Trener Maciek Trepka przygotował kolejne wyzwania w cyklu "Aktywnej domówki z trenerem". Pamiętajmy o bezpiecznej odległości od mebli, i różnego rodzaju sprzętów RTV AGD. - przejdź


Tydzień 4 / "Bramkarska aktywna domówka z trenerem" - przejdź

Trener Damian wyznaczył:
Żak - po 6 powotrzen x2 serie 
Orlik- po 8 powtorzen x 2 serie
Młodzik - po 10 powtórzen x 2 serie
Trampkarz/junior - po 10 powtorzen x3 serie


Przed nami piąty tydzień "Aktywnej domówki z trenerem". Pamiętajmy, ćwiczenia wykonujemy w bezpiecznej odległości od mebli, i różnego rodzaju sprzętów RTV AGD.  - przejdź

Rocznik 2013 - prawa noga - ziemia - lewa noga
Rocznik 2012 - 2x prawa noga  - ziemia - 2x lewa noga 
Rocznik 2011 - prawa noga - lewa noga
Roczniki 2010 i 2009 - 2x prawa noga - 2x lewa noga 
Roczniki 2008 i 2007 - prawa noga - lewa noga - 2x prawa noga - 2x lewa noga - 3x prawa noga - 3x lewa noga ... 8x prawa noga - 8x lewa noga itd. 
Trenerzy zbierają filmy od zawodników do piątku, a najlepszy film z największa ilością odbić trafi na stronę SSM jako rekord rocznika.


Szanowni Państwo,
W związku z panującą pandemią COVID-19 prosimy o niedokonywanie wpłat na obozy piłkarskie do dnia 30 maja 2020 r.
Dalsze decyzje w sprawie organizacji obozów sportowych zostaną podjęte na podstawie rozwoju sytuacji epidemiologicznej w Polsce. Jeśli sytuacja pozwoli na organizację letnich obozów przygotowawczych pozostałą kwotę trzeba będzie uregulować do dnia 30.06.2020 r. W przypadku odwołania obozów, osoby, które wpłaciły już zaliczkę otrzymają zwroty nadpłat.


Tydzień 3 / "Bramkarska aktywna domówka z trenerem" - przejdź

Trener Damian wyznaczył:
Żak - po 6 powotrzen x2 serie 
Orlik- po 8 powtorzen x 2 serie
Młodzik - po 10 powtórzen x 2 serie
Trampkarz/junior - po 10 powtorzen x3 serie


Zaczyna się kolejny tydzień naszej "Aktywnej domówki z trenerem" i następne zadania przygotowane przez trenera Maćka -> przejdź


Paweł Skóra - Mistrz Polski, Mistrz Europy, Mistrz Świata w FREESTYLE FOOTBALL, przygotował specjalnie dla zawodników Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock wyzwania świąteczne. Wszystkich zapraszamy do "zabawy z mistrzem". - przejdź

Kim jest Paweł? 

"Paweł pochodzi z Wrocławia. Zajmuje się freestyle football'em od 2004 roku, co kreuje go jako jednego z prekursorów tego sportu w Polsce. Jest wzorem dla wielu młodych ludzi, którzy inspirują się jego postawą i niebywałym poziomem jaki prezentuje. Posiada wielkie doświadczenie, poparte największą liczbą sukcesów w tej dziedzinie w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Mimo jego silnej pozycji w świecie freestylu, nadal zaskakuje prezentując wielki wachlarz trików. Jego pokazy są perfekcyjnie przygotowane, dynamiczne i idealnie zgrane z muzyką. Jego podejście do ludzi sprawia, że jest powszechnie szanowany i łatwo nawiązuje kontakty ze wszystkimi, w tym najmłodszymi co jest niewątpliwym atutem, przy organizowaniu warsztatów trików piłkarskich, które prowadzi." 

Zapraszamy również na FanPage Pawła Skóry - przejdź 


Życzenia Radosnych, Spokojnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją i wiarą w tym szczególnie trudnym czasie,
Wszystkim zawodnikom, Rodzicom oraz całemu środowisku piłkarskiemu, życzą

Zarząd, pracownicy i trenerzy SSM Wisła Płock


Tydzień 2 / "Bramkarska aktywna domówka z trenerem" - przejdź
Trener Damian wyznaczył: 

u9-u11
Ćwiczenia jednostronne - 6 powtórzeń
Ćwiczenia dwustronne - po 4 powtórzenia na stronę

u12-u13
Ćwiczenia jednostronne - 8 powtorzen 
Ćwiczenia dwustronne - po 6 powtórzen na stronę 

u14-u15
Ćwiczenia jednostronne - 8 powtórzeń
Ćwiczenia dwustronne- po 8 powtórzen na stronę

U16-u18
Ćwiczenia jednostronne - 10 powtórzeń
Ćwiczenia dwustronne - po 10 powtórzen na stronę


To już trzeci tydzień naszego projektu. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tak licznie bierzecie udział w naszej zabawie. 
Trzecie zadanie już na naszym fanpag-u - przejdź.


Od dnia dzisiejszego Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock wprowadza projekt: "Bramkarska aktywna domówka z trenerem". - przejdź
Trener Damian Kijek, będzie przedstawiał propozycję jednostek treningowych dla wszystkich bramkarzy SSM Wisła Płock zajęcia, które należy w zaciszu domowym wykonać, po czym nagrać film i przesłać do trenera Damiana.

Zapraszamy do udziału i życzymy dużo przyjemności z ćwiczeń w tych tak trudnych dla wszystkich chwilach.


Pierwszy tydzień Naszego projektu za nami. Dziękujemy wszystkim zawodnikom, którzy przesłali do nas filmy z wykonania ćwiczeń.
W dniu dzisiejszym zamieszczamy kolejne zadania do wykonania - przejdź.
Ze względu na elementy żonglerki zwracamy się z prośbą do zawodników i ich rodziców o odpowiednie miejsce do ćwiczeń.
Jeżeli wykonacie dodatkowe jednostki treningowe również prosimy o ich nagranie i przesłanie filmu do trenerów prowadzących.


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock jak wszystkie akademie piłkarskie w Polsce, zostało postawione wobec sytuacji, której nikt nie był w stanie przewidzieć.
Na chwilę obecną, poza stratą wartości sportowych, dotyczących postępu naszych wychowanków, jesteśmy na progu trudnej sytuacji finansowej, która będzie zależała również od możliwości naszych partnerów.
Kontynuując, macie Państwo świadomość, że opłaty za zajęcia stanowią znaczną część naszych wpływów.
Dlatego, aby ocenić wszystkie konsekwencje oraz możliwości w zakresie formy ewentualnych rekompensat za miesiąc marzec, jesteśmy zmuszeni do przełożenia tej decyzji do końca okresu trwania pandemii, ale nie później niż do dnia 10 czerwca 2020 roku.
Prosimy Państwa o wyrozumiałość i zaufanie oraz uregulowanie  składek za marzec 2020 w pełnej wysokości.

Ze sportowym pozdrowieniem,
ZARZĄD  SSM WISŁA PŁOCK 


25/03/2020

W związku z przedłużeniem okresu pandemii koronawirusa Zarząd Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego postanowił zawiesić do odwołania opłaty za zajęcia w miesiącu kwiecień 2020 r. 

Nasi wychowankowie otrzymają od trenerów prowadzących, drogą elektroniczną plany treningowe, które należy wykonać  w/w miesiącu.

Dodatkowo serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie "Aktywna domówka z trenerem", który umożliwia nam stały kontakt z Naszą Wiślacką Społecznością.

Prosimy o stosowanie się do wszystkich zaleceń i obostrzeń, ponieważ od każdego z Nas zależy jak szybko pokonamy ten trudny czas i wrócimy do sportowej rzeczywistości.


W związku z wprowadzonym stanem epidemii w naszym kraju, przypominamy wszystkim zawodnikom SSM Wisły Płock o realizację obowiązkowych jednostek treningowych, zadanych przez trenerów poszczególnych roczników.
Jednocześnie zachęcamy do wzięcia udziału w projekcie "Aktywna domówka z trenerem". Trener Maciek Trepka (co tydzień) będzie zamieszczać filmy z zadaniami na funpage SSM Wisła Płock - przejdź

Chętni, którzy opanują poszczególne zadania - proszeni są o nagranie i przesłanie filmiku (z wykonania zadania) do trenerów prowadzących.
Najlepsze filmiki będziemy zamieszczać na mediach społecznościowych Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisły Płock.


W dniu 1 kwietnia zaplanowano nabory uzupełniające do rocznika 2005. Ze względu na sytuację w naszym kraju i mieście oraz z wprowadzeniem stanu epidemii w/w nabory zostają przełożone. O nowym terminie poinformujemy Państwa odrębnym komunikatem.


W związku z decyzjami władz państwowych i piłkarskich, mających na celu walkę z pandemią koronawirusa, w imieniu Zarządu SSM Wisła Płock informujemy, że od dnia 12 marca do dnia 25 marca 2020 roku zostają zawieszone wszystkie zajęcia w klubie.

Jednocześnie informujemy, że wpłaty za zajęcia dokonywane są bez żadnych zmian. O ewentualnych rekompensatach za odwołane zajęcia powiadomimy zainteresowanych w odrębnym komunikacie, uwarunkowane jest to rozwojem sytuacji w naszym kraju. 


Mazowiecki Związek Piłki Nożnej informuje, że w związku z epidemią koronawirusa z dniem dzisiejszym zawiesza rozpoczęcie rundy wiosennej sezonu 2019/2020 oraz konsultacje szkoleniowe do dnia 30 marca 2020 roku. Zalecamy również odwołanie wszelkich meczów sparingowych i turniejów. Mazowiecki ZPN w ww. terminie nie będzie wyznaczał sędziów.

Ponadto informujemy, że zgodnie z § 6 ust. 3 litera „b” Regulaminu Rozgrywek Mazowieckiego ZPN okno transferowe również ulega przesunięciu i zakończy się wraz z rozpoczęciem rozgrywek w danej klasie.

 


10/03/2020

W związku z organizacją meczu ekstraklasy Wisła Płock – Korona Kielce bez udziału publiczności, Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock informuje, iż wszelkie zajęcia grup młodzieżowych zaplanowane na dzień 16 marca 2020 r. (poniedziałek) zostają odwołane.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.


W najbliższy weekend w Turnieju o Puchar Prezesa SSM Wisła Płock wystartują zawodnicy z rocznika 2010. Na boiskach przykrytych halą pneumatyczną wystąpi 18 drużyn podzielonych na dwie grupy. W sobotę będziemy świadkami rywalizacji w fazie grupowej, natomiast w niedzielę ostateczne rozstrzygnięcia w fazie pucharowej.

Grupa A
AP Żyrardów, SSM Wisła I Płock, Polonia Środa Wielkopolska, FC I Komorów, Młode Orły Pułtsuk, Elana Toruń, ATP II Warszawa, Rakovia Warszawa, AP Gigant Smile

Grupa B
Włókniarz Pabianice, APN Ostrołęka, UKS Gol Brodnica, SSM Wisła II Płock, Mosir Mińsk Mazowiecki, UKS Młodzik Radom, Młode Talenty Toruń, ATP I Warszawa, FC II Komorów

W rozwinięciu newsa prezentujemy wyniki na żywo....


Informujemy, że w dniu 20.03.2020 roku w Płocku odbędzie się konsultacja szkoleniowa MZPN dla zawodników z rocznika 2009, na którą zostali powołani zawodnicy Naszego klubu:

1. Dąbrowski Tomasz,
2. Grzywna Jeremi, 
3. Kędzierski Dominik,
4. Maćkiewicz Aleksander,
5. Zarębowski Jan.

W/w zawodnikom życzymy jak najlepszych wyników podczas konsultacji.


W weekend na obiektach Legii Warszawa przy ul. Łazienkowskiej 3 odbyła się druga edycja Turnieju Biologicznego. Podobnie jak pierwszy turniej, który odbył się 23 listopada w Płocku zgromadził pięć Akademii klubów Ekstraklasy. Do poszczególnych kategorii (U-13, U-14, U-15) zawodnicy zostali przydzieleni według ich wieku biologicznego, a nie kalendarzowego.

Wisła znalazła się w grupie razem z przedstawicielami Arki Gdynia, Jagiellonii Białystok, Lechii Gdańsk oraz Legii Warszawa....

 


W najbliższy weekend w Turnieju o Puchar Prezesa SSM Wisła Płock wystartują zawodnicy z rocznika 2011. Na boiskach przykrytych halą pneumatyczną wystąpi 18 drużyn podzielonych na dwie grupy. W sobotę będziemy świadkami rywalizacji w fazie grupowej, natomiast w niedzielę ostateczne rozstrzygnięcia w fazie pucharowej.

Grupa A
Magic Łęczyca, SSM Wisła I Płock, Young Champions Płock, Soccer Kids Łowicz biali, Stoczniowiec Płock, STF Champion Warszawa, ATP Warszawa, Świt Ndm., Amator Maszewo

Grupa B
AKS SMS Łódź, Piłkarz Golub Dobrzyń, UKS Gol Brodnica, SSM Wisła II Płock, Mosir Mińsk Maz., UKS SMS Łódź, FA Piaseczno, KS Łomianki, Soccer Kids Łowicz pomarańczowi

W rozwinięciu newsa podajemy na bieżąco wyniki na żywo..


Informujemy, że w dniach 09 i 23.03.2020 roku w Warszawie odbędą się konsultacje selekcyjne dla zawodników z rocznika: 2008 na które zostali powołani zawodnicy Naszego klubu:

W dniu 09.03.2020:
1. Kuczyński Kacper,
2. Nowak Sebastian, 
3. Tomala Damian.

W dniu 23.03.2020:
1. Brześciński Filip,
2. Wietczak Adam.

W/w zawodnikom życzymy jak najlepszych wyników podczas konsultacji.


W dniu 1 kwietnia 2020 roku (środa) -  przy współpracy z Zespołem Szkół Technicznych nr 3, na obiektach Wisły Płock przy ulicy Łukasiewicza 34 odbędą się  nabory uzupełniające do rocznika 2005, będącego w strukturach SSM Wisła Płock.  Testy zostaną przeprowadzone w godzinach 9.00 - 13.00. O godzinie 8.30 zbiórka oraz krótkie spotkanie informacyjne na temat testów oraz współpracy: szkoła - internat - klub. Od godziny 9.00 rozpoczną się testy sprawnościowe. Przewidziana jest również gra zadaniowa, w której wezmą udział testowani zawodnicy. Czas trwania testów jest również uzależniony od ilości osób biorących udział w naborach.

Każdy uczestnik testów powinien posiadać:
- aktualne badania lekarskie ( przy ich braku, zawodnik nie będzie mógł wziąć udziału w testach)
- legitymacja szkolna
- sprzęt sportowy: buty na nawierzchnię sztuczną, koszulka, spodenki, ochraniacze ( ewentualnie dres ze względu na zmienną pogodę).

Kontakt:
Piotr Górnicki - 602-609-345
Łukasz Majewski - 507-583-556

trener Piotr Górnicki

507-583-556

Od 17 do 19 lutego, dwa roczniki Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock 2003 i 2004 przebywały na krótkim zgrupowaniu w Cieszynie. W tych dniach każda z drużyn rozegrała trzy mecze kontrolne.
Wyjazd okazał się cennym doświadczeniem dla naszych zawodników. Mieliśmy okazję poznać kulturę gry naszych rówieśników z zagranicy. Czeskie drużyny charakteryzowały się wysokim wyszkoleniem technicznym i dyscypliną taktyczną. Mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenie w przyszłości zaprocentuje w zmaganiach ligowych. 

Poniżej przedstawiamy wyniki gier kontrolnych:
SSM Wisła Płock 2003 :
FK Fotbal Trinec – SSM Wisła Płock 2:0
MFK Frydek Mistek – SSM Wisła Płock 3:3
SFC Opava – SSM Wisła Płock 5:0 

SSM Wisła Płock 2004:
FK Fotbal Trinec – SSM Wisła Płock 3:7
MFK Frydek Mistek   - SSM Wisła Płock 3:4
SFC Opava – SSM Wisła Płock 1:2 


Ciekawy i emocjonujący mecz rozegrali zawodnicy rocznika 2007 z zespołem Widzewa Łódź. Potyczka była rozgrywana w trzech częściach 3 x 35 minut. Gracze Wisły budowali ciekawe składne akcje, dzięki czemu stworzyli kilka sytuacji bramkowych. Pierwszą bramkę zdobył nowy nabytek naszego zespołu Jakub Rutkowski, który przechwycił podanie bramkarza gości do własnego obrońcy i strzałem z ok 15 m uzyskał prowadzenie. Kolejne dwie bramki zdobyliśmy  w podobny sposób, prawy obrońca prostopadłym podaniem wyprowadził swojego partnera na doskonałą sytuacje. Najpierw Marcel Borowski podał w ten sposób do Oliwiera Przybylińskiego, a następnie Bartosz Durczyk do Adriana Ziemkiewicza i obydwie te sytuacje zostały zakończone skutecznymi strzałami. Kiedy w 80 min. Przybyliński płaskim strzałem po długim słupku podwyższa wynik na 4:1 wydawało się, że odniesiemy pewne zwycięstwo. Ekipa Widzewa nie poddała się, do końca walczyła o korzystny wynik i swój cel osiagnęli.
SSM Wisła Płock - Widzew Łódź 4:4
Skład: Kraska - M. Borowski, Przemyłski, Pankowski, Radzimski, Rutkowski, Nowak, Kowalski, Sawicki, Lejman, Przybyliński, Ziemkiewicz, Szewczyk, Durczyk, Garlej, Zemło, Szczepański, Kowalewski.


W dniu 2020.02.22 (sobota) w Maszewie Dużym obył się turniej halowy Improve your skills. Mecze były rozgrywane w systemie 3+1. Czas trwania jednego meczu wynosił 10 minut. Turniej był rozgrywany w systemie każdy z każdym. Po pierwszych rostrzygnięciach, 3 najlepsze zespoły awansowały do grupy złotej: Kasztelan Sierpc, SSM Wisła Płock, Delta Słupno. Do grupy srebrnej awans wywalczyły drużyny: Unia Boryszew, Bzura Chodaków, Wilki Słupno. Natomiast do grupy brązowej awansowały drużyny:  Stoczniowec Płock Amator Maszewo.
Pierwsze miejsce w turnieju zajęła drużyna Kasztelana Sierpc. Na drugim miejscu znalazła się SSM Wisła Płock, a na trzeciej pozycji uplasowała się Delta Słupno.
Po zakończonych rozgrywkach trenerzy i sędziowie wybrali 14 zawodników, którzy utworzyli dwie drużyny „THE STARS”. 
Z drużyny SSM Wisły Płock zostało wybranych dwóch zawodników: Marcel Rosiak oraz Marcel Stellak. 
Mecz został rozegrany w systemie 4+1 i trwał 12 minut.


W sobotę 22.02.2020 roku zawodnicy SSM Wisła Płock w roczniku 2008 rozegrali w Poznaniu spotkanie kontrolne z Lechem Poznań. Był to bardzo dobry, wyrównany mecz z bardzo wymagającym przeciwnikiem.
Drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze przez całe spotkanie. Mecz był rozgrywany w szybkim tempie. Wynik się zmieniał raz na korzyść gospodarzy, raz dla nas. w końcowym rozrachunku wygraliśmy go 7-6.
Wynik nie jest najważniejszy w meczach sparingowych, lecz jak prezentuje się zespół i jak realizuje założenia nakreślone przed meczem. Cały zespól zasługuje na duże brawa za zaangażowanie przez cały mecz i walkę do końca.
Cieszy również, że drużyna potrafiła z wyniku 4-6 się podnieść i wygrać spotkanie 7-6.
Bramki: Kacper Kuczyński 6 i Oliwier Przybyliński.


Od 10 do 12 lutego, dwa roczniki Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock 2005 i 2006 przebywały na krótkim zgrupowaniu w Cieszynie. Tam przez trzy dni rozegrały trzy mecze kontrolne z rywalami z Czech.
Wszystkie sparingi stały na dobrym poziomie piłkarskim, a rywale z Czech okazali się wymagającymi rywalami, którzy cechowali się wysoką kulturą gry. Starali się wyprowadzać piłkę od bramki krótkimi podaniami co sprawiało, że mecze stały na dobrym poziomie. Nasze roczniki mimo wielu kontuzji i chorób zaprezentowały się z dobrej strony.

SSM Wisła Płock U-15 wyniki:
RFA Karvina - SSM Wisła Płock 2:2
Opava - SSM Wisła Płock 0:7
Vitkovice - SSM Wisła Płock 2:1 

SSM Wisła Płock U-14 wyniki:
RFA Karvina - SSM Wisła Płock 6:2
Opava - SSM Wisła Płock 2:3
Vitkovice - SSM Wisła Płock 3:4


Miło nam poinformować, że wychowanek Stowarzyszenia Sprtowego Wisła Płock Aleksander Pawlak zadebiutował w I drużynie Wisły Płock, podczas sobotniego meczu Ekstraklasy ŁKS Łódź - Wisła Płock.

Zawodnikowi życzymy jak najlepszych wyników i dalszego rozwoju! 


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock informuje, że w dniach 4-10 sierpnia 2020 roku w Kovel (Ukraina) - dla roczników 2002/2003, 2004 i 2005 oraz w dniach 10-16 sierpnia 2020 w Iławie - dla roczników 2006 i 2007 odbędą się obozy szkoleniowe dla naszych zawodników.
Koszt uczestnictwa to 850,00 PLN/osobę. Prosimy o wpłaty według poniższego harmonogramu:
1. wpłata 300,00 PLN do dnia 15 marca 2020 roku,
2. wpłata 300,00 PLN do dnia 30 czerwca 2020 roku,
3. wpłata 250, 00 PLN do dnia 31 lipca 2020 roku.
Przy powyższych wpłatach prosimy w tytule o dopisanie miejsca obozu - "KOVEL" lub "Iława".

Osoby starające się o dofinansowanie, prosimy o jak najszybszy kontakt z biurem Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. 


W poniedziałkowe popołudnie nasze grupy dotarły do Hiszpanii, a konkretnie do Loret de Mar (70 km od Barcelony).
Całe popołudnie dzieciaki wraz z trenerami spędziły czas na regeneracji, zwiedzając przy tym piękne okolice Loret, a także korzystając z hotelowych atrakcji.
We wtorek rozpoczęliśmy treningi, a drużyna najstarsza na tym obozie - rocznik 2008, miała okazję zagrać sparing z lokalną drużyną Racing Blanes.
W środę z samego rana nasi chłopcy udali się do samego serca Barcelony, czyli na Stadion Camp Nou, mieli możliwość zobaczyć jak wyglądała historia klubu, podziwiać wiele trofeów, które ten wyśmienity klub zdobył przez te wszystkie lata.

Po jednym dniu wolnym od zajęć nasi chłopcy powracają na boiska, a już w sobotę chłopcy będą ponownie mieli okazję wrócić na Camp Nou i zobaczyć na żywo najlepszych zawodników na świecie.

 

 


W minioną sobotę na płockim balonie odbyła się V edycja Futbolowych Tum dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych. W zawodach wystartowało szesnaście drużyn z całej Polski. Zmagania obfitowały w wiele pięknych bramek, było mnóstwo sportowych wrażeń. Po emocjach w fazie grupowej okazało się, że w półfinale zagrają drużyny Sternika Szczecin, dwie drużyny z Kołaczkowa: Horyzont i Młode Wilki oraz płocki Promyk.

W meczu o III miejsce Horyzont Kołaczkowo pokonał Promyk Płock. W wielkim finale turnieju Sternik Szczecin zwyciężył drużynę Młodych Wilków Kołaczkowo 4:0.
Za pomoc oraz wsparcie turnieju chcielibyśmy serdecznie podziękować: Fundacji Formika Dzieciom, Cukierni Bizon, Płockiemu Okręgowemu Związkowi Piłki Nożnej, Mazowieckiemu Związkowi Piłki Nożnej, Wodnemu Ochotniczemu Pogotowiu Ratunkowemu, Zakładowi Usług Ogrodniczych Arbor, Przedsiębiorstwu Instalacyjno-Budowlanemu WASKOP Elżbieta Wasek.

Kolejna edycja Futbolowych Tum już za rok!


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock oraz Ośrodek Opiekuńczo – Wychowawczy w Płocku serdecznie zapraszają do aktywnego kibicowania podczas V Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej dla dzieci z placówek opiekuńczo – wychowawczych. Turniej odbędzie się w dniu 25 stycznia 2020 r. w godz. 9.30 – 16.30 na boiskach krytych halą pneumatyczną na stadionie Wisły Płock przy ul. Łukasiewicza 34 w Płocku. W turnieju weźmie udział 16 drużyn z całej Polski, które zostaną podzielone na 4 grupy:
Grupa A: Sternik Szczecin, Nieobliczalni Tczew, Lipno, Więcbork,
Grupa B: Horyzont Kołaczkowo, Lubień Kujawski, Promyk Płock, Czernice Borowe,
Grupa C: Sparta Płock, Młode Wilki Kołaczkowo, Zew Pomorza Szczecin, Ruszków,
Grupa D: Grudziądz, Iskra Płock, Włocławek, Niedźwiadki Toruń.

Na mecze finałowe zapraszamy od godz. 15.00.
Za pomoc oraz wsparcie turnieju chcielibyśmy serdecznie podziękować:
Fundacji Formika Dzieciom, Cukierni Bizon, Mazowieckiemu Związkowi Piłki Nożnej, Płockiemu Okręgowemu Związkowi Piłki Nożnej, Wodnemu Ochotniczemu Pogotowiu Ratunkowemu, Zakładowi Usług Ogrodniczych Arbor, Przedsiębiorstwu Instalacyjno-Budowlanemu WASKOP Elżbieta Wasek.


W rozwinięciu newsa prezentujemy na bieżąco wyniki Turnieju SSM Wisła Płock Cup dla rocznika 2011..


W sobotę 18 stycznia na boiskach krytych halą pneumatyczną zostanie rozegrany Turniej SSM Wisła Płock Cup dla rocznika 2011. W zawodach wystartuje 12 zespołów podzielonych na dwie sześciozespołowe grupy. W grupie A zagrają: SSM Wisła II Płock, Amator Maszewo, Olimpia Koło, Gol Brodnica, AP Ciechanów oraz Young Champions Płock. W grupie B zobaczymy Stoczniowiec Płock, SSM Wisła I Płock, Wicher Kobyłka, LKS Ślesin, Młode Talenty Toruń oraz Unię Boryszew. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 9:00, finał rozgrywek około godziny 14:30.


W miniony weekend na boiskach krytych halą pneumatyczną odbyła się IX edycja Turnieju Piłki Nożnej Firm i Zakładów Pracy o Puchar prezesa SSM Wisła Płock. W tegorocznych zmaganiach wystartowało 14 drużyn, a tytułu wywalczonego w poprzedniej edycji  broniło CNH Industrial. Oprócz płockich firm gościliśmy także dwie przyjedne ekipy: Promotech Białystok oraz Anwil Team z Włocławka. W sobotę zmagania odbywały się w fazie grupowej, na niedzielę zaplanowano gry finałowe. Do półfinałów imprezy awansowały Orlen Produkcja, Hydrokraking, Stel-Mark oraz CNH. Hydrokraking zwyciężył CNH, Orlen Produkcja pokonała Stel-Mark i to te dwie ekipy zagrały w wielkim finale. W spotkaniu o III miejsce Stel-Mark pokonał CNH 3:2. Ostatni mecz turnieju był bardzo emocjonujący. Orlen Produkcja była o krok od wygrania turnieju jednak w ostanich sekundach Hydrokraking doprowadził do wyrównania i o tym kto zwyycięży w IX edycji decydowały rzuty karne. Te skuteczniej wykonywali zawodnicy Hydrokrakingu i to oni mogli cieszyć się ze zwycięstwa w rozgrywkach.


Już w najbliższy weekend obędzie się kolejna edycja Turnieju Piłki Nożnej Firm i Zakładów Pracy. W tegorocznych zmaganiach wystąpi czternaście zespołów. W rozwinięciu newsa harmonogram rozgrywek. 

Grupa A
CNH Industrial Płock
Poczta Polska
Precizo
Sławpol
Orlen Koltrans
Orlen Produkcja
KM Płock

Grupa B
Hydrokraking
Anwil Team
Stel-Mark
Promotech Białystok
Levi Strauss
DHL
Orlen Serwis


Miło nam poinformować, iż firma PG Sport Paweł Grabowski Paweł Gaul s.c. po raz kolejny przedłużyła umowę z SSM Wisła Płock, dzięki czemu zostanie partnerem naszego klubu przynajmniej do końca 2022 r.  

Hurtownia sportowa PG Sport w ramach umowy przekazuje naszym adeptom 40 piłek rocznie, a także systematycznie wspiera SSM Wisła Płock fundując nagrody dla uczestników czy służąc pomocą techniczną podczas turniejów i eventów.  Dzięki współpracy SSM Wisła Płock może korzystać z licznych rabatów oraz upustów przy zakupie profesjonalnego sprzętu dla zawodników.

Hurtownia PG Sport powstała w 2012 roku,  jest autoryzowanym dystrybutorem duńskiej marki Select w Polsce z siedzibą mieszczącą się w Płocku przy ulicy Kostrogaj 18. 
Zajmuje się sprzedażą hurtową oraz detaliczną obuwia, odzieży, piłek, akcesoriów takich jak: klej do piłki ręcznej, opaski, ochraniacze, rękawice bramkarskie.
W ofercie posiada także sprzęt sportowy przede wszystkim do gier zespołowych takich producentów jak np.: Select, Adidas, Nike, Puma, G-FORM, Joma, Spalding, Mikasa.
Priorytetem PG Sport jest profesjonalizm we wszystkich obszarach działania: obsługi klienta, dystrybucji i sprzedaży. Ważną część oferty stanowią produkty dla miłośników piłki nożnej oraz piłki ręcznej.

Dla wygody klientów firma otworzyła sklep sportowy mieszczący się w ORLEN Arenie przy pl. Celebry Papieskiej 1 w Płocku.


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock zwraca się z prośbą o dokonanie pozostałej części wpłaty na obóz w Hiszpanii w nieprzekraczalnym terminie do 19 stycznia 2020 roku.Pieniądze na mecz FC Barcelona - Getafe oraz na zwiedzanie Camp Nou prosimy wpłacać do trenerów prowadzących.


Miło nam poinformować, że Polski Związek Piłki Nożnej powołał Oskara Tomczyka - zawodnika Naszego klubu na Zimową Akademię Młodych Orłów. 
Oskar będzie przebywać na zgrupowaniu w Bydgoszczy w dniach 09.02.2020 - 16.02.2020 r.

Oskar gratulujemy sukcesu!


Informujemy, iż w dniach 24-31 grudnia biuro SSM Wisła Płock będzie nieczynne.W rozwnięciu newsa podajemy na bieżąco wyniki Turnieju SSM Wisła Płock Cup dla rocznika 2008...


Już w ten weekend na boiskach krytych halą pneumatyczną zostanie rozegrany turniej SSM Wisła Płock Cup dla rocznika 2008! W zawodach wystartuje 10 drużyn podzielonych na dwie pięciozespołowe grupy. W sobotę zostaną rozegrane mecze w fazie grupowej, na niedzielę zaplanowano gry finałowe. Początek sobotnich zmagań zaplanowano na godzinę 9:00, przewidywany koniec około godziny 19:00. W niedzielę natomiast rozgrywki rozpoczniemy o godzinie 9:00. Uroczyste zakończenie turnieju przewidziano na godzinę 14:00
W grupie A zagrają SSM Wisła I Płock, Dwunastka Włocławek, Gwiazda Bydgoszcz, UKS Gol Brodnica oraz KS Wisełka Bydgoszcz. W grupie B zobaczymy drużyny SSM Wisły II Płock, Bóbr Tłuszcz, FA Leszno, SP Zawisza Bydgoszcz oraz SEMP Warszawa.


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock informuje, iż zakończyło realizację zadania finansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
W roku 2019 po raz kolejny dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu Klub mogliśmy dofinansować wynagrodzenie szkoleniowców młodszych grup rocznikowych (2009 i 2010) oraz zakupić niezbędny sprzęt sportowy.


Miło nam poinformować, że trener Stowarzyszenia  Sportu Młodzieżowego Wisły Płock - Piotr Górnicki, który prowadzi rocznik 2006 oraz jest koordynatorem w rocznikach 2001-2006 ukończył  w  Szkole Trenerów PZPN w Białej Podlaskiej kurs UEFA A Elite Youth. 
Licencja UEFA A Elite Youth to najwyższe uprawnienie w Europie dla trenerów pracujących z młodzieżą.

Uczestnicy w ramach kursu w dniach 12-15.09.2019 r. wzięli udział w stażu zagranicznym, w mającej uznaną markę na całym świecie - Akademii Piłkarskiej FC Porto oraz krajowym w klubie Arka Gdynia.

Trenerowi Piotrkowi życzymy sukcesów w pracy z młodymi piłkarzami SSM Wisły Płock.


W rozwinięciu newsa podajemy na bieżąco wyniki na żywo Turnieju SSM Wisła Płock Cup dla rocznika 2012...


Już w najbliższą niedzielę na boiskach krytych halą pneumatyczną zostanie rozegrany turniej SSM Wisła Płock Cup dla rocznika 2012! W zawodach wystartuje 12 drużyn podzielonych na dwie sześciozespołowe grupy. Udział wezmą Młode Talelnty I i II Toruń, Delta Słupno, Young Champions Płock, CSP Rybno, Górnik Kłodawa, Varsovia Warszawa, Grom Warszawa, KS Focus, AP Gigant Smile i SSM Wisła I i II Płock. Początek turnieju zaplanowano na godzinę 9:00, zakończenie o godzinie 15:10.


04/12/2019


W rozwinięciu newsa podajemy na bieżąco wyniki na żywo Turnieju SSM Wisła Płock Cup dla rocznika 2009...


25/11/2019

   W hali na warszawskim Bemowie w dniach 19-20 listopada br. wystąpili najmłodsi piłkarze Mazowsza (roczniki 2007-2010), spośród których tradycyjnie wyławiane są futbolowe talenty, prawdziwe "Diamenty Mazowsza".
Podczas zorganizowanej przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej imprezy (przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego), wyłoniono najlepszych zawodników na poszczególnych pozycjach.

Tegoroczny turniej odbywał się na nieco zmienionych zasadach. Cały ciężar gatunkowy spoczął na rywalizacji indywidualnej, która wyłoniła najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach tj. bramkarze, strzelcy bramek czy najwszechstronniejsi piłkarze. Taka selekcja była bardziej obiektywna i sprawiedliwa, gdyż najmłodsi gracze mogli skupić się na radości z pięknej gry, gdzie wynik końcowy nie był sprawą najważniejszą.

Dwóch piłkarzy SSM Wisły Płock zostało wyróżnionych podczas tych rozgrywek.
W roczniku 2008 najlepszym zawodnikiem został wybrany Kacper Kuczyński, natomiast najlepszym obrońcą w kategorii wiekowej 2007 wybrano Bartosza Borowskiego. 

Zawodnikom życzymy dalszych sukcesów.


Informujemy, że w dniu 27.11.2019 roku w Uniejowie odbędzie się trójmecz szkoleniowy kadry Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej dla zawodników rocznika 2008, na który został powołany zawodnik Naszego klubu:
Adam Wietczak.

Zawodnikowi życzymy jak najlepszych wyników podczas rywalizacji.


       Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock ma zaszczyt zaprosić reprezentację Państwa firmy do udziału w Turnieju Piłki Nożnej Firm i Zakładów Pracy o Puchar Prezesa SSM Wisła Płock, który odbędzie się w  dniach 11 – 12.01.2020 r. na nowoczesnych boiskach krytych halą pneumatyczną usytuowanych na obiektach sportowych Wisły Płock S.A., przy ul. Łukasiewicza 34 w Płocku. W edycji zimowej mecze rozgrywane będą na boiskach o wymiarach 30m x 50m, bramki 2m x 5m, skład drużyny: 5 plus bramkarz.
 
Celem imprezy jest integracja załogi pracowniczej oraz kształtowanie świadomości aktywności ruchowej.
        Zespół powinien składać się z pracowników firmy. Dopuszczalne jest zgłoszenie do rozgrywek  dwóch osób ,,obcych‘’ spoza firmy, niezrzeszonych w oficjalnych rozgrywkach piłki nożnej. Do rozgrywek można zgłosić 12 zawodników.
W turnieju udział może wziąć max. 20 drużyn.
O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
Koszt uczestnictwa w imprezie wynosi 864 zł. brutto. 
Cena obejmuje:.....

Turniej Biologiczny - taką roboczą nazwę nosi organizowany przez nasz klub oraz Fundację Ekstraklasy turniej, który 23 listopada odbędzie się na obiektach Wisły oraz Stoczniowca Płock. Do poszczególnych kategorii (U-13, U-14, U-15) zawodnicy zostaną przydzieleni według ich wieku biologicznego, a nie kalendarzowego.

W Stowarzyszeniu Sportu Młodzieżowego Wisła Płock odpowiednie pomiary w tym kierunku przeprowadził trener przygotowania motorycznego akademii Piotr Polańczyk - powiedział nam Tomasz Śmiechowski, wiceprezes zarządu ds. sportowych. - Dlatego też poza zawodnikami z roczników 2005-2007 w zawodach udział wezmą także chłopcy urodzeni w latach 2004 i 2008, których wiek biologiczny różni się od rówieśników.

Wszystkie akademie ekstraklasy zostały podzielone na cztery grupy. Wisła znalazła się w grupie razem z przedstawicielami Arki Gdynia, Jagiellonii Białystok, Lechii Gdańsk oraz Legii Warszawa. Wszystkie drużyny będzie można zobaczyć w akcji w naszym mieście już w najbliższą sobotę na obiektach przy Kolejowej 3 i Łukasiewicza 34.

Rywalizacja odbywać będzie się systemem każdy z każdym (mecze będą trwać po 25 minut), bez liczenia punktów i sporządzania tabeli. W sumie od godziny 10:00 rozegranych zostanie aż 30 spotkań (10 na Stoczniowcu i 20 na Wiśle), a młodzi Nafciarze rozegrają ich łącznie dwanaście - po cztery w każdej kategorii. Już teraz serdecznie zapraszamy do wspierania zawodników SSM Wisły Płock - do zobaczenia na trybunach!


W dniu 15 listopada w Zaździerzu nasza kadra trenerska brała udział w wykładach Pana Marka Śledzia - Dyrektora i Głównego Trenera Akademii RKS Raków Częstochowa. Szkolenie zorganizował nasz klub.

Tematami wykładów były:
1. Piłkarz kreatywny - procesy decyzyjne w programie szkolenia opartym o periodyzację taktyczną.
2. Zasady, subzasady i subzasady subzasad jako fragment Modelu Gry.


Już w ten weekend na boiskach krytych halą pneumatyczną zostanie rozegrany turniej SSM Wisła Płock Cup dla rocznika 2010! W zawodach wystartuje aż 18 drużyn podzielonych na dwie dziewięciozespołowe grupy. W sobotę zostaną rozegrane mecze w fazie grupowej, na niedzielę zaplanowano gry finałowe. Początek sobotnich zmagań zaplanowano na godzinę 8:45, przewidywany koniec około godziny 19:00. W niedzielę natomiast rozgrywki rozpoczniemy o godzinie 9:15. Uroczyste zakończenie turnieju przewidziano na godzinę 13:30.


W rozwinięciu newsa podajemy na bieżąco wyniki na żywo Turnieju SSM Wisła Płock Cup dla rocznika 2010...

 

 


Informujemy, że w dniach 19-20.11.2019 roku w Warszawie odbędą się konsultacje selekcyjne dla zawodników z roczników: 2007, 2008, 2009, 2010, na którą zostali powołani zawodnicy Naszego klubu:

Rocznik 2007 (20.11.2019)
1. Borowski Bartosz,
2. Kowalski Paweł, 
3. Kraska Kacper,
4. Lejman Jakub,
5. Pankowski Wiktor,
6. Sawicki Jakub,
7. Szewczyk Jakub,
8. Ziemkiewicz Adrian.......


Zawodnicy SSM Wisła Płock, w niedzielę wzięli udział w Turnieju o Puchar Prezesa POZPN w kategorii wiekowej U-14.
W fazie grupowej nie mieliśmy sobie równych i zdobyliśmy komplet punktów:

SSM Wisła Płock - SOCER SŁUPNO 1:0
SSM Wisła Płock - WISŁA DUNINÓW 4:0 
SSM Wisła Płock - SPÓJNIA MAŁA WIEŚ 3:2 
SSM Wisła Płock – HURAGAN BODZANÓW 5:0

W półfinale prowadziliśmy 3:2 z Orkanem Sochaczew, tracąc bramkę na 3:3 kilka sekund przed końcem spotkania. Niestety zabrakło koncentracji i przegrywamy w karnych. W meczu o 3 miejsce, ponownie zmierzyliśmy się z drużyną SOCCERA SŁUPNO. Ponownie rzuty karne, tym razem dla nas okazały się zwycięskie.

Warto wspomnieć że młodzi Nafciarze przeprowadzili kilka bardzo dobrych i składnych akcji , również na 1 kontakt, dobrze organizowali się w obronie i wykazali się dużą wolą walki zwłaszcza w meczu półfinałowym.

Skład: Koszmider Tylicki Borowski Garlej Przybyliński Lejman Izbicki Nowiński Durczyk Nowak Piotrowski


     Początek spotkania należał do nas. W 6 minucie po płaskim dośrodkowaniu piłki z lewej strony przez Kacpra Wiśniewskiego, akcję zamyka Kuba Budzisz i trafia z bliskiej odległości do pustej bramki. Dalej kontrolujemy to spotkanie, ale powoli budzą się gospodarze i dochodzą do strzałów na naszą bramkę. Jedna z ich akcji w bocznej strefie kończy się dośrodkowaniem, które zamieniają na gola w 40 minucie spotkania.

     Na początku drugiej połowy meczu, arbiter wskazał na jedenasty metr – rzut karny dla Legionovii.  Nasz bramkarz zachował się znakomicie - broniąc strzał przeciwnika. Zmiany po przerwie bardzo ożywiły grę wiślaków. Gra nabrała tempa co przekłada się na stwarzane sytuacje podbramkowe. Jedną z nich finalizuje Gabriel Wiącek, który po indywidualnej akcji i strzale po długim rogu zamyka wynik spotkania.                                                                                                             

KS Legionovia - Wisła Płock   1:2 (1:1)
Bramki dla Wisły: Jakub Budzisz 6’, Gabriel Wiącek 80’


W ostatnim meczu tego sezonu podejmowaliśmy lidera - Deltę Warszawa. Mecz ułożył się dla Nas wyśmienicie, bo już na samym początku spotkania bramkę po strzale z dystansu zdobył Michał Olczak. Niedługo jednak cieszyliśmy się z prowadzenia bo zespół Delty szybko wyrównał, a później podwyższył prowadzenie z rzutu karnego. Po zmianie stron Wisła rzuciła wszystko na jedno kartę i za sprawą pięknej bramki z „nożyc" Adama Iwińskiego wyrównała. Nicolas Brzeziński miał znakomitą sytuacje na objęcie prowadzenia jednak pojedynek sam na sam wygrał bramkarz gości. Nafciarze dążyli do wygranej, lecz jednak Delta wyprowadziła kontratak po którym sędzia podyktował rzut karny i goście prowadzenia nie oddali już do końca spotkania.
SSM Wisła Płock – Delta Warszawa 2:3 (1:2)

Bramki dla Wisły – Olczak, Iwiński.
Skład: Kłodawski – Więckowski (Przybyszewski), Smulski, Wydrzyński, Jasieniecki (Tomczak) – Nowierski (Ramel), Kalinowski – Łątka (Bielecki), Olczak (Dybiec), Iwiński (Narodzonek) – Pawełkiewicz (Brzeziński)


Ekstraliga U-19 Junior Starszy (2001)
Wisła Płock - KS Legionovia 4:0
 
Ekstraliga Junior Młodszy U-17 (2003)
KS Legionovia - SSM Wisła Płock 1:2
 
Ekstraliga Junior Młodszy U-16 (2004)
SSM Wisła Płock - KS Delta Warszawa 2:3
 
Ekstraliga Trampkarz U-15 (2005)
KS Legionovia - SSM Wisła Płock 4:3
 
Ekstraliga Trampkarz U-14 (2006)
SSM Wisła Płock - MKP Pogoń Siedlce 5:2  
 
Młodzik  U-13 (2007)
SSM I Wisła Płock - Królewscy Płock 9:1  
SSM II Wisła Płock - Błękitni Gąbin 0:1
 
Młodzik U-12 (2008)
SSM Wisła Płock - Delta Słupno 4:0

Od pierwszych minut meczu byliśmy bardzo zmotywowani i głodni zwycięstwa. Po raz kolejny niestety mieliśmy duże problemy ze skutecznością. Gol Kacpra Kiewela otworzył wynik meczu i do przerwy schodziliśmy z jednobramkowym prowadzeniem. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie, byliśmy stroną dominującą w tym spotkaniu, czego efektem były 3 bramki zdobyte po przerwie. Dobry występ po przerwie zanotował Paweł Kwaśniewski, który zdobył dwie bramki oraz zaliczył asystę przy bramce Szczytniewskiego.

Skład: Zapytowski (Zamani) - Stawicki, Szymon Kiewel, Duchnowski (Sworski), Szczytniewski - Ignaczewski (Kwaśniewski), Malinowski (Dąbrowski), Chojnacki (Zaroślak), Straus (Matusiak), Zieliński (Pawlak) - Kiewel Kacper.


Dobry mecz na zakończenie jesiennych rozgrywek w lidze Młodzi D1 rozegrali zawodnicy Wisły Płock rocznika 2007. Od początku meczu osiągnęli przewagę czego efektem były  3 bramki po 10 minutach gry, po składnych zespołowych akcjach. W dalszej części meczu zawodnicy Wisły kontrolowali przebieg meczu i dzięki dobrej skuteczności udało się zdobyli kolejne bramki.

SSM WISŁA PŁOCK - KRÓLEWSCY PŁOCK 9-1 (5-1)

Bramki: Adrian Ziemkiewicz - 4, Kuba Szewczyk - 4, Paweł Kowalski - 1
Skład: Kraska-Pankowski, Przemyłski, Zemło, Kowalski, Nowak, Sawicki, Ziemkiewicz, Szewczyk, Radzimski, Mrozowski, Wawrzyńczak


Informujemy, że w dniu 15.11.2019 roku w Płocku odbędzie się konsultacja selekcyjna dla zawodników rocznika 2010, na którą zostali powołani zawodnicy Naszego klubu:
1. Duch Bartek,
2. Kowalczyk Filip, 
3. Kujawa Bartek,
4. Nowaliński Michał,
5. Rolewski Radosław,
6. Śmiechowski Adam,
7. Wojciechowski Tomasz.

W/w zawodnikom życzymy jak najlepszych wyników podczas konsultacji.


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock informuje, iż decyzją Komisji stypendialnej, zgodnie z „Regulaminem stypendialnym Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła  Płock na sezon rozgrywkowy 2019/2020”, stypendium sportowe otrzymali:

- Bartosz Borowski – rocznik 2007,
- Kacper Śladowski – rocznik 2006,
- Oskar Tomczyk – rocznik 2006,
- Wojciech Jakubik – rocznik 2005,
- Krzysztof Dynus – rocznik 2005,
- Adam Smulski – rocznik 2004,
- Jakub Wiśniewski – rocznik 2003.

Wyróżnionym zawodnikom serdecznie gratulujemy.


Ekstraliga U-19 Junior Starszy (2001)
Wisła Płock - KS Legionovia (10.11.2019 godz.: 11:00) 
 
Ekstraliga Junior Młodszy U-17 (2003)
KS Legionovia - SSM Wisła Płock (10.11.2019 godz.: 13:30) 
 
Ekstraliga Junior Młodszy U-16 (2004)
SSM Wisła Płock - KS Delta Warszawa (09.11.2019 godz.: 11:00)
 
Ekstraliga Trampkarz U-15 (2005)
KS Legionovia - SSM Wisła Płock (09.11.2019 godz.: 13:30) 
 
Ekstraliga Trampkarz U-14 (2006)
SSM Wisła Płock - MKP Pogoń Siedlce (07.11.2019 godz.: 12:00)  
 
Młodzik  U-13 (2007)
SSM I Wisła Płock - Królewscy Płock (09.11.2019 godz.: 09:15)  
SSM II Wisła Płock - Błękitni Gąbin (10.11.2019 godz.: 11:00) 
 
Młodzik U-12 (2008)
SSM Wisła Płock - Delta Słupno (09.11.2019 godz.: 10:00) 

W  przedostatniej kolejce Ekstraligi Trampkarz C1  drużyna rocznika 2005 podejmowała na własnym boisku MOSIR Mińsk Mazowiecki. Pierwsza polowa , zupełnie przespana przez zespół Wisły, dużo niecelnych podań, błędy w ustawieniu spowodowały, że to goście prowadzili 2:0. Na druga połowę wyszedł zupełnie inny zespół gospodarzy. Zmiana ustawienia, lepsza intensywność gry  oraz wysoki pressing sprawiły, że Wisła odrobiła straty i zremisowała mecz 2:2, chociaż sytuacji , które powinny dać zwycięstwo było bardzo dużo. Cieszy postawa zespołu w drugiej połowie, gdzie zdominował rywala, martwi na pewno nieskuteczność oraz to, że kolejny już raz jedna połowa od drugiej wygląda zupełnie inaczej.
Bramki:
0:1 Przeciwnik 15’
0:2 Przeciwnik 21’
1:2 Oskar Tomczyk (as. Artur Szymański) 48’
2:2 Adrian Tomala (as. Artur Szymański) 68’

Wisła Płock 2:2 (0:2) MOSIR Mińsk Mazowiecki

Skład: Filip Kraska, Artur Szymański, Krzysztof Dynus, Miłosz Korpowski, ,   Adam Kotarski,  Filip Bieniek,  Jakub Brzeziński,  Wojciech Jakubik, Adrian Tomala, Bartłomiej Grzegórski, Oskar Tomczyk               
a zmiany wchodzili: Konrad Kłodawski , Adam Staniszewski, Mateusz Tomczyk, Adam Bonkowski, Jakub Mieszkowski, Piotr Koper, Igor Strzeszewski.


Już od pierwszych minut spotkania przejęliśmy inicjatywę. Kontrolowaliśmy grę i stwarzaliśmy sobie sytuacje strzeleckie. Niestety po raz kolejny zawodziła skuteczność. W 29 minucie meczu na prowadzenie wyprowadził nas Konrad Rutkowski. Wydawało się, że kolejne bramki to kwestia czasu. Mimo przewagi nie byliśmy w stanie podwyższyć prowadzenia, do przerwy schodziliśmy z jedno bramkową przewagą. Po przerwie nie byliśmy już tym samy zespołem co w pierwszej połowie. Oddaliśmy inicjatywę przeciwnikowi i daliśmy się zepchnąć do defensywy. Zespół przeciwny co raz śmielej atakował czego efektem była bramka wyrównująca. Mimo kilku korekt w składzie nasza gra nie uległa poprawie. Po indywidualnych błędach naszych zawodników tracimy bramki ( kolejny raz tracimy gole po 2 rzutach karnych w meczu). W ostateczności musieliśmy uznać wyższość rywali. Szkoda, że w dwóch połowach tego spotkania pokazaliśmy zupełnie inne oblicza.

SSM Wisła Płock - UKS Talent Warszawa 1:4

Skład: Kaszyński - Szczepanik, Zimny (Burzyński), Kaca, Lewandowski (Rutkowski Kacper) - Budzisz (Wiącek), Paruszewski (Wiśniewski Kuba), Kępczyński, Topczewski, Kacper Wiśniewski (Kostrzewski) - Rutkowski Konrad (Winiarkiewicz)


Ekstraliga U-19 Junior Starszy (2001)
Ursus Warszawa - Wisła Płock 4:1

Ekstraliga Junior Młodszy U-17 (2003)
SSM Wisła Płock - UKS Talent Warszawa 1:4 

Ekstraliga Junior Młodszy U-16 (2004)
KS Legionovia - SSM Wisła Płock 5:2

Ekstraliga Trampkarz U-15 (2005)
SSM Wisła Płock - MOSiR Miński Mazowiecki 2:2 

Ekstraliga Trampkarz U-14 (2006)
APN Narew Ostrołęka - SSM Wisła Płock 6:1

Delegatura Płock Trampkarz U-14 (2006)
SSM Wisła Płock - Orkan Sochaczew 19:0

Delegatura Płock Młodzik  U-13 (2007)
Pegaz Drobin - SSM I Wisła Płock 6:3  
Królewscy Płock - SSM II Wisła Płock 0:5

Delegatura Płock Młodzik U-12 (2008)
FEA Gostynin - SSM Wisła Płock  0:5


Ekstraliga U-19 Junior Starszy (2001)
Ursus Warszawa - Wisła Płock (03.11.2019 godz.: 13:00)
 
Ekstraliga Junior Młodszy U-17 (2003)
SSM Wisła Płock - UKS Talent Warszawa (03.11.2019 godz.: 11:00) 
 
Ekstraliga Junior Młodszy U-16 (2004)
KS Legionovia - SSM Wisła Płock (03.11.2019 godz.: 17:30) 
 
Ekstraliga Trampkarz U-15 (2005)
SSM Wisła Płock - MOSiR Miński Mazowiecki (02.11.2019 godz.: 13:30) 
 
Ekstraliga Trampkarz U-14 (2006)
APN Narew Ostrołęka - SSM Wisła Płock (02.11.2019 godz.: 11:00)  
 
Delegatura Płock Trampkarz U-14 (2006)
SSM Wisła Płock - Orkan Sochaczew (02.11.2019 godz.: 11:00) 
 
Młodzik  U-13 (2007)
Pegaz Drobin - SSM I Wisła Płock (03.11.2019 godz.: 10:00) 
Królewscy Płock - SSM II Wisła Płock (03.11.2019 godz.: 11:00) 
 
Młodzik U-12 (2008)
FEA Gostynin - SSM Wisła Płock  (02.11.2019 godz.: 11:00) 

Informujemy, że w dniu 12.11.2019 roku w Płocku odbędzie się konsultacja selekcyjna dla zawodników rocznika 2009, na którą zostali powołani zawodnicy Naszego klubu:
1. Dąbrowski Tomasz,
2. Głuszek Szymon, 
3. Grzywna Remigiusz,
4. Kalwas Jan,
5. Kędzierski Dominik,
6. Maćkiewicz Aleksander,
7. Mańkowski Adam,
8. Olesiński Michał,
9. Zarębowski Jan

W/w zawodnikom życzymy jak najlepszych wyników podczas konsultacji.


30/10/2019

W XII kolejce Ekstraligi Trampkarz C1 Wisła Płock zdobyła na trudnym terenie w Siedlcach 3 punkty. W pierwszej połowie to jednak gospodarze wyszli na prowadzenie po stałym fragmencie gry, ale szybko do wyrównania po indywidualnej akcji doprowadził Bartłomiej Grzegórski. Był to dobry fragment gry naszego zespołu. Wisła stwarzała kolejne sytuacje, a bramkę na 2:1 tuż przed przerwą zdobył Igor Strzeszewski. W drugiej połowie jakość gry zdecydowanie spadła, zespół popełnił sporo niewymuszonych błędów, a w pewnych momentach oddał inicjatywę gospodarzom, którzy zagrożenie stwarzali głownie po stałych fragmentach gry. Wynik jednak do końca spotkania się nie zmienił. Wisła wywiozła cenne, ale bardzo wymęczone 3 punkty.
Pogoń Siedlce 1:2 (1:2) Wisła Płock
Bramki: 
1:0 przeciwnik 15’
1:1 B. Grzegórski  25’
1:2 I. Strzeszewski 38’
Skład: Filip Kraska, Artur Szymański, Krzysztof Dynus, Miłosz Korpowski, Adam Bonkowski, Filip Bieniek, Jakub Brzeziński,  Wojciech Jakubik, Piotr Koper , Bartłomiej Grzegórski, Adrian Tomala
Na zmiany wchodzili: Konrad Kłodawski ,  Adam Kotarski, Filip Krupiński, Sebastian Seidler, Julian Kolbus, Mateusz Tomczyk,  Igor Strzeszewski.


28/10/2019

Już w 10 minucie meczu straciliśmy bramkę i od razu staraliśmy się odrobić straty. Bramkę wyrównującą zdobyliśmy w 31 minucie, po bardzo dobrze wykonanym rzucie rożnym przez Kacpra Wiśniewskiego, po którym bramkę strzałem głową zdobył Wiktor Kaca. Do przerwy utrzymał się wynik remisowy. 

Po przerwie mecz był bardzo wyrównany i mógł rozstrzygnąć się na korzyść obydwu drużyn, jednak zawodziła skuteczność, a w Naszej bramce dobrze spisywał się Damian Włosiński. Warto odnotować też dobry występ Adama Kępczyńskiego oraz zawodników, którzy w poprzednich meczach grali mniej minut, a dziś dostali szanse od początku meczu.

Skład: Włosiński - Szczepanik (Budzisz), Kaca, Burzyński, Zimny (Majewski) - Schodowski (Symonowicz), Kepczyński, Kostrzewski (Lewandowski), Topczewski, Kacper Wiśniewski - Wiącek (Winiarkiewicz)


Tym razem zawodnicy w rozgrywkach Delegatury MZPN Płock grali wyjazdowe spotkanie w Wykowie z Soccerem Słupno.
Trzeba przyznać, że mecz był dosyć jednostronnym widowiskiem, drużyna gospodarzy tylko w pierwszych 15-20 minutach grała całkiem równorzędnie z Nafciarzami, ale w ostatecznym rozrachunku to SSM był zdecydowanie lepszą piłkarsko drużyną co potwierdza wynik. Mimo słabej pogody młodzi zawodnicy potrafili rozegrać kilka składnych, przemyślanych akcji.
 
Soccer Słupno – SSM WISŁA PŁOCK 0:11
BRAMKI: Nowiński x 2 , Przybyliński Żółtowski Garlej Wawrzyńczak Gromadziński Wyrwas Chrobot Zemło Kozanecki – po 1.
SKŁAD: Kraska, Borowski, Chrobot, Zemło, Rutkowski, Gromadziński, Cichosz, Garlej, Wawrzyńczak, Wyrwas, Przybyliński, Durczyk, Kozanecki, Nowiński, Piotrowski, Izbicki, Żółtowski.


Ekstraliga U-19 Junior Starszy (2001)
Wisła Płock - MKS Znicz Pruszków 3:2
 
Ekstraliga Junior Młodszy U-17 (2003)
Radomiak Sp. z o.o. - SSM Wisła Płock 1:1 
 
Ekstraliga Trampkarz U-15 (2005)
MKP Pogoń Siedlce - SSM Wisła Płock 1:2 
 
Ekstraliga Trampkarz U-14 (2006)
Escola Varsovia - SSM Wisła Płock 6:1 
 
Delegatura Płock Trampkarz U-14 (2006)
Soccer Słupno - SSM Wisła Płock 0:11
 
Młodzik  U-13 (2007)
Amator Maszewo - SSM I Wisła Płock 1:6  
SSM II Wisła Płock - Pegaz Drobin 6:0
 
Młodzik U-12 (2008)
SSM Wisła Płock - Kasztelan Sierpc 27:0

27/10/2019

Mecz dobrze ułożył się dla naszego zespołu. Już w 4 minucie meczu Kacper Kiewel wyprowadził nas na prowadzenie. Niestety w 21 minucie meczu tracimy bramkę i zespół Znicza doprowadza do wyrównania. Gdy wydawało się, że do przerwy nic złego się już nie wydarzy, w 44 minucie spotkania tracimy bramkę do szatni.

W przerwie odbyła się męska rozmowa i na drugie 45 minut meczu wyszliśmy bardzo pozytywnie naładowani. Od początku drugiej połowy staraliśmy się odrobić straty. W 61 minucie meczu wyrównujemy po stałym fragmencie gry, a bramkę dla naszego zespołu strzela nasz kapitan - Szymon Kiewel. W 83 minucie meczu sędzie dyktuje rzut karny. Do piłki podszedł Paweł Kwaśniewski i ze stoickim spokojem umieścił piłkę w siatce. Dzięki temu trafieniu pokonaliśmy zespół z Pruszkowa 3:2!

Skład: Zapytowski - Sucharski, Kiewel Szymon, Szczytniewski (Łyszczarz), Stawicki - Nowak, Malinowski (Zaroślak), Chojnacki, Straus (Matusiak), Kwaśniewski - Kacper Kiewel (Kowalski)


AMATOR MASZEWO-SSM WISŁA I PŁOCK 1-6 (1-5)

Dobry mecz rozegrali zawodnicy Wisły w pobliskim Maszewie. Od początku meczu osiągnęli sporą przewagę, czego efektem były 4 bramki zdobyte już w pierwszym kwadransie gry po składnych zespołowych akcjach. W drugiej połowie tempo gry spadło, czego efektem była tylko jedna bramka Kuby Szewczyka.

Bramki: Sebastian Nowak - 2, Kuba Szewczyk - 2, Adrian Ziemkiewicz, Bruno Kowalewski - 1
Skład:  Kraska - Kowalewski, Pankowski, Mrozowski, Przemyłski, Szewczyk, Tylicki, Radzimski, Ziemkiewicz, Kowalski, Lejman, Sawicki, Nowak


W 11 kolejce Ekstraligi B2, nasza drużyna rozegrała wyjazdowy mecz z Polonią Warszawa. Mecz nie ułożył się dla Nas pomyślnie. Już w pierwszych minutach spotkania straciliśmy bramki i do przerwy przegrywaliśmy 3:0. Po zmianie stron chcąc odrobić wynik zaatakowaliśmy przeciwnika, lecz nasze ataki nie przyniosły goli, dodatkowo popełniliśmy kilka błędów i mecz zakończył się wynikiem 7:0.

Polonia Warszawa – SSM Wisła Płock 7:0 (3:0)
Skład: Lodziński O – Kalinowski (46' Domżałowicz), Więckowski, Nowierski (72' Dybiec), Wydrzyński – Olczak, Smulski (55' Lodziński F.) – Olejniczak (72' Ramel) , Szczurowski (46' Iżewski), Iwiński (55' RutkowskI) – Brzeziński ( 46' Łątka)


Ekstraliga U-19 Junior Starszy (2001)
Wisła Płock - MKS Znicz Pruszków (26.10.2019 godz.: 13:30) 
 
Ekstraliga Junior Młodszy U-17 (2003)
Radomiak Sp. z o.o. - SSM Wisła Płock (27.10.2019 godz.: 12:00) 
 
Ekstraliga Junior Młodszy U-16 (2004)
KS Legionovia - SSM Wisła Płock (03.11.2019 godz.: 16:45) 
 
Ekstraliga Trampkarz U-15 (2005)
MKP Pogoń Siedlce - SSM Wisła Płock (26.10.2019 godz.: 11:30) 
 
Ekstraliga Trampkarz U-14 (2006)
Escola Varsovia - SSM Wisła Płock (27.10.2019 godz.: 11:00) 
 
Delegatura Płock Trampkarz U-14 (2006)
Soccer Słupno - SSM Wisła Płock (27.10.2019 godz.: 14:45) 
 
Młodzik  U-13 (2007)
Amator Maszewo - SSM I Wisła Płock (26.10.2019 godz.: 13:45)  
SSM II Wisła Płock - Pegaz Drobin (26.10.2019 godz.: 09:30)
 
Młodzik U-12 (2008)
SSM Wisła Płock - Kasztelan Sierpc (26.10.2019 godz.: 11:00)

22/10/2019

W XI kolejce Ekstraligi Trampkarz C1 Wisła Płock wysoko pokonała Drukarz Warszawa. Poza pierwszymi nerwowymi minutami, kiedy  goście po stałym fragmencie objęli prowadzenie to Wisła miała dużą przewagę i do przerwy prowadziła 4:1. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił, a gospodarze dołożyli kolejne trzy bramki. 
SSM Wisła Płock - Drukarz Warszawa 7:1
Bramki: 
0:1 przeciwnik 4’
1:1 B. Grzegórski (as. W.Jakubik) 21’
2:1 B. Grzegórski (as. O.Tomczyk) 33’
3:1 J. Brzeziński 38’
4:1 W. Jakubik 40’
5:1 A. Tomala (as. A.Kotarski) 67’
6:1 I. Strzeszewski  (as. J. Brzeziński) 74’
7:1 O. Tomczyk 77’
Skład: Filip Kraska, Artur Szymański, Krzysztof Dynus, Miłosz Korpowski, ,  Adam Kotarski, Filip Bieniek, Julian Kolbus Wojciech Jakubik, Piotr Koper , Bartłomiej Grzegórski, Adrian Tomala
Na zmiany wchodzili: Konrad Kłodawski ,  Jakub Brzeziński, Jakub Mieszkowski, Oskar Tomczyk, Adam Staniszewski, Cezary Pietrasik, Igor Strzeszewski. 


Oskar Tomczyk, zawodnik naszego klubu brał udział w zgrupowaniu i meczu towarzyskim reprezentacji Polski U-14.
Polacy w dniu 19 października, w Boguchwale zmierzyli się z rówieśnikami z Ukrainy. Mecz zakończył się zwycięstwem polaków 5:0, a Oskar trzykrotnie wpisał się na listę strzelców: w 40, 55 i 59 minucie.

Oskar - Gratulujemy udanego występu i życzymy dalszych sukcesów!


21/10/2019

Kubeł zimnej wody na głowy zawodników SSM Wisły 2007 wylali ich młodsi koledzy z rocznika 2008, którzy rozegrali w sobotę pojedynek między sobą w lidze Młodzik D1.
Zespół prowadzony przez trenerów Bagińskiego i Pniewskiego zaprezentował podczas meczu niesamowitą wolę walki o każdy metr boiska, determinacje i skutecznie odpierał ataki zawodników ze starszego rocznika. Jedna z ich akcji po przerwie zakończyła się faulem w polu karnym na Ksawerym Jeżewskim, a skutecznym egzekutorem rzutu karnego okazał Daniel Żółtowski.

Fatalna skuteczność starszych wiślaków sprawiła, że wynik do końca spotkania nie uległ już zmianie i niespodzianka stała się faktem.

WISŁA I PŁOCK - WISŁA II PŁOCK 0-1
Bramka: Daniel Żółtowski z karnego


Kolejny mecz i bardzo podobny jego przebieg. W pierwszej połowie meczu byliśmy zespołem lepszym od przeciwnika, ale brakowało wykończenia pod bramką rywala. Nasza gra była zbyt wolna żeby zaskoczyć przeciwnika. Na domiar złego po raz kolejny tracimy bramkę do szatni i do przerwy schodzimy  z jedno bramkową stratą do rywala.

Po przerwie zdominowaliśmy przeciwnika, który dość skutecznie przerywał nasze akcje, rywal bardzo często stosował proste środki - wybijał długą piłkę na naszą połowę gry. Mieliśmy sporo okazji do wyrównania stanu meczu lecz bardzo zawodziła skuteczność naszych ofensywnych zawodników. Nie był to dobry dzień naszych napastników. Dopiero w 75 minucie spotkania udało się złamać przeciwnika. Dawid Szczepanik po indywidualnej akcji wpadł w pole karne, gdzie został sfaulowany. Sędzie podyktował rzut karny, do którego podszedł sam poszkodowany i skutecznie umieścił w piłkę w siatce. Wydawało się, że kolejne bramki dla naszej drużyny to kwestia czasu. Rzeczywistość okazała się dla nas brutalna i w końcówce meczu po kolejnym indywidualnym błędzie obrońcy tracimy bramkę. Strata tych punktów spowodowała, że nie liczymy się już w walce o wyższe cele w tym sezonie.

SSM Wisła Płock - UWKS Legia Warszawa 1:2

Skład: Włosiński - Szczepanik (Budzisz), Burzyński, Adam Wiśniewski, Kacper Wiśniewski - Symonowicz (Kaca), Kępczyński, Kuba Wiśniewski (Paruszewski), Wiącek (Schodowski), Topczewski (Winiarkiewicz - Zimny) - Majewski


Ekstraliga U-19 Junior Starszy (2001)
Polonia Warszawa - Wisła Płock 7:1 
 
Ekstraliga Junior Młodszy U-17 (2003)
SSM Wisła Płock - UWKS Legia Warszawa 1:2
 
Ekstraliga Junior Młodszy U-16 (2004)
MKS Polonia Warszawa - SSM Wisła Płock 7:0
 
Ekstraliga Trampkarz U-15 (2005)
SSM Wisła Płock - KS Drukarz Warszawa  7:1
 
Ekstraliga Trampkarz U-14 (2006)
SSM Wisła Płock -  UKS Junior Radom 9:3
 
Młodzik  U-13 (2007)
SSM I Wisła Płock - SSM II Wisła Płock 0:1
 
Młodzik U-12 (2008)
Królewscy Płock - SSM Wisła Płock 2:4

Miło nam poinformować, że zawodnik SSM Wisła Płock Oskar Tomczyk ponownie został powołany na mecz reprezentacji Mazowieckiego ZPN. Tym razem w ramach meczu eliminacyjnym Kadr Wojewódzkich U-14, "mazowszanie" zmierzą się z reprezentacją Lubelskiego ZPN.

Mecz odbędzie się w Ząbkach w dniu 24 października 2019 roku.

Gratulujemy młodemu nafciarzowi i życzymy dalszego rozwoju i sukcesów piłkarskich.


Ekstraliga U-19 Junior Starszy (2001)
Polonia Warszawa - Wisła Płock (19.10.2019 godz.: 12:00) 
 
Ekstraliga Junior Młodszy U-17 (2003)
SSM Wisła Płock - UWKS Legia Warszawa (20.10.2019 godz.: 11:00)
 
Ekstraliga Junior Młodszy U-16 (2004)
MKS Polonia Warszawa - SSM Wisła Płock (20.10.2019 godz.: 14:00) 
 
Ekstraliga Trampkarz U-15 (2005)
SSM Wisła Płock - KS Drukarz Warszawa  (20.10.2019 godz.: 13:30)
 
Ekstraliga Trampkarz U-14 (2006)
SSM Wisła Płock -  UKS Junior Radom (19.10.2019 godz.: 11:00) 
 
Delegatura Płock Trampkarz U-14 (2006)
Soccer Słupno - SSM Wisła Płock (27.10.2019 godz.: 15:30) 
 
Młodzik  U-13 (2007)
SSM I Wisła Płock - SSM II Wisła Płock (19.10.2019 godz.: 09:00)
 
 
Młodzik U-12 (2008)
Królewscy Płock - SSM Wisła Płock (19.10.2019 godz.: 11:00)

16/10/2019

Od początku meczu staraliśmy się narzucić swój styl gry i przejmować kontrolę nad spotkaniem. Byliśmy bardzo zmotywowani aby uzyskać korzystny wynik w tym meczu. Mimo przewagi nie potrafiliśmy w pierwszej połowie strzelić bramki, a na dodatek po indywidualnym błędzie naszego obrońcy w 44 minucie meczu tracimy bramkę do szatni.

Po przerwie chcieliśmy jak najszybciej odwrócić losy meczu. Tutaj trzeba wyróżnić zdecydowanie na plus Dawida Majewskiego, który swoimi akcjami rozruszał grę naszego zespołu. W 52 minucie po kolejnym rajdzie Majewskiego piłka wpada do siatki rywali. Drużyna bardzo pozytywnie zareagowała na odrobienie strat i starała się wyjść na prowadzenie.

Na kolejnego gola musieliśmy poczekać do 77 minuty meczu. Po raz kolejny w roli głównej wystąpił najlepszy zawodnik tego meczu - Majewski, który po podaniu od Kostrzewskiego umieścił piłkę w siatce. Korzystny rezultat udało nam się utrzymać do końca spotkania. Wynik mógł być wyższy jednak w 90 minucie meczu Kuba Burzyński nie wykorzystał rzutu karnego.

LKS Mazur Karczew - SSM Wisła Płock 1:2
Skład: Kaszyński - Szczepanik, Kaca (Wiśniewski Adam), Burzyński, Wiśniewski Kacper - Symonowicz (Rutkowski Konrad) Wiśniewski Kuba, Kępczyński, Wiącek (Topczewski), Winiarkiewicz (Kostrzewski) - Majewski (Paruszewski)


16/10/2019

W sobotę zawodnicy SSM Wisły Płock 2007 w meczu z lokalnym rywalem Stoczniowcem Płock odnieśli zwycięstwo 4-0. Pierwszą bramkę wiślacy zdobyli już w 3 minucie. Po świetnym podaniu Sebastiana Nowaka skutecznym strzałem popisał się Adrian Ziemkiewicz. Do przerwy padła jeszcze jedna bramka, a jej autorem był Paweł Kowalski, który wykorzystał dobitkę po wcześniejszym uderzeniu z rzutu wolnego Jakuba Sawickiego. W drugiej połowie zawodnicy Wisły kontrolowali przebieg spotkania podwyższając rezultat meczu po bramkach Ziemkiewicza i Jakuba Lejmana.

" Dobry mecz w naszym wykonaniu. Chłopcy od początku meczu byli bardzo skoncentrowani i szybko strzelona bramka na pewno pomogła nam w kontrolowaniu tego spotkaniu, aczkolwiek gospodarze mieli doskonałą sytuację do wyrównania i tylko  świetna interwencja Kacpra Kraski zapobiegła utracie gola. Od tego momentu udawało nam się nie dopuszczać gospodarzy do stworzenia groźnych sytuacji pod naszą bramką. W ofensywie wykreowaliśmy kilka sytuacji pod bramką przeciwnika i dobra skuteczność tego dnia pozwoliła nam odnieść przekonywujące zwycięstwo nad zawodnikami trenera Arka Raczkowskiego, którzy w tej rundzie radzą sobie doskonale w naszej lidze" - podsumował mecz trener Tomasz Włoczewski

STOCZNIOWEC PŁOCK - SSM WISŁA I PŁOCK 0-4 (0-2)
BRAMKI:
ADRIAN ZIEMKIEWICZ - 2, 
PAWEŁ KOWALSKI - 1, 
SAWICKI - 1.


Zdecydowaną wygraną zakończyło się spotkanie zawodników SSM ( rocznik 2006-2007) z Wisłą Sobowo w ramach rozgrywek C2 Trampkarz. Młodzi Nafciarze przy znakomitej do grania pogodzie wygrali 18:1 nie pozostawiając żadnych złudzeń drużynie gości.
Od początku do końca dominowaliśmy na boisku, przeprowadzając kilka składnych i przemyślanych akcji. Niestety też kilka bardzo dobrych sytuacji  zmarnowaliśmy.

SSM WISŁA PŁOCK – Wisła Sobowo 18:1

BRAMKI :
Szewczyk – 10', 11', 15', 20', 53', 77'
Wyrwas – 6', 52', 79'
Izbicki – 50', 57', 62'
Gromadziński – 18', 38'
Wawrzyńczak – 35', 64'
Przybyliński – 23', 69' ( oba z karnych )

SKŁAD : Orzołek Cichosz Borowski Chrobot Durczyk Gromadziński Wyrwas Chodnicki Izbicki Wawrzyńczak Szewczyk Piotrowski Przybyliński Nowiński Radzimski


W X kolejce Ekstraligi Trampkarz C1 nasza drużyna rocznika 2005 zasłużenie przegrała ze Zniczem Pruszków. Stawką pojedynku była pozycja lidera w tabeli (po porażce Radomiaka Radom). Goście okazali się zespołem lepszym, szczególnie w pierwszej połowie, gdzie przewagę udokumentowali dwoma bramkami. Początek drugiej połowy to ataki Wisły, lecz wykreowane sytuacje nie przyniosły bramek. W końcówce Znicz podwyższył prowadzenie bramką po stałym fragmencie gry. 
Wisła Płock 0:3 (0:2) Znicz Pruszków
Bramki: 
0:1 przeciwnik 14’
0:2 przeciwnik 24’
0:3 przeciwnik 70’
Skład: Filip Kraska, Artur Szymański, Krzysztof Dynus, Miłosz Korpowski, , Jakub Mieszkowski,  Adam Kotarski, Filip Bieniek, Wojciech Jakubik, Piotr Koper , Bartłomiej Grzegórski, Oskar Tomczyk, Konrad Kłodawski , Julian Kolbus, Mateusz Tomczyk, Adam Bonkowski, , Filip Krupiński, Adrian Tomala, Jakub Brzeziński


Ekstraliga U-19 Junior Starszy (2001)
Wisła Płock - pauza
 
Ekstraliga Junior Młodszy U-17 (2003)
LKS Mazur Karczew - SSM Wisła Płock  1:2
 
Ekstraliga Junior Młodszy U-16 (2004)
SSM Wisła Płock - MKS Ząbkovia Ząbki 4:2 
 
Ekstraliga Trampkarz U-15 (2005)
SSM Wisła Płock - MKS Znicz Pruszków  0:3
 
Ekstraliga Trampkarz U-14 (2006)
UKS Varsovia - SSM Wisła Płock 2:2
 
Delegatura Płock Trampkarz U-14 (2006)
SSM Wisła Płock - Wisła Główina Sobowo 18:1
 
Młodzik  U-13 (2007)
Stoczniowiec Płock - SSM I Wisła Płock 0:4
Amator Maszewo - SSM II Wisła Płock  0:2
 
Młodzik U-12 (2008)
SSM Wisła Płock - pauza

Ekstraliga U-19 Junior Starszy (2001)
Polonia Warszawa - Wisła Płock (19.10.2019 godz.: 12:00) 
 
Ekstraliga Junior Młodszy U-17 (2003)
LKS Mazur Karczew - SSM Wisła Płock  (13.10.2019 godz.: 14:00)
 
Ekstraliga Junior Młodszy U-16 (2004)
SSM Wisła Płock - MKS Ząbkovia Ząbki (12.10.2019 godz.: 11:00) 
 
Ekstraliga Trampkarz U-15 (2005)
SSM Wisła Płock - MKS Znicz Pruszków  (12.10.2019 godz.: 13:00)
 
Ekstraliga Trampkarz U-14 (2006)
UKS Varsovia - SSM Wisła Płock (12.10.2019 godz.: 11:00) 
 
Delegatura Płock Trampkarz U-14 (2006)
SSM Wisła Płock - Wisła Główina Sobowo (13.10.2019 godz.: 10:00) 
 
Młodzik  U-13 (2007)
Stoczniowiec Płock - SSM I Wisła Płock (12.10.2019 godz.: 10:00)
Amator Maszewo - SSM II Wisła Płock  (12.10.2019 godz.: 13:45)
 
Młodzik U-12 (2008)
Królewscy Płock - SSM Wisła Płock (19.10.2019 godz.: 11:00)

Informujemy, że w dniu 29.10.2019 roku w Płocku odbędzie się konsultacja selekcyjna dla zawodników rocznika 2009, na którą zostali powołani zawodnicy Naszego klubu:
1. Dąbrowski Tomasz,
2. Grzywna Remigiusz,
3. Kędzierski Dominik,
4. Maćkiewicz Aleksander,
5. Mańkowski Adam,
6. Olesiński Michał,
7. Zarębowski Jan

W/w zawodnikom życzymy jak najlepszych wyników podczas konsultacji.


Informujemy, że w załączniku przedstawiamy Regulamin Stypendialny na sezon 2019/2020

 - pobierz


Informujemy rodziców zawodników w rocznikach 2008, 2009 i 2010, że w dniach 8-17 lutego 2020 roku zaplanowano obóz szkoleniowy w Hiszpanii. Całkowity koszt  udziału to 1.550,00 PLN/osobę. Potwierdzeniem uczestnictwa zawodnika, będzie dokonanie wpłaty zaliczki w wysokości 500,00 PLN na konto Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego WISŁA Płock w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20 października 2019 roku. 


W niedzielę o godzinie 11:00 drużyna SSM Wisły Płock w roczniku 2005 podejmowała na własnym boisku Varsovię Warszawa. Po 40 min i zdecydowanej przewadze Nafciarzy nic nie wskazywało, że będzie to trudne spotkanie. W pierwszej połowie mimo dużej nieskuteczności Wisła wyszła na prowadzenie w 32 minucie,  za sprawą Oskara Tomczyka, który po podaniu Bartłomieja Grzegórskiego otworzył wynik spotkania. Kilka minut później gospodarze nie wykorzystali  rzutu karnego,  co zemściło się w 40 minucie  bramką do szatni zespołu Varsovii. Ta bramka źle podziałała na drużynę z Płocka, w ich poczynania  wkradło się dużo chaosu i niedokładności. Bramkowy remis utrzymywał się do 63’ gdzie Bartłomiej Grzegórski  trafił na 2:1, a kilka minut później  z rzutu karnego na 3:1 podwyższył  Miłosz Korpowski. Na 5 minut przed końcem Varsovia po stałym fragmencie gry zdobyła bramkę na 3:2 i do końca meczu było dość nerwowo, jednak nafciarzom udało się wygrać to trudne spotkanie. Cieszą 3 pkt oraz awans w tabeli na 2 miejsce (Znicza Pruszków,  dość niespodziewanie przegrał z ostatnim w tabeli Drukarzem). 
Martwią na pewno dwie zupełnie odmienne połowy w wykonaniu zespołu Wisły.

Wisła Płock 3:2 (1:1) Varsovia
Bramki: 
1:0 Oskar Tomczyk 32’ (as. Bartłomiej Grzegórski)
1:1 przeciwnik 40’
2:1 Bartłomiej Grzegórski 63’
3:1 Miłosz Korpowski 70’
3:2 Przeciwnik 75’
Skład: Konrad Kłodawski, Artur Szymański, Krzysztof Dynus, Miłosz Korpowski, , Filip Krupiński,  Adam Kotarski, Filip Bieniek, Wojciech Jakubik, Szymon Antczak , Bartłomiej Grzegórski, Adrian Tomala      Na zmiany wchodzili: Filip Kraska , Jakub Mieszkowski, Adam Staniszewski, Mateusz Tomczyk, Piotr Koper, Oskar Tomczyk, Sebastian Seidler. 


W kolejnym wyjazdowym meczu podejmowaliśmy drużynę Unii Warszawa. Mecz otworzył się dla Nas znakomicie i już w 8 minucie spotkania swoją pierwszą bramkę w tym meczu zdobył Nikolas Brzeziński. Gospodarze szybko ruszyli do odrabiania strat i w 18 min zdobyli dwie bramki. Po stracie drugiej bramki błyskawicznie odrobiliśmy straty dzięki bramce Brzezińskiego. Gospodarze po kolejnym błędzie wyszli do przerwy na prowadzenie. Chcąc szybko odrobić straty naraziliśmy się na kontry i błędy które wykorzystała Unia strzelając jeszcze dwie bramki.  Pod koniec spotkania w 89' po kombinacyjnej akcji całego zespołu zdobył Miłosz Iżewski, a minutę przed zakończeniem meczu bramkę kontaktową po strzale głową zdobył Eryk Wydrzyński.

Unia Warszawa – SSM Wisła Płock 5:4 (3:2)

Bramki dla Wisły: Brzeziński Nikolas 8'; 26', Iżewski Miłosz 89', Wydrzyński Eryk 93'
Skład: Lodziński O. – Kalinowski, Więckowski, Wydrzyński, Tomczak (75' Kołowrocki) – Olczak (60' Nowierski), Smulski (75' Iżewski) – Iwiński (72' Dybiec) , Szczurowski (55' Lodziński F.), Łątka (46' Bielecki) – Brzeziński (72' Grzegorowski)


Informujemy, że w dniu 11.10.2019 roku w Płocku odbędzie się konsultacja selekcyjna dla zawodników rocznika 2010, na którą zostali powołani zawodnicy Naszego klubu:
1. Kujawa Bartek
2, Nowaliński Michał
3. Rolewski Radosław
4. Śmiechowski Adam
5. Wojciechowski Tomasz
6. Zbytniewski Robert.

W/w zawodnikom życzymy jak najlepszych wyników podczas konsultacji.


Ekstraliga U-19 Junior Starszy (2001)
Drukarz Warszawa - Wisła Płock 1:1 
 
Ekstraliga Junior Młodszy U-17 (2003)
SSM Wisła Płock - MKS Ząbkovia Ząbki 0:5
 
Ekstraliga Junior Młodszy U-16 (2004)
MUKS Unia Warszawa - SSM Wisła Płock 3:2 
 
Ekstraliga Trampkarz U-15 (2005)
SSM Wisła Płock - UKS Varsovia  3:2
 
Ekstraliga Trampkarz U-14 (2006)
FFA Warszawa - SSM Wisła Płock 3:6 
 
Delegatura Płock Trampkarz U-14 (2006)
Błękitni Gąbin - SSM Wisła Płock  6:1 
 
Młodzik  U-13 (2007)
SSM I Wisła Płock - AP Bzura Chodaków 8:1
SSM II Wisła Płock - Stoczniowiec Płock 1:4
 
Młodzik U-12 (2008)
SSM Wisła Płock - Unia Iłów 3:0 vo

SSM Wisła Płock – Legia Warszawa 2:5 (1:2)

W meczu rozgrywanym awansem podejmowaliśmy drużynę Legii. W 9 minucie meczu po strzale z rzutu karnego goście objęli prowadzenie. W 25 minucie spotkania po błędzie obrony Wisły, drużyna Legii podwyższyła prowadzenie. Kontaktowego gola po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zdobył Nikolas Brzeziński. Przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę znakomitą okazję z rzutu wolnego z  30 metrów miał Adam Iwiński, lecz piłka trafiła tylko w słupek. W drugiej połowie Wisła odważniej zaatakowała i za sprawą Michała Olczaka doprowadziła do remisu. Zarówno Wisła jak i Legia mieli swoje sytuacja, lecz goście byli bardziej skuteczni i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:5.

Bramki dla Wisły – Brzeziński Nikolas 35' , Olczak Michal 61'
Skład : Lodziński O. – Jasieniecki (80' Tomczak), Więckowski, Wydrzyński, Kołowrocki (46' Kalinowski) – Nowierski (46' Olczak), Smulski – Iwiński, Iżewski (46' Szczurowski), Bielecki (58' Łątka) – Brzeziński (65' Grzegorowski) 


SSM Wisła Płock - Ząbkovia Ząbki 0:5

Jedno ze słabszych spotkań w lidze w naszym wykonaniu. Trzeba jednak podkreślić, że przeciwnik to jeden z najlepiej zorganizowanych zespołów, z którymi mierzymy się w lidze. Pierwsza połowa to bardzo słaba gra naszego zespołu, w której dominowała duża niedokładność. Przez nasze błędy indywidualne musieliśmy bardziej skupić się na grze w defensywie i odpierać ataki rywali. Do przerwy przegrywaliśmy 2:0. Na drugą połowę wyszliśmy pełni wiary w odrobienie strat, czego efektem były odważne akcje w ofensywie naszego napastnika Gabrysia Wiącka - niestety bez skuteczne. Zespół przeciwny wykorzystał również nasze indywidualne błędy po przerwie czego efektem są stracone kolejne 3 bramki. Druga porażka z rzędu powoduje, że musimy wyciągnąć wnioski z naszej gry i jak najszybciej zabrać się do pracy nad wyeliminowaniem błędów i powrotu do dobrej gry, którą prezentowaliśmy w poprzedniej części sezonu. 

 

Skład meczowy: Kaszyński - Szczepanik, Kaca, Burzyński (Zimny), Wiśniewski Kacper (Lewandowski) - Symonowicz (Kostrzewski), Kępczyński (Rutkowski Kacper), Paruszewski (Topczewski), Wiśniewski Kuba, Winiarkiewicz (Rutkowski Konrad) - Wiącek 


Miło nam poinformować, że kolejni zawodnicy zostali powołani do reprezentacji Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej

w roczniku 2006: Oskar Tomczyk - na mecz eliminacyjny MZPN z Łódzkim ZPN (w dniu 08.10.2019 r.);
w roczniku 2008: Sebastian Gapiński, Filip Brześciński, Kacper Kuczyński, Sebastian Nowak, Aleksander Tokarski, Damian Tomala, Adam Wietczak - na konsultację szkoleniową MZPN w dniu 07.10.2019 r.

Powołanym zawodników gratulujemy sukcesu.


Ekstraliga U-19 Junior Starszy (2001)
Drukarz Warszawa - Wisła Płock (05.10.2019 godz.: 11:00) 
 
Ekstraliga Junior Młodszy U-17 (2003)
SSM Wisła Płock - MKS Ząbkovia Ząbki (05.10.2019 godz.: 13:30)
 
Ekstraliga Junior Młodszy U-16 (2004)
MUKS Unia Warszawa - SSM Wisła Płock (05.10.2019 godz.: 18:30) 
 
Ekstraliga Trampkarz U-15 (2005)
SSM Wisła Płock - UKS Varsovia  (06.10.2019 godz.: 11:00)
 
Ekstraliga Trampkarz U-14 (2006)
FFA Warszawa - SSM Wisła Płock (05.10.2019 godz.: 14:00) 
 
Delegatura Płock Trampkarz U-14 (2006)
Błękitni Gąbin - SSM Wisła Płock  (05.10.2019 godz.: 12:00) 
 
Młodzik  U-13 (2007)
SSM I Wisła Płock - AP Bzura Chodaków (05.10.2019 godz.: 10:00)
SSM II Wisła Płock - Stoczniowiec Płock (05.10.2019 godz.: 13:00)
 
Młodzik U-12 (2008)
SSM Wisła Płock - Unia Iłów (05.10.2019 godz.: 11:00)

02/10/2019

Miło nam poinformować, że zawodnik SSM Wisła Płock Oskar Tomczyk powołany na mecz reprezentacji Mazowieckiego ZPN z reprezentacją Świętokrzyskiego ZPN zdobył 6 bramek i miał 2 asysty. Mecz zakończył się zwycięstwem MZPN 9:1.
Oskar znalazł się również na liście zawodników Reprezentacji Polski (w roczniku 2006) powołanych na zgrupowanie, które odbędzie się w dniach 16-19 października w Boguchwale.

Gratulujemy młodemu nafciarzowi i życzymy dalszego rozwoju i sukcesów piłkarskich.


Wisła Płock 7:1 (4:0) Legionovia

Bramki:
1:0 B. Grzegórski
2:0 W. Jakubik (rzut wolny)
3:0 A. Tomala (as. O. Tomczyk)
4:0 S. Seidler (as. M.Tomczyk)
5:0 A. Kotarski
6:0 O. Tomczyk (as. B. Grzegórski)
7:0 A.Tomala( as. B.Grzegórski)
7:1 – przeciwnik

Skład:
Kraska, Szymański, Dynus, Korpowski, Mieszkowski, Kotarski, Jakubik, Koper, Grzegórski, O. Tomczyk, Tomala. Na zmiany wchodzili: Kłodawski, Bonkowski, Staniszewski, Kolbus, M.Tomczyk, Strzeszewski i Seidler

Wisła Płock 2:2 (0:0) Radomiak Radom...


Młodzi piłkarze SSM Wisły Płock  wzięli udział w wielkim graniu pod ,, Giewontem''. Przez trzy dni w Zakopanem osiemnaście zespołów złożonych z zawodników urodzonych 2007 roku sprawdzało swoje możliwości rywalizując o zwycięstwo w IV Turnieju Rem Marco Cup. Organizatorzy postarali się aby do stolicy polskich Tatr zawitały czołowe zespoły co było gwarancją wysokiego poziomu turnieju. Po raz pierwszy w historii turniej Turniej Rem Marco Cup zawitał w góry.

Wiślacy turniejowe zmagania rozpoczęli od pojedynku z Koroną Kielce i po dobrym występie przegrywamy 0-1. Kolejnym przeciwnikiem był Widzew Łódź i po dobrej grze remisujemy 1-1. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Kuba Sawicki po znakomitym podaniu Lejmana. Trzeci mecz z Arką Gdynia przegrywamy jedną bramkę po niezłej grze z naszej strony. Kolejny mecz z Champion Warszawa okazał się najgorszym naszym meczem rozgrywanym pierwszego dnia i ulegamy wysoko 0-3. Rywalizację w grupie kończymy meczem z Karpatami Lwów i mimo objęcia prowadzenie po golu Sawickiego i kolejnych bramkowych szansach ostatecznie tylko remisujemy 1-1. Cztery dobre mecze grupowe nie przełożyły się na okazały dorobek punktowy i zajmujemy ostatnie miejsce w grupie........


Drużyna z rocznika 2003 dobrze zaczęła spotkanie uzyskując bramkę w 15 minucie po strzale Gabriela Wiącka z rzutu karnego, podyktowanego za faul na Michale Symonowiczu. Varsovia przycisnęła i odpowiedziała trafieniem również z „jedenastki”, tym razem po faulu naszego obrońcy. Tuż po przerwie gospodarze uzyskali gole numer dwa i trzy. Najpierw wykorzystując kolejnego karnego odgwizdanego za zagranie rękę, a następnie pakując piłkę do siatki w zamieszaniu podbramkowym. Do końca meczu ambitne próby zmiany wyniku naszej młodzieży  nie przyniosły rezultatu kończąc tym samym serię sześciu kolejnych zwycięstw.

UKS Varsovia - Wisła Płock 3:1 (1:1)
Bramka dla Wisły: Gabriel Wiącek 15’ (rz.k.)
Skład: Włosiński Damian – Szczepanik Dawid (Lewandowski Szymon), Wiśniewski Adam, Burzyński Kuba, Wiśniewski Kacper, Symonowicz Michał (Schodowski Krystian), Wiśniewski Kuba (Rutkowski Kacper), Kaca Wiktor (Zimny Mateusz), Paruszewski Bartosz (Topczewski Bartosz), Kossakowski Jan (Winiarkiewicz Szymon), Wiącek Gabriel


Legia Warszawa - Wisła Płock 4:1
Bramka dla Wisły: Kuba Serwach
Skład: Mateusz Orzołek, Szymon Fuksiński,Chojnacki Piotr , Rafał Rajkowski,Arkadiusz Nowacki , , Kacper Śladowski,Rzepkowski Filip , Kuba Serwach, Bartłomiej Borowski, Filip Pełka. Kacper Tomaszewski rezerwowi: Marceli Kozanecki,Kajetan Sobolewski, Mateusz Grzybowski, Jan Woźniak, Bartłomiej Luśniewski, Aleks Woja, Antoni Kosieradzki


Ekstraliga U-19 Junior Starszy (2001)
MUKS Unia Warszawa - Wisła Płock 0:5
 
Ekstraliga Junior Młodszy U-17 (2003)
UKS Varsovia - SSM Wisła Płock 3:1
 
Ekstraliga Junior Młodszy U-16 (2004)
Escola Varsovia - SSM Wisła Płock 7:3
 
Ekstraliga Trampkarz U-15 (2005)
SSM Wisła Płock - Radomiak 2:2
 
Ekstraliga Trampkarz U-14 (2006)
Legia Warszawa - SSM Wisła Płock 4:1
 
Delegatura Płock Trampkarz U-14 (2006)
Błękitni Gąbin - SSM Wisła Płock  (05.10.2019 godz.: 12:00)
 
Młodzik  U-13 (2007)
Błękitni Gąbin - SSM I Wisła Płock 2:1
AP Bzura Chodaków - SSM II Wisła Płock 0:6
 
Młodzik U-12 (2008)
Błękitni Gąbin - SSM Wisła Płock 0:17

Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock informuje, iż w dniach 16-30 września biuro SSM będzie otwarte w godzinach 10:00 - 15:00.


Informujemy wszystkich zainteresowanych, że nadal prowadzony jest nabór dziewczynek w rocznikach 2009, 2010 i 2011 do drużyn SSM Wisła Płock.

Kontakt:  Pani Marta Hućko tel.: 512-158-638 e-mail:. marta.hucko@gmail.comOd 1 października zajęcia Piłkarskiego Przedszkola SSM Wisła Płock odbywać się będą na hali. Szczegółowy harmonogram, który obowiązywać będzie do 30.04.2020:

Grupa Centrum:
Wtorki i Czwartki - Hala Politechniki ul. 7 czerwca 1991
Grupa Młodsza - 16:30
Grupa Starsza 17:30
Grupa Podolszyce:
Wtorki - Hala - SP nr. 22 ul. Czwartaków 6
Grupa Młodsza - 16:00
Grupa Starsza - 17:00
Czwartki - Hala - Zespół Szkół nr. 5 ul. Kutrzeby 2a
Grupa Młodsza - 17:00
Grupa Starsza - 18:00....


Ekstraliga U-19 Junior Starszy (2001)
MUKS Unia Warszawa - Wisła Płock (28.09.2019 godz.: 11:00)
 
Ekstraliga Junior Młodszy U-17 (2003)
UKS Varsovia - SSM Wisła Płock (28.09.2019 godz.: 11:00)
 
Ekstraliga Junior Młodszy U-16 (2004)
Escola Varsovia - SSM Wisła Płock (29.09.2019 godz.: 16:30)
 
Ekstraliga Trampkarz U-15 (2005)
SSM Wisła Płock - Radomiak  (28.09.2019 godz.: 11:00)
 
Ekstraliga Trampkarz U-14 (2006)
Legia Warszawa - SSM Wisła Płock (28.09.2019 godz.: 12:30)
 
Delegatura Płock Trampkarz U-14 (2006)
Błękitni Gąbin - SSM Wisła Płock  (05.10.2019 godz.: 12:00)
 
Młodzik  U-13 (2007)
Błękitni Gąbin - SSM I Wisła Płock (02.10.2019 godz.: 17:30)
AP Bzura Chodaków - SSM II Wisła Płock (02.10.2019 godz.: 17:00)
 
Młodzik U-12 (2008)
Błękitni Gąbin - SSM Wisła Płock (02.10.2019 godz.: 16:30)

Już w czwartek do stolicy polskich Tatr zawitają czołowe polskie zespoły w roczniku 2007. W IV edycji turnieju Turniej Rem Marco Cup zobaczymy 18 zespołów w tym dwa z Ukrainy.
Rem Marco Cup to prestiżowy turniej zapoczątkowany w Bydgoszczy przez pana Remigiusza Cieślewicza, właściciela Cukierni Cukiernia Rem Marco

Po 3 latach zawitał do Zakopanego. Pan Remigiusz jego organizację powierzył Fundacja ,,Ja Też Mam Marzenia'' która jest organizatorem międzynarodowych turniejów Turniej Sokolika, Sokolik Cup, Poland. U10. oraz Stal Rzeszów STEEL CUP U9...


Po rozegranym w tym sezonie najsłabszym meczu wiślacy przegrywają z Legionovią 2:4. Zasłużona porażka.
Bramki: 1:0, 1:1 - CHOJNACKI, 2:1, 3:1, 3:2 NOWAK - karny, 4:2


Skład: SULIŃSKI-ZAROŚLAK, KIEWEL SZ,SWORSKI (70 ŁYSZCZARZ), IGNACZEWSKI-STAWICKI (55 SZCZYTNIEWSKI), CHOJNACKI, MALINOWSKI, NOWAK, KWAŚNIEWSKI (65 KOWALSKI)-KIEWEK K


Zasłużone zwycięstwo zawodników z rocznika 2003.
Pierwsza połowa nie zapowiadała tak efektownej wygranej. Mozolne próby przedostania się pod bramkę przeciwnika przyniosły efekt w 30 minucie gry w postaci gola strzelonego przez Gabriela Wiącka po akcji Michała Symonowicza.

Druga połowa to już koncert gry naszej młodzieży okraszona pięknymi bramkami. Szczególnie ta strzelona przez Dawida Szczepanika, który w indywidualnej akcji mijał rywali niczym tyczki slalomowe zasłużyła na duże brawa.

Bramki dla Wisły: Gabriel Wiącek 31’, 60’ rz.k., 67’, Dawid Szczepanik 51’, Dawid Majewski 63’


Mecz od początku nie układał się po myśli naszej drużyny. Dwie stracone bramki pod koniec pierwszej połowy zdecydowanie załamały morale Naszych zawodników. Na początku drugiej połowy spotkania chcąc odrobić wynik, popełniliśmy kilka błędów co wykorzystał przeciwnik strzelając kolejne bramki. Mieliśmy również swoje okazję w tym meczu, ale zabrakło zimnej krwi w polu karnym przeciwnika i ostatecznie przegrywamy z Deltą 5:0.

Delta Warszawa – SSM Wisła Płock 5:0 (2:0)
Bramki: 
1:0 42' Delta
2:0 43' Delta
3:0 54' Delta
4:0 57' Delta
5:0 61' Delta
Skład: Lodziński O. – Łątka (69' Ramel), Więckowski, Nowierski, Tomczak (57' Kalinowski) – Smulski, Olczak (45' Lodziński F.) – Rutkowski (45' Dybiec), Szczurowski (57' Brzeziński), Iwiński (69' Bielecki) – Grzegorowski (57' Pawełkiewicz)


Pogoń Siedlce - SSM Wisła Płock 1:2 
Bramki dla Wisły: Piotr Chojnacki, Adam Cytacki
Skład: Mateusz Orzołek, Szymon Fuksiński, Bartłomiej Luśniewski, Rafał Rajkowski, Kacper Błaszkiewicz, Aleks Woja, Kacper Śladowski, Adam Cytacki, Kuba Serwach, Bartłomiej Borowski, Filip Pełka. rezerwowi: Kacper Tomaszewski, Marceli Kozanecki, Arkadiusz Nowacki, Dawid Chodnicki, Rzepkowski Filip, Chojnacki Piotr.

W minioną sobotę,  zawodnicy rocznika 2007 rozegrali kolejne spotkanie w kategorii C2 trampkarz. Tym razem przy idealnej pogodzie, na własnym boisku podejmowaliśmy drużynę Soccer Słupno. Zwyciężyliśmy 7:0. Mecz był dosyć jednostronnym widowiskiem, od początku meczu przejęliśmy inicjatywę i prowadziliśmy mecz pod nasze dyktando. Naszym zawodnikom nie brakowało woli walki, przeprowadzili kilka składnych akcji, konstruowanych zawsze od bramkarza – zgodnie z  wizją klubu.

Bramki :
6' 1:0 Tylicki as. Kowalski
17' 2:0 Wawrzyńczak as. Przybyliński
24' 3:0 Sawicki as. Wawrzyńczak
60 ' 4:0 Kowalski ( karny )
66' 5:0 Tylicki as. Sawicki
70' 6:0 Sawicki as. Wawrzyńczak
79' 7:0 Chrobot

 
SKŁAD : Kraska,  Chrobot, Mrozowski, Borowski, Tylicki, Garlej, Przybyliński, Wawrzyńczak, Sawicki, Durczyk, Kowalski, Izbicki, Nowiński, Piotrowski, Radzimski.


Ekstraliga U-19 Junior Starszy (2001)
KS Legionovia - Wisła Płock 4:2
 
Ekstraliga Junior Młodszy U-17 (2003)
SSM Wisła Płock - KS Legionovia 5:0
 
Ekstraliga Junior Młodszy U-16 (2004)
KS Delta Warszawa - SSM Wisła Płock 5:0
 
Ekstraliga Trampkarz U-15 (2005)
SSM Wisła Płock - KS Legionovia 7:1
 
Ekstraliga Trampkarz U-14 (2006)
MKP Pogoń Siedlce - SSM Wisła Płock 1:2
 
Delegatura Płock Trampkarz U-14 (2006)
SSM Wisła Płock - Soccer Słupno 4:2
 
Młodzik  U-13 (2007)
Królewscy Płock - SSM I Wisła Płock 0:0
Błękitni Gąbin - SSM II Wisła Płock 2:2
 
Młodzik U-12 (2008)
Delta Supno - SSM Wisła Płock 0:9

Ekstraliga U-19 Junior Starszy (2001)
KS Legionovia - Wisła Płock (22.09.2019 godz.: 15:45)
 
Ekstraliga Junior Młodszy U-17 (2003)
SSM Wisła Płock - KS Legionovia (21.09.2019 godz.: 16:00)
 
Ekstraliga Junior Młodszy U-16 (2004)
KS Delta Warszawa - SSM Wisła Płock (21.09.2019 godz.: 16:00)
 
Ekstraliga Trampkarz U-15 (2005)
SSM Wisła Płock - KS Legionovia (21.09.2019 godz.: 13:30)
 
Ekstraliga Trampkarz U-14 (2006)
MKP Pogoń Siedlce - SSM Wisła Płock (22.09.2019 godz.: 12:15)
 
Delegatura Płock Trampkarz U-14 (2006)
SSM Wisła Płock - Soccer Słupno (21.09.2019 godz.: 10:00)
 
Młodzik  U-13 (2007)
SSM I Wisła Płock - Pegaz Drobin (17.09.2019 godz.: 17:45)
SSM II Wisła Płock - Królewscy Płock (19.09.2019 godz.: 17:00)
 
Młodzik U-12 (2008)
SSM Wisła Płock - FEA Gostynin (17.09.2019 godz.: 16:30)

Ekstraliga U-19 Junior Starszy (2001)
Wisła Płock S.A. - KS Ursus W-wa 4:1
 
Ekstraliga Junior Młodszy U-17 (2003)
UKS Talent Warszawa - SSM Wisła Płock 2:3
 
Ekstraliga Junior Młodszy U-16 (2004)
SSM Wisła Płock - KS Legionovia 4:1
 
Ekstraliga Trampkarz U-15 (2005)
MOSiR Miński Maz. - SSM Wisła Płock 2:5
 
Ekstraliga Trampkarz U-14 (2006)
SSM Wisła Płock - APN Narew Ostrołęka 7:2
 
Delegatura Płock Trampkarz U-14 (2006)
SSM Wisła Płocka - pauza
 
Młodzik  U-13 (2007)
SSM I Wisła Płock - Amator Maszewo 2:1
Pegaz Drobin - SSM II Wisła Płock 0:4
 
Młodzik U-12 (2008)
Kasztelan Sierpc - SSM Wisła Płock 2:12

Wisła Płock 6:0 (3:0) Pogoń Siedlce

Mecz od początku układał się pod nasze dyktando, stworzyliśmy sporo sytuacji, lecz tylko część wykorzystaliśmy. Druga połowa rozpoczęła się od absurdalnej drugiej żółtej kartki dla Miłosza Korpowskiego (za wcześnie wznowił rzut wolny bez ostrzeżenia sędziego). Mimo tego w drugiej połwoie grając w 10 dołożyliśmy kolejne trzy bramki.

Bramki: 1:0 Wojciech Jakubik
2:0 Mateusz Tomczyk (as. Bartłomiej Grzegórski)
3:0 Adam Kotarski
4:0 Krzysztof Dynus
5:0 Krzysztof Dynus
6:0 Oskar Tomczyk (as. Wojciech Jakubik)

Skład: Filip Kraska, Artur Szymański, Krzysztof Dynus, Miłosz Korpowski, Jakub Mieszkowski, Adam Kotarski, Mateusz Tomczyk, Wojciech Jakubik, Piotr Koper, Bartłomiej Grzegórski, Oskar Tomczyk     Na zmiany wchodzili: Konrad Kłodawski, Filip Krupiński, Cezary Pietrasik, Julian Kolbus, Adrian Tomala, Szymon Antczak, Igor Strzeszewski


SSM WISŁA PŁOCK – LEGIONOVIA LEGIONOWO 4:1 (2:1)


Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków Naszej drużyny i już w 6 min meczu objęliśmy prowadzenie. Po zdobyciu bramki nadal mieliśmy swoje okazje, ale po rzucie rożnym dla przeciwnika obrońca Wisły zagrał ręką i rzut karny na bramkę zamienił zawodnik Legionovii. Po stracie bramki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego ponownie objęliśmy prowadzenie. Drugą połowę spotkania bardziej odważnie zaczęli goście którzy dążyli do wyrównania. Jednak w 76 min po jednym z kontrataków Wisła podwyższyła prowadzenie, a w 87min pięknym strzałem z dystansu wynik spotkania ustalił Filip Lodziński.

1:0 6' Grzegorowski (Jasieniecki)
1:1 14' Legionovia (rzut karny)
2:1 28' Grzegorowski (Jasieniecki)
3:1 76' Pawełkiewicz (Przybyszewski)
4:1 87' Lodziński F. (Pawełkiewicz)

Skład : Lodziński O. – Kalinowski (58' Przybyszewski), Więckowski, Wydrzyński, Jasieniecki (66' Kołowrocki) – Olczak ( 62' Iwiński) Smulski – Łątka (64' Lodziński F.), Szczurowski (62' Iżewski) Rutkowski (58' Pawełkiewicz) – Grzegorowski (64' Brzeziński)

 


Mecz z Amatorem Maszewo był przeciętnym spotkaniem w wykonaniu zawodników SSM Wisły Płock. Przy dobrze zorganizowanej obronie drużyny gości, mieliśmy problem ze stwarzaniem sytuacji bramkowych.
Dopiero po przerwie przyspieszyliśmy sposób rozgrywania akcji, dzięki któremu zdobyliśmy dwa gole. Jednak należy podkreślić, że nie był to mecz, w którym sportowy poziom gry naszych zawodników spełniłby oczekiwania trenerów. 

Bramki dla SSM I Wisły Płock: Martin Wawrzyńczak, Sebastian Nowak (z karnego)
SSM WISŁA I PŁOCK - AMATOR MASZEWO 2-1 (0-1),
 


15/09/2019

Od początku meczu mieliśmy dużą przewagę, długo utrzymywaliśmy się przy piłce,rozgrywaliśmy swoje akcje na połowie przeciwnika, lecz ciężko było stworzyć sytuacje podbramkowe, gdyż rywal  bronił się całą drużyną. Po jedynej akcji w pierwszej połowie naszego przeciwnika tracimy bramkę - przy braku zrozumienia naszego bramkarza z obrońcami. Po stracie bramki  dalej atakowaliśmy i stwarzaliśmy sytuacje, dążąc do wyrównania. Pierwszą bramkę zdobyliśmy po  rzucie karnym,  odgwizdanym po faulu na Ksawerym Jeżewskim, a jej strzelcem okazał się Sebastian Gapiński. Chwilę później było już 2:1. Mocnym uderzeniem popisał się Dominik Jąderko, po którym bramkarz przeciwnika nie miał szans obrony. Naszą przewagę i dobrą grę potwierdziliśmy kolejnymi bramkami i wysoką wygraną. Trzeba pochwalić cała drużynę, która od pierwszych minuta realizowała założenia taktyczne.

Bramki dla naszego zespołu strzelili: Sebastian Gapiński 2 ,Filip Brześciński 2 ,Dawid Szczepański 2 ,  Dominik Jąderoko 1 ,  Aleksander Waszelewski 1 , Ksawery Jeżewski 3 , Kacper Kochanek 1 

Kasztelan Sierpc - SSM Wisła Płock 2:12


Drużyna Wisły z rocznika 2003 grając przeciętne zawody w 70 minucie prowadziła 3:0. Był to efekt szczęścia i zabójczej skuteczności, ponieważ okazji na strzelenie bramek w tym meczu było jak na lekarstwo. W końcówce gospodarzom udało się strzelić dwa gole, jednak chwała młodym wiślakom za to, że mając słabszy dzień wrócili z trudnego terenu z tarczą.

Bramki dla Wisły: Majewski Dawid 20’, samobójcza 40’, Rutkowski Konrad 70’

UKS Talent Warszawa - SSM Wisła Płock 2:3SSM Wisła Płock serdecznie zaprasza dziewczęta urodzone w latach 2010, 2011 i 2012 na treningi piłki nożnej.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z panią Martą Hućko pod numerem telefonu:
512-158-638.


W zaległym meczu I kolejki D1 Młodzik, I drużyna SSM Wisła Płock po zaciętym pojedynku pokonała drużynę Błękitnych Gąbin 2:1. Obie bramki zdobył Jakub Sawicki. W kolejnym spotkaniu, 8 września o godzinie 9:00 na Stadionie Wisły Płock, przy ul. Łukasiewicza 34 I drużyna zmierzy się z II drużyną SSM Wisła Płock.

trener Tomasz Włoczewski


W środę 4 września zawodnicy rocznika 2006-2007 rozegrali kolejne spotkanie w rozgrywkach C2 Trampkarz. Tym razem udali się na mecz do Wisły Główina Sobowo.

Młodzi Nafciarze zdeklasowali miejscową drużynę wygrywając 15:0. Było to bardzo jednostronne spotkanie.

BRAMKI :
4'   Wyrwas, 15' Piotrowski as. Sobolewski, 17' Sobolewski, 22' Grzybowski as. Izbicki, 24' Kozanecki as. Wyrwas, 26' Chodnicki as. Izbicki, 33' Kozanecki as. Fuksiński, 38' Samobójcza, 50' Piotrowski, 54' Przybyliński, 55' Przybyliński, 58' Grzybowski as. Kozanecki, 62' Chodnicki as. Sobolewski, 68' Sobolewski, 15' Sobolewski, 

SKŁAD : Koszmider Durczyk Fuksiński Borowski Piórkowski Grzybowski Wawrzyńczak Wyrwas Przybyliński Piotrowski Chodnicki Izbicki Nowiński Sobolewski Kozanecki  

trener GOSTOMSKI Michał


Podopieczni Pawła Grabowskiego i Tomasza Kozyry zajęli wysokie 4 miejsce w silnie obsadzonym VI Międzynarodowym Turnieju im. Jerzego Kryjoma rozgrywanym w dniach 30.08. - 01.09. w Ostrowie Wielkopolskim.

Zawodnicy z rocznika 2009 w sobotę rywalizowali w grupie A z takimi zespołami jak: Pogoń Szczecin (2:0), Reprezentacja Ostrowa Wielkopolskiego (4:0), Wisła Kraków (1:1), Reprezentacja Polski Football Academy (0:2), Akademia Piłkarska Ostrzeszów (8:0) i Legia Warszawa (2:0). Bilans (13 pkt) 4 zwycięstw, 1 remisu i 1 porażki, przy bramkach 17:3 dał młodym nafciarzom 2 miejsce w tabeli i prawo gry w "Złotej Grupie".


Rozpoczynają się zajęcia Piłkarskiego Przedszkola SSM Wisły Płock. Pierwszy trening odbędzie się we wtorek 03.09.

Plan treningów na wrzesień:

 Grupa Centrum:

Wtorek - Szkoła Podstawowa nr. 12
GRUPA MŁODSZA 16:00 - 17:00
GRUPA STARSZA 17:00 - 18:00

Czwartek - Szkoła Podstawowa nr. 21
GRUPA MŁODSZA 16:00 - 17:00
GRUPA STARSZA 17:00 - 18:00

Grupa Podolszyce:
Wtorek i Czwartek - Szkoła Podstawowa nr. 23
GRUPA MŁODSZA 16:00 - 17:00
GRUPA STARSZA 17:00 - 18:00

Serdecznie zapraszamy zapisane dzieci na zajęcia.


IV edycja Wisła Płock Youth Cup przeszła już do historii. W miniony weekend na obiektach Wisły Płock, Stadionie Miejskim w Płocku oraz obiektach przy Kolejowej 3 i w Maszewie rywalizowało ze sobą 70 drużyn reprezentujących 8 państw. Zmagania toczyły się w 5 kategoriach wiekowych. Łącznie przez cały weekend rozegrano 280 spotkań, które obfitowały w wiele pięknych bramek, parad bramkarzy czy niekonwencjonalnych zagrań.

Wyniki w rozwinięciu newsa..


Podopieczni Pawła Grabowskiego i Tomasza Kozyry wezmą udział w Międzynarodowym turnieju im. Jerzego Kryjoma, który odbędzie się w weekend 31.08.-01.09. w Ostrowie Wielkopolskim. Turniej jest silnie obsadzony, bo wystąpi w nim aż 6 Akademii zespołów z Ekstraklasy. Szykuje się bardzo dobre granie dzięki któremu młodzi zawodnicy zbiorą cenne doświadczenie a my trenerzy zobaczymy na jakim jesteśmy etapie wśród najlepszych Akademii w Polsce. Będzie również czas na wymianę doświadczeń i nowinek trenerskich.


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock informuje, iż nastąpiły zmiany personalne w kadrze trenerskiej Piłkarskiego Przedszkola.

Z końcem czerwca funkcję koordynatora oraz trenera grupy Podolszyce przestał pełnić Zbigniew Tomaszewski, któremu serdecznie dziękujemy za lata pracy z najmłodszymi adeptami SSM Wisła Płock oraz życzymy powodzenia w dalszej pracy zawodowej.


Funkcję trenera grupy Podolszyce przejmuje dotychczasowy trener rocznika 2011 - Tomasz Kędzierski.

Funkcję koordynatora pełni Maciej Trepka, który w dalszym ciągu prowadził będzie grupę Centrum.


W piątek 16 sierpnia zawodnicy rocznika 2007 wygrali  turniej organizowany przez Pegaz Drobin. W grupie mieliśmy następujące drużyny : UKS Skrwilno, Stoczniowiec Płock i Pelikan Łowicz.
SSM - Skrwilno 0:0
SSM - Stoczniowiec 1:0 ( Sawicki 4')
SSM - Pelikan 0:0
Półfinał SSM - Mławianka Mława 1:0 ( Zemło 3')
Finał SSM - Pelikan 1:0 ( Szewczyk 4')
Warto dodać że najlepszym bramkarzem turnieju został nasz zawodnik Kacper Kraska który nie wpuścił żadnej bramki.
Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został Sawicki Jakub.

SKŁAD : Kraska Borowski Mrozowski Zemło Chrobot Garlej Przybyliński Szewczyk Sawicki Durczyk Piotrowski Izbicki Tylicki


Jeżeli Twoje dziecko chce rozpocząć przygodę z piłką nożną dobrze się przy tym bawiąc - zapraszamy do nas.
Oferujemy naukę gry w piłkę nożną dla najmłodszych poprzez dobrą zabawę. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów, posiadających doświadczenie w prowadzeniu treningów z młodymi adeptami futbolu.
Zapraszamy na zajęcia dziewczynki i chłopców urodzonych w latach 2015, 2014, 2013, 2012 oraz 2011. Zapisy przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00 pod numerem telefonu 502621966 (trener Maciej Trepka).

- zobacz -


W dniach 23-25 sierpnia 2019r. odbędzie się IV edycja międzynarodowego turnieju piłki nożnej chłopców Wisła Płock Youth Cup. Będzie to edycja rekordowa pod wieloma względami:                       

w rozgrywkach wystartuje blisko 1200 uczestników, a zmagania będą toczone w pięciu kategoriach wiekowych: od 2006 do 2010.

Do Płocka przyjadą zespoły reprezentujące 9 państw, łącznie 70 drużyn. Spotkania będą rozgrywane na obiektach przy ul. Łukasiewicza 34, stadionie miejskim im. Bernarda Szymańskiego, stadionie KS Stoczniowiec Płock oraz na boisku w Maszewie.


 

Poniżej zamieszczamy regulamin uczestnictwa obowiązujący w sezonie 2019/2020

 - pobierz


Decyzją Zarządu SSM Wisła Płock, zgodnie z Regulaminem Uczestnictwa na sezon 2019/2020 obowiązującym od dnia 01.08.2019 r., wprowadzono zmiany w opłatach miesięcznych za szkolenie
•                 opłatę stałą w wysokości 150 zł/miesiąc – opłata podstawowa dla roczników 2015, 2014, 2013, 2012, zakwalifikowanych do treningów w Przedszkolu Piłkarskim oraz w grupie dziewczynek w rocznikach 2009 - 2011;
•                 opłatę stałą w wysokości 120 zł/miesiąc – opłata podstawowa dla roczników 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007;
•                 opłatę stałą w wysokości 80 zł/miesiąc  – opłata podstawowa dla roczników 2006, 2005;
•                 pozostałe roczniki zwolnione są z opłaty podstawowej.
W przypadku dokonania przelewu za miesiąc sierpień 2019 r. w wysokości stawki obowiązującej do dnia 31 lipca 2019 r. bardzo prosimy o odpowiednią dopłatę w miesiącu wrześniu.
W przypadku zawodnika młodszego rocznika trenującego ze starszą grupą rocznikową – opłata podstawowa wynosi kwotę zgodną z wysokością opłaty w grupie z jaką zawodnik trenuje.
Powyższe opłaty należy dokonywać do 10 dnia każdego miesiąca za dany miesiąc, podając imię i nazwisko uczestnika, miesiąc oraz rocznik grupy szkoleniowej. Opłaty wnosić należy od miesiąca sierpnia do miesiąca czerwca w przypadku zawodników pionu szkoły podstawowej i ponadpodstawowej oraz od miesiąca września do miesiąca czerwca w przypadku zawodników Przedszkola Piłkarskiego.

 


Powoli dobiega końca przerwa wakacyjna naszych grup młodzieżowych. Roczniki 2001 - 2006 do zajęć powrócą już 23 lipca, natomiast zawodnicy z zespołów od 2007 do 2013 przygotowania rozpoczną od 29 lipca.
Szczegółowe informacje odnośnie daty, miejsca i godzin pierwszych zajęć dla poszczególnych roczników zostaną umieszczone w planie treningowym znajdującym się na stronie oraz informacje przekażą trenerzy danych grup.


Trener rocznika 2007 Tomasz Włoczewski wziął udział w szkoleniu Coerver Clinic Coach Pro, drugim etapie globalnego programu szkoleń Coerver Coaching jednej z najdoskonalszych na świecie metod nauczania oraz doskonalenia gry w piłkę nożną.
Szkolenie odbywające się w Mrągowie kończyło się egzaminem teoretycznym oraz praktycznym i po jego zdaniu trener otrzymał certyfikat z tytułem Coerver Football Coach.

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w pracy z młodymi zawodnikami naszego klubu.


Nasze drużyny występujące w Ligach Wojewódzkich poznały swoich przeciwników, z którymi zmierzą się w nadchodzącym sezonie.

Ekstraliga A1 U-19
Wisła Płock S.A., SEMP Ursynów, MUKS Unia Warszawa, MKS Znicz Pruszków, MKS Polonia Warszawa, KS Ursus Warszawa, KS Legionovia, KS Drukarz Warszawa

Ekstraliga B1 U-17
UWKS Legia Warszawa, UKS Varsovia, UKS Talent Warszawa, SSM Wisła Płock, Radomiak Sp. Z O.O., MKS Ząbkovia Ząbki, LKS Mazur Karczew, KS Legionovia

Ekstraliga B2 U-16
SSM Wisła Płock, MUKS Unia Warszawa, MKS Ząbkovia Ząbki, MKS Polonia Warszawa, Legia Warszawa S.A., KS Legionovia, KS Delta Warszawa, Escola Varsovia

Ekstraliga C1 U-15
UKS Varsovia, SSM Wisła Płock, Radomiak SP. Z O.O., Mosir Mińsk Maz., MKS Znicz Pruszków, MKS Pogoń Siedlce, KS Legionovia, KS Drukarz Warszawa

Ekstraliga C2 U-14
UKS Varsovia, UKS Junior Radom, SSM Wisła Płock, Ostrołęcka APN, MKP Pogoń Siedlce, Legia Warszawa S.A., FFA Warszawa, Escola Varsovia 

 


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock ogłasza nabór kandydatów 
na asystentów trenerów grup młodzieżowych piłki nożnej. Aplikacje prosimy przesyłać do dnia 19 lipca 2019 r. do godziny 12.00 na adres: ssmwislaplock@onet.eu

Wymagane dokumenty:

-  potwierdzenie kwalifikacji trenerskich (uprawnienia UEFA B lub UEFA Grassroots C),

- oświadczenie o niekaralności,

- CV.

Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim zapału i zaangażowania do pracy z młodzieżą, dyspozycyjności w dni robocze w godzinach popołudniowych (asystowanie oraz prowadzenie treningów) oraz w weekendy (mecze ligowe, również wyjazdowe i turnieje). Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni do drugiego etapu kwalifikacji, którym będą indywidualne rozmowy. Jednocześnie Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock zastrzega sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.


Oskar Tomczyk z kadrą MZPN U-14 oraz Krzysztof Dynus, Bartek Grzegórski i Jakub Brzeziński z kadrą MZPN U-15 wywalczyli medale podczas finałów kadr wojewódzkich.

Kadra Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej do lat 14 występowała w finałach kadr wojewódzkich, które rozgrywane były na Podlasiu. Ostatecznie młodzi mazowszanie zdobyli srebrne krążki ulegając dopiero w finale kadrze województwa Wielkopolskiego 2:3.

Rok starsi zawodnicy rywalizowali w Zbąszynku (woj.lubuskie) w finale kadr wojewódzkich, które jednocześnie były częścią Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Kadra MZPN zajęła III miejsce wygrywając w spotkaniu o brązowe medale ze Śląskim ZPN. Losy pojedynku rozstrzygnęły się dopiero po rzutach karnych.

Naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy!


Informujemy, iż z powodów technicznych nie ma możliwości wjazdu na teren stadionu przez osoby odwożące i odbierające dzieci na półkolonie organizowane w ramach projektu „Wakacje 
z ORLENEM”. Uprzejmie prosimy o pozostawienie samochodów na placu parkingowym przed stadionem i odprowadzenie dzieci na miejsce zbiórki (boiska typu orlik).

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy


Harmonogram tygodnia zajęć półkolonii piłkarskich organizowanych w ramach projektu „Wakacje z ORLENEM”


W artykule znajduje się lista dzieci zakwalifikowanych do udziału w bezpłatnych półkoloniach "Wakacje z ORLENEM" 


Zespół rocznika 2004 zajął I miejsce w rozgrywkach C1 I Ligi Wojewódzkiej U-15 i awansował do Ekstraligi.


14 czerwca o godz. 19:00 rocznik 2005 SSM Wisła Płock podejmowało na własnym boisku zespół Pogoni Siedlce w meczu, którego stawką był tytuł mistrza Mazowsza w Ekstralidze U-14.
 


Młodzi Nafciarze zakończyli tydzień z bilansem 5 zwycięstw i 1 przegranej. Spotkanie drużyny z rocznika 2007 zostało przełożone na wtorek (18 czerwca) na godzinę 17:00.


Aż czterech zawodników SSM Wisła Płock otrzymało powołania na zgrupowania oraz turnieje finałowe Mistrzostw Polski kadr wojewódzkich.


5 wygranych, 1 remis i 2 przegrane - Z takim wynikiem nasi młodzi Nafciarze zakończyli zeszłotygodniowe spotkania!


Zapraszamy  do udziału w bezpłatnych półkoloniach „Wakacje z ORLENEM”, które odbywać się będą na obiektach sportowych Wisły Płock S.A., przy ulicy Łukasiewicza 34. W ramach projektu, zarówno chłopcy jak i dziewczęta, poznają  podstawowe zagadnienia techniki i taktyki piłki nożnej. Zajęcia prowadzone będą w formie gier i zabaw ruchowych przez doświadczonych trenerów Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. Poza treningami piłkarskimi zapewniamy dodatkowe atrakcje takie jak: zwiedzanie stadionu, zabawy w sali zabaw Happy Park oraz na ściance wspinaczkowej, wyjście do kręgielni, seans w kinie.


W tym tygodniu drużyny Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisły Płock rozegrają 7 spotkań. Z kim się zmierzą nasi młodzi Nafciarze?

 


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock, w celu ułatwienia komunikacji, przedstawia skład sztabu szkoleniowo - organizacyjnego w poszczególnych rocznikach na sezon 2019 / 2020.


Zawodnicy młodzieżowej Wisły Płock kontynuują swoje ligowe zmagania! Z kim się zmierzą w tym tygodniu


W dzień dziecka odbył się turniej piłki nożnej “Galacticos Cup 2019”, dla dzieci z rocznika 2010 i młodszych. Jak poradzili sobie nasi podopieczni?


Kolejna kolejka ligowych zmagań już za nami, a razem z nimi miesiąc maj.
Jak poszło naszym młodym Nafciarzom?


Czterech zawodników Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock zostało powołanych przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na mecze eliminacyjne w ramach rozgrywek kadr wojewódzkich PZPN roczników 2005 (U-14) i 2006 (U-13).


Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim dzieciom wszystkiego co najlepsze, a naszym podopiecznym wymarzonej kariery piłkarskiej i ciągłego rozwoju w naszej pięknej dyscyplinie!


W tym tygodniu nasi młodzi Wiślacy rozegrają 8 spotkań, z kim zmierzą się piłkarze drużyn SSM Wisły Płock?


Młodzi nafciarze zakończyli miniony tydzień z bilansem aż 7 zwycięstw i jednego remisu!


W piątek (7 czerwca), od godziny 17:00 rozpoczną się na stadionie Wisły Płock nabory do drużyn SSM Wisły Płock!

 

W wielkim żalem informujemy, że w piątek 24 maja w godzinach porannych w wieku 47 lat po długiej walce z chorobą zmarł płocczanin i wychowanek naszego klubu Jacek Lasocki.


W tym tygodniu nasi młodzi Nafciarze będą rozgrywać 10 spotkań, z kim zmierzą się drużyny SSM Wisły Płock?

 

Kolejny tydzień ligowych zmagań jest już za nami.
Piłkarze SSM Wisły Płock zakończyli zeszłotygodniowe spotkania z bilansem 5 zwycięstw, 1 remisu i 2 przegranych.


W tym tygodniu młodzi Nafciarze rozegrają 8 spotkań. Z kim zmierzą się drużyny SSM?


Młodzi Nafciarze zakończyli kolejny tydzień ligowych spotkań! Tegotygodniowy bilans to:
7 zwycięstw, 1 remis i 2 przegrane.


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock składa serdeczne podziękowania tym wszystkim, którzy zdecydowali się przekazać nam swój 1% podatku w 2018.


Otwieramy rekrutaję do Przedszkola Piłkarskiego dla dzieci urodzonych w latach 2011-2015!


W tym tygodniu nasi młodzi Nafciarze rozegrają aż 10 spotkań! Z kim się zmierzą zawodnicy SSM Wisły Płock?


Serdecznie zapraszamy do zgłaszania drużyn U-9 i U-11 do turnieju Wisły Płock i Fundacji Ekstraklasy, który odbędzie się 13 maja (poniedziałek) o godzinie 10:30.


Na początku miesiąca, młodzi Nafciarze rozegrali sześć spotkań które zakończyły się bilansem trzech zwycięstw, remisu oraz dwóch przegranych.


Nadchodzi miesiąc maj a wraz nim kolejne rozgrywki! Z kim zmierzą się młodzi piłkarze Wisły Płock?


Ubiegły tydzień zakończył się dla młodych Nafciarzy pozytywnym bilansem spotkań, 6 zwycięstw, remisu i jednej przegranej...


Mazowiecki Związek Piłki Nożnej ogłosił powołania Reprezentacji Mazowieckiego ZPN na mecz z Łódzkim ZPN, który to odbędzie się w dniach 8-9.05.2019 r. w Ząbkach. Wśród powołanych znalazło się aż trzech zawodników SSM Wisły Płock.


Święta Wielkanocne minęły, a nasi młodzi piłkarze SSM Wisły Płock wracają na boiska!


Przedświąteczne spotkania zakończyły się bilansem trzech zwycięstw, remisu i jednej przegranej. Jak poszło naszym młodym Nafciarzom?


W tym tygodniu młodzi Nafciarze rozegrają 6 spotkań.

 

Najserdeczniejsze życzenia na zbliżające się święta Wielkiejnocy.


Miniony tydzień zakończył się dla zawodników SSM Wisły Płock z pozytywnym bilansem: 5 zwycięstw, remisu oraz jednej przegranej.


Młodzi piłkarze SSMu Wisły Płock kontynuują swoje ligowe zmagania, z kim będą mieli przyjemność się spotkać na boiskach?


Przed rozpoczęciem meczu Wisła Płock - Śląsk Wrocław w ramach 29. kolejki LOTTO Ekstraklasa jeden z zawodników naszego Stowarzyszenia został nagrodzony pamiątkową statuetką oraz voucherem na zakup sprzętu sportowego.


Pierwszy weekend kwietnia był dla młodych zawodników SSM Wisły Płock był bardzo udany, wszystkie mecze które zostały rozegrane przez naszych młodych Wiślaków zostały zakończone korzystnym bilansem na konto drużyn SSMu...


W rozwinięciu newsa wyniki na żywo...


Już w najbliższą niedzielę 7 kwietnia o Puchar Prezesa SSM powalczą młodzi zawodnicy z rocznika 2011. W turnieju weźmie udział 12 zespołów podzielonych na dwie grupy. Grupę A tworzą Delta Słupno, Włocławianka Włocławek, Widzew Łódź, Varsovia Warszawa, AP 11 Legionowo i SSM Wisła I Płock. W grupie B zobaczymy SSM Wisłę II Płock ,Young Champions Płock, Łódzką Akademie Futbolu, UKS SMS Łódź, AP Ciechanów oraz Soccer Kids Łowicz. Zmagania na boiskach krytych halą pneumatyczną zaplanowano w godzinach 8:50 - 15:00.  Zapraszamy na trybuny!


Już w ten weekend zawodnicy roczników 2000/01, 2002, 2003, 2004 oraz 2007 będą kontynuować swoje ligowe zmagania, z kim zmierzą się nasi młodzi Wiślacy?


Nasi młodzi Wiślacy wracają do Płocka po weekendowych spotkaniach z niekorzystnym bilansem: jednego zwycięstwa, remisu i trzech przegranych.


Trenerzy roczników 2005 i 2006 rozesłali powołania do kadry Mazowsza na zgrupowanie w dniach 9-10.04.2019. 


Już w ten weekend nasi młodzi Wiślacy będą gościć na boiskach drużyn przeciwnych...


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock pragnie serdecznie podziękować tym wszystkim, zarówno firmom jak i osobom fizycznym, którzy od dłuższego czasu wspierają działania SSM Wisła Płock, chcąc jednocześnie pozostać anonimowymi.


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock pragnie serdecznie podziękować firmie oraz pracownikom hurtowni sportowej PG Sport za systematyczne wsparcie finansowe grup młodzieżowych SSM Wisła Płock. Dzięki jej hojności SSM Wisła Płock może korzystać z licznych rabatów oraz upustów przy zakupie profesjonalnego sprzętu dla zawodników. Hurtownia regularnie wspiera nasze działania fundując nagrody dla uczestników czy służąc wsparciem technicznych podczas turniejów i eventów.


W najbliższy weekend 30-31 marca piłkarze z rocznika 2006 spędzą na mocno osadzonym turnieju FAB RESIDENCE SEMP & VICTORIA CUP.


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock pragnie serdecznie podziękować firmie MIK BETON Sp. z o.o. za systematyczne wsparcie finansowe grup młodzieżowych SSM Wisła Płock. Dzięki jej hojności został zakupiony sprzęt sportowy dla zawodników.


Drużyna z rocznika 2007 biorąca udział w Pierwszej Lidze Okręgowej D2 Młodzik, jako pierwsza rozpoczęła weekendowe potyczki...


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock pragnie serdecznie podziękować firmie EL-KONS-BUD za systematyczne wsparcie finansowe zespołu rocznika 2006. Dzięki jej hojności kilkakrotnie został zakupiony sprzęt sportowy dla zawodników oraz sfinansowany wyjazd na obóz sportowy do Lloret de Mar w Hiszpanii.


Bruno to  wojownik z połową serduszka, któremy pragniemy pomóc!


Zawodnik Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock - Oskar Tomczyk otrzymał powołania do reprezentacji Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, a co więcej przez Polski Związek Piłki Nożnej wezwany został także na Wiosenną Akademię Młodych Orłów


Piłkarze rocznika 2004 wzięli udział w XIII Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej "Lider Kar-Pol Cup 2019" U-15, rozgrywanym w dniach 07.03-10.03.2019 we Włocławku
 


Już w najbliższy weekend 9-10.03 na boiskach krytych halą pneumatyczną odbędzie się kolejny turniej organizowany przez Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. Tym razem w zmaganiach wystartują chłopcy z rocznika 2008. W dwudniowych rozgrywkach zmierzy się 16 zespołów.


08/03/2019

Życzenia na Dzień Kobiet


Już w ten weekend (8-10 marca) młodzi wiślacy z rocznika 2005 biorą udział w turnieju Estima Cup w Nowej Rudzie.


Przed rozpoczęciem meczu Wisła Płock - Cracovia jeden z zawodników Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock został nagrodzony pamiątkową statuetką oraz voucherem na zakup sprzętu sportowego. 


Tomasz Włoczewski, trener rocznika 2007, ukończył kurs Coerver® Coaching, to ogólnoświatowy, kompleksowy system szkolenia oraz doskonalenia gry w piłkę nożną.


Władze Wisły Płock oraz Stoczniowca Płock podpisały umowę o wzajemnej współpracy. Stoczniowiec jest trzecim klubem partnerskim, z którym Nafciarze rozpoczęli działania na płaszczyźnie piłki młodzieżowej.


W dniu 27 marca 2019 roku tj środa, odbędą się na obiektach sportowych Wisły Płock S.A ul .Łukasiewicza 34 nabory dla roczników 2003 i 2004, które są w strukturach szkolenia SSM Wisła Płock


Drużyna Ursusa I Warszawa zwyciężyla w Turnieju SSM Wisła Płock Cup dla rocznika 2010, który odbył się w miniony weekend na boiskach krytych halą pneumatyczną. W turnieju wzięło udział 16 zespołów, a dwudniowe rozgrywki obfitowały w wiele pięknych bramek, parad bramkarzy i składnych akcji. W wielkim finale drużyna z Warszawy pokonała gospodarzy turnieju SSM Wisłę I Płock 1:0, a w spotkaniu o III miejsce w turnieju Irzyk Warszawa pokonał drużynę Zwaru Warszawa.

Klasyfikacja końcowa
I miejsce - Ursus I Warszawa
II miejsce - SSM Wisła I Płock
III miejsce - Irzyk Warszawa 
IV miejsce - Zwar Warszawa

Nagrody indywidaulne
najlepszy zawodnik turnieju - Szymon Plichta - Ursus I Warszawa 
najlepszy bramkarz turnieju - Mateusz Rawa - SSM Wisła I Płock
najlepszy strzelec turnieju - Aleks Rzepkowski - Irzyk Warszawa


W sobotę drużyna z rocznika 2002 rozegrała grę kontrolną w Warszawie.


Już w ten weekend, 16-17 lutego odbędzie się na balonie turniej dla rocznika 2010 o Puchar Prezesa SSM Wisły Płock!


Drużyny z roczników 2005, 2006 oraz 2007 wróciły bezpiecznie z obozu w Lloret de Mar, na którym przebywały od 3 do 12 lutego.Był to okres wzmożonej pracy, ciężkich treningów i szlifowania formy, ale i czas oderwania się od codziennych obowiązków związanych ze szkołą...


W miniony weekend odbył się egzamin praktyczny, pisemny oraz obrona pracy dyplomowej. Dzięki pozytywnym wynikom egzaminów nasi trenerzy zdobyli wyższy stopień trenerski i uzyskali licencję UEFA A.


Drużyna rocznika 2009 wystąpiła na turnieju Gedania Errea Cup 2019 w Gdańsku


Zapraszamy do obejrzenia obszernej realacji PTV z naszego turnieju! 


Zespół rocznika 2002 wrócił z obozu w Rewalu.


Nasze grupy młodzieżowe rocznika 2005, 2006 oraz 2007 przebywają aktualnie na obozie przygotowawczym w Lloret de Mar


Zespół z rocznika 2008 wziął udział w turnieju halowym w Bełchatowie. W zawodach wzięło udział 12 zespołów podzielonych na dwie grupy. 


Zespół rocznika 2002 uda się na obóz przygotowawczy do rundy wiosennej sezonu 2018/2019 do Rewala.


W sobotę drużyna SSM Wisły Płock 2007 weźmie udział w Memoriale Krystiana Popieli tragicznie zmarłego we wrześniu młodego piłkarza, który w sezonie 2016/2017 był zawodnikiem Wisły Płock.


Już w sobotę 26.01.2019r. na boiskach pod balonem na stadionie Wisły Płock odbędzie się po raz IV turniej piłkarski dla dzieci z Domów Dziecka i Placówek Opiekuńczo Wychowawczych –
FutboLOVE TUMY Płock 2019.

Miło nam poinformować, iż zawodnicy z roczników 2005, 2006, 2007 w dniach 3 – 12 luty 2019 r. wezmą udział w obozie sportowym organizowanym w LIoret de Mar w Hiszpanii.


W minioną sobotę zespół z rocznika 2008 wziął udział w turnieju halowym w Łomiankach. W zawodach wzięło udział osiem zespołów, systemem "każdy z każdym". 


W poniedziałkowy wieczór w restauracji klubowej odbyło się losowanie kolejnej edycji Turnieju Piłki Nożnej Firm i Zakładów Pracy, która w najbliższy weekend odbędzie się na boiskach krytych halą pneumatyczną przy Łukasiewicza 34. Początek sobotnich gier w grupie A zaplanowano na godzinę 9:30, a grupa B swoje mecze rozpocznie o godzinie 14:00. Na niedzielę zaplanowano gry finałowe. Tytułu wywalczonego przed rokiem będzie bronić Poczta Polska. 

Grupa A 
A1 Levi Strauss
A2 Orlen Produkcja 
A3 Rol-Mar
A4 Poczta Polska
A5 Orlen Eko
A6 Orlen Serwis
A7 Stelmark
A8 Hydrokraking 

Grupa B
B1 Promotech Białystok
B2 Precizo
B3 Orlen Koltrans
B4 CNH
B5 Pern
B6 KM Płock
B7 Sławpol
B8 DHL

W rozwinięciu newsa harmonogram rozgrywek


Z wielkim żalem pragniemy poinformować, że w środę 16 stycznia 2019 roku zmarł były bramkarz oraz trener młodzieży Wisły Płock - Jacek Zdrojewski. Miał 53 lata.

 


W sobotę (12.01.2019) w Warszawie zawodnicy SSM Wisła Płock 2007 wzięli udział w czwórmeczu z drużynami Ząbkovia Ząbki, FFA Warszawa i Jagiellonią Białystok. 


Uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym odbędą się zgrupowania sportowe dla drużyn piłkarskich SSM Wisła Płock i Wisła Płock S.A. Miejsca i terminy obozów dla poszczególnych zespołów zamieszczamy poniżej


Weekendowe zmagania w Turnieju o Puchar Prezesa SSM Wisła Płock dla rocznika 2008 dostarczyły wielu piłkarskich emocji. Przez dwa dni mogliśmy podziwiać piękne bramki, spektakularne interwencje bramkarzy oraz wysokie umiejętności młodych zawodników. Ostatecznie zwyciężyli gospodarze - SSM Wisła I Płock pokonując w wielkim finale drużynę Talentu Białystok 2:0. Brązowe medale przypadły drużynie AP Brychczy, która w spotkaniu o III miejsce w turnieju pokonała UKS SMS Łódź. Organizatorzy przyznali także nagrody indywidualne: królem strzelców turnieju został Kacper Kuczyński z SSM Wisła I Płock, najlepszym zawodnikiem Olek Kowalski z AP Brychczy a bramkarzem Adam Więtczak - ponownie zawodnik Nafciarzy.

1. SSM Wisła Płock
2. Talent Białystok 
3. AP Brychczy
4.UKS SMS Łódź

W rozwinięciu newsa pełna klasyfikacja końcowa...


Informujemy, iż zajęcia Piłkarskiego Przedszkola SSM Wisły Płock (Grupa Centrum) będą przeniesione.


Za nami pierwszy dzień zmagań w turnieju o Puchar Prezesa SSM Wisła Płock rocznika 2008. Sobotnie spotkania dostarczyły wielu emocji, pięknych bramek oraz świetnych interwencji bramkarzy. W niedzielę czas na ostateczne rozstrzygnięcia. Początek o godzinie 9:30

Niedziela 06.01

o miejsca 9-16

9:30 5A-8B AP 11 Legionowo - FC Ednist (A)
9:30 5B -8A Legionovia Legionowo -  Błonianka Błonie (B)
9:48 6A-7B Bóbr Tłuszcz - UPKS Poncio-2010 Lidzbark (A)
9:48 6B-7A APN Piotrków Trybunalski - Młode Talenty Toruń (B)

o miejsca 1-8

11:30 1A-4B AP Brychczy - SSM Wisła II Płock (A)
11:30 1B-4A Talent Białystok - AP Żyrardów (B)
11:48 2A-3B SSM Wisła I Płock - FA Leszno (A)
11:48 2B-3A UKS SMS Łódź - Widzew Łódź (B)


Tegoroczna edycja Turnieju została zaplanowana na weekend 19-20 stycznia. Miejscem zmagań tradycyjnie już będą boiska pod balonem przy Łukasiewicza 34. W rozgrywkach wystartuje 16 drużyn, spośród których mamy trzech debiutantów: Sławpol, Orlen Serwis oraz po raz pierwszy drużynę ze wschodniej części kraju - Promotech Białystok. Spotkanie organizacyjne połączone z losowaniem grup zaplanowano na 14 stycznia o g.19:00 w restauracji Ł34 znajdującej się na stadionie. 

Zestawienie drużyn biorących udział w Turnieju:
Hydrokraking, KM Płock, Sławpol, CNH, Pern, RolMar, Precizo, Orlen Eko, Orlen Produkcja, Orlen Koltrans, Orlen Serwis, Promotech Białystok, Levi Strauss, Poczta Polska, DHL, Stelmark

Już dziś zapraszamy do odwiedzenia obiektu w trakcie trwania zawodów!

 


Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że na liście zawodników powołanych na Zimową Akademię Młodych Orłów - turnus chłopców z rocznika 2006 - znalazł się przedstawiciel Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock!


W dniu 12 stycznia 2019 r. Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock jest współorganizatorem razem z FFA Warszawa cyklu gier kontrolnych dla zawodników roczników 2006/2007 „Ekstragranie”, później zaś, wezmą udział w Blue Soccer Memoriale Krystiana Popieli

 


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock serdecznie zapraszania do aktywnego kibicowania w trakcie wydarzeń organizowanych przez nasze Stowarzyszenie.


Życzenia Bożonarodzeniowe 


We wtorek (18.12.2018) odbyło się świąteczne spotkanie ze Świętym Mikołajem dla dzieci z przedszkola piłkarskiego z Grupy Centrum. 


Na turnieju w Mariampolu na Litwie zawodnicy SSM Wisła Płock 2005 zajęła 6 miejsce.
W turnieju udział brało 12 zespołów z Polski, Litwy, Łotwy i Rosji.


Dnia 19 grudnia 2018 r. (środa) odbędą się nabory uzupełniające do grup młodzieżowych SSM Wisła Płock


W niedzielę (16.12.2018) drużyna SSM Wisła Płock 2007 zajęła drugie miejsce w Turnieju SSM Wisła Płock Cup


Już w najbliższą niedzielę pod krytymi boiskami na stadionie Wisły Płock odbędzie się "SSM Wisła Płock Cup" o puchar Prezesa SSM Wisła Płock dla zawodników rocznika 2007.


Drużyna rocznika 2009 w sobotę 08.12.2018 r. wystąpiła w IX Memoriale Przemysława Kożucha organizowanego przez Skrę Częstochowa. 


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock informuje, iż zakończyło realizację zadania finansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.


Piłkarze rocznika 2008 wezmą udział w mocno obsadzonym turnieju Profbud Cup 2018.


W ubiegły weekend - 1-2 grudnia - SSM Wisła Płock zorganizowała na krytych boiskach pod balonem turniej piłki nożnej zawodników rocznika 2009.


W dniach 1-2 grudnia SSM Wisła Płock organizuje turniej piłki nożnej zawodników rocznika 2009.


W piątek 23-go listopada w ośrodku 12 Dębów w Zaździerzu odbyło się wewnętrzne szkolenie dla trenerów Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego.
 


W piątek po meczu kontrolnym odbędzie się krótkie zebranie z rodzicami zawodników rocznika 2003 przy szatniach na obiektach Wisły Płock. Prosimy o 100% frekwencję.


Zapraszamy na Turniej Piłki Nożnej Firm i Zakładów Pracy o Puchar Prezesa SSM Wisła Płock, który odbędzie się w
dniach 19 - 20.01.2019 r.


Zawodnicy z rocznika 2003 z przewagą aż 11 pkt nad drugim zespołem i rekordową liczbą (96:15) zdobytych bramek w historii rozgrywek na szczeblu mazowieckim mogą mieć duże powody do zadowolenia! Rocznik 2005 kończy zmagania w ekstralidze na 4tym miejscu. 


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock rozpoczyna współpracę z ProTrainUp System.


Rocznik 2005 na kolejkę przed końcem rozgrywek zagwarantował sobie utrzymanie w Ekstralidze C2 Trampkarz. Rocznik 2007 odniósł wysokie zwycięstwo nad FA Gostynin. 


Piłkarze rocznika 2000/2001 pokonali Polonię Warszawa 4:1, zaś podopieczni Roberta Gucwy odnieśli 10te zwycięstwo w lidze! 


Piłkarze rocznika 2007 wygrali 7:1 z drużyną Sparty Mochowo, rocznik 2003 w Ostrołęce umocnił się na pozycji lidera. 

 


Drużyna rocznika 2009 wygrała w miniony weekend dwa turnieje - w Gąbinie oraz w Rybnie. 


Wychowanek Wisły Płock, bramkarz - Marcel Zapytowski po raz pierwszy otrzymał powołanie do reprezentacji Polski do lat 18!


Nasi zawodnicy zagrają w Ząbkach już 16.10.18r. przeciwko kadrze Lubelskiego ZPN. 


Wychowankowie Wisły Płock rocznik 2003 w X kolejce I Ligi Wojewódzkiej B2 gr.1 pokonali kolejnego przeciwnika i umocnili się na pierwszym miejscu w tabeli. 


SSM Wisła Płock ogłasza nabór kandydatów na asystenta trenera piłki nożnej w grupach
młodzieżowych! 


Podopieczni Roberta Gucwy gonią LKS Unię Czermno, zaś rocznik 2006 zwycięża Huragan Bodzanów 20:0. 


01/10/2018

Terminy gier kontrolnych

13.10 - Pelikan Łowicz (wyjazd)
24.10 - Semp Warszawa 17:00
27.10 - Żbik Nasielsk 2007 9:00 (dzień i godzina może ulec zmianie, zależy od godziny meczu pierwszego zespołu)
03.11 - Turniej 2-dniowy, Skierniewice 
10.11 - FFA Warszawa 10:30 (dzień i godzina może ulec zmianie, zależy od godziny meczu pierwszego zespołu)
25.11 - 9:00
08.12 - Turniej 2-dniowy, Krosno
15.12 - 13:30
26.01 - Turniej, Płock

Podaje Państwu tylko daty i godziny gier kontrolnych, w niedługim czasie powinniśmy poznać terminarz ligi.
Lige najprawdopodobniej będziemy rozgrywać w niedziele.
 

O zmianach w terminarzu będę informował na bieżąco.


Aż czterech zawodników SSM Wisła Płock znalazło się w kadrze MZPN. 


Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem stypendialnym SSM Wisła Płock! 


Juniorzy fantastycznie poradzili sobie na wyjeździe z KS Usrsus, zaś rocznik 2004 minimalnie przegrał z Mławianką Mława, 


Firma Kawent dofinansowała zakup sprzętu dla piłkarzy z rocznika 2003! 


Gładkie wygrane roczników 2000/01 oraz 2002! 


Podczas meczu z Miedzią Legnica Marcel Zapytowski zadebiutował w bramce pierwszego zespołu, zastępując kontuzjowanego Thomasa Dahne! 


Dwaj zawodnicy dostali powołania na mecz eliminacyjny pomiędzy Mazowieckim Związkiem Piłki Nożnej a Świętokrzyskim Związkiem Piłki Nożnej w ramach rozgrywek kadr wojewódzkich


W V kolejce I Ligi Wojewódzkiej C1 Trampkarz Grupy 1, dnia 08.09.2018 młodzi piłkarze podejmowali ekipę z Warszawy. Mecz zakończył się niestety porażką zespołu SSM Wisła Płock. Dobrą grą i wysoką wygraną kolejny raz wyróżnili się podopieczni Roberta Gucwy z rocznika 2003, którzy w meczu V kolejki I Ligi Wojewódzkiej B2, gr.1 pewnie pokonali 3:0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki. 


10/09/2018

Już 27.09.2018r. zapraszamy wszystkich kibiców na Stadion im. Kazimierza Górskiego w Płocku. 


Wpłat dokonywać można przelewem na numer konta: Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock, ul. Łukasiewicza 34, 09-400 Płock, numer rachunku: 79 1020 3974 0000 5202 0242 1550


Nasi zawodnicy otrzymali powołania na konsultację kadry Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej


Podopieczni Roberta Gucwy na starcie ligi odnieśli 3 zwycięstwa! 


Zawodnicy SSM Wisły Płock 2007 wzięli udział w V Międzynarodowym Turnieju im. Jerzego Kryjoma w Ostrowie Wielkopolskim.


Na turniej do Wilna powołani są następujący zawodnicy 

Adam Więtczak, Adam Tomczyk, Dawid Szczepański, Mateusz Leśniewski, Oliwier Szcześniak, Daniel Żółtowski, Sebastian Gapiński, Aleksander Waszelewski, Aleksander Tokarski, Marcel Żendarski, Kamil Perzyński, Ksawery Jeżewski. 

Chłopcy powinni posiadać paszport lub dowód osobisty oraz Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego.

 

 


Od 3 września brak możliwości wjazdu na stadion!


Zawodnicy SSM Wisły Płock 2007 w dniach 1-2 września wezmą udział 
w V Międzynarodowym Turnieju im. Jerzego Kryjoma w Ostrowie Wielkopolskim.


Inauguracja treningów w Piłkarskim Przedszkolu SSM Wisły Płock w dniu 04.09.2018.


Młodzi piłkarze SSM WISŁA PŁOCK rocznika 2007 rozpoczeli zmagania ligowe w I lidze Okregowej kategorii Młodzik D2.


Zapraszamy na pierwsze zajęcia dzieci z rocznika 2012! 


Poniżej znajdziecie Państwo linki do zdjęć! 


Informujemy, iż z powodów technicznych w dniach: 24 (od godziny 14.00) – 26 sierpnia 2018 r. (do godziny 15.00) nie ma możliwości wjazdu na teren stadionu.


Serdecznie zapraszamy do obserwacji zmagań piłkarskich oraz aktywnego kibicowania
podczas III Edycji Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Wisła Płock Youth Cup 2018.


Każdy piłkarz był kiedyś przedszkolakiem !!! Rusza rekrutacja do Przedszkola Piłkarskiego !!!


Już w najbliższy weekend nasze drużyny młodzieżowe rozpoczną zmagania w rozgrywkach ligowych.

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja międzynarodowego turnieju piłki nożnej organizowanego przez Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock we współpracy z Wisłą Płock S.A. Tym razem młodzi adepci futbolu na płockich boiskach będą rywalizować od 24 do 26 sierpnia. W tegorocznych zmaganiach rywalizować ze sobą będą 52 drużyny reprezentujące 7 państw. Rozgrywki będą prowadzone w czterech kategoriach wiekowych: 2006, 2007, 2008 i 2009. Rywalizację młodych piłkarzy będziemy mogli obserwować na obiektach przy Łukasiewicza 34 oraz na stadionie przy ulicy Sportowej 3. Zapowiada się więc wielkie piłkarskie święto z udziałem młodych piłkarzy. Już dziś zapraszamy do odwiedzania obiektów w trakcie trwania turnieju i wspierania dopingiem zawodników!


Wisła Płock rocznik 2008

04.08. Pelikan Łowicz

11.08. Widzew Łódź

18.08 Turniej Łochów

23.08. Drużyna z Łotwy

24-26.08. Międzynarodowy Turniej na naszych obiektach

01.09. Turniej Płock

07-09.09 Turniej Wilno

 


6.08 Polonia Warszawa wyjazd

11.08 Zagłębie Lubin wyjazd

18.08 Widzew Łódź dom

22.08 ŁKS Łódź dom

24-26.08 III Międzynarodowy Turniej Wisła Płock Youth Cup


Zawodnicy SSM Wisła Płock 2007 rozpoczęli przygotowania do sezonu 2018/2019. Drużyna w ciągu najbliższych 6 tygodni rozegra 8 sparingów i weźmie udział w 3 turniejach. We wrześniu wiślacy zadebiutują w rozgrywkach ligowych w dwóch kategoriach wiekowych Młodzik U13 i U-12

Plan sparingów/turniejów SSM WISŁA PŁOCK 2007

28.07.2018  godz. 10/12  POLONIA WARSZAWA I/II w Gostyninie (Wisła I/Wisła II)

07.08.2018  godz. 18:30 STOCZNIOWEC PŁOCK

10.08.2018  godz. 18:30 FA GOSTYNIN 2006 - (Wisła I)

11.08.2018  godz. 10:00 FA GOSTYNIN 2007 - (Wisła II)

18.08.2018  godz. 10:00 WIDZEW ŁÓDŹ I/II - ( Wisła I/WISŁA II)

22.08.2018  godz. 17:00 ŁKS ŁÓDŹ

24-26.08.2018 III Międzynarodowy Turniej Wisła Płock Youth Cup 

1-2.09.2018      V Międzynarodowy Turniej im. J. Kryjoma - Ostów Wlkp

8-9.09.2018      III Ogólnopolski Turniej Rem Marco Cup - Bydgoszcz  


Profesjonalny kontrakt z Wisłą Płock podpisał nasz wychowanek - Marcel Zapytowski. Umowa będzie obowiązywać do 30.06.2020.

Bramkarz urodził się 8 stycznia 2001 roku w Płocku. Od początku swojej przygody z piłką jest związany tylko z naszym klubem, gdzie przechodził przez kolejne szczeble szkolenia w SSM Wisła Płock. Marcel rozpoczął przygotowania do sezonu 2018/2019 z pierwszą drużyną, po czym na stałe dołączył do kadry pierwszego zespołu. Młody zawodnik wystąpił w sparingach z ŁKS Łódź (1:3), Pogonią Siedlce (4:2),Koroną Kielce (3:0), oraz Stomilem Olsztyn (2:0). Marcel jest zgłoszony do rozgrywek Ekstraklasy i będzie występował z numerem 29.

Naszemu wychowankowi życzymy jak największych postępów i upragnionego debiutu w Wiśle Płock!


Zawodnicy Wisły Płock rocznik 2003 rozpoczynają przygotowania do sezonu 2018/2019. Pierwszy trening odbędzie się 24.07.2018r. o godzinie 17:00 na boiskach treningowych przy ul. Łukasiewicza 34. Po treningu odbędzie się zebranie z rodzicami. Przed obozem będziemy trenować codziennie z wyłączeniem niedzieli. Listę zawodników na zgrupowanie w Ciechanowie przedstawimy na pierwszym treningu. Prosimy wszystkich o 100% frekwencję.  

Trener R. Gucwa


Poniżej dostępny jest do pobrania harmonogram zajęć III turnusu Wakacji z Orlenem

 Harmonogram III turnus


Szanowni Państwo,

Informujemy, iż z powodów technicznych nie ma możliwości wjazdu na teren stadionu przez osoby odwożące i odbierające dzieci na półkolonie organizowane w ramach projektu „Wakacje z Orlenem”. Uprzejmie prosimy o pozostawienie samochodów na placu parkingowym przed stadionem i odprowadzenie dzieci na miejsce zbiórki (boiska typu orlik).

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy


Wisła Płock 2004 pierwszy trening odbędzie w poniedziałek 30.07.2018r. o godzinie 17:00


Zestawienie kadry trenerskiej SSM Wisła Płock - sezon 2018/2019

Trener koordynator 2001-2005 – Górnicki Piotr

Rocznik 2001
I Trener – Górnicki Piotr
Asystent – Koperek Rajmund

Rocznik 2002
I Trener – Wenerski Grzegorz
Asystent – Fabianowicz Dariusz

Rocznik 2003
I Trener – Gucwa Robert
Asystent – Fabianowicz Dariusz

Rocznik 2004
I Trener - Kwasiborski Krzysztof
Asystent - Dubielak Dawid

Rocznik 2005
I Trener – Majewski Łukasz
Asystent – Menich Grzegorz

Trener koordynator grup podstawowych – Śmiechowski Tomasz 2006-2012

Rocznik 2006
I Trener – Grabowski Paweł
Asystent – 

Rocznik 2007
I Trener – Włoczewski Tomasz
Asystent – Gostomski Michał

Rocznik 2008
I Trener – Pniewski Emil
Asystent – Bagiński Konrad

Rocznik 2009
I Trener – Trepka Maciej
Asystent – Mikołajczyk Marcin

Rocznik 2010
I Trener – Błaszczyk Konrad
Asystent - Jędrzejewicz Marcin

Rocznik 2011
I Trener – Kędzierski Tomasz
Asystent – Kamiński Krzysztof

Rocznik 2012
I Trener – Jędrzejewicz Marcin
Asystent – Lewandowski Damian

Trener koordynator grup przedszkolnych – Tomaszewski Zbigniew 2011-2014

Piłkarskie Przedszkole – grupa Podolszyce
I Trener – Tomaszewski Zbigniew
Asystent – Lubiński Michał

Piłkarskie Przedszkole – grupa Centrum
I Trener – Trepka Maciej
Asystent – Lewandowski Damian
 

Trener przygotowania motorycznego  – Polańczyk Piotr
Trener bramkarzy – Kijek Damian
Trener Judo – Januszewski Piotr


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock informuje, że z powodu złych warunków atmosferycznych zaplanowana na dzień 11.07.2018 r. (środa) wizyta uczestników II turnusu półkolonii Wakacje z Orlenem w Parku Linowym w Borowiczkach zostaje odwołana. Nasi milusińscy w dniu 11.07.2018 r. odwiedzą salę zabaw „Happy Park” w Stróżewku.


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock informuje, iż z przyczyn od nas niezależnych obóz sportowy dla zawodników roczników:  2001, 2002, 2003 planowany w terminie: 01 – 07.08.2018 r. w ośrodku w Sokółce nie odbędzie się. Właściciel ośrodka, mimo zapewnień, nie uzyskał pozytywnej opinii Straży Pożarnej, a tym samym uniemożliwił nam zgłoszenie wypoczynku dzieci i młodzieży w Kuratorium Oświaty. Z troski o bezpieczeństwo naszych zawodników oraz konieczność poruszania się w ramach przepisów postanowiliśmy zrezygnować z usług Ośrodka w Sokółce. Jednakże dla zapewnienia ciągłości procesu szkolenia oraz w celu podnoszenia poziomu sportowego naszych zawodników, obóz dla ww. grup odbędzie się w terminie: 04 – 10.08.2018 r. w Hotelu Olimpijskim w Ciechanowie przy ul. 17 Stycznia 60A (http://www.mosirciech.pl/hotel-olimpijski). Ośrodek ten spełnia zarówno wszystkie wymogi Kuratorium Oświaty jak i posiada doskonale wyposażoną bazę sportową (boiska, basen z nielimitowanym dostępem dla naszych zawodników). Standard hotelu jest wyższy niż w przypadku poprzedniego ośrodka. Cena obozu pozostaje bez zmian i wynosi 780 zł.


Poniżej dostępny jest do pobrania harmonogram zajęć II turnusu Wakacji z Orlenem

 Harmonogram II turnus


Zdjęcia z każdego dnia  Wakacji z Orlenem można oglądać otwierając link do naszego fanpage'a

https://www.facebook.com/ssmwp/


Zawodnicy Wisły Płock 2007 w minionym weekendzie brali udział w dwóch turniejach. W Koninie nasi wychowankowie wzięli udział w VII Ogólnopolskim turnieju im. Mariana Paska pewnie pokonując wszystkich rywali w grupie (Wisła Płock 7:1 Łódzka Akademia Futbolu, Wisła Płock 6:1 Górnik Konin, Wisła Płock 12:0 Falubaz Zielona Góra, Wisła Płock 4:1 AP Reissa, Wisła Płock 9:3 ŁKS Kalisz), a w finale wygrywając 4:1 z Progresem Warszawa. W drugim Turnieju - Stoczniowiec Cup nasza drużyna w finale musiała uznać wyższość gospodarzy przegrywając 2:1. Nagrodę najlepszego strzelca Turnieju otrzymał Daniel Rolewski. 


Poniżej dostępny jest do pobrania harmonogram zajęć I turnusu Wakacji z Orlenem

 Harmonogram I turnus


Lista dzieci przyjętych do udziału w półkoloniach piłkarskich organizowanych w ramach projektu „Wakacje z Orlenem”.


Zawodnicy SSM Wisła Płock 2007 w sobotę 23 czerwca wezmą udział w dwóch turniejach. Drużyna zostanie podzielona na dwie ekipy i jedna z nich pojedzie do Konina na VIII Ogólnopolski Turniej Orlików Starszych im. Mariana Paska, a druga weźmie udział w w turnieju Stoczniowiec CUP w Plocku.

Obsada Turnieju w Koninie:  SSM Wisła Płock, UKS Concordia, Akademia Piłkarska Reissa, KKS Kalisz, Falubaz Zielona Góra, Łódzka Akademia Futbolu,  WKS Wieluń, Olympic, Elana Toruń, Progres Warszawa

Drużyny wystepujące w Stoczniowiec CUP: SSM Wisła Płock, Amator Maszewo, Błękitni Raciąż, FEA Gostynin/Łąck, GKS Bedlno, Królewscy Płock, Mazur Gostynin, Pegaz Drobin, Start Proboszczewice, Stoczniowiec Płock,


Zapraszamy  do udziału w bezpłatnych półkoloniach „Wakacje z ORLENEM”, które odbywać się będą na obiektach sportowych Wisły Płock S.A., przy ulicy Łukasiewicza 34. W ramach projektu, zarówno chłopcy jak i dziewczęta, poznają  podstawowe zagadnienia techniki i taktyki piłki nożnej. Zajęcia prowadzone będą w formie gier i zabaw ruchowych przez doświadczonych trenerów Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. Poza treningami piłkarskimi zapewniamy dodatkowe atrakcje takie jak: zwiedzanie Płockiego Ogrodu Zoologicznego, zabawy w Parku Linowym lub Sali zabaw Happy Park, zajęcia na pływalni miejskiej, wyjście do kina.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Sponsorem tytularnym półkolonii jest PKN ORLEN SA.

Organizatorzy zapewniają:

  • profesjonalną opiekę trenerów w godzinach 8.00 – 15.00 (od poniedziałku do piątku) i 9.00 – 13.00 (soboty),
  • uroczyste zakończenie turnusu i poczęstunek w formie grilla (sobota),
  • śniadanie, obiad i wodę mineralną po treningach,
  • bilety wstępu podczas wyjść grupowych,
  • koszulkę sportową,
  • pamiątkowy dyplom,
  • ubezpieczenie NNW.

Terminy turnusów:

  • I turnus (roczniki 2012, 2011): 02.07.2018 r. – 07.07.2018 r.
  • II turnus (roczniki 2010, 2009): 09.07.2018 r. – 14.07.2018 r.
  • III turnus (roczniki 2008, 2007): 16.07.2018 r. – 21.07.2018 r.

Warunkiem zgłoszenia dziecka jest poprawne wypełnienie karty zgłoszeniowej dziecka do udziału
w półkoloniach piłkarskich organizowanych w ramach projektu „Wakacje z ORLENEM” i dostarczenie jej w terminie od 20.06.2018 r. do 22.06.2018 r. w godz. 16.00 – 19.00 do biura SSM Wisła Płock
(09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 34, budynek główny, I piętro).

Ilość miejsc jest ograniczona. O zakwalifikowaniu się uczestnika decyduje kolejność zgłoszeń. Lista dzieci przyjętych do udziału w półkoloniach piłkarskich zostanie zamieszczona w dniu 26 czerwca 2018 r. o godz. 12.00 na oficjalnej stronie internetowej Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock http://ssm.wisla.plock.pl/.

 

Kartę zgłoszeniową dziecka do udziału w półkoloniach piłkarskich organizowanych w ramach projektu „Wakacje z ORLENEM” można od dnia 19.06.2018 r. pobrać tutaj

„Regulamin bezpłatnych półkolonii piłkarskich organizowanych w ramach projektu „Wakacje z ORLENEM” dla dzieci urodzonych w latach 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007 przez Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock” dostępny tutaj. 


I edycja turnieju KolorytCup o puchar Burmistrza Łomianek odbyła się w dniach 15.06-17.06.

Nasi zawodnicy pierwszego dnia na miejscu odbyli trening oraz wzięli udział w otwarciu imprezy po czym wspólnie z kolegami z innych drużyn obejrzeli mecz Mistrzostw Świata.

Drugi dzień to już tylko granie. Zawodnicy w sobotę rozegrali 7 spotkań każde po 22 minuty. Zagraliśmy z takim drużynami jak: Beniaminek Krosno, Varsovia Warszawa, Dolcan Ząbki, Pogoń Szczecin, KS Łomianki, Chrobry Głogów oraz FFA Warszawa. Następnego dnia czekało na młodych nafciarzy jeszcze 5 spotkań. Tego dnia spotkaliśmy się na boisku z FCBEscola, Legia Warszawa, Cracovia Kraków, Jagiellonia Białystok oraz ponownie już w meczu o 5 miejsce w całym turnieju z Varsovia Warszawa. Po pechowej przegranej ostatecznie zajmujemy miejsce 6.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie oraz kapitalna atmosferę.

Gratulujemy świetnej organizacji turnieju.


W piątek wieczorem  do Opola zjechały jedne z najlepszych akademii piłkarskich w Polsce aby wziąć udział w sobotnim turnieju U-13 Rodło Cup. Rozgrywki odbywały się w systemie „każdy z każdym” 1 x 30 minut w składach 11 osobowych .W sumie młodzi nafciarze rozegrali 7 spotkań , czyli 210 minut grania na najwyższym poziomie.

W pierwszym meczu trafiamy na drużynę Zagłębia Lubin z którą po zaciętej walce remisujemy 1:1.Drugi mecz to pojedynek z Wisłą Kraków, z którą wygrywamy 1:0. W trzecim spotkaniu gramy ze Śląskiem Wrocław i ponownie wygrywamy 1:0. Czwarty mecz to rywalizacja z Rodłem Opole. Niestety sporo pecha sprawia że remisujemy to spotkanie 1:1.Chwila przerwy i następny mecz z drużyną Pogoni Szczecin. W tym meczu Pogoń była zespołem lepszym, lecz tym razem to nam szczęście sprzyja i udaje się zremisować 0:0. Kolejny rywal to mocny zespół Legii Warszawa. Po całkiem niezłej grze wygrywamy ten mecz 3:2. Po obliczeniu minut poszczególnym zawodnikom, niektórzy dostają wolne w ostatnim meczu z Odrą Opole, który nie miał żadnego wpływu na końcowy układ tabeli. Przegrywamy to spotkanie i ostatecznie zajmujemy trzecie miejsce w bardzo mocno obsadzonym turnieju.

Biorąc pod uwagę fakt że dla naszych zawodników był to debiut w składach 11 osobowych, wszystkim chłopcom należą się ogromne brawa.

SSM Wisła wystąpiła w składzie;

Kraska Filip, Dynus Krzysztof, Kotarski Adam, Bonkowski Adam, Korpowski Miłosz, Krupiński Filip, Jakubik Wojciech, Orzeszek Marcel, Seidler Sebastian, Strzeszewski Igor, Koprucki Maks, Tomala Adrian, Bieniek Filip, Grzegórski Bartek, Koper Piotr, Tomczyk Mateusz, Kamiński Dawid, Staniszewski Adam, Zawodnik testowany.


Juniorzy młodsi w ostatnim meczu Ekstraligi U-17 pokonali Józefovię Józefów 7:2 kończąc rozgrywki na bardzo wysokim drugim miejscu.


W kończącym rundę wiosenną meczu Wisła 2003 pokonała Unię Warszawa 3:0.


Wisła Płock 2002 zwyciężyła na wyjeździe z UKS Varsovia Warszawa 6:1 i awansowała do Ekstraligi wyprzedzając w tabeli Polonię Warszawa!


Już po raz ósmy w Ostrołęce odbył się APN Cup, czyli jeden z najsilniej obsadzonych turniejów młodzieżowych w regionie. Jak zawsze na wysokości zadania stanęli organizatorzy. Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej była gospodarzem wyjątkowych zawodów.

Formuła tego silnie obsadzonego turnieju sprawiała, że każda z drużyn rozgrywała dziewięć spotkań. Zdecydowanie najlepiej wypadły ekipy Varsovii i Wisły Płock. Warszawianie okazali się lepsi... o jedną bramkę i to oni zdobyli puchar za zwycięstwo. Płocczanie zajęli miejsce drugie, z kolei na trzecim miejscu zawody ukończyła ekipa Soccer Kętrzyn.

Klasyfikacja końcowa w rozwinięciu.

 

 


W ostatnim spotkaniu rozgrywek ligowych w sezonie 2017/2018 drużyna Wisły Płock 2004 pokonała gospodarzy 3:2. 


W wyjazdowym meczu w Ostrołęce zespół Wisły 2003 bezbramkowo zremisował z drużyną APN.


W przedostatniej kolejce I Ligi Wojewódzkiej U-14 drużyna Wisły Płock 2004 podzieliła się punktami z Młodymi Orłami z Pułtuska.


Wisła Płock 2002 pewnie zwyciężyła na własnym boisku z Huraganem Wołomin. Skład i zdobywcy bramek w rozwinięciu.


Juniorzy Młodsi rozegrali kolejne spotkanie Ekstraligi U-17 w Radomiu. Mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem naszych wychowanków.


W sobotę 16 czerwca zawodnicy SSM Wisły Płock 2007 wystąpią w VIII Ogólnopolskim Turnieju APN CUP 2018 zorganizowanym przez Ostrołęcką Akademię Piłki Nożnej. W rozgrywkach weźmie udział 10 drużyn i gra toczyć się będzie systemem "każdy z każdym".

Zestaw drużyn APN CUP 2018:
Legia Warszawa
Stilon Gorzów Wlkp.
SSM Wisła Płock
Wigry Suwałki
AP Granica Kętrzyn
Naki Olsztyn
Varsovia Warszawa
MŁKS Łomża
APN Ostrołęka I
APN Ostrołęka II


Drużyna rocznika 2009 wystąpi na turniej Koloryt Cup o puchar Burmistrza Łomianek organizowanym przez dwa kluby KS Łomianki oraz FFA Warszawa. Turniej odbędzie się 16.06 i 17.06 na boisku w Łomiankach. W turnieju poza naszym zespołem wystąpią:

Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa
Cracovia Kraków
ŁKS Łódź
Beniaminek Krosno
KS Łomianki
Chrobry Głogów
Dolcan Ząbki
Escola Varsovia
KS FFA Warszawa

więcej informacji na http://www.kolorytcup.pl


W piątek 15 czerwca rocznik 2005 wyjedzie na bardzo mocno obsadzony turniej do Opola, gdzie będzie miał okazję rozegrać 7 spotkań w skladach 11 osobowych.

Druzyny biorące udział:
Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin
Wisła Kraków
Wisła Płock
Legia  Warszawa
Śląsk Wrocław
Odra Opola
Rodło Opole.


Już w najbliższy weekend obiekty przy ul. Reymonta 22 zamienią się w arenę zmagań podczas 31. Międzynarodowego Turnieju o Puchar Adama Grabki. Rozgrywki zyskują dodatkową rangę ponieważ zyskały tytularnego sponsora – firmę SPAR. 20 klubów z Polski i Europy wystąpi w SPAR European CUP U12.

Wszystkie sobotnie mecze odbędą się na Boisku Treningowym Akademii, natomiast w niedzielę zmagania przeniosą się na Stadion Miejski im. Henryka Reymana.


Drużyna SSM Wisła Płock 2007 wzięła udział w Turnieju o Puchar Prezesa Widzewa Łódź. W stawce 8 drużyn grano systemem każdy z każdym, Zawodnicy Wisły wygrali 5 meczów (Widzew II Łódż 2-1, SMS Łódź 2-0, Ruch Chorzów 7-1, Elana Toruń 5-2, KSZO Ostrowiec 2-0) a dwa zakończyły się naszymi porażkami (Widzew I Łódź 1-2, Escola Varsovia 0-1) co ostatecznie dało nam 4 miejsce w turnieju. Zawody wygrała drużyna SMS Łódź.

Królem strzelców został zawodnik SSM Wisły Płock Bartosz Borowski (11 bramek). Drugi z naszych zawodników Wiktor Pankowski otrzymał od organizatorów nagrodę FAIR PLAY za "celowo spudłowany" rzut karny w meczu z KSZO Ostrowiec (gracz rywali złapał piłkę w ręce po usłyszeniu gwizdka sędziego z innego boiska).

Wiślacy w Łodzi wystąpili w składzie: Kraska- Pankowski, Kowalewski, Ziemkiewicz (5 bramek), Kowalski ( 1 bramka), Borowski Bartosz (11 bramek), Sawicki (2 bramki), Moczybroda, Tylicki, Borowski Marcel.


Wisła Płock 2003 pokonała na wyjeździe Spartę Mochowo 3:1.


Wisła Płock 2002 zremisowała na własnym boisku z MKS Polonia Warszawa i na dwie kolejki przed końcem sezonu utrzymała pozycję lidera I Ligi Wojewódzkiej U-16.


Po bardzo emocjonującym pojedynku juniorzy młodsi grający w Ekstralidze U-17 zremisowali na wyjeździe z KS Drukarz Warszawa 1:1.


Bardzo dobry mecz rozegrali zawodnicy Wisły Płock 2004 i zwyciężyli z Ostrołęcką APN 6:2 !


Drugie miejsce zajęła drużyna rocznika 2009 na turnieju we Włocławku. Drużyna szła jak burza strzelając do meczu finałowego 21 bramek. Niestety mimo dobrego spotkania w finale i stworzenia licznych sytuacji nie udało się wygrać całego turnieju. Dodatkowo tytuł najlepszego strzelca zdobył zawodnik Wisły - Tomasz Dąbrowski. Drużyna po raz pierwszy wystąpiła w nowych strojach ufundowanych przez firmę NonKor Service Paweł Sobczyk. Bardzo dziękujemy !!!


Zawodnicy SSM Wisły Płock 2007 wezmą udział 2 czerwca w TURNIEJU ROCZNIKA 2007 Z OKAZJI DNIA DZIECKA O PUCHAR  PREZESA WIDZEWA  ŁÓDŹ!

Lista osób powołanych na turniej do Łodzi: Kraska- Pankowski, Kowalewski, Kowalski, Ziemkiewicz, Sawicki, Borowski Bartosz, Tylicki, Moczybroda, Borowski Marcel

Uczestnicy turnieju o Puchar Prezesa Widzewa

1.Widzew Łódź I
2.Widzew Łódź II
3. SSM Wisła Płock
4.Elana Toruń
5.SMS Łodź
6.Ruch Chorzów
7.KSZO Ostrowiec
8.Escola Varsovia Barcelona.

Pozostali zawodnicy SM Wisły Płock 2007 (Mrozowski, Przemyłski, Domański, Durczyk, Chrobot, Izbicki, Rolewski, Szewczyk)  zostali powołani na mecz ligi okręgowej Młodzik, który odbędzie się 2.06.2018 o godz. 11:00 z Mazurem Gostynin.


Z okazji zbliżającego się wielkimi krokami Dnia Dziecka Wisła Płock oraz Andrzej Nowakowski Prezydent Miasta Płocka zapraszają na jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które 1 czerwca odbędzie się na Stadion im. Kazimierza Górskiego w Płocku. Zapraszamy – wstęp wolny!

Już w najbliższy piątek swoje święto obchodzić będą najmłodsi fani Nafciarzy. Pamiętając o tym, że dzieci zawsze wspierają Wisełkę przygotowaliśmy dla nich moc wiślackich atrakcji, z których w tym szczególnym dniu skorzystać będą mogli wszyscy zainteresowani!

Spotykamy się w godzinach 10:00-14:00 na bocznych boiskach Stadionu im. Kazimierza Górskiego, przy ul. Łukasiewicza 34.

Już teraz zachęcamy więc wszystkich, aby 1 czerwca odwiedzili nasz obiekt i wzięli udział w niezwykłym Dniu Dziecka z Wisłą Płock. Naprawdę warto tu być, będzie się działo!


Miło nam poinformować, że po raz kolejny trzech naszych zawodników otrzymało powołania do Kadry Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej i w dniach 5-7.06.2018r. będzie reprezentować nasze Województwo na Turnieju selekcyjnym w Warszawie. Do kadry Mazowsza powołani zostali: 
Dynus Krzysztof
Grzegórski Bartłomiej
Jakubik Wojciech

Życzymy zawodnikom powodzenia i dalszych sukcesów sportowych !


Miło nam poinformować, że po raz kolejny trzech naszych zawodników otrzymało powołania do Kadry Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej i w dniach 5-7.06.2018r. będzie reprezentować nasze Województwo na Turnieju selekcyjnym w Warszawie. Do kadry Mazowsza powołani zostali: 
Dynus Krzysztof
Grzegórski Bartłomiej
Jakubik Wojciech

Życzymy zawodnikom powodzenia i dalszych sukcesów sportowych !


Wisła Płock 2009 wystąpi w silnie obsadzonym turnieju organizowanym przez Piłkarską Akademię Reissa w Baranowie k. Poznania. Turniej odbędzie się 09.06.2018. Podopieczni trenerów Macieja Trepka i Marcina Mikołajczyka zagrają przeciwko drużynom:

1. AP Reiss
2. Reprezentacja Polski AP Reiss
3. AP Falubaz
4. Śląsk Wrocław
5. Arkonia Szczecin
6. Pogoń Szczecin
7. ŁKS Łódź
8. Varsovia Warszawa
9. APMT Krzeszowice


W miniony weekend chłopcy z rocznika 2005 udali się do Gniezna na dwudniowy turniej.W zawodach wzięły udział 24 zespoły z Polski, Litwy, Ukrainy oraz Włoch w sumie około 550 zawodników. Młodzi Wiślacy w fazie grupowej zwyciężyli w czterech meczach oraz raz remisowali co dało im pewne pierwsze miejsce w grupie i grę w ćwierćfinale.

W meczu ćwierćfinałowym trafiliśmy na mocny zespół Widzewa Łódź, jednak bardzo dobra dyspozycja naszych zawodników pozwoliła nam wygrać pewnie 3:1 i mogliśmy się cieszyć z półfinału.

W meczu półfinałowym trafiliśmy na silny fizycznie włoski zespół Anagni Calcio. Bardzo brutalnie grający włosi, długo bronili się przed naszymi atakami, jednak na minutę przed końcem najmniejszy na boisku Mateusz Tomczyk pokonuje bramkarza i mamy upragniony finał.

W finale trafiamy na zespół Lecha Poznań. Po ostrej walce z Włochami pięciu zawodników narzeka na kontuzje lecz każdy zgłasza chęć gry w finale. Po ambitnej walce niestety przegrywamy 0:1 i zajmujemy II miejsce w stawce 24 drużyn.

Nasz zawodnik Miłosz Korpowski zostaje wybrany do najlepszej piątki turnieju.

SSM Wisła 2005 wystąpiła w składzie:

Kraska Filip,Korpowski Miłosz,Staniszewski Adaś,Krupiński Filip,Bonkowski Adaś,Orzechowski Janek,Orzeszek Marcel,Grzegórski Bartek,Kamiński Dawid,Jakubik Wojciech,Tomczyk Mateusz,Strzeszewski Igor,Seidler Sebastian,Tomala Adrian,Bieniek Filip,Koprucki Maksio.

Zdobyty puchar drużyna dedykuje Bartkowi Ciesielskiemu, który dzień przed wyjazdem złamał rękę i będzie musiał pauzować sześć tygodni.


W sobotę wiślacy w rozgrywkach grupowych odnieśli dwa zwycięstwa z ukraińskim zespołem FC Kovel-Volyn i Dolcanem Ząbki oraz ponieśli porażkę z gospodarzami turnieju FCBEscola Varsovia I i wywalczyli awans do półfinału.
W potyczce półfinałowej gracze Wisły po emocjonującym  meczu pokonali drugi zespół FCBEscoli i awansowali do finału. W meczu o pierwsze miejsce młodzi zawodnicy Wisły ponownie musieli uznać wyższość pierwszego  zespołu gospodarzy. Nagrodę indywidualną dla najlepszego bramkarza turnieju odebrał nasz zawodnik Oskar Klat, który zakończył turniej z poważną kontuzją złamania dwóch palców prawej ręki.

Zespół SSM Wisły Płock na turnieju Escola Varsovia CUP 2018 reprezentowali:
Klat- Mrozowski, Pankowski, Przemyłski (1 bramka), Kowalewski, Durczyk, Kowalski, Ziemkiewicz, Rolewski (4 bramki), Lejman (1 bramka), Szewczyk(7  bramek), Borowski Bartosz(3 bramki).


Podopieczni Trenera Emila Pniewskiego i Konrada Bagińskiego w dniach 1-3.06.2018r. zagrają w IX Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim o Puchar Prezesa Legii Warszawa. Zespoły z którymi będą się mierzyć zawodnicy z rocznika 2008:

 

AP Legia Warszawa
Legia Bartoszyce
Victoria Bartoszyce
Chojniczanka Chojnice
Widzew Łódź
AP Korona
AFA Olaine
Olimpia Gwardiejsk
FC Kovel Wołyń
Juventus Academy
Sdyushor - 5  Kaliningrad
AMP GOOL
STF Champion
Górnik Zabrze
FK Šiauliai


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock ogłasza rekrutację dla chłopców urodzonych w latach 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 i 2011, 2012.

17:00 roczniki 2011 i 2012
18:00 roczniki 2010 i 2009
19:00 roczniki 2008,2007,2006

Nabory odbędą się w poniedziałek 28 maja 2018r. na boiskach typu orlik przy ul. Łukasiewicza 34.

Więcej informacji dotyczących samych naborów pod numerem telefonu 539-922-399 


KS Legionovia Legionowo na własnym boisku pokonała drużynę Wisły Płock 2:1.


10. zwycięstwo w I Lidze Wojewódzkiej odnotowali zawodnicy Wisły Płock 2002. W sobotę 26.05.2018r. w Warszawie pokonali drużynę MUKS Unii Warszawa 5:3!


W sobotę o godzinie 17:00 juniorzy młodsi Wisły Płock U-17 pewnie pokonali UKS Białe Orły Warszawa 6:0


W meczu 11 kolejki rozgrywek piłkarze Wisły Płock U-15 wysoko pokonali drużynę Podlasia Sokołów Podlaski 8:0.


W ramach rozgrywek I Ligi Wojewódzkiej gr.1 drużyna Wisły Płock 2004 zmierzyła się z zespołem Escoli Varsovia. Gospodarze zwyciężyli spotkanie 3:1.


W dniach 26-27 maja zawodnicy  SSM Wisły Płock 2007 wezmą udział w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej ESCOLA VARSOVIA CUP 2018. Wiślacy w swojej kategorii wiekowej w rozgrywkach grupowych zmierzą się z gospodarzami drużyną FCB Escola Varsovia, Dolcanem Ząbki i zawodnikami ukraińskiej drużyny FC Kovel-Volyn.

Turniej rozgrywany w trzech kategoriach wiekowych (2009,2008,2007) odbędzie się na obiektach FCB Escola przy ulicy Fleminga 2 w Warszawie.


Wisła Płock rocznik 2006 weźmie udział w mocno obsadzonym, Międzynarodowym Turnieju im. Adama Grabki. Zawody organizowane są przez Akademię Piłkarską Wisła Kraków od 1978 roku. 31. edycja odbędzie się w dniach 9-10 czerwca na obiektach przy ul. Reymonta 22. W Turnieju wezmą udział m.in. Benfica Lizbona, Jagiellonia Białystok, Ruch Chorzów, Escola Varsovia, Bate Borysow, MSK Żilina, Warta Poznań, Pogoń Szczecin, Wigry Suwałki, Banik Ostrava.


Wisła Płock 2001 w meczu X kolejki Ekstraligi U-17 bardzo wysoko pokonała gospodarzy - UKS Varsovię Warszawa 12:2 !


Wisła Płock U-15 w meczu wyjazdowym pewnie pokonała zespół Białych Orłów Warszawa.


Drużyna Wisły Płock 2004 odniosła drugą porażkę w lidze. W wyjazdowym spotkaniu Wisła Płock przegrała z zespołem MKS Bug Wyszków 3:2. 


Juniorzy młodsi prowadzeni przez Trenera Łukasza Majewskiego i Trenera Grzegorza Menicha pokonali 6:1 Koronę Ostrołękę i na 4 kolejki przed końcem ligi utrzymują się na pierwszym miejscu I Ligi Wojewódzkiej U-16.


W środę o godzinie 16:00 na boisku treningowym pierwszej drużyny Wisły Płock odbył się kolejny trening Diamentowej Grupy, do której należą wyróżniający się zawodnicy ze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. Jednostka treningowa została przeprowadzona przez Trenera analityka I drużyny Michała Siwierskiego, oraz Trenera koordynatora Piotra Górnickiego. Zawodnicy biorący udział w treningu:

- Adam Kępczyński
- Kacper Wiśniewski
- Adam Wiśniewski
- Miłosz Lewandowski
- Kamil Zapytowski
- Miłosz Iżewski
- Kuba Szczurowski
- Eryk Wydrzyński
- Kuba Wojtczak
- Krzysztof Dynus
- Wojciech Jakubik
- Bartłomiej Grzegórski
- Marcel Orzeszek
- Miłosz Korpowski


Po dwóch porażkach z rzędu zawodnicy Wisły Płock odnieśli zwycięstwo w meczu przeciwko drużynie Świtu Staroźreby 2:0.


Kolejne zwycięstwo odnieśli zawodnicy Wisły Płock 2002. W wyjazdowym spotkaniu pokonali KS Drukarz Warszawa 2:0.


Juniorzy młodsi Wisły Płock zremisowali 3:3 z Ursusem Warszawa. Skład i zdobywcy bramek w rozwinięciu.


Podopieczni Trenera Pawła Grabowskiego i Trenera Marcina Jędrzejewicza wyjadą na Międzynarodowy Turniej Ostróda Cup 2018. Oprócz naszych wychowanków wystąpią takie drużyny jak:

Arka Gdynia
SMS Łódź
AP Ostróda
Lechia Gdańsk
MUKS Kosa Konstancin
Jagiellonia Białystok
KS Drukarz Warszawa
FC Bukovyna 
West Bromwich Albion 
Liverpool 
Feyenord Rotterdam
Sokół Ostróda
St. Kevins Boys
Legia Warszawa
Karpaty Lwów
FC Wrocław Academy
Juventus Toruń 
Stomil Olsztyn

Areną zmagań w Ostróda Cup jest spełniający wszystkie wymogi FIFA i UEFA stadion wchodzący w skład najnowocześniejszego kompleksu rekreacyjno-sportowego na Warmii i Mazurach mogący pomieścić 5000 kibiców z podgrzewaną murawą, sztucznym oświetleniem i profesjonalnym zapleczem. Rozpoczęcie Turnieju 1.06. o godz: 15:30 


Wszystkich zawodników z rocznika 2002, którzy zakwalifikowali się do dalszej części naborów zapraszamy na test mecz 17 maja o godzinie 17:00 na boisku przy ul. Łukasiewicza 34. Zawodnicy muszą posiadać buty do gry, ochraniacze, koszulkę i spodenki.


09.05.2018r została rozegrana 8. kolejka I Ligi Wojewódzkiej U-15. Nasi wychowankowie z rocznika 2003 wysoko przegrali w wyjazdowym spotkaniu z UKS Talent Targówek.


W VIII kolejce I Ligi Wojewódzkej U-16 drużyna Wisły Płock 2002 zwyciężyła zespół MKS Mławianki Mława 4:3.


Po wyjazdowej porażce 4:0 z Polonią Warszawa juniorzy młodsi Wisły Płock spadli na 2 miejsce w Ekstralidze U-17.


Niepokonana od listopada zeszłego roku drużyna Wisły Płock 2004 przegrała na własnym boisku 2:3 z Escolą Varsovia.


Pierwszą ligową porażkę od 21.10.2017r. ponieśli zawodnicy z rocznika 2001. W niedzielę górą byli zawodnicy MLKS Józefovia Józefów pokonując naszych juniorów 3:1.


Zawodnicy Wisły Płock 2003 zostali pokonani przez drużynę Unii Warszawa 2:0.


Młodzi Wiślacy z rocznika 2002 zrobili kolejny krok w kierunku awansu do Ekstaligi. W sobotę pokonali na boisku przy ul. Łukasiewicza drużynę Varsovii 4:3.


Zawodnicy Wisły Płock - Krzysztof Dynus grający na co dzień w roczniku 2004, oraz Bartłomiej Grzegórski, który od tego roku dołączył do naszego zespołu w roczniku 2005 w dniach 8-10.05.2018r. w Aleksandrowie Łódzkim będą reprezentować nasze województwo na Turnieju selekcyjnym kadr wojewódzkich dla rocznika 2005. Życzymy powodzenia i dalszych sukcesów sportowych ! 


Zawodnicy Wisły Płock - Krzysztof Dynus grający na co dzień w roczniku 2004, oraz Bartłomiej Grzegórski, który od tego roku dołączył do naszego zespołu w roczniku 2005 w dniach 8-10.05.2018r. w Aleksandrowie Łódzkim będą reprezentować nasze województwo na Turnieju selekcyjnym kadr wojewódzkich dla rocznika 2005. Życzymy powodzenia i dalszych sukcesów sportowych ! 


W niedzielę (29.04.2018r) o godzinie 13:00 juniorzy młodsi Wisły Płock pokonali w Ekstralidze B1 drużynę Radomiaka 7:2. Skład i zdobywcy bramek w rozwinięciu.


07.05.2018r. w Płocku odbędą się zajęcia w ramach Akademii Klasy Ekstra dla grup chłopców i dziewczynek w kategoriach  wiekowych U-6, U-9 i U-11. Projekt wspiera Ministerstwo Sportu i Turystyki. Treningi odbędą się na stadionie przy ulicy Łukasiewicza 34 w godzinach 10:30 - 15:00. Zapraszamy !!!


W kolejnym wyjazdowym spotkaniu zawodnicy Wisły Płock 2004 wysoko zwyciężyli Młode Orły Pułtusk. Skład i zdobywcy bramek w rozwinięciu. 


W meczu na szczycie tabeli I Ligi Wojewódzkiej U-15 nasi wychowankowie pokonali Ostrołęcką APN 1:0.


Wisła Płock 2002 w wyjazdowym meczu pokonała PWKS Huragan Wołomin aż 8:1 i umocniła się na pozycji lidera I Ligi Wojewódzkiej U-16.


W dniach 26-27.05.2018r. zawodnicy Wisły Płock rocznika 2005 wystąpią na Turnieju Gniezno Cup

Obsada:

SPN Szamotuły
Zawisza Bydgoszcz
Legia Warszawa
Pogoń Szczecin
GOSRiT Luzino
Ząbkowice Orzeł Śl.
Chrobry Głogów
Lech Poznań
Akademia Reissa Poznań
FASE Szczecin
Humań ( Ukraina )
Anagni ( Włochy )
Esztergom (Węgry )
PSV Łódz
SMS Łódż
Mieszko Gniezno
GKS Morena Gdańsk
Warta Poznań
Górnik Konin
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Polonia Bydgoszcz
AP Maciej Murawski Zielona Góra
De La Salle Gdańsk


Młodzi wychowankowie Wisły Płock z rocznika 2004 pokonali na wyjeździe Ostrołęcką APN 2:1.


Zawodnicy Wisły Płock rocznika 2002 w V kolejce I Ligi Wojewódzkiej odnieśli pierwszą porażkę w tej rundzie. W wyjazdowym spotkaniu ulegli Polonii Warszawa 6:1.


W piątej kolejce Ekstraligi U-17 remisujemy na własnym boisku 3:3 z KS Drukarz Warszawa. 


Wysokie zwycięstwo odnotowali nasi wychowankowie w meczu ze Spartą Mochowo. Skład i zdobywcy bramek w rozwinięciu.


W środę drużyna Wisły Płock 2003 rozegrała zaległe spotkanie I kolejki pokonując UKS Talent Targówek 1:0.


Uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym odbędą się zgrupowania sportowe dla drużyn piłkarskich SSM Wisła Płock i Wisła Płock S.A.. Miejsca i terminy obozów dla poszczególnych zespołów zamieszczamy poniżej.

Obóz sportowy w Sokółce od dnia 01 – 07.08. 2018 r.

- zespół rocznika 2000/2001
- zespół rocznika 2002,                                                                                                                            
- zespół rocznika 2003.

Obóz sportowy w Zawierciu od dnia 08.08.2018 r. do 14.08.2018 r.

- zespół rocznika 2004,
- zespół rocznika 2005.

Koszt każdego zgrupowania wynosi 780 zł. Wpłaty można dokonać jednorazowo lub w trzech ratach gotówką w kasie klubu w dni robocze w godz. 8.00 – 14.00 lub przelewem na rachunek bankowy Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock: 79 1020 3974 0000 5202 0242 1550

Terminy płatności poszczególnych rat:

Rata I w wysokości 250 zł. - płatność do dnia  28.02.2018 r.,

Rata II w wysokości 250 zł. - płatność do dnia 31.05.2018 r.,

Rata III w wysokości 280 zł. - płatność do dnia 30.06.2018 r.

W tytule wpłaty prosimy o wpisanie następujących danych: imię i nazwisko zawodnika, rok urodzenia, obóz - rata I (II lub III).
Jeśli chcecie Państwo otrzymać fakturę za szkolenie podczas obozu sportowego, prosimy o zamieszczenie tej informacji podczas dokonywania płatności.


W dniu 24.04.2018r. odbędą się testy do klas sportowych Liceum przy Zespole Szkół Technicznych w Płocku.

Harmonogram dnia:

8:30 Przyjazd
9:00 rozpoczęcie testów
13:00 zakończenie testów
Zawodnicy muszą posiadać buty do gry, ochraniacze, koszulkę i spodenki

Egzaminy odbywać się będą na boisku sztucznym przy ul. Łukasiewicza 34 w Płocku. 

TELEFONY KONTAKTOWE: 

Trener Wisły Płock rocznik 2002 - Łukasz Majewski (507 583 556)
Informacje dotyczące klas sportowych ZST 70 - Dominik Błaszczak (506 990 860)
Informacje dotyczące naborów uzupełniających - Piotr Górnicki (602 609 345)


W niedzielę o godzinie 18:00 w Warszawie Wisła Płock 2001 zagrała kolejny mecz i pokonała gospodarzy 2:0. Skład i zdobywcy bramek w rozwinięciu.


Podopieczni Trenera Krzysztofa Kwasiborskiego zremisowali 1:1 na wyjeździe z MKS Podlasie Sokołów Podlaski.


W IV kolejce I Ligi Wojewódzkiej U-16 juniorzy młodsi Wisły Płock wysoko pokonali zespół Unii Warszawa 5:3 umacniając się na pierwszym miejscu w tabeli.


W meczu na szczycie I Ligi wojewódzkiej C2 gr.1 drużyna Wisły Płock 2004 podzieliła się punktami z KS Legionovią.


Firma CNH Industrial postanowiła wesprzeć młodych piłkarzy SSM WISŁA PŁOCK z rocznika 2007 fundując koszulki treningowe. SERDECZNIE Dziękujemy firmie CNH


W dniach 07-08 kwietnia 2018 r. drużyna rocznika 2005 wzięła udział w bardzo silnie obsadzonym turnieju w Warszawie. O poziomie drużyn biorących udział mogliśmy dowiedzieć się z wywiadów do lokalnych mediów, o których więcej w rozwinięciu posta.


Trzecie z rzędu zwycięstwo odnieśli podopieczni Trenera Piotra Górnickiego. W meczu na własnym boisku wysoko pokonali UKS Varsovię Warszawa.


Wisła Płock 2003 zwyciężyła na własnym boisku z beniaminkiem rozgrywek UKS Białe Orły Warszawa 7:0. Skład i zdobywcy bramek w rozwinięciu.


W III kolejce I Ligi Wojewódzkiej C2 gr. 1 podopieczni Trenera Roberta Gucwy zagrali kolejny mecz, a rywalem była drużyna MKS Bug Wyszków. Wiślacy zwyciężyli to spotkanie 1:0.


Miło jest nam poinformować, że trzech zawodników SSM Wisła Płock  zostało powołanych przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultacje szkoleniową, która odbędzie się w dniach 11-12.04.2018r. w Miętnem. Nasi zawodnicy rozegrają mecz kontrolny pomiędzy Reprezentacjami  Mazowieckiego ZPN i Lubelskiego ZPN. Na konsultacje zostali powołani następujący zawodnicy:

Miłosz Lewandowski (2004)
Krzysztof Dynus (2005)
Bartek Grzegórski (2005)

Życzymy powodzenia i dalszych sukcesów sportowych !


Miło jest nam poinformować, że trzech zawodników SSM Wisła Płock  zostało powołanych przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultacje szkoleniową, która odbędzie się w dniach 11-12.04.2018r. w Miętnem. Nasi zawodnicy rozegrają mecz kontrolny pomiędzy Reprezentacjami  Mazowieckiego ZPN i Lubelskiego ZPN. Na konsultacje zostali powołani następujący zawodnicy:

Miłosz Lewandowski (2004)
Krzysztof Dynus (2005)
Bartek Grzegórski (2005)

Życzymy powodzenia i dalszych sukcesów sportowych !


Miło jest nam poinformować, że trzech zawodników SSM Wisła Płock  zostało powołanych przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na konsultacje szkoleniową, która odbędzie się w dniach 11-12.04.2018r. w Miętnem. Nasi zawodnicy rozegrają mecz kontrolny pomiędzy Reprezentacjami  Mazowieckiego ZPN i Lubelskiego ZPN. Na konsultacje zostali powołani następujący zawodnicy:

Miłosz Lewandowski (2004)
Krzysztof Dynus (2005)
Bartek Grzegórski (2005)

Życzymy powodzenia i dalszych sukcesów sportowych !


Trzecie zwycięstwo odnieśli juniorzy Wisły Płock z rocznika 2002. Tym razem młodzi nafciarze wygrali z Koroną Ostrołęką na wyjeździe 3:2.


Zawodnicy rocznika 2004 udanie rozpoczęli start w rozgrywkach I ligi wojewódzkiej U-14. Przed własną publicznością zwyciężyli 13:0 z APN Olimp Ciechanów.


Udanie swoje rozgrywki wznowili zawodnicy z rocznika 2003. W meczu przed własną publicznością pokonali LKS Świt Staroźreby 5:1.


Kolejne pewne zwycięstwo zawodników Wisły Płock z rocznika 2002. Tym razem pokonali 5:0 KS Drukarz Warszawa w ramach rozgrywek I Ligi Wojewódzkiej U-16.


Wisła Płock S.A., Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock oraz Juventus Academy podpisali umowę o wzajemnej współpracy. Obecnie w naszej akademii trenuje czterech wychowanków JSS Toruń - trzech zawodników z rocznika 2003 ( Jan Grudziński, Jakub Budzisz, Adam Wiśniewski ), oraz jeden z rocznika 2004 (Dominik Jasieniecki). W miniony weekend część chłopców rozegrała już swoje pierwsze mecze ligowe zwiększając konkurencję w zespołach. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.  


Wisła Płock S.A., Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock oraz Juventus Academy podpisali umowę o wzajemnej współpracy. Obecnie w naszej akademii trenuje czterech wychowanków JSS Toruń - trzech zawodników z rocznika 2003 ( Jan Grudziński, Jakub Budzisz, Adam Wiśniewski ), oraz jeden z rocznika 2004 (Dominik Jasieniecki). W miniony weekend część chłopców rozegrała już swoje pierwsze mecze ligowe zwiększając konkurencję w zespołach. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. 


Po bardzo ciężkim meczu, gdzie przeciwnik był stroną przeważającą wygrywamy z drużyną KS Ursus Warszawa 1:0.


Drużyna Wisełki Fordon Bydgoszcz zwyciężyła w Ogólnopolskim Turnieju SSM Wisła Cup dla rocznika 2008. W finale zawodów drużyna z Bydgoszczy pokonała Jaguar Północ Gdańsk 2:1. Na trzecim stopniu podium stanęła Delta Warszawa, która również 2:1 pokonała drużynę gospodarzy w spotkaniu o III miejsce.

Końcowa Klasyfikacja Turnieju
1.Wisełka Fordon Bydgoszcz
2.Jaguar Północ Gdańsk
3.Delta Warszawa
4.SSM Wisła I Płock
5.AP Żyrardów
6.Orły Zielonka
7.SSM Wisła II Płock
8.Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
9.AP Jedenastka Wrocław
10.MUKS Wisełka Solec Kujawski
11.AF Widzew Łódź Brzeziny
12.FA Płońsk
13.Widok Skierniewice
14.Bóbr Tłuszcz
15.WAP Młodzi Przebojem
16.AP 11 Legionowo

Najlepszy strzelec - Szymon Pączek - Wisełka Fordon Bydgoszcz
Najlepszy zawodnik - Robert Janicki - Jaguar Północ Gdańsk
Najlepszy bramkarz - Mikołaj Papaj - Delta Warszawa 


W inauguracyjnym spotkaniu I ligi wojewódzkiej U-16 podopieczni Trenerów Łukasza Majewskiego i Grzegorza Menicha pokonali w wyjazdowym spotkaniu MKS Mławiankę Mława.


Zawodnicy Wisły Płock 2001 udanie rozpoczęli rozgrywki w Ekstralidze U-17 zdecydowanie pokonując na własnym boisku drużynę MKS Polonii Warszawa.


9:30 MUKS Wisełka Solec Kujawski - AP 11 Legionowo
9:30 AP Jedenastka Wrocław - WAP Młodzi Przebojem
9:50 Bóbr Tłuszcz - FA Płońsk
9:50 AF Widzew Łódź Brzeziny - Widok Skierniewice

12:00 Delta Warszawa - Orły Zielonka
12:00 Jaguar Północ Gdańsk - AP Żyrardów
12:20 Wisełka Fordon Bydgoszcz - Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
12:20 SSM Wisła II Płock - SSM Wisła I Płock


Już jutro i w niedzielę na boiskach krytych halą pneumatyczną odbędzie się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej SSM Wisła Cup dla rocznika 2008. W zawodach weźmie udział 16 drużyn. W sobotę drużyny będą rywalizować w dwóch grupach ośmiozespołych. W niedzielę będziemy świadkami fazy pucharowej i końcowych rozstrzygnięć w zawodach. Początek sobotnich i niedzielnych zmagań zaplanowano na godzinę 9:30.

Grupa A
SSM Wisła I Płock, WAPN Młodzi Przebojem, Widok Skierniewice, AP Żyrardów, MUKS Wisełka Solec Kujawski, Wisełka Fordon Bydgoszcz, Bóbr Tłuszcz, Delta Warszawa

Grupa B
SSM Wisła II Płock, Jaguar Północ Gdańsk, AP Jedenastka Wrocław, Orły Zielonka, AF Widzew Łódź Brzeziny, Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk, FA Płońsk, AP 11 Legionowo

Zapraszamy na trybuny!


Drużyny młodzieżowe Wisły Płock w nadchodzący weekend wznawiają rozgrywki ligowe. Rocznik 2001, który jesienią awansował do Ekstraligi U-17 w pierwszym meczu podejmie na własnym boisku drużynę MKS Polonia Warszawa. Zawodnicy Wisły Płock 2002 przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli z nowym Trenerem – Łukaszem Majewskim. Młodzi Wiślacy w meczach kontrolnych spisywali się bardzo dobrze, co pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość. W I kolejce rozegrają wyjazdowe spotkanie z drużyną MKS Mławianka Mława. Podopieczni Krzysztofa Kwasiborskiego na inaugurację rozgrywek poczekają tydzień dłużej ( I kolejka przełożona na 11.04. ) i zagrają z drużyną Świtu Staroźreby przy ul. Wiatracznej 14 w Staroźrebach. Najmłodsza grupa rozgrywająca swoje mecze na szczeblu wojewódzkim – rocznik 2004 w pierwszym meczu zmierzy się z Escola II Varsovia w ramach rozgrywek I Ligi Wojewódzkiej. Poniżej przedstawiamy terminy pierwszych spotkań:

Ekstraliga B1
17.03.2018r. godz: 14:00
Wisła Płock – Polonia Warszawa

I Liga Wojewódzka B2
18.03.2018r. godz: 15:30
MKS Mławianka Mława - Wisła Płock

I Liga Wojewódzka C1
24.03.2018r. godz: 14:30
LKS Świt Staroźreby – Wisła Płock

I Liga Wojewódzka C2
17.03.2018r. godz: 16:30
Escola II Varsovia – Wisła Płock

Wszystkie mecze w roli gospodarza będą rozgrywane przy ul. Łukasiewicza 34 w Płocku.
Zapraszamy na trybuny !


Fundacja Kujawsko-Pomorskich Akademii Piłkarskich JSS to jedyny przedstawiciel akademii piłkarskiej Juventus FC na województwo kujawsko-pomorskie dla dzieci w wieku 5-16 lat. Zajęcia w akademiach w Toruniu prowadzone są według modelu obowiązującego we wszystkich szkółkach 32-krotnego mistrza Włoch na całym świecie.

Dzieci trenujące na co dzień w Juventus Academy Toruń gościły na zgrupowaniu Winter Camp Płock 2017. Oprócz treningów na obiektach Wisły Płock chłopcy z Torunia spotkali się z piłkarzami pierwszego zespołu i aktywnie uczestniczyli w meczu 21. kolejki Lotto Ekstraklasy Wisła Płock – Śląsk Wrocław.

To stworzyło właśnie okazję do nawiązania szerszej współpracy pomiędzy klubem, a Fundacja Kujawsko-Pomorskich Akademii Piłkarskich JSS, do której oprócz relacji pomiędzy grupami młodzieżowymi można zaliczyć między innymi:

 • współpracę sportową pomiędzy grupami młodzieżowymi (m.in. wspólne rozgrywanie sparingów, udział w turniejach organizowanych przez kluby);

• możliwość odbycia wzajemnych stażów trenerskich przez trenerów grup młodzieżowych;

• możliwość organizacji obozów sportowych;

• możliwość wymiany trenerów;

• udział w różnego rodzaju eventach, nie tylko sportowych (m.in. konferencje, bale, itp.);

• udział zawodników grup młodzieżowych w meczach Lotto Ekstraklasy;

• wzajemna dbałość o dobry wizerunek obu klubów.


01/03/2018

Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock pragnie podziękować wszystkim Państwu, którzy w roku 2017 przekazali 1 % podatku na cele naszego Stowarzyszenia. Dzięki Państwa wsparciu otrzymaliśmy kwotę 2.627,10 zł., która została w całości przeznaczona na cele statutowe SSM Wisła Płock (zakup sprzętu sportowego).

Informujemy jednocześnie, że również w tym roku można przekazać 1% podatku. W tym celu należy podczas wypełniania formularza PIT wpisać KRS: 0000270261 oraz cel szczegółowy: SSM WISŁA PŁOCK 4901.


Podopieczni Trenera Roberta Gucwy w dniach 12-16.02.2018r. wezmą udział w mocno obsadzonym Turnieju Międzynarodowym "Galicka Zima 2018" we Lwowie. Rozgrywanie Turniejów i meczów kontrolnych z zespołami z zagranicy jest wpisane w strategię działania naszego klubu. Pojedynki z grupami młodzieżowymi drużyn, które występują w Europejskich Pucharach z pewnością będzie ogromnym doświadczeniem dla naszych młodych zawodników.
 
Drużyny, które wezmą udział w Turnieju:
- Szachtar Donieck (UKR)
- Karpaty Lwów (UKR)
- FK Lwów (UKR)
- FK Galycina Lwów (UKR)
- Legia Warszawa (POL)
- AP WKS Śląsk Wrocław (POL)
- SSM Wisła Płock (POL)
- Wilno FM (LTU)
- Bate Borysów (BLR)
- MFK Zemplin Michalovice (SLO)

 Galicka Zima 2018 - harmonogram


Zawodnicy z rocznika 2005 okazali się bezkonkurencyjni w Turnieju o Puchar Prezesa SSM Wisła Płock, który odbył się w mininoną sobotę na płockim balonie.
Podopieczni Tomasza Śmiechowskiego wygrali wszystkie 5 spotkań pokonując kolejno GKS Bedlno, Gwiazdę Bydgoszcz, Białe Orły Warszawa, Włókniarz Pabianice oraz Widok Skierniewice. Dodatkowo Sebastian Seidler został królem strzelców Turnieju, a Wojciech Jakubik został wybrany przez organizatorów najlepszym zawodnikiem. Zwycięstwo w zawodach drużyna zadedykowała powracającemu po kontuzji Filipowi Bieńkowi. 

Końcowa klasyfikacja Turnieju:

1. SSM Wisła Płock
2. GKS Bedlno
3. Białe Orły Warszawa
4. Gwiazda Bydgoszcz
5. Włókniarz Pabianice
6. Widok Skierniewice
 


Uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym odbędą się zgrupowania sportowe dla drużyn piłkarskich SSM Wisła Płock i Wisła Płock S.A


W sobotę 27.01.2018r. na boisku pod balonem Wisły Płock odbył się III Ogólnopolski Turniej piłkarski dla dzieci z Placówek Opiekuńczo Wychowawczych „FutboLOVE TUMY”  Płock 2018 organizowany przez SSM Wisła Płock i Ośrodek Opiekuńczo Wychowawczy w Płocku. Do tegorocznej edycji zawodów zgłosiło się 16 drużyn z 8 województw: wielkopolskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, łódzkiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego, zachodnio-pomorskiego i lubelskiego. W sumie w rozgrywkach rywalizowało ponad 160 zawodników. Chcielibyśmy złożyć podziękowania dla: Wisły Płock S.A., Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, Fundacji Formika Dzieciom, Fundacji Frida, Fundacji "Dom Dbamy o Młodych", Fundacji "Okruszek Szczęścia" , Fundacji "Nadzieja na Mundial", Fundacji "Formika Dzieciom", "Fundacji Happy Ja" MOBILIS GROUP PŁOCK, Bizon Płock,  WASKOP. W rozwinięciu podajemy klasyfikację końcową oraz wyróżnienia indywidualne:
 


W dniu dzisiejszym odbyło się losowanie po którym wyłoniono podział na następujące grupy:
Grupa A
Toruń
Tczew
Płock Promyk
Gostynin

Grupa B
Kołaczkowo
Kutno
Włocławek
Lipno

Grupa C
Płock Sparta
Czernice Borowe
Więcbork
Daleszyce

Grupa D
Szczecin
Chełmno
Komarno
Siedlce

Poniżej załącznik do pobrania z harmonogramem Turnieju

 FutboLOVE Tumy 2018 Płock - harmonogram


Już w sobotę 27.01.2018 na boiskach pod balonem na stadionie Wisły Płock odbędzie się po raz III turniej piłkarski dla dzieci z Domów Dziecka i Placówek Opiekuńczo Wychowawczych – FutboLOVE TUMY Płock 2018.

W trzeciej edycji tego wydarzenia o ciekawe nagrody powalczy 16 drużyn z 8 województw: wielkopolskiego (Kołaczkowo), pomorskiego (Tczew), kujawsko-pomorskiego (Toruń, Włocławek, Lipno, Chełmno, Więcbork), łódzkiego (Zgierz) oraz mazowieckiego (Gostynin, Siedlce, Czernice Borowe, Płock), świętokrzyskiego (Daleszyce), lubelskiego (Komarno) i zachodniopomorskiego (Szczecin). Łącznie w płockich zawodach wystąpi ponad 160 zawodników. Uczestnicy Turnieju wywodzą się ze specyficznych środowisk i muszą zobaczyć cenne wartości: zdrową rywalizację, grę fair play i życie bez używek. Wszyscy chcemy, aby nasze dzieci poprzez sport kształtowały swoją osobowość oraz sprawność fizyczną. Uważamy, że sport dla tej grupy młodzieży jest odskocznią od codziennego życia. Jest również wspaniałą okazją do nawiązywania nowych przyjaźni, integracji z rówieśnikami z innych miast i udowodnienia sobie, że coś znaczę i potrafię osiągać sukcesy. 

Turniej wzorem lat ubiegłych rozpocznie się o godzinie 9, a zakończy po wielkim finale, którzy przewidziano na godzinę 16.45. Poza sportowymi emocjami wszyscy zgromadzeni tego dnia pod balonem, zobaczą między innymi pokaz judo, WOPR, Gedeon a dodatkowo będą mogli także wziąć udział w różnego rodzaju zabawach sportowych. Organizatorami turnieju są Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock i Ośrodek Opiekuńczo-Wychowawczy w Płocku. Patronat honorowy nad turniejem objął Prezydent Miasta Płocka Pan Andrzej Nowakowski. Turniej odbędzie się dzięki sponsorom i darczyńcom, którym bardzo dziękujemy za pomoc: Wisła Płock, Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej, Fundacja FriDA z Gostynina, Fundacja „Dbamy o Młodych” z Wrocławia, Fundacja „Okruszek Szczęścia” z Torunia, Fundacja „Nadzieja na Mundial”  z Warszawy, Fundacja „Formika Dzieciom” z Parzniewa, Fundacja HAPPY JA, Bizon Płock, MOBILIS, WASKOP.


Drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2007 wzięła udział w dziesiątym, jubileuszowym turnieju AJA YOPLAIT FUTSAL 2018, zorganizowanym we francuskim Auxerre, które jest miastem partnerskim Płocka.

Zawodnicy trenera Tomasza Włoczewskiego w rozgrywkach grupowych odnieśli komplet zwycięstw. Młodzi Nafciarze w czterech meczach zdobyli 12 bramek, a sami nie stracili żadnej. W fazie pucharowej Wiślacy kolejne spotkanie również wygrali bez starty gola, pokonując 4:0 ekipę z Toucy.

 - W półfinale zmierzyliśmy się z gospodarzami turnieju AJ Auxerre i po emocjonującym widowisku zremisowaliśmy 1:1. O wszystkim decydowały więc rzuty karne, które odbywały się według zasad znanych z amerykańskiej ligi MLS, gdzie zawodnik toczy pojedynek sam na sam z bramkarzem. Lepsi w tym elemencie okazali się miejscowi i to oni awansowali do finału - relacjonował trener Włoczewski.

W rywalizacji o trzecie miejsce płocczanie znów zremisowali 1:1, w związku z czym drugi raz musieli wziąć udział w konkursie rzutów karnych. Tym razem płocczanie zdobyli jednak dwie bramki i mogli cieszyć się ze zwycięstwa nad AJ Auxerre 2 oraz zajęcia pozycji na najniższym stopniu podium.

Warto przypomnieć, że tej dużej imprezie piłkarskiej udział wzięło 20 zespołów, w tym dwie zagraniczne. Poza Wisłą byli to zawodnicy z niemieckiego Worms. Zwycięzcą okazał się zespół FC Sens.

W turnieju SSM Wisłę Płock 2007 reprezentowali: Oskar Klat (4 obronione rzuty karne), Marcel Mrozowski (1 bramka), Jakub Sawicki (4 bramki), Kuba Szewczyk (8 bramek), Adrian Ziemkiewicz (3 bramki), Bartosz Borowski (3 bramki), Paweł Kowalski (1 bramka) oraz Wiktor Pankowski (2 bramki).

Wyjazd na turniej zorganizował Urząd Miasta Płocka, przy współudziale Wisły Płock S.A.


W dniu 20.01.2018 odbył się turniej rocznika 2009 w Starej Białej - Start Winter Cup organizowany przez Start Proboszczewice. Trenerzy zgłosili do turnieju dwie nasze drużyny, które wystąpiły jako Wisła I Płock i Wisła II Płock. Poza naszymi zespołami wystąpili: Start Proboszczewice, Królewscy Płock, FEA Gąbin, FEA Łąck, Amator Maszewo, Stoczniowiec Płock, Delta Słupno, Pegaz Drobin. Nasi wychowankowie zmierzyli się między sobą w półfinale, gdzie lepsza okazała się być po rzutach karnych Wisła II Płock, natomiast Wisła I Plock w meczu o 3 miejsce pokonała 1:0 Pegaz Drobin. W finale podopieczni Macieja Trepki pokonali FEA Łąck 2:1. Poza tym królem strzelców całego turnieju został zawodnik Wisła I Płock - Tomasz Dąbrowski, a najlepszym bramkarzem całej imprezy wybrany został zawodnik Wisły II Płock - Szymon Głuszek.


W miniony weekend na boiskach ,,pod balonem'' przy Łukasiecziwa 34 odbyła się VI edycja Turnieju Piłki Nożnej Firm i Zakładów Pracy. W zawodach wzięło udział 12 zespołów. W sobotę rozegrana została faza grupowa, w niedzielę byliśmy świadkami końcowych rozstrzygnięć w fazie pucharowej. Po wielu meczach pełnych sportowych wrażeń do półfinałów awansowały Orlen Produkcja, Poczta Polska, Stel-Mark oraz Levi Strauss. Spotkania tej fazy były bardzo wyrównane o czym świadczyć może fakt, że rozstrzygnięcia dokonały się dopiero w dodatkowych seriach rzutów karnych, w których górą były Poczta Polska oraz Orlen Produkcja. W spotkaniu o III miejsce Levi Strauss pokonał Stel-Mark 4:2, a w wielkim finale Poczta Polska pokonała po świetnym meczu Orlen Produkcję 5:4 i została zwyciezcą VI edycji turnieju.

Klasyfikacja końcowa:

1. Poczta Polska
2. Orlen Produkcja
3. Levi Strauss
4. Stel-Mark

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy zawodnik: Rafał Wilamowski (Poczta Polska)
Najlepszy strzelec: Arkadiusz Kłys (Orlen Koltrans)
Najlepszy bramkarz: Rafał Jankowski (Poczta Polska)

W rozwinięcu newsa końcowa klasyfikacja wszystkich drużyn..
 

 


Młodzi piłkarze SSM Wisła Płock 2007 wezmą udział w Międzynarodowym Turnieju futsalu, który 20 stycznia 2018 r. zostanie rozegrany we francuskim Auxerre.

Zaproszenie do udziału w zawodach wpłynęło z miasta partnerskiego Płocka – Auxerre. Turniej przeznaczony jest dla drużyn w kategorii wiekowej U11 (rocznik 2007 i młodsi) i organizuje go lokalny klub sportowy „Association de la Jeunesse Auxerroise” (w skrócie AJ Auxerre), w którym w przeszłości grali np. Andrzej Szarmach czy Ireneusz Jeleń. W turnieju uczestniczyć będzie 18 drużyn, w tym 16 z Francji oraz 2 zagraniczne (poza naszą drużyną będą to zawodnicy z Worms w Niemczech).

 

Wyjazd współfinansowany jest ze środków Urzędu Miasta Płocka.


W dniu wczorajszym w kawiarni klubowej odbyło się spotkanie organizacyjne połączone z losowaniem drużyn do VI edycji Turnieju Piłki Nożnej Firm i Zakładów Pracy. Zmagania drużyn odbędą się w najbliższy weekend na boiskach krytych halą pneumatyczną przy ulicy Łukasiewicza 34. W wyniku losowania drużyny utworzyły dwie grupy. I tak w grupie A znalazły się: Orlen Produkcja, DHL, Orlen Koltrans, KM Płock, Poczta Polska oraz CNH. W grupie B znalazły się Orlen Eko, Hydrokraking, CKTiS, Stelmark, Levis oraz Basell Orlen.

W sobotę odbędzie się faza grupowa, początek od godziny 10:00, w niedzielę od godziny 12:00 rozegrana zostanie faza pucharowa.

WYNIKI W ROZWINIĘCIU NEWSA....


W poniedziałek po treningu rocznika 2002 o godzinie 18:30 odbędzie się zebranie z rodzicami, przy szatniach na obiektach Wisły Płock.


11/01/2018

Ogromne podziękowania za możliwość udziału w okresie przedświątecznym i przeżycia fantastycznych emocji  w parku trampolinowym Adrenalina i kręgielni Enbo składają Zarząd, Trenerzy i młodzi wychowankowie Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock.


W sobotę zawodnicy SSM Wisły Płock 2007 wzięli udział w turnieju Irzyk CUP w Warszawie. Drugi zespół Wisły w rozgrywkach grupowych zajął 4 miejsce i w meczu o 7 miejsce wygrał po emocjonującym meczu 2-1 z Olimpią Warszawa. Pierwszy zespół SSM Wisły Płock w drugiej grupie odniósł komplet czterech zwycięstw z drużynami Łomianek, Wołomina, Olimpii Warszawa i drugi zespół Irzyk Warszawa. W finałowym meczu wiślacy pokonali drużynę gospodarzy Irzyk Warszawa 3-0. Nagrodę indywidualną w naszym zespole otrzymał Oskar Klat, który przez organizatorów turnieju został wybrany najlepszym bramkarzem.

Turniej w Warszawie był dobrym przetarciem naszego zespołu przed czekającymi w styczniu konfrontacjami w Międzynarodowym Turnieju we Francji (Auxerre) oraz meczami z Lechem Poznań i Escolą Varsovia.


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock informuje, że treningi Piłkarskiego Przedszkola zostają wznowione od dnia 04.01.2018r


W dniach 15-17 grudnia 2017 roku drużyna Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2005, prowadzona przez Tomasza Śmiechowskiego, uczestniczyła w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej w Mariampolu na Litwie. Na pełnowymiarowym boisku w hali rywalizowało 16 zespołów z Polski, Rosji, Litwy oraz Łotwy. Relacja z Turnieju w rozwinięciu posta. 


Akademia Piłki Nożnej z Piotrkowa Trybunalskiego zwyciężyła w Ogólnopolskim Turnieju piłki nożnej SSM Wisła Cup dla rocznika 2009, który został rozegrany w minioną niedzielę na boiskach krytych halą pneumatyczną. Zawodnicy z województwa łódzkiego pokonali w finale Galacticos Ostrowiec Świętokrzyski 3:1. Trzecie miejsce przypadło UKS MDK Płock, który zwyciężył Gwiazdę Bydgoszcz 6:0. Drużyny SSM Wisły Płock zajęły 5 i 12 miejsce. 

Klasyfikacja Końcowa
1.APN Piotrków Trybunalski
2.Galacticos Ostrowiec Świętokrzyski 
3.UKS MDK Płock
4.Gwiazda Bydgoszcz 

Najlepszy zawodnik
Antoni Żerek - APN Piotrków Trybunalski

Najlepszy bramkarz
Antoni Ryziński - UKS MDK Płock

Najlepszy strzelec 
Jaś Zarębowski - UKS MDK Płock


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock ogłasza rekrutację dla chłopców urodzonych w latach 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 i 2011.

Nabory odbędą się w piątek 8 grudnia 2017r. na boiskach krytych halą pneumatyczną przy ul. Łukasiewicza 34.

16:30 – rocznik 2011 i 2010
18:00 – rocznik 2009 i 2008
19:00 – rocznik 2007, 2006 i 2005

Więcej informacji dotyczących samych naborów na stronie ssm.wisla.plock.pl oraz pod numerem telefonu 663-347-976.


Podopieczni Trenerów Emila Pniewskiego i Konrada Bagińskiego z rocznika 2008 zajęli III miejsce na Turnieju o Puchar Prezesa SSM Wisła Płock. W grupie nasi młodzi piłkarze wygrali wszystkie mecze tracąc przy tym tylko jedną bramkę. W półfinale nasza drużyna musiała uznać wyższość SMSu Łódź przegrywając 2:0. W meczu o III miejsce chłopcom przyszło się zmierzyć z zespołem GOL Brodnica, który zwyciężyli 4:2. Druga drużyna zajęła 11 miejsce, a dodatkowo najlepszym bramkarzem Turnieju został wybrany Adam Więtczak z SSM Wisła Płock. 

Klasyfikacja końcowa:
1. Królewscy Płock
2. UKS SMS Łódź
3. SSM Wisła Płock
4. GOL Brodnica

Najlepszy zawodnik:
Pascal Mouzie - Królewscy Płock

Najlepszy strzelec: 
Michał Krynicki - UKS MDK Płock

Najlepszy bramkarz:
Adam Więtczak - SSM Wisła Płock


Młodych adeptów piłki nożnej Piłkarskiego Przedszkola SSM Wisła Płock (roczniki 2010-2013) odwiedził Święty Mikołaj, który bawił się z piłkarzami, bronił rzuty karne, rozgrywał mecz, a na koniec wręczał wszystkim uczestnikom zajęć nagrody i medale.


We wtorek przed treningiem rocznika 2002 odbędzie się zebranie. Prosimy wszystkich rodziców o 100% obecność na spotkaniu.


Wyjazd na Turniej w Estonii spod stadionu Wisły Płock w piątek o 5.00 rano. Prosimy o zabranie paszportu albo dowodu osobistego i koniecznie karty ubezpieczenia Narodowego Funduszu Zdrowia. Planowany powrót w poniedziałek we wczesnych godzinach rannych.


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock ma zaszczyt zaprosić reprezentację Państwa firmy do udziału w Turnieju Piłki Nożnej Firm i Zakładów Pracy o Puchar Prezesa SSM Wisła Płock, który odbędzie się w  dniach 13 – 14.01.2018 r. na nowoczesnych boiskach krytych halą pneumatyczną usytuowanych na obiektach sportowych Wisły Płock S.A., przy ul. Łukasiewicza 34 w Płocku. W edycji zimowej mecze rozgrywane będą na boiskach o wymiarach 30m x 50m, bramki 2m x 5m, skład drużyny: 5 plus bramkarz. Celem imprezy jest integracja załogi pracowniczej oraz kształtowanie świadomości aktywności ruchowej. Wiecej informacji w rozwinięciu.


Na treningi w Piłkarskim Przedszkolu SSM Wisły Płock zawitać ma specjalny gość - św. Mikołaj, który przygotował dla naszych małych piłkarskich skarbów małe niespodzianki, oraz obiecał wziąć udział w treningu i małych grach. Trening z Mikołajem w grupie Centrum wtorek 05.12.2017 (hala Politechniki (godz. zgodnie z harmonogramem grup), w grupie Podolszyce czwartek 07.12.2017 (hala G8 ul. Kutrzeby, godziny zgodnie z harmonogramem grup). Serdecznie zapraszamy naszych małych piłkarzy!!!


Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej dla zawodników rocznika 2002
w Tallinie REVAL CUP 01.12 – 03.12.2017 r.

Koszt wyjazdu: 300 zł. od osoby.

W cenie:
- zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu o wysokim standardzie PEOLEO w Tallinie. Pierwsze świadczenie – kolacja w dniu przyjazdu – 01.12.2017 r., ostatnie świadczenie – obiad w dniu wyjazdu – 03.12.2017 r.;
- przejazd busem na trasie Płock – Tallin – Płock (w sumie około 2.000 km);
- opieka całodobowa dwóch trenerów;
- woda mineralna.
W turnieju wezmą udział drużyny z Litwy, Łotwy, Estonii, Finlandii i Polski.
Należy posiadać paszport lub dowód osobisty. Ponadto prosimy o wyrobienie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego na wyjazd do Estonii. Wyrobienie karty jest bezpłatne i można tego dokonać w Delegaturze NFZ w Płocku, przy ulicy Padlewskiego 18C.
Potwierdzeniem wyjazdu jest wpłata zaliczki do trenera rocznika Pana Dariusza Hofmana do dnia 03.11.2017 r.
W przypadku pytań proszę o kontakt pod numerem telefonu: Marcin Lig – 798 865 302.


Drużyny SSM Wisły Płock rocznik 2003 i 2006 rozegrają 1 grudnia o godzinie 18:30 w Płocku mecze kontrolne z drużynami AFA Olaine z Łotwy. Rozgrywanie Turniejów i meczów kontrolnych z drużynami zagranicznymi jest wpisane w strategię działania naszego klubu, a w przyszłości zebrane doświadczenie z pewnością zaprocentuje. 


W sobotę 18 listopada odbył się pierwszy z turniejów SSM Wisła Cup o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. W rozgrywkach wzięło udział 12 drużyn z różnych rejonów Polski. Oprócz dwóch wiślackich zespołów zagrały Gwiazda Bydgoszcz, UKS Mały Jeziorak Iława, Górnik Łęczyca, FCB Escola Varsovia, Broń Radom, Zwar Warszawa, Olimpia Zambrów, AP Sochaczew, Juventus Academy Toruń oraz RTS Odra Kędzierzyn-Koźle.
Wisła II w swojej grupie zajęła 4 miejsce (4 pkt -remis z AP Sochaczew i zwycięstwo z Gwiazda Bydgoszcz) i w meczu o 7 miejsce pokonała po serii rzutów karnych drużynę Jezioraka Iławę. Drużyna Wisły I po wygranych meczach z zespołami z Torunia, Kędzierzyna, Zambrowa, Iławy oraz porażce z Bronią Radom zajęła 2 miejsce w rozgrywkach grupowych. W półfinale po zaciętym emocjonującym meczu wiślacy ulegli drużynie Górnika Łęczyca 0-1. Konfrontacja o 3 miejsce zakończyła się zwycięstwem Wisły nad ekipą Escoli 1-0. W finale turnieju Broń Radom pokonała Górnika Łęczyca 2-1. Bramkarz SSM Wisły Płock Oskar Klat został wybrany najlepszym bramkarzem rozgrywek.


W najbliższą sobotę 18 listopada odbędzie się pierwszy z turniejów SSM Wisła Cup o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. Zawody tradycyjnie odbędą się na boiskach krytych halą pneumatyczną przy Łukasiewicza 34. W najbliższy weekend do zmagań staną młodzi piłkarze z rocznika 2007, a w grudniu będziemy jeszcze gościć młodych adeptów z roczników 2008 i 2009. Już w nowym roku do walki staną chłopcy urodzeni w latach 2005 i 2006.

W sobotnim turnieju wystąpi 12 drużyn z różnych rejonów Polski. Oprócz dwóch wiślackich zespołów zagrają Gwiazda Bydgoszcz, UKS Mały Jeziorak Iława, Górnik Łęczyca, FCBEscola Varsovia, Broń Radom, Zwar Warszawa, Olimpia Zambrów, AP Sochaczew, Juventus Academy Toruń oraz RTS Odra Kędzierzyn-Koźle.

Zapowiada nam się małe piłkarskie święto skierowane dla młodych następców Lewandowskiego, Szczęsnego czy Piszczka. Być może któregoś z zawodników biorących udział w turnieju będziemy mieli okazję kiedyś podziwiać na ekranach telewizorów. Turnieje te stoją zawsze na wysokim poziomie, dostarczają wielu emocji, są gwarancją pięknych bramek oraz radości młodych piłkarzy. Drużyny zostaną podzielone na dwie grupy sześciozespołowe. Po zakończeniu fazy grupowej odbędzie się faza pucharowa, która wyłoni zwycięzcę turnieju. Początek sobotnich zawodów zaplanowano na godzinę 9:00, zakończenie około godziny 16:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia boisk pod balonem w tym dniu i wspierania młodych zawodników - powiedział Damian Kijek organizator turnieju.


Wisła Płock S.A. , Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock oraz Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej serdecznie zapraszają trenerów na warsztaty szkoleniowe, które odbędą się w dniu 29 listopada 2017 r. (środa) w godzinach 16.30 – 20.00 na obiektach sportowych Wisły Płock. Zajęcia poprowadzą trenerzy I zespołu Wisły Płock: Jerzy Brzęczek,  Leszek Dyja oraz Andrzej Krzyształowicz. Część teoretyczna odbędzie się w kawiarence klubowej, natomiast część praktyczna na boiskach typu orlik krytych halą pneumatyczną. Udział w zajęciach jest bezpłatny.  


W ostatnim meczu drużyna Wisły Płock 2004 przegrała na wyjeździe z zespołem RKP Broń 1926 Radom 2:1.


W ostatniej kolejce drużyna Wisły Płock wysoko pokonała na własnym boisku PAF Płońsk. Skład, zdobywcy bramek i opis w rozwinięciu.


We wtorek zawodnicy Wisły Płock z rocznika 2004 rozegrali zaległe spotkanie z XII kolejki Ekstraligi U-14 i podzielili się punktami z drugą w tabeli Deltą Warszawa.


W XIII kolejce I Ligi Wojewódzkiej U-15 podopieczni Krzysztofa Kwasiborskiego i Dawida Dubielaka niespodziewanie przegrali na wyjeździe z Ostrołęcka APN 1:0. 


Zawodnicy Wisły Płock 2001 w ostatniej kolejce I Ligi Wojewódzkiej pewnie pokonali na wyjeździe Agrykolę Warszawa 4:0.


W XIII kolejce drużyna Wisły Płock przegrała na własnym stadionie z Legią Warszawa 3:0.


W 12 kolejce piłkarze Wisły Płock rozegrali mecz z drużyną Polonii Warszawa.


Podopieczni Trenera Piotra Górnickiego i Roberta Gucwy zwyciężyli z drużyną PAF Płońsk i zapewnili sobie awans do Ekstraligi U-17!


Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie drużyn MUKS Unii Warszawa z Wisłą Płock.


W meczu XI kolejki I Ligi Wojewódzkiej U-15 drużyna Wisły Płock odniosła wysokie zwycięstwo na wyjeździe przeciwko drużynie MKS Makowiance Maków Maz. Skład i zdobywcy bramek w rozwinięciu.


Wisła Płock 2001 pierwszy raz w tej rundzie przegrała w I Lidze Wojewódzkiej U-17. Górą nad młodymi Wiślakami w tym meczu była drużyna MKS Mławianki Mława.


Drużyna Wisły Płock 2004 została pokonana na własnym boisku przez drużynę Escoli Varsovii 2:0. 


W ramach realizacji projektu grantowego Levi Strauss „Giving Back to Schools”  Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock w dniu 10 października 2017 roku (wtorek) w godz. 14.30 – 17.30 przeprowadziło prace porządkowe na płycie boiska oraz wokół płyty boiska z nawierzchnią naturalną zlokalizowanego na obiektach sportowych Wisły Płock przy ul. Łukasiewicza 34 w Płocku (boisko położone przy hali Politechniki Warszawskiej). Prace porządkowe polegały na grabieniu oraz usunięciu liści. Cała praca została wykonana na zasadach wolontariatu przez rodziców naszych zawodników, za co serdecznie dziękujemy. Dochód z grantu zostanie przeznaczony na cele statutowe Stowarzyszenia.


W kolejnym meczu Wisła Płock 2001 pokonała AP Marcovię Marki 3:0 i zanotowała 6 zwycięstwo w tej rundzie. 


W meczu X kolejki Ekstraligi U-14 Wisła Płock 2004 przegrała na własnym stadionie z drużyną Pogoni Siedlce 1:2. 


Wisła Płock 2003 wyraźnie uległa na wyjeździe drużynie gospodarzy przegrywając 4:1 z KS Legionovią.


Zawodnicy Wisły Płock 2004 odnieśli porażkę w wyjazdowym spotkaniu przeciwko Dolcanowi Ząbki. Skład i bramki w rozwinięciu.


Wysokie zwycięstwo odnotowali podopieczni Trenera Dariusza Hofmana w wyjazdowym spotkaniu z drużyną PWKS Huragan Wołomin.


W kolejnym meczu Wisła Płock 2003 zdecydowanie pokonała drużynę LKS Świt Staroźreby 3:0.


Od 03.10.17 trening grupy "Centrum" na sali Politechniki ul. Łukasiewicza, wtorki i czwartki 16.30 grupa młodsza, 17.30 grupa starsza.

 Trening grupy "Podolszyce" wtorki średnia sala w SP 23 ul. Walecznych 20, czwartki hala w G8 ul. Kutrzeby, grupa młodsza 16.00, grupa starsza 17.00.


Wisła Płock 2003 wygrała 2:0 z Ostrołęcką Akademią Piłki Nożnej w ramach rozgrywek I Ligi Wojewódzkiej U-15.


SSM Wisła Płock zachęca naszych wychowanków z roczników 2007 – 2012  do udziału w zajęciach Akademii Młodych Orłów, w dniach nie kolidujących z zajęciami treningowymi w naszym klubie. Powyższa współpraca umożliwi młodym adeptom futbolu podnoszenie swoich umiejętności piłkarskich.


Kolejne zwycięstwo odnieśli zawodnicy Wisły Płock z rocznika 2001. Podtrzymując od początku tego sezonu serie meczów bez porażki pokonali Unię Warszawa 5:1.


Wisła Płock rocznik 2004 pewnie pokonała Ostrołęcką APN 4:0 (3:0) w meczu 8. kolejki Ekstraligi U-14. Na listę strzelców wpisali się Kuba Łątka, Filip Lodziński i dwukrotnie Miłosz Iżewski.


Miło nam poinformować, iż Projekt „Infrastruktura boiska piłkarskiego przy hali Politechniki Warszawskiej” (projekt osiedlowy – osiedle Łukasiewicza), którego pomysłodawcą jest Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock, przeszedł pozytywną weryfikację formalno-prawną projektów złożonych w 6. edycji Budżetu Obywatelskiego Płocka. 

Realizacja projektu polegać ma na zakupie oraz postawieniu budynku socjalnego kontenerowego typu orlik (szatnie, pomieszczenie gospodarcze, pokój trenerów, WC). Celem realizacji projektu jest poprawa warunków socjalnych dla dzieci i młodzieży korzystającej z boiska bocznego przy Hali Politechniki. Aktualnie z boiska korzysta w ciągu tygodnia około dwustu wychowanków SSM Wisła Płock, Płocki Okręgowy Związek Piki Nożnej będzie prowadził cykliczne turnieje dla kilkuset dzieci (głównie z Płocka), z boiska będą korzystały dzieci podczas imprez typu Dzień Dziecka lub Wakacje z Wisłą. Poprawa infrastruktury pozwoli na: skupienie części dzieci i młodzieży w jednym punkcie, bez uciążliwego przechodzenia osób (rodziców, kibiców) przez teren kompleksu Wisły Płock; przechowanie sprzętu treningowego i meczowego w pomieszczeniu gospodarczym (obecnie codziennie przenoszony z budynku głównego Wisły); lepsze warunki socjalne i sanitarne; usprawni logistykę oraz pozwoli na organizowanie imprez sportowych z udziałem dzieci i młodzieży. Realizacja projektu wzbogaci infrastrukturę sportową Płocka o kolejny obiekt o standardzie pozwalającym na organizację masowych imprez sportowych dla dzieci i młodzieży.

Uprawniony do udziału w głosowaniu jest każdy mieszkaniec Płocka, który najpóźniej do ostatniego dnia głosowania, czyli 1 października 2017 r., ukończył 16 lat, a także jest zameldowany na pobyt stały lub czasowy na terenie miasta Płocka. Zachęcamy do oddania swojego głosu na projekt nr 73 „Infrastruktura boiska piłkarskiego przy hali Politechniki Warszawskiej”.


Pamiętajcie – wybieramy lepsze warunki do rozwoju naszych dzieci !!!!!

Głosowanie odbędzie się w terminie od 18 września do 1 października 2017 r.

Jak głosować?

* bezpośrednio - w wyznaczonych punktach na terenie miasta. Stałe punkt do głosowania (czynne od dnia 18 września do dnia 1 października 2017 r.) 
– Wydział Promocji i Informacji/Oddział Informacji Miejskiej / Zespół Komunikacji Miejskiej (pokój 221A). Urząd Miasta Płocka, pl. Stary Rynek 1, 09-400 Płock.
– Urząd Miasta Płocka przy al. Piłsudskiego 6
– Punkt Obsługi Mieszkańca Miodowa na tzw. dołku przy ul. Miodowej 8
Głosowanie odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu.

Punkty do głosowania w wybranych punktach – czynne od godz.: 9:00-18:00
w dniu 23.09 (sobota) – Izba Wytrzeźwień (u. Medyczna 1), CH Atrium Mosty (ul. Tysiąclecia 2A)
w dniu 24.09 (niedziela) – Miejskie Przedszkole nr 2 (ul. Ciechomicka 68)
w dniu 30.09 (sobota) – sklep MILA (ul. Kolejowa 41)
w dniu 01.10 (niedziela) – Galeria WISŁA (ul. Wyszogrodzka 144), Galeria MAZOVIA (ul. Wyszogrodzka 127)

*  internetowo - za pomocą systemu obsługi Budżetu Obywatelskiego Płocka – www.mojemiasto.plock.eu – funkcja dostępna dla użytkowników zalogowanych w systemie,

*  smsowo - poprzez wpisanie w treści wiadomości tekstowej SMS numeru jednego projektu z listy ogólnomiejskiej i jednego projektu z listy osiedlowej i wysłanie jej na numer 886 786 379. Opłata jak za zwykły SMS.

BOP.PESEL.Imię.Nazwisko.Numer projektu Ogólnomiejskiego.73

Każdy uprawniony do głosowania mieszkaniec może głosować osobiście w wybranym punkcie na terenie Płocka.

Każdy głosujący może zagłosować tylko raz za pomocą jednej z dostępnych form głosowania.

Projekty poddane głosowaniu zostaną podzielone na 2 listy: projekty ogólnomiejskie i projekty osiedlowe. Każdy uprawniony do głosowania mieszkaniec może zagłosować tylko raz, oddając maksymalnie dwa głosy: na jeden projekt z listy ogólnomiejskiej i na jeden projekt z listy osiedlowej. Każdemu wybranemu projektowi zostanie przyporządkowany jeden głos.  Głosować można na każdy projekt z dowolnego osiedla, niezależnie od miejsca zameldowania. 


Podziałem punktów zakończył się mecz pomiędzy drużynami UKS Talent Targówek i Wisły Płock 2003.


Wisła Płock 2003 prowadzona przez Trenera Krzysztofa Kwasiborskiego wysoko pokonała na własnym stadionie drużynę MUKS Unii Warszawa.


23 września 2017 zawodnicy Wisły Płock przerwali wreszcie złą passę trzech meczy bez zwycięstwa pewnie wygrywając z zespołem Legionovii 3:0.


Pewne zwycięstwo odnotowała drużyna SSM Wisły Płock 2003 nad drużyną PAF Płońsk.


Zawodnicy Wisły Płock 2004 wygrali z RKP Broń Radom 1:0 w sobotnim meczu VII kolejki Ekstraligi U-14. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Szymon Bieńkowski.


W środę 27 września o godzinie 17:00 na obiektach treningowych przy ul. Łukasiewicza 34 odbędzie się kolejny trening Diamentowej Grupy, do której należą wyróżniający się adepci futbolu ze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. 


21/09/2017

W środę 27.09.2017r. o godzinie 17:00 na sztucznym boisku Trener Piotr Górnicki poprowadzi trening pokazowy z rocznikiem 2001. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Trenerów naszego klubu do obserwacji zajęć.


W szóstej kolejce w dramatycznych okolicznościach zawodnicy Wisły Płock przegrali swoje wyjazdowe spotkanie z zespołem Varsovii 2:1. 


Wisła Płock 2001 uczyniła kolejny krok w stronę awansu do Ekstraligi U-17 i pewnie pokonała zespół MKS-u Agrykoli Warszawa.


Wisła Płock 2004 prowadzona przez Trenerów Roberta Gucwę i Dariusza Fabianowicza przegrała 0:3 w wyjazdowym spotkaniu z zespołem Legii Warszawa. 


W dniach 8-10.09.2017 roku trzy drużyny SSM Wisła Płock (rocznik 2007,2006,2005) wzięły udział w Międzynarodowym Turnieju Vilnius Cup 2017 odbywającym się na Stadionie LFF w Wilnie. Relacja z Turnieju w rozwinięciu posta.

 


Wisła Płock 2004 rozegrała zaległy mecz II kolejki Ekstraligi U-14. Przeciwnikiem była drużyna MKS Dolcan Ząbki.


Zawodnicy Wisły Płock z rocznika 2001 pechowo zremisowali na wyjeździe z zespołem PAF Płońsk.


10 września 2017 zawodnicy Wisły Płock 2002 rozegrali mecz z Polonią Warszawa.


W kolejnym meczu Wisła Płock 2004 podejmowała drużynę KS Delty Warszawa w ramach 5 kolejki rozgrywek Ekstraligi U-14.


SSM Wisła Płock wzięło udział w Dniu Płockich Inicjatyw Pozarządowych 09.09.2017 Na Starym Rynku pod ratuszem miejskim, Trenerzy SSM Wisły Płock prowadzili zabawy i pokazowe zajęcia, które są częścią szkolenia piłkarskiego, jakim poddawani są mali adepci piłki nożnej (roczniki 2013-2010) na treningach Piłkarskiego Przedszkola SSM Wisły Płock. 


08/09/2017

W dniach 8-10.09.2017r. zostanie rozegrany Turniej międzynarodowy Vilnius Cup 2017 dla roczników 2005,2006 i 2007. Zespoły będą rozgrywały swoje mecze w składach 9 osobowych ,a rocznik 2007 w składzie 7 osobowym. Zawodnicy dziś rano wyjechali, a powrót planowany jest z niedzieli na poniedziałek. W Turnieju oprócz naszych drużyn z Polski wezmą udział zespoły z Rosji, Łotwy, Litwy i Estonii. Rozgrywanie Turniejów Międzynarodowych jest wpisane w strategię działania SSM Wisła Płock, tak aby organizować własne zawody, ale także wyjeżdżać na turnieje zagraniczne.


Wisła Płock 2001 rozegrała zaległy mecz z III kolejki w środku tygodnia w ramach I Ligi Wojewódzkiej U-17. Przeciwnikiem była drużyna AP Marcovi Marki.


W meczu 4 kolejki pomiędzy Wisłą Płock a Świtem Nowy Dwór padł remis 3:3. Opis i skład w rozwinięciu.


Pewna wygrana w meczu na własnym stadionie zawodników Wisły Płock 2003. 


Piłkarskie Przedszkole SSM Wisła Płock inauguruje swe zajęcia już w najbliższy wtorek 05.09.17:
 
Grupa Centrum treningi:
16.30 grupa młodsza,
17.30 grupa starsza,
miejsce orlik na Chopina (szkoła 21),

Grupa Podolszyce treningi: 
16.00 grupa młodsza,
17.00 grupa starsza,
miejsce orlik przy szkole 23 ul. Walecznych 20.

Kolejny trening w czwartek 07.09.17 harmonogram jak powyżej. 


W kolejnym meczu Wisła Płock 2001 zasłużenie pokonuje drużynę MKS Mławianki Mława 3:1.


W trzeciej kolejce młodzi piłkarze Wisły pokonali zespół Korony Ostrołęka 1:0. 


W kolejnym meczu w Ekstralidze C2 zawodnicy Wisły Płock, wysoko przegrywają z drużyną Escoli Varsovii. Opis i skład w rozwinięciu.


Remisem 1:1 zakończył się mecz pomiędzy Wisłą Płock 2003 , a Legionovią Legionowo.


W III kolejce Ekstraligi U-14 gościliśmy na stadionie w Siedlcach. Mecz z Pogonią zakończył się porażką naszego zespołu 0:1. 


W drugim meczu młodzi piłkarze Wisły Płock 2002 spotkali się z zespołem Huragan Wołomin. Po dramatycznym spotkaniu obfitującym w liczne sytuacje bramkowe mecz zakończył się wynikiem remisowym 1:1. 


W niedzielę 27.08.2017r. o godzinie 14:00 zakończył się Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Wisła Płock Youth Cup 2017. Turniej był rozgrywany w dwóch kategoriach wiekowych. W roczniku 2005 w finale zwyciężył zespół Champion Warszawa pokonując Widzew Łódź 1:0, a w roczniku 2006 najlepsza okazała się drużyna FM Kłajpedy, która zwyciężyła dopiero po rzutach karnych w meczu z zespołem Arki Gdynia. Obydwa mecze finałowe zostały rozegrane na głównej płycie Wisły Płock. Klasyfikacja końcowa oraz zdobywcy nagród indywidualnych w rozwinięciu.


9:00 Boisko nr 2 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Sdjussor Kaliningrad 4:2
9:00 Boisko nr 3 Górnik Konin 06 - SSM Wisła Płock 06 0:1
9:00 Boisko nr 4 Delta Słupno - Górnik Konin 05 1:3
9:35 Boisko nr 2 FK Taurage - Suduva Marijampol 1:1 k. 0:2
9:35 Boisko nr 3 Gol Brodnica - FFA Warszawa 2:5
9:35 Boisko nr 4 FK Liepaja - SSM Wisła Płock 05 2:0
10:10 Boisko nr 2 Champion Warszawa - Semp Warszawa 1:1 k.4:3
10:10 Boisko nr 3 Juventus Toruń - FK Vitebsk 0:1
10:10 Boisko nr 4 FA Żalgirietis - FM Kłajpeda 0:0 k.2:3
10:45 Boisko nr 2 Widzew Łódź - Vilniaus FM 1:0
10:45 Boisko nr 3 FK Nica - Ponevez FK 0:3
10:45 Boisko nr 4 Arka Gdynia - Orlęta Radzyń Podlaski 1:0

Więcej w rozwinięciu newsa...


Champion Warszawa - FK Liepaja 1:0
Arka Gdynia - Górnik Konin 2:0
Delta Słupno - FK Taurage 0:1
Orzeł Ząbkowice - Widzew Łódź 0:6
FA Żalgiriets - FK Nica 2:0
Juventus Toruń - Gol Brodnica 2:0
Orzeł Ząbkowice - FK Liepaja 0:0
Arka Gdynia - FA Żalgirietis 0:0
Champion Warszawa - Delta Słupno 3:1
Widzew Łódź - FK Taurage 2:0
Juventus Toruń - Górnik Konin 2:0
FK Nica - Gol Brodnica 1:0

POZOSTAŁE WYNIKI W ROZWINIĘCIU NEWSA...


Sponsor główny: PKN ORLEN

Sponsorzy: CHEM-GAZ , EL-KONS-BUD, SUEZ

Partnerzy: URZĄD MARSZAŁKOWSKI, URZĄD MIASTA PŁOCK, KOMUNIKACJA MIEJSKA PŁOCK


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock zaprasza do wspólnej zabawy
i kibicowania podczas II edycji Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Wisła Płock Youth Cup 2017, która odbędzie się w dniach 26 – 27.08.2017 r. na obiektach piłkarskich Wisły Płock S.A. przy ul. Łukasiewicza 34 w Płocku. Rywalizacja sportowa odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych: rocznik 2005 (drużyny dziewięcioosobowe) i rocznik 2006 (drużyny dziewięcioosobowe). W każdej kategorii wiekowej swoje mecze rozegra 12 drużyn zarówno z kraju jak i z zagranicy. Swój udział zapowiedziały już zespoły z Litwy, Łotwy, Rosji i Białorusi oraz wiodące zespoły w kraju. W sumie zawodach udział weźmie 500 młodych zawodników. Podczas imprezy w dniu 26 sierpnia 2017 r. (sobota) o godz. 14.20 odbędzie się uroczyste otwarcie boiska z nawierzchnią syntetyczną. Zapraszamy do odwiedzenia strony poświęconej turniejowi: http://youthcupwisla.pl/

Turniej współfinansowany jest ze środków: Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, Urzędu Miasta Płocka. Sponsorem Głównym Turnieju jest PKN ORLEN S.A.
Wsparcia udzielili: Wisła Płock S.A., EL KONS BUD, SUEZ Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o., Chem – Gaz Sp. z o.o. oraz Komunikacja Miejska Płock Sp. z o.o.

 Harmonogram rozgrywek


Pewna wygrana w drugiej kolejce I Ligi Wojewódzkiej zawodników Wisły Płock 2003.


Zawodnicy Wisły Płock 2004 na inauguracje rozgrywek Ekstraligi U-14 zremisowali na wyjeździe z Ostrołęcką APN 2:2. 


W inauguracyjnym meczu piłkarze Wisły Płock pewnie pokonali MKS Ciechanów 3:0. Na wyróżnienie zasługuje strzelec 2 bramek Paweł Kwaśniewski. Zawodnicy Wisły Płock rozegrali dobre spotkanie będąc zespołem lepszym i co najważniejsze bardziej skutecznym.


W miniony czwartek drużyna SSM Wisły Płock 2005 wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej - Diament Cup w Zduńskiej Woli. W zawodach wystartowało osiem zespołów. Nasza drużyna w fazie grupowej zajęła II miejsce: wygrała z AS Kiełczów i Rakowem Częstochowa oraz przegrała z Widzewem Łódź. W półfinale zmierzyliśmy się ze zwycięzcą drugiej grupy - zespołem Marcinki Kępno i wygraliśmy to spotkanie 3:1. W finale ponownie tego dnia zmierzyliśmy się z drużyną Widzewa Łódź. Tym razem nasz zespół wziął rewanż i pokonał Łodzian 1:0, tym samym zwyciężając w całym turnieju. Dodatkowo najlepszym bramkarzem został wybrany nasz zawodnik - Filip Kraska.

Końcowa klasyfikacja Turnieju.

1.SSM Wisla Płock
2.Widzew Łódź
3.Diament Zduńska Wola
4.Marcinki Kępno
5.GKS Bełchatów 
6.Raków Częstochowa 
7.ŁKS Łódź 
8.AS Kiełczów


Nieudana inauguracja rozgrywek przez zawodników Wisły Płock 2003. Na własnym obiekcie wysoko przegrali z drużyną UKS Talent Targówek w I lidze Wojewódzkiej U-15


Mocno wzmocniony kadrowo zespół Wisły Płock 2001 rozpoczął ligowe rozgrywki od przekonującego zwycięstwa 4:0 nad Unią Warszawa.


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock organizuje nabory uzupełniające do rocznika 2003, które odbędą się na boiskach treningowych przy ul. Łukasiewicza 34 w Płocku. Chętni chłopcy do gry w naszym Klubie będą mogli zaprezentować swoje umiejętności w dn. 21.08-25.08 , zajęcia wg harmonogramu treningów w zakładce PLAN TRENINGOWY  na naszej stronie. Szczegółowe informacje pod nr tel: 517 489 490.


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock ogłasza nabór do przedszkola piłkarskiego dla dzieci urodzonych w latach 2009, 2010, 2011, 2012 oraz 2013.

Zajęcia w piłkarskim przedszkolu SSM Wisła Płock rozpoczną się we wrześniu 2017 roku, ale rekrutacja dla dzieci z roczników 2009-2013 już trwa. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby zostać częścią naszego klubu. Do zobaczenia!

Szczegółowe informacje oraz zapisy pod numerem telefonu: 722-250-648.


W najbliższy weekend ruszają rozgrywki ligowe grup młodzieżowych. Poniżej przedstawiamy treminy pierwszych spotkań:

Centralna Liga Juniorów
19.08.2017r. godz: 12:00
Wisła Płock - Cracovia Kraków (III kolejka)

I Liga Wojewódzka B1
19.08.2017r. godz: 14:30
Wisła Płock - Unia Warszawa

I Liga Wojewódzka B2
19.08.2017r. godz: 13:00
MKS Ciechanów - Wisła Płock

I Liga Wojewódzka C1
19.08.2017r. godz: 17:00
UKS Talent Targówek - Wisła Płock

Ekstraliga C2
20.08.2017r. godz: 13:00
Ostrołęcka APN - Wisła Płock

Wszystkie mecze w roli gospodarza będą rozgrywane na nowym boisku przy ulicy Łukasiewicza 34.
Zapraszamy wszystkich na trybuny !!!


Informujemy, iż w dniu 14.08.2017r. (poniedziałek) biuro Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.


Zbiórka na obóz sportowy w dniu 06.08.2017r. o godzinie 6:45 na stadionie Wisły Płock przy ul. Łukasiewicza 34. Zawodnicy oprócz wszystkich niezbędnych rzeczy na trening muszą zabrać ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem i strój kąpielowy. Przypominamy również, że we wtorek dla uczestników obozu jest zorganizowany wyjazd na mecz Pucharu Polski pomiędzy Wisłą Płock i Wisłą Kraków. Koszt biletu na mecz + przejazd wynosi 24zł. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Trenerami prowadzącymi dany rocznik. 


W załączniku podajemy harmonogram I i II dnia rozgrywek Wisła Youth Cup 2017.

 Harmonogram Wisła Youth Cup 2017


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock informuje, iż 19 czerwca 2017 r. odbyło się Zwyczajne Walne Zebranie Członków SSM Wisła Płock. Więcej informacji w rozwinięciu posta.

 


W sobotę o godzinie 9:00 rozpoczął się ostatni dzień Wakacji z Orlenem. Uczestnicy półkolonii wraz ze swoimi rodzicami wzięli udział w grach i zabawach przygotowanych przez Trenerów ze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. Po części sportowej każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom, a później można było spędzić wolny czas przy grillu.  Chłopcy i dziewczynki w wieku od 6-11 lat przez dwa tygodnie na obiektach Wisły Płock brali udział w zajęciach sportowych, a dodatkowo prawie każdego dnia uczestnicy półkolonii mieli zapewnione atrakcje na terenie Płocka. W przeciągu dwóch tygodni w Wakacjach z Orlenem wzięło udział 200 dzieci. Zapraszamy Państwa na nasz fanpage, na którym udostępniliśmy zdjęcia z obu turnusów Wakacji z Orlenem. https://www.facebook.com/ssmwp


Chłopcy biorący udział w dwóch edycjach Turnieju organizowanego przez Wisłę Płock - " Futbolove Tumy " wypromowali się do Reprezentacji Polski i wzięli udział w Mistrzostwach Świata dzieci z domów dziecka. Polska ostatecznie zajęła 3 miejsce na 22 drużyny. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w przyszłości. Poniżej link do reportażu TVP Sport z tej imprezy. 

http://sport.tvp.pl/33310605/mistrzostwa-swiata-dzieci-z-domow-dziecka-reportaz


Uczestnicy drugiego turnusu Wakacji z Orlenem w środę wybrali się do parku linowego, a w czwartek do ogrodu zoologicznego. Trenerzy codziennie zapewniają również mnóstwo gier i zabaw. Zapraszamy państwa na nasz fanpage na którym codziennie udostępniamy zdjęcia z półkolonii. https://www.facebook.com/ssmwp


W poniedziałek rozpoczął się II Turnus Wakacji z Orlenem. Chłopcy i dziewczynki urodzeni w latach 2008, 2007 i 2006 brali udział w zwiedzaniu stadionu Wisły Płock, otrzymali pamiątkowe koszulki, a po obiedzie odbyli trening z grami i zabawami ruchowymi. Dzisiaj zaplanowany jest wyjazd na pływalnię Podolankę i gra w piłkę nożną na obiektach treningowych Wisły Płock. 


W załączniku plik do pobrania z II turnusem harmonogramu Wakacji z Orlenem.

 HARMONOGRAM II TURNUS


Rocznik 1999/2000 (Centralna Liga Juniorów)
I Trener - Grzegorz Wenerski
II Trener - Dariusz Fabianowicz

Rocznik 2001 ( I Liga Wojewódzka)
I Trener - Piotr Górnicki
II Trener - Robert Gucwa

Rocznik 2002 (I Liga Wojewódzka)
I Trener - Dariusz Hofman
II Trener - Grzegorz Menich

Rocznik 2003 (I Liga Wojewódzka)
I Trener - Krzysztof Kwasiborski
II Trener - Dawid Dubielak

Rocznik 2004 (Ekstraliga)
I Trener - Robert Gucwa
II Trener - Dariusz Fabianowicz

Rocznik 2005 (I Liga Okręgowa)
I Trener - Tomasz Śmiechowski
II Trener - Damian Lewandowski

Rocznik 2006 (I Liga Okręgowa)
I Trener - Paweł Grabowski
II Trener - Marcin Jędrzejewicz

Rocznik 2007 
I Trener - Tomasz Włoczewski
II Trener - Michał Gostomski

Rocznik 2008
I Trener - Emil Pniewski
II Trener - Konrad Bagiński

Rocznik 2009
I Trener - Maciej Trepka
II Trener - Marcin Mikołajczyk

Rocznik 2010
I Trener - Konrad Błaszczyk
II Trener - Marcin Jędrzejewicz

Rocznik 2011
I Trener - Tomasz Kędzierski
II Trener - Marcin Jędrzejewicz


W czwartek uczestnicy Wakacji z Orlenem byli oprowadzani przez przewodników po ogrodzie zoologicznym, a po południu uczestniczyli w zajęciach z piłki nożnej. Zdjęcia z tego dnia można znaleźć na naszym fanpage'u Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. 

https://www.facebook.com/ssmwp


Trwa pierwszy turnus bezpłatnych półkolonii dla dzieci "Wakacje z Orlenem". Chłopcy i dziewczynki we wtorek oprócz zajęć ruchowych z wykwalifikowaną kadrą trenerską odbyli drugie zajęcia na pływalni "Podolanka". W środę od samego rana uczestnicy obozu bawili się w Centrum Zabaw Happy Park, a po południu tradycyjnie odbywały się gry i zabawy oraz mecze piłkarskie. Na czwartek dzieci mają zaplanowane zwiedzanie ogrodu zoologicznego. Następne relacje wkrótce. 


Zawodnicy Wisły Płock rocznik 2004 rozpoczynają przygotowania do sezonu. Plan treningowy na przyszły tydzień:

26.07.2017r. (środa) - 15:30 - Łukasiewicza 34 + zebranie z rodzicami po treningu - 17:00

27.07.2017r. (czwartek) - 15:30 - Łukasiewicza 34

28.07.2017r. (piątek) - 15:30 - Łukasiewicza 34


W poniedziałek 17.06.2017r. rozpoczął się I turnus półkolonii o nazwie "Wakacje z Orlenem". Chłopcy i dziewczynki z roczników 2009,2010,2011 w pierwszym dniu odbyły zajęcia z gier i zabaw ruchowych, a także zwiedziły stadion Wisły Płock słuchając wielu ciekawych historii na temat klubu opowiadanych przez rzecznika prasowego - Macieja Wiącka. W pierwszym dniu udział wzięło 100 dzieci podzielonych na 4 grupy prowadzone pod kierunkiem doświadczonych trenerów piłki nożnej. Każdego dnia na uczestników czeka wiele atrakcji, o których jeszcze będziemy informować.


Plan treningowy na najbliższy tydzień:

- 12.07(środa)- 10:30 - siłownia + boisko

- 13.07(czwartek)- 10:30 - siłownia + teren + boisko

-14.07(piątek)- 11:00 - siłownia + boisko

Zabrać odpowiednie obuwie, trenujemy na swoich obiektach.


Rozlosowano drużyny do fazy grupowej. W rozwinięciu posta podajemy podział na grupy Turnieju Wisła Płock Youth Cup.
 


Szanowni Państwo,

w rozwinięciu zamieszczamy listy dzieci zakwalifikowanych do udziału w półkoloniach "Wakacje z ORLENEM" (w kolejności alfabetycznej). Z uwagi na dużą ilość osób oczekujących na listach rezerwowych, w przypadku rezygnacji z udziału w zajęciach bardzo prosimy o kontakt pod numerem telefonu 722250648.


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock ogłasza nabór kandydatów na asystentów trenerów grup młodzieżowych piłki nożnej. Aplikacje prosimy przesyłać do dnia 5 lipca 2017 r. do godziny 12.00 na adres: ssmwislaplock@onet.eu

Wymagane dokumenty:

-potwierdzenie kwalifikacji trenerskich (uprawnienia UEFA B lub UEFA C)
-oświadczenie o niekaralności
-CV.

Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim zapału i zaangażowania do pracy z młodzieżą, dyspozycyjności w dni robocze w godzinach popołudniowych (asystowanie oraz prowadzenie treningów) oraz w weekendy (mecze ligowe, również wyjazdowe i turnieje). Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni do drugiego etapu kwalifikacji, którym będą indywidualne rozmowy. Jednocześnie Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock zastrzega sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock informuje, iż lista dzieci zakwalifikowanych do udziału w półkoloniach „Wakacje z ORLENEM” zostanie zamieszczona w dniu 4 lipca 2017 r. (wtorek) na stronie internetowej SSM Wisła Płock.


30/06/2017

Zapraszamy  do udziału w bezpłatnych półkoloniach „Wakacje z ORLENEM”, które odbywać się będą na obiektach sportowych Wisły Płock S.A.


Nawet 350 dzieci będzie mogło skorzystać w okresie wakacyjnym z bezpłatnych półkolonii w Płocku, które organizuje PKN ORLEN wraz z partnerami - Sekcją Piłki Ręcznej Wisła Płock, Stowarzyszeniem Sportu Młodzieżowego Wisła Płock oraz Teatrem Per Se.


W sobotę 23.06.2017 drużyna SSM Wisła Płock 2007 zwyciężyła w turnieju Stoczniowiec CUP. W rozgrywkach grupowych wiślacy rywalizowali z drużynami z Proboszczewic, Słupna, Gostynina, Płocka i po tych meczach awansowali do półfinału turnieju. W walce o finał zawodnicy Wisły pokonali drużynę Królewskich Płock 1-0 , a następnie w meczu o 1 miejsce wygrali z ekipą FA Gostynin 3-0. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Daniel Rolewski (SSM Wisła Płock) a bramkarz, także nasz zawodnik Kacper Kraska.

Dodatkowo przez organizatorów wyróżniony w naszym zespole został Paweł Kowalski. Podziękowania dla trenera Konrada Bagińskiego za prowadzenie zespołu podczas rozgrywek.


Na zakończenie rozgrywek I Ligi Wojewódzkiej C1 zawodnicy Wisły Płock pewnie pokonali drużynę Amatora Maszewo 2:0.


W dniach 17-18 czerwca na stadionie miejskim w Kobyłce odbyła się IV edycja WICHER CUP, w której wzięła udział drużyna SSM Wisła Płock. W tegorocznym międzynarodowym turnieju piłkarskim wystartowały 24 drużyny do lat 10. W dwudniowych zmaganiach na kobyłkowskim stadionie rywalizowały drużyny z sześciu województw oraz cztery zespoły z Ukrainy i Dinamo Mińsk z Białorusi. Przyjechały m.in. takie kluby jak: Legia, Polonia, Widzew, Zagłębie Lubin, Warta Poznań, GKS Katowice, Odra Opole czy Karpaty Lwów. Zespół SSM Wisły Płock w pierwszym dniu rozgrywek zaprezentował przeciętna dyspozycję, w wyniku czego po grupowych meczach z drużynami: Peromogec Kijów, Polonia Warszawa, Semp Warszawa, Jeziorak Iława i Górnik Łęczyca nie awansował do gry o czołowe miejsca. W drugiej fazie rozgrywek wiślacy zaprezentowali lepszą formę i wygrali 6 kolejnych meczów (m.in z Deltą Warszawa, Sempem W-wa, Wichrem Kobyłka) co pozwoliło zdobyć  "Puchar Polski". Turniej wygrał nasz grupowy przeciwnik drużyna Polonii Warszawa.


Ostatnią kolejkę Ekstraligi Juniorów Młodszych B1 (rocznik 2000) rozgrywaliśmy na stadionie Stoczniowca w Płocku, a naszym rywalem był Kosa Konstancin.


Juniorzy Starsi Wisły Płock zajęli I miejsce w Ekstralidze U-19 i zagrają w barażu o Centralną Ligę Juniorów. Przeciwnikiem podopiecznych Trenera Grzegorza Wenerskiego będzie drużyna Tomasovii Tomaszów Lubelski. Nasi wychowankowie po drodze do baraży mierzyli się z takimi zespołami jak: MKS Polonia Warszawa II, UKS Bródno Warszawa, MKS Agrykola Warszawa, MKS Znicz Pruszków II, MUKS Unia Warszawa, UKS Varsovia Warszawa. Mecz z Tomasovią Tomaszów Lubelski zostanie rozegrany 17.06.2017r. w Płocku na stadionie przy ul. Kolejowej 3 o godzinie 17:00. Zapraszamy wszystkich na trybuny do wspierania młodych wychowanków !!!

Pozostałe pary baraży o CLJ

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Stal Rzeszów
MOSP Białystok - Bruk Bet Nieciecza
Widzew Łódź - Stomil Olsztyn
Podbeskidzie Bielsko Biała - CWZS Bydgoszcz
Warta Gorzów Wielkopolski - FA Szamotuły
Odra Opole - Stal Szczecin
Chrobry Głogów - Bytovia Bytów


W ostatniej kolejce rozgrywek I ligi wojewódzkiej U-16 graliśmy z drużyną MKS Mławianki Mława na stadionie miejskim w Płocku.


Drużyna SSM Wisła Płock 2007 w dniach 9-11 czerwca wystąpiła w VIII Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim o Puchar Prezesa KP Legia Warszawa "Legia Bart 2017", który został rozegrany w Bartoszycach. Wystąpiło na nim 16 drużyn podzielonych na dwie grupy. Wisła Płock znalazła sie w grupie I i osiągnęła następujące wyniki:

SSM Wisła Płock - Piłkarska Przyszłość z Lotosem 0-0
SSM Wisła Plock - Legia Warszawa 1-1
SSM Wisła Płock - Gwiazda Bydgoszcz 0-1
SSM Wisła Płock - Legia-Bart Bartoszyce 2-0
SSM Wisła Płock - Baltika Kaliningrad (Rosja) 0-0
SSM Wisła Płock - AFA Olaine (Łotwa) 3-0
SSM Wisła Płock - Wigry Suwałki 2-0.

Wiślacy zajęli w grupie 3 miejsce i awansowali do Grupy Złotej walczącej o zwycięstwo w turnieju. Zmagania w grupie finałowej zespół Wisły Płock rozpoczął od dwóch porażek z Kosa Konstancin i Polonią Warszawa. Zwycięstwa w dwóch ostatnich meczach z Pogonią Siedlce 1-0 i z Sdyushor Kaliningrad 7-0 pozwoliły ostatecznie na zajęcie 5 miejsca. Organizatorzy rozgrywek za najlepszego zawodnika w naszym zespole uznali Pawła Kowalskiego. Zawodnicy Wisły Płock zaprezentowali dobry poziom swoich umiejętności piłkarskich w konfrontacji z rówieśnikami z klubów krajowych i zagranicznych.


Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock organizuje nabory uzupełniające do roczników z pionu szkół podstawowych, które odbędą się na boiskach treningowych przy ul. Łukasiewicza 34 w Płocku. Chętni chłopcy do gry w naszym Klubie będą mogli zaprezentować swoje umiejętności 14.06.2017r. (środa). 

Harmonogram dnia naborów:

17:00 - roczniki 2011,2010
18:00 - roczniki 2009,2008
19:00 - roczniki 2007,2006,2005,2004

Szczegółowe informacje oraz zapisy pod nr. telefonu: 663 347 976


Ze względu na bardzo dużą ilość minut spędzoną przez zawodników SSM Wisła Płock 2005 na boisku podczas Turnieju w Opolu poniedziałkowy trening zostaje odwołany. We wtorek na stronie pojawi się lista zawodników powołanych na środowe, wyjazdowe spotkanie z Orkanem Sochaczew.

Pozdrawiają, Trenerzy SSM Wisła Płock 2005


Orkan Sochaczew - SSM Wisła Płock 2005

środa, 14.06.2017r. - wyjazd ze stadionu o godznie 14:00 (zbiórka 13:55), mecz w Sochaczewie o godzienie 16:00 na boisku przy ulicy Warszawskiej 80

KRASKA, SZATKOWSKI, DYNUS, ORZECHOWSKI, KOPROWSKI, JAKUBIK, JAKUBOWSKI, KAMIŃSKI, STANISZEWSKI, SZYMAŃSKI, TOMCZYK, KOKOSZA, MAJEWSKI, SEIDLER, BONKOWSKI, BAZYLCZUK, KOPRUCKI