą się ogromną popularnością nieprzerwanie od 2016 roku, a miejsca na każdą edycję zostają zapełnione w mgnieniu oka. Do tej pory w projekcie wzięło udział 1165 dzieci, których zdecydowana część chętnie wraca na kolejne edycje. Charakter półkolonii organizowanych przez Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock we współpracy z PKN ORLEN SA nie pozwala na zwiększenie liczby uczestników, również z uwagi na ograniczoną bazę szkoleniową jak i zapewnienie ciągłości cyklu treningowego naszym zawodnikom. Wszystkich zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych, gdzie na bieżąco zamieszczamy informacje o prowadzonych projektach, naborach uzupełniających do naszych grup młodzieżowych a także o rekrutacji do Przedszkola Piłkarskiego.

Lista dzieci zakwalifikowanych do udziału w bezpłatnych półkoloniach "Wakacje z ORLENEM" dostępna tutaj


W zajęciach Piłkarskiego Przedszkola uczestniczyło 23 zawodników z roczników 2014-2016. Był to dla chłopców bardzo ciężki sezon, kilkukrotnie przerywany z powodu pandemii. Dzieci były jednak wytrwałe i po każdej rozłące od treningów wracały do nas spragnione kolejnych zajęć. Podczas ostatnich naborów większość zawodników dostała się do drużyn swoich roczników w naszym Stowarzyszeniu, co świadczy o świetnej pracy wykonywanej przez trenerów, którzy zarażają dzieci pasją do piłki nożnej oraz wpajają przywiązanie do niebiesko-biało-niebieskich barw.


Zawodnik Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock Bartosz Borowski został powołany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na zgrupowanie w Książenicach i Turniej finałowy kadr wojewódzkich w Ostrowcu Świętokrzyskim, który odbędzie się w dniach 3-8.07.2021.


W najnowszym wydaniu czasopisma „Asystent Trenera” znalazło się miejsce dla artykułu stworzonego przez trenera SSM Wisła Płock Tomasza Włoczewskiego i pani Violetty Rutkowskiej pt. „Pierwsze w Polsce badania w obszarze treningu mentalnego wśród młodych piłkarzy”.


15 czerwca 2021 roku Marcel Żendarski odebrał nagrodę za zwycięstwo w plebiscycie Sportowiec Ziemi Sierpeckiej 2019.


Przed nami czas ligowych rozstrzygnięć dla prawie wszystkich zespołów Stowarzyszenia, które do tej pory pozostawały w grze. Korespondencyjny pojedynek o pierwsze miejsce w Ekstralidze C1 z Pogonią Siedlce stoczy drużyna rocznika 2006, która podejmie u siebie Znicza II Pruszków. Z kolei w I lidze wojewódzkiej C2 SSM Wisła 2007 stanie przed szansą przypieczętowania drugiego miejsca wyjazdowym meczem z Mazurem Radzymin.


Jak co tydzień zapraszamy na zapoznanie się z naszym podsumowaniem wyników drużyn Stowarzyszenia.


Drużyna rocznika 2013 w minioną niedzielę 20 czerwca wystąpiła w Lidze Żaka oraz turnieju rozegranym w Łodzi.


Dwaj zawodnicy SSM Wisła Płock - Kacper Kuczyński i Sebastian Nowak - zostali powołani przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej do kadry Mazowsza 2008 na Turniej Finałowy Kadr Wojewódzkich, który odbędzie się w dniach 24.06-3.07.2021.


15 czerwca 2021 odbyły się nabory uzupełniające do SSM Wisła Płock dla dziewczynek i chłopców z roczników 2009-2016. Na obiektach Wisły Płock pojawiło się prawie 120 młodych adeptów futbolu, którzy wzięli udział w treningach testowych.

 


Zapraszamy do udziału w bezpłatnych półkoloniach „Wakacje z ORLENEM”, które odbywać się będą na obiektach sportowych Wisły Płock S.A., przy ulicy Łukasiewicza 34. W ramach projektu, zarówno chłopcy jak i dziewczęta, poznają podstawowe zagadnienia techniki i taktyki piłki nożnej. Zajęcia prowadzone będą w formie gier i zabaw ruchowych przez doświadczonych trenerów Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock.


W dniach 12-13 czerwca swoje piłkarskie święto obchodzili zawodnicy z kategorii skrzat. Na obiektach Wisły Płock gościliśmy młodych adeptów piłki nożnej w wieku 6 i 7 lat, którzy wzięli udział w Festiwalu piłkarskim Mazowiada 2021. Turniej został zorganizowany przez SSM Wisła Płock przy wsparciu samorządu województwa mazowieckiego.


36 zespołów z Polski i zagranicy rywalizowało ze sobą w miniony weekend na obiektach API w Zakopanem w ramach V edycji Stal Rzeszów Steel Cup U9. W doborowym towarzystwie najlepszych akademii piłkarskich z kraju znaleźli się też zawodnicy SSM Wisła Płock 2012, którzy ostatecznie uplasowali się w połowie stawki.


11 meczów wyjazdowych i 6 domowych czeka naszych zawodników w tym tygodniu. Na poziomie wojewódzkim podejmiemy u siebie Ostrołęcką APN oraz dwa warszawskie zespoły: Unię i Drukarza oraz zagramy w Raciążu, Warszawie i Ostrołęce. Młodsze drużyny na szczeblu okręgowym czekają zaś wyprawy do Sochaczewa, Lwówka, Iłowa i Słupna, trzykrotne derby Płocka oraz spotkania z Pegazem Drobin i Błękitnymi Gąbin.


13 zwycięstw, 2 remisy i 4 porażki - to bilans naszych drużyn młodzieżowych w minionym tygodniu. Jak co tydzień zapraszamy na zapoznanie się z naszym podsumowaniem wyników drużyn Stowarzyszenia.


W dniach 14-16 czerwca na Stadionie im. Kazimierza Górskiego odbędą się nabory uzupełniające do drużyn Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z roczników 2009-2016. Chcesz dołączyć do klubu ekstraklasy? Jeśli tak, czekamy właśnie na Ciebie!


"Podwójny" tydzień czeka większość młodych adeptów futbolu ze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. Na poziomie wojewódzkim znów częściej będziemy grać na wyjazdach w Karczewie, Warszawie, Pruszkowie czy Sochaczewie, natomiast u siebie ugościmy UKS Varsovia, STF Champion oraz MOSiR Mińsk Mazowiecki. W młodszych rocznikach występujących lokalnie przyjdzie czas na trzykrotne Derby Płock oraz kilka innych pojedynków i wyjazdy do Gostynina, Gąbina, a także Łącka. 


Miniony weekend to prawdziwe piłkarskie święto dla zawodników z rocznika 2012 i 2013. Festiwal piłkarski Mazowiada 2021 zainaugurował swoją pierwszą edycję w dniach 5 i 6 czerwca. W imprezie udział wzięły przede wszystkim drużyny z Mazowsza, choć nie zabrakło także gości z województw kujawsko-pomorskiego czy łódzkiego.


W dniach 4-6 czerwca drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2009 wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju Ostróda Cup 2021. 


Z kompletem dziesięciu zwycięstw zakończyli miniony weekend zawodnicy grup młodzieżowych Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. To pierwsza taka sytuacja w rundzie wiosennej sezonu 2020/2021 i jak co tydzień zapraszamy na zapoznanie się z naszym podsumowaniem wyników drużyn Stowarzyszenia.


W minioną sobotę drugi zespół Nafciarzy pokonał KS CK Troszyn 2:0 w meczu 25. kolejki IV ligi. Swój udział w kolejnym zwycięstwie drużyny trenera Marka Brzozowskiego mieli wychowankowie SSM Wisła Płock, w tym m.in. Gabriel Wiącek, który zdobył swoją siódmą bramkę tej wiosny.


Zawodnik Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock Kacper Kuczyński został powołany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na mecz mistrzowski kadry Mazowsza 2008 z Kadrą Łódzkiego ZPN, który 9 czerwca odbędzie się w Uniejowie.


Zawodnik Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock Bartosz Borowski został powołany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na mecz mistrzowski kadry Mazowsza 2007 z Kadrą Łódzkiego ZPN, który 9 czerwca odbędzie się w Uniejowie.


Wszystkie drużyny z Ekstraligi czekają wyjazdy do Warszawy i Pruszkowa, a młodsze roczniki z lig okręgowych również do Mochowa, Słupna, Łukomia oraz Gostynina. Tym razem na Stadionie im. Kazimierza Górskiego swoje mecze w roli gospodarzy zagrają drugi garnitur rocznika 2005, który podejmie lidera I ligi wojewódzkiej B2 - Legionovię Legionowo, a także drużyna SSM Wisła 2007, której przyjdzie zmierzyć się z Mazurem Radzymin.


Wisła Płock S.A. i Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock w trosce o dynamiczny rozwój szkolenia adeptów klubowej akademii postanowiły, że w sezonie 2021/2022 kadrę szkoleniową wzmocnią nowi specjaliści.

Sukcesywne podnoszenie jakości szkolenia wiąże się również ze zmianą wysokości opłat za szkolenie Państwa dzieci. Wysokości składek zostały przedstawione w Regulaminie uczestnictwa SSM Wisła Płock obowiązującym w sezonie 2021/2022 zaakceptowanym uchwałą Zarządu nr 130/2021 z dnia 31.05.2021 r. 

REGULAMIN (KLIKNIJ I POBIERZ)


W niedzielę 30 maja rocznik 2013 wyjechał na turniej Mazovia Cup do Ciechanowa. W zawodach rywalizowały zespoły z całego Mazowsza.


Rocznik 2003 wygrywający z liderem Ekstraligi A2, 2004 z dwoma ważnymi zwycięstwami, grad bramek w spotkaniach SSM Wisła Płock 2005, drużyna 2006 rzutem na taśmę pokonała drugą w tabeli UKS Varsovię i o wiele, wiele więcej. Zapraszamy na najnowsze podsumowanie wyników spotkań grup młodzieżowych Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock.


Ciąg dalszy nadrabiania zaległości przez SSM Wisła Płock. Większość drużyn po raz kolejny rozegra dwa spotkania w tygodniu. Z siedmiu meczów w Ekstraligach aż 6 zostanie rozegranych na Stadionie im. Kazimierza Górskiego i tylko zespół 2003 czeka wyjazd do Pruszkowa. Młodsze roczniki również częściej będą gościli rywali u siebie, ale w planach są też m.in. wyjazdy do Proboszczewic, Słupi, Drobina czy Lucienia.


Zespół młodych Nafciarzy z rocznika 2013, podzielony na dwie drużyny, rozgrywał spotkania w sobotę oraz w niedziele. Jedna z naszych drużyn udała się do Nieborowa na Festiwal Gier, druga natomiast rozegrała kolejne spotkania w Lidze Żaka U-9.


3 dni, 20 meczów, 500 minut gry - tak wyglądał udział młodych Nafciarzy z rocznika 2012 w Festiwalu Gier Piłkarskich w Nieborowie. Po raz kolejny AP Wilczki Be a Star zaprosiła nasz zespół na Festiwal Gier Piłkarskich zawodników urodzonych w roku 2012. Tym razem organizator zaplanował trzydniową ogólnopolską imprezę z udziałem 11 drużyn takich jak m.in.: AP Wilczki, FFK, Beniaminek Radom, Legionovia Legionowo czy Żuri Olsztyn. 


Całkiem udany tydzień mają za sobą zawodnicy Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. Dwa zwycięstwa odniosła drużyna z rocznika 2003, a zespół z rocznika 2006 dwukrotnie zaaplikował Delcie Warszawa po trzy bramki. Dodatkowo chłopcy z drużyny 2005 pokonali rówieśników z Legii Warszawa, a co więcej, żadna z młodszych ekip nie zaznała goryczy porażki, w większości wygrywając swoje spotkania. Zapraszamy na najnowsze podsumowanie wyników spotkań grup młodzieżowych.


 W niedzielę 23 maja Wisła II Płock rozegrała kolejne spotkanie w ramach IV ligi. Tym razem ekipa Marka Brzozowskiego rozbiła Hutnik Warszawa aż 6:0, a swój udział w tym okazałym zwycięstwie mieli wychowankowie i absolwenci SSM Wisła Płock: Aleksander Pawlak, Gabriel Wiącek, Filip Potrawiak oraz Adrian Tokarski. 


Absolwent Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock Adrian Szczutowski zdobył swoją piątą bramkę w barwach Stomilu Olsztyn. 20-letni napastnik na listę strzelców wpisał się w 85. minucie meczu 31. kolejki Fortuna I ligi z Puszczą Niepołomice (2:1).


Ani chwili wytchnienia nie mają drużyny SSM Wisła Płock, które walkę o ligowe punkty w tym tygodniu rozpoczną już w środę 19 maja. W Ekstralidze nasze najstarsze roczniki będą gościć między innymi Legię Warszawa czy Znicz Pruszków, młodszych w zdecydowanej większości czekają domowe pojedynki z lokalnymi rywalami.


W sobotnie południe rocznik 2015 rozegrał trójmecz z drużynami Centrum Szkolenia Piłkarskiego Rybno oraz Spartą Płock. - Graliśmy gry na 5 boiskach 4x4 i 3x3. Po długiej przerwie udało się zawitać rodziców na trybunach, co na pewno wpłynęło bardzo pozytywnie na chłopców. Dziękujemy gościom za przyjazd i dobrą grę - podsumował trener Tomasz Trafalski.


W niedzielę 16 maja drużyna SSM Wisła Płock 2011 rozegrała swoje mecze w Płockiej Lidze Orlik U-11. - Chłopcy grali z rówieśnikami o rok starszymi, gdzie na ich tle zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Było wiele składnych akcji i oczywiście nie zabrakło pięknych bramek - relacjonował trener Paweł Grabowski.


W sobotę 15 maja młodzi Nafciarze z rocznika 2014 prowadzeni przez Krzysztofa Kamińskiego i Ariela Lipińskiego udali się do Kłodawy, gdzie rozegrali grę kontrolną z miejscowym Górnikiem. - Mecze odbyły się na dwóch równoległych boiskach, obfitowały w mnóstwo akcji, czego efektem było bardzo dużo strzelonych goli – powiedział trener Kamiński.


Dwa składy złożone z zawodników rocznika 2012 wzięły udział w Płockiej Lidze U10 POZPN. Nasi chłopcy rywalizują z zawodnikami ze starszej kategorii wiekowej. Pomimo ulewnego deszczu niedzielne rozgrywki przyniosły wiele wspaniałych akcji zakończonych golami.


Adam Radwański strzelił kolejnego gola dla Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. Tym razem wychowanek Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock wp